Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια σήμερα μπήκα 30η εβδομάδα! 🙏

      το θέμα είναι ότι μάλλον είμαι θεότρελη … εχω προσπαθήσει τόσο γι αυτό το μωρο και τώρα που κοντεύω να τα καταφέρω , νιώθω ότι δε μπορώ να το χαρώ και ειμαι καθηλωμένη στο κρεβάτι και ένα σωρό αλλά! πχ μου εστειλε πριν ένα βιντεάκι ο άντρας μου με αναμνήσεις από τις διακοπές μας κλπ τα τελευταία χρόνια και αντί να χαρώ και να πω κοιτα τα καταφέραμε , εγώ έκλαιγα με μαύρο δάκρυ ότι κοιτα τι καλα περνούσαμε και τώρα δεν περναμε και δεν κάνουμε τπτ, και πως είναι κλπ ! ε αφού ηρέμησα τώρα πάλι κλαίω γιατί εχω τύψεις που το σκέφτηκα, αμαρτία !  😔 και δεν ξέρω  πφφφ 

      Καλημέρα κορίτσι μου! Δεν είσαι καθόλου τρελή,έχεις περάσει πολλά,είσαι στο κρεβάτι ζώντας με την αβεβαιότητα.Μολις έρθει ο μπέμπης,θα δεις πόσο πιο όμορφη θα γίνει η ζωή σας και όλα αυτά ούτε που θα τα θυμάσαι.Με το καλό να περάσουν οι εβδομάδες και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τον μπέμπη ❤️

Μανούλες Οκτωβρίου 2024


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια έμαθα πρόσφατα ότι είμαι εγκυος, σήμερα είμαι 4&6 κ ανυπομονώ για τον πρώτο υπέρηχο! 
 

ελπίζω να μαζευτούμε αρκετές να λύνουμε τις απορίες μας 

 

  • Ευχή 2
  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Titti είπε:

Λίγο ρίγος, πρησμένο στήθος και το μεσημέρι υπνηλία... Α και θέλω να τρώω ξινά! 😝

Έχω κ εγω ρίγος κρυώνω υπερβολικά πολύ ενώ στην πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα εξάψεις τώρα κρυώνω παρά πολύ!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Maraki2891 είπε:

Σήμερα και εγώ είμαι 5 εβδομάδων! Εχθές είχαμε πρώτο υπέρηχο και είδαμε σάκο. 

Για να δούμε...! με το καλό σε όλες μας!!!!

Μπράβο κορίτσι μου, με το καλό!!! Σου στέλνω την θετική μου ενέργια 💓

 

Εγώ εκτός απο λίγο πρησμένο στήθος και insomnia δεν έχω κάτι άλλο ιδιαίτερο. Επίσης κάποιες στιγμές με πίανει ρίγος και ιδρώνω τα βράδυα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Roulou είπε:

Γεια σας κορίτσια εγώ πήγα γιατρο χθες 5&2 είδαμε σακο κ θα ξανά πάω σε 2 εβδομαδες για καρδούλα 

2 εβδομάδες σου ειπε; εμας 10 μέρες. Την τεταρτη θα παμε. 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Maraki2891 είπε:

2 εβδομάδες σου ειπε; εμας 10 μέρες. Την τεταρτη θα παμε. 

Θα πήγαινα την άλλη εβδομάδα ξανά αλλά θα λείπει η γιατρος μου κ με έβαλε σε 2 εβδομαδες π θα είμαι 7&2! Μακάρι να είναι όλα καλά ως τότε…η αλήθεια είναι ότι δεν έχω καθόλου συμπτώματα εκτός τ ότι νυστάζω κ αγχώνομαι λίγο 

Just now, Katerina P. είπε:

Καλησπέρα κορίτσια είμαι 8 εβδομάδων 🥰 άκουσα καρδούλα δόξα το θεό είδαμε το μωράκι αύριο ξαναπαω υπερηχο ελπίζω να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος 🙏🙏

Τέλεια :) μια χαρά θα είναι θα δεις 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! 13/1 τελευταία περίοδος, ΠΗΤ 20/10 προς το παρόν! Έχουμε δει σάκο και κουκκιδομωρό… ελπίζω αύριο που θα πάμε, να ακούσουμε καρδούλα!

 

Καλή εγκυμοσύνη να έχουμε κορίτσια!!! ♥️

  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια πως ειστε πως νιώθετε από συμπτώματα; 
 

16 ώρες πρίν, DimitraGAP είπε:

Καλησπέρα σας! 13/1 τελευταία περίοδος, ΠΗΤ 20/10 προς το παρόν! Έχουμε δει σάκο και κουκκιδομωρό… ελπίζω αύριο που θα πάμε, να ακούσουμε καρδούλα!

 

Καλή εγκυμοσύνη να έχουμε κορίτσια!!! ♥️

συγχαρητήρια κορίτσι μου κοντά είμαστε εμεις 15/1 τελευταία περίοδο 21/10 με βγάζει! Περιμένω κ εγώ πως κ πως να έρθει 6/3 να πάω να το δω ξανά κ ελπίζω μέχρι τότε να είναι όλα καλά εκεί μέσα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...