Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2009


m4ril0u

Recommended Posts

τον κοιμησε ο μπαμπας τραγουδωντας το αστα τα μαλλακια σου. Και να ειχε και μαλλια να πω....

Καλημέρα!!!! Καλά Ρούλα ακόμη γελάω........ Και η γοργονίτσα άρχισε να ζορίζεται με τα δοντάκια της ευτυχώς ακόμη μόνο τη μέρα, το βράδυ εξακολουθούμε το 11ωρό μας :) Κι εμείς τη Bexident Bebe βάζουμε και δείχνει να την πιάνει

Εμείς παιδίατρο έχουμε την Παρασκευή το μεσημέρι αφού πρώτα περάσουμε μια βόλτα κι από το γυναικολόγο για μένα - για να δούμε πόσο θα έχει μεγαλώσει πάλι το θηριάκι μας


dWXVp3.png

YqUap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • katerina26

    3392

  • anna_ath

    2130

  • fatsaki

    1775

  • Smouts

    1513

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κορίτσια!!!

Ρουλάκι εγώ προχθές έβλεπα τη μουσική εκπομπή της Γερμανού κ την κοιμισα με το Για να σ'εκδικηθώ!!!!!!

Αχ κορίτσια έχει μαυρίσει η ψυχή μου με το καστανό!!!Τι το ήθελα πριν τη βάπτιση????Και η κομμωτριά μου λέει άντε να κάνουμε ελάχιστες ξανθοκόκκινες αντάυγιες μέχρι τότε γιατί αλλιώς μετά θα γίνει χάλια το μαλλί άμα αρχίσει κ 'ξερνάει' κ τις παλιές αντάυγιες!!! Θα πάθω κατάθλιψη μέχρι να επανέλθω στα παλιό μαλλί..... :(


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα !!!!!!!

αχ ακομα δεν μπορω να συνηθησω το καινουριο φορουμ....

μπετουλα ουτε εσενα μπορω να συνηθησω με το νεο ονομα...σε ειχαμε μαθει ολεσ ζαμπετω...και τωρα οταν διαβαζω τα ποστσ σου στην αρχη μπερδευομαι μεχρι να συνειδητοποιησω το ελισαβετ...

αννα πιστευω οτι θα ειναι μια χαρα το μαλλι , απλα ισωσ επειδη ειχεσ συνηθησει το ξανθο , δεν μπορεισ την αλλαγη.

και παλι δεν μπορεισ να πεταξεισ μεσα ξανθιεσ ανταυγιεσ?ετσι θα φτιαξει κ θα σου θυμιζει το παλιο μαλλι!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λέει τώρα το βούρλο ο οδηγός που έχουμε....Αλλάξαμε λογίστρια???????!!!! Δεν νε γνώρισε αν είναι δυνατόν!!! Ειρηνάκι μου είναι σκούτο καστανό το οποίο υποτίθεται θα ανοίξει με τα λουσίματα οπότε αν κάνω ξανθές αντιαυγιες θα είναι ένα χάλι !!!!! Η μηχανή του χρόνοι δεν έχει εφευρεθεί ακόμα να γυρίσω στο χθες??????!!!!! :(


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

παραλιγο ατυχημα...μολισ τωρα η αγγελικουλα εφυγε απτο δεμενο ριλαξ(???)κ μου βρεθηκε στον καναπε....ευτυχωσ που δεν εδωσε μια να πεσει κ κατω απο τον καναπε.....

Μη βαζεις ποτε ψηλα το ρηλαξ. Το λενε και οι οδηγιες χρησης. Κινδυνος πτωσης.

Kassiani πως και φεύγεις στις 3 είσαι έμμισθη; Γιατί εγώ πάλι στις 5 σχολάω όπως και πριν. Τίποτα δεν άλλαξε. Τα ίδια και χειρότερα.

Ειμαι και εμμισθη στο ιδιο γραφειο εδω και 15 χρονια. Απ' οτι φαινεται δε θελουν να με χασουν και συμβιβαζονται. Βεβαια δουλευω πολυ πιο εντονα αυτο το 6ωρο.

Καλησπέρα! Είμαι νέο μέλος. Μένω Θεσ/νίκη και έχω 3 κορούλες. Η μικρότερή μας είναι 3,5 μηνών!

Καλως ηρθες, να συ ζησουν.

Καλησπέρα κορίτσια,

Εγώ πάω δουλεία τον Φεβρουάριο (θα πάρω 4 μήνες από τους 6 του ΟΑΕΔ) και επειδή δεν υπάρχει περίπτωση να τηρήσω το μειωμένο ωράριο θα μαζεύω τις ώρες και θα λείπω τις Παρασκευές.

Να σας πω την αλήθεια μου και εγώ τα έχω παίξει από την πολύ κλεισούρα.

Ξεκίνησα και εγώ ενέργειες για baby swimming και μάλλον θα γραφτούμε στη ροή που είναι στο ΟΑΚΑ.

Αυτο το εκανε μια φιλη μου και της αρεσε παρα πολυ. Η εβδομαδα περνουσε πολυ πιο ευκολα ετσι.

Hρθα κι εγώ! Καλώς με βρήκατε, φοντανάκι κλπ, ξέρω αφήστε, σερβίρομαι μονάχη μου!!

Μην τρως μαρη... Ειπαμε να κανουμε διαιτα. Ολο σε πειρασμους με βαζεις.

γεια σας! να'μαι κ εγω.και ξανακανω την ερωτηση.κουταλακια και πιατακια πηρατε πλαστικα? σημερα πηγα στο πρεμεμεν να αλλαξω τον υπνοσακο και της πηρα κουταλακια καουτσουκ και πιατακι.επισης πηραμε σαλοπετα,μπλουζακι και καλσον! μολις χτες ελεγα στον αντρουλι μου να κανουμε λιγη οικονομια...

Επιμενω να μην παρετε τιποτα πλαστικο. Ειναι τρομερα αυτα που εχουν βρει οτι προκαλει η χρηση του πλαστικου. Και τελικα δεν υπαρχει και λογος. Για να μας βαζουν να ψωνιζουμε ενα καρο πραγματα τα κανουν ολα.

Κορίτσια, τη βοήθειά σας...!!!

Ο μικρός από το απόγευμα γκρινιάζει για τα ούλα του, η mundisal δεν του κάνει ΤΙΠΟΤΑ, αναγκάστηκα και του έδωσα λίγο depon, ηρέμησε για μισή ώρα και τώρα επανήλθε δριμύτερος...!!

Αυτή την τόσο έντονη ανησυχία την έχει από χθες το βράδυ (δεν έκλεισε μάτι το κακόμοιρο)..

Προτείνετε κάτι....?

Εγω προτεινω να κανεις υπομονη, δεν μπορει να του δινεις φαρμακα καθε φορα που βγαζει δοντι. Ειναι να βγουν 20 δοντια, θα πιει ενα τονο ντεπον.

Οσο για αυτες τις αλοιφες, ο παιδιατρος μου υποστηριζει οτι ειναι τελειως αχρηστες, εχουν αναλογο αποτελεσμα σαν να του εδινε να δαγκωσει κατι ελαφρως παγωμενο.

Κι εμένα είναι ανήσυχος και γκρινιάζει όλη μέρα. Μόλις τον αφήσω κλαίει, τα αυτιά μου βουίζουν και ζαλίζομαι πια. Να 'ναι τα δόντια, να 'ναι μια χορτόπιτα με διάφορα χόρτα (και λάπαθο) που έφτιαξα χθες, να'ναι τί νά'ναι; Mόλις όμως του μιλάω και του τραγουδάω είναι μια χαρά, λάμπει από ικανοποίηση!

Αρα δεν εχει τιποτα, λιγηπροσοχη θελει κι αυτος...

Σε συνηθίσαμε με ψευδώνυμο αλλά θα σε συνηθίσουμε και με το αληθινό όνομα!


yey2p2.png BN4cp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!!!

τον κοιμησε ο μπαμπας τραγουδωντας το αστα τα μαλλακια σου. Και να ειχε και μαλλια να πω....

Χαχαχαχαχα!!!

Αχ κορίτσια έχει μαυρίσει η ψυχή μου με το καστανό!!!Τι το ήθελα πριν τη βάπτιση????Και η κομμωτριά μου λέει άντε να κάνουμε ελάχιστες ξανθοκόκκινες αντάυγιες μέχρι τότε γιατί αλλιώς μετά θα γίνει χάλια το μαλλί άμα αρχίσει κ 'ξερνάει' κ τις παλιές αντάυγιες!!! Θα πάθω κατάθλιψη μέχρι να επανέλθω στα παλιό μαλλί..... :(

Ρε κοριτσάκι που θα πάει θα το συνηθίσεις... Αλλά δεν μπορεί, ξανθιές αντάυγες λογικά μπορεί να σου κάνει...

Nadine η υπογραφή σου είναι όλα τα λεφτά! :) Να βάλουμε όλες παρόμοιες υπογραφές με τεράστια γράμματα για διαμαρτυρία!!!


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα !!!!!!!

αχ ακομα δεν μπορω να συνηθησω το καινουριο φορουμ....

μπετουλα ουτε εσενα μπορω να συνηθησω με το νεο ονομα...σε ειχαμε μαθει ολεσ ζαμπετω...και τωρα οταν διαβαζω τα ποστσ σου στην αρχη μπερδευομαι μεχρι να συνειδητοποιησω το ελισαβετ...

αννα πιστευω οτι θα ειναι μια χαρα το μαλλι , απλα ισωσ επειδη ειχεσ συνηθησει το ξανθο , δεν μπορεισ την αλλαγη.

και παλι δεν μπορεισ να πεταξεισ μεσα ξανθιεσ ανταυγιεσ?ετσι θα φτιαξει κ θα σου θυμιζει το παλιο μαλλι!!

καλημέρα κορίτσια!!!Ειρηνάκι λέγε με όπως με έχεις συνηθίσει.Εδώ εγώ ζορίζομαι όταν το βλέπω λέω ποια είναι αυτή αλλά τι να κάνω που με τίποτα δεν μπορούσα να συνδεθώ.Αυτό το όνομα άρεσε περισσότερο τι να πω!Με χαλάει που δεν μπορώ να βάλω φατσούλες.


yrOKp2.png

QRMEp2.pngA3Tbp2.png?ufZzb0Ne

Link to comment
Share on other sites

Ναι είμαι!!!Αφήστε τι έχω τραβήξει σήμερα για να συνδεθώ τι ναπω μέχρι που κάποια μου έβαλε την ιδέα(ονόματαδεν λέμε οικογένειες δεν θίγουμε)ν αλλάξω το όνομά μου και ναι τα κατάφερα να μπω με το άλλο μου όνομα!!!!Tώρα σας έπεισα οτι είμαι εγώ έτσι;
EΥΓΕ!ΕΥΓΕ!
με το αλλο να μπεις φιλεναδα μασ αρεσει περισοτερο

ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ

Το Ζαμπετώ είναι κι αυτό ένα από τα πραγματικά μου ονόματα με έχουν βαφτίσει Ζαμπετώ-Ελισάβετ και με φωνάζουνε Μπέττυ!!!!
ΚΑΙ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙΣ 14 -4 Ε????//

1v0n7ypa5y9lur77.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα.......!!!!

Ο μπεμπούκος κάθεται ήσυχος στο ρηλαξάκι του και γελάει με τα παιχνιδάκια του....!!

Χτες κοιμήθηκε περισσότερο απο κάθε άλλη φορά, 10:30-3:00 και 4-6, χωρίς καμιά ανησυχία, ξύπνησε μόνο για το γαλατάκι του.......!! Λέτε να μπαίνει σε σειρά.....????

Αφού δεν μπορούσα να τον κάνω να ρευτεί, κοιμόταν του καλού καιρού, το καημένο......!!!


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb3f.lilypie.com/tgfQp3.png[/IMG][/URL]

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/Cnblp3.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ κορίτσια έχει μαυρίσει η ψυχή μου με το καστανό!!!Τι το ήθελα πριν τη βάπτιση????Και η κομμωτριά μου λέει άντε να κάνουμε ελάχιστες ξανθοκόκκινες αντάυγιες μέχρι τότε γιατί αλλιώς μετά θα γίνει χάλια το μαλλί άμα αρχίσει κ 'ξερνάει' κ τις παλιές αντάυγιες!!! Θα πάθω κατάθλιψη μέχρι να επανέλθω στα παλιό μαλλί..... :(

Αν το καστανό είναι πιο κοντά στο φυσικό σου σίγουρα θα σου πηγαίνει κι αυτό, με το κατάλληλο βάψιμο, ντύσιμο και θα είσαι τέλεια. Είναι αλήθεια ότι με τα λουσίματα ανοίγει το χρώμα, όπως και με την έκθεση στον ήλιο. Βγαίνε βολτίτσες έξω όταν έχει ήλιο και θα ανοίξουν και θα φανούν και οι παλιές ανταύγειες.

Αρα δεν εχει τιποτα, λιγηπροσοχη θελει κι αυτος...

Μπα έχει ξεφύγει από το "λίγη προσοχή" κάνει σαν ερωτευμένος, θέλει συνέχεια κουβέντα και να τον κοιτώ στα μάτια! Τώρα για να γράψω του έχω βάλει τρυφερά νανουρίσματα...


994464lddvg62m3r.gifttb249f.aspx727545ds9fqyqice.gif

Link to comment
Share on other sites

ωωω ναι!!!!

και ο δικος μου ειναι φουλ ερωτευμενος μαζι μου!!!

με κοιταει στα ματια και βυθιζεται!!!!

αλλα και εγω δεν παω πισω!!! τον εχω φαει το φατσουλινο μου!!!!

ειλικρινα ειχα ξεχασει τι ωραια που ειναι να εχεις μωρο!

και ειδικα τωρα που τον μεγαλωνω ΕΓΩ... και δεν πηγα για δουλεια 56 ημερες μετα τον τοκετο οπως στους αλλους δυο..:-(

μου λειπουν οι φατσουλες, το bold, οι γραμματοσειρες και τα χρωματα...


6wWep2.png

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...