Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2009


m4ril0u

Recommended Posts

Καλημερα και απο εμενα

μολις γυρισα απο παιδιατρο, ο μπεμπης εχει ακομα αυτον τον επιμονο βηχα , τον ακουσε αλλα δεν εχει ακροαστικα παρα μονο μια μικρη βρογχιτιδα η οποια μαλλον εγινε απο την παλινρομηση που εχουμε , μας εδωσε κολυριο για τη μυτη και να κανουμε εισπνοες με aerolin και σε 5 ημερες ξεκιναμε κρεμες......για να δουμε


tt4a345.aspx

tta5663.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • katerina26

    3392

  • anna_ath

    2130

  • fatsaki

    1775

  • Smouts

    1513

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Τσα....Επιτέλους κατάφερα να συνδεθώ!!!!!

Τι κάνετε???Ειρήνη μου,να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου..Να είναι πάντα γερή,δυνατή και ευτιχισμένη στη ζωή της....

βαλι,χρόνια πολλά!!

Εγώ,ρε κορίτσια,δεν κατάλαβα γιατί μας αλλάξανε...αφού πάλι την ίδια μορφή έχει το forum...πάλι το ίδιο καφέ ανοίξαμε...ποιά η διαφορά????


MRIip3.png

xnmwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα!

τι αερας ειναι αυτος? Και μενα κοριτσια μου βγαζει αυτο το μηνυμα με τα πμ. Χθες ειχαμε παιδιατρο και εμεις και για τα τρια, ο μπεμπακος ειναι 7500 κιλα και 65,5 ποντους, ολα καλα μονο λιγο κοκκινο λαιμο ειχε προφανως κολλησε απο τις αδερφουλες του. Σημερα πηγα και του πηρα ολοσωμη φορμα εξοδου απο τα ηρα για τη εξορμηση μας το προσεχες τριημερο στην λιμνη πλαστηρα, ευτυχως ακουσα οτι το σβκ θα εχει καλο καιρο.


q5ybp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

τι αερας ειναι αυτος? Και μενα κοριτσια μου βγαζει αυτο το μηνυμα με τα πμ. Χθες ειχαμε παιδιατρο και εμεις και για τα τρια, ο μπεμπακος ειναι 7500 κιλα και 65,5 ποντους, ολα καλα μονο λιγο κοκκινο λαιμο ειχε προφανως κολλησε απο τις αδερφουλες του. Σημερα πηγα και του πηρα ολοσωμη φορμα εξοδου απο τα ηρα για τη εξορμηση μας το προσεχες τριημερο στην λιμνη πλαστηρα, ευτυχως ακουσα οτι το σβκ θα εχει καλο καιρο.

Καλό ταξίδι και καλά να περάσετε κι από μένα!!!!
Φωφη καλα να περασετε!

Αποφασισες που θα κανεις τη βαφτιση τελικα?

Μαρριαννάκι μου τι κάνετε;


yrOKp2.png

QRMEp2.pngA3Tbp2.png?ufZzb0Ne

Link to comment
Share on other sites

Τα παιδιά μου έχουν ανάποδα ωράρια υπνου το μεσημερι! Μόλις ξύπνησε η Μαριαλένα κοιμήθηκε ο Αντώνης, και τώρα θα προσπαθήσω να τη νανουρίσω γιατί μου΄ρθε περίοδος και είμαι χάλια! Να ξαπλώσω λίγο, και ας μην κοιμηθώ!

Εσείς καλά είστε?


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να ειστε καλα κοριτσια!Το περιμενω πως και πως για να ξεσκασουμε λιγο.Ταρα το ψαξαμε, πηγαμε στον Αγιο Γεωργιο στο καβουρι οπου ειχαμε παντρευτει και βαφτισει την πρωτη μας κορη και την ημερομηνια που θελαμε δεν θα κανουν μυστηρια λεει. Μετα πηγαμε στον Αγιο Κωνσταντινο στην Γλυφαδα να ρωτησουμε για το εκκλησακι του Αγ. Δημητριου στο γκολφ και μας ειπε ο ιερεας οτι φετος δεν θα κανουμ μυστηρια εκει γιατι τη συντηρουν την εκκλησια, και μας ειπε να κανουμε την βαφτιση στον Αγιο Κωνσταντινο. Επειδη μας αρεσε και η εκκλησια πολυ μεσα και ο ιερεας μας φανηκε καλος ειπαμε να την κανουμε εκει την βαφτιση. Την Καντζα τη αποκλεισαμε γιατι ειναι μικρο το εκκλησακι και αν βρεχει τι γινεται, θα βαφτισουμε και τον Απριλη οποτε δεν ξερεις τι καιρο θα κανει. Μια αλλη εκκλησια που μου αρεσε ειναι ο Προφητης Ηλιας στο Θορικο Κερατεας, ειχα παει σε ενα γαμο και ηταν φανταστικα αλλα ειναι μακρια και ο αντρας μου δεν ηθελε.. Τωρα ψαχνουμε για το μετα, ειναι και Σαββατο βραδυ εχουμε και λιγα ατομα και ειναι δυσκολο!


q5ybp2.png
Link to comment
Share on other sites

Koρίτσια κάποια πράγματα υπολειτουργούν ακόμα, υπομονή, θα επανέλθουν πιστεύω. Όσο για το μπιζέλι που ρωτάει ότι είναι το ίδιο πράγμα... Δεν είναι βρε, είμαστε σε άλλο φόρουμ (parentscafe.gr!!!), απλώς η μορφή είναι ίδια, σιγά μην καθόταν να σχεδιάσει εκ νέου ο σχεδιαστής της σελίδας, αφού ούτως ή άλλως λειτουργικό ήταν πριν, την ίδια μήτρα πήρε και την επεξεργάζεται. Άλλαξε απλώς χρωματάκια

Ωραία μέρα για οδοντίατρο!!!

Ο μπραντης σήμερα πολύ ήσυχος, περίεργο! Εφαγε 210 πρωί, 2 αχλάδια και μισή μπανάνα μεσημέρι, άλλα 210ml νωρίς απόγευμα κι έχουμε κι άλλα 2 γεύματα μπροστά μας. Παρακαλάτε να πάει έτσι η υπόλοιπη μέρα!!!

Σας φιλώ στα μούτρα, θα σας δω το βράδυ


WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites

Να ειστε καλα κοριτσια!Το περιμενω πως και πως για να ξεσκασουμε λιγο.Ταρα το ψαξαμε, πηγαμε στον Αγιο Γεωργιο στο καβουρι οπου ειχαμε παντρευτει και βαφτισει την πρωτη μας κορη και την ημερομηνια που θελαμε δεν θα κανουν μυστηρια λεει. Μετα πηγαμε στον Αγιο Κωνσταντινο στην Γλυφαδα να ρωτησουμε για το εκκλησακι του Αγ. Δημητριου στο γκολφ και μας ειπε ο ιερεας οτι φετος δεν θα κανουμ μυστηρια εκει γιατι τη συντηρουν την εκκλησια, και μας ειπε να κανουμε την βαφτιση στον Αγιο Κωνσταντινο. Επειδη μας αρεσε και η εκκλησια πολυ μεσα και ο ιερεας μας φανηκε καλος ειπαμε να την κανουμε εκει την βαφτιση. Την Καντζα τη αποκλεισαμε γιατι ειναι μικρο το εκκλησακι και αν βρεχει τι γινεται, θα βαφτισουμε και τον Απριλη οποτε δεν ξερεις τι καιρο θα κανει. Μια αλλη εκκλησια που μου αρεσε ειναι ο Προφητης Ηλιας στο Θορικο Κερατεας, ειχα παει σε ενα γαμο και ηταν φανταστικα αλλα ειναι μακρια και ο αντρας μου δεν ηθελε.. Τωρα ψαχνουμε για το μετα, ειναι και Σαββατο βραδυ εχουμε και λιγα ατομα και ειναι δυσκολο!

αντε με το καλο εμενα μου αρεσει πολυ και η εκκλησια της Αγιας Μαρινας


tt4a345.aspx

tta5663.aspx

Link to comment
Share on other sites

Στον Προφήτη Ηλία Φώφη είχαμε πάει πριν ένα μήνα σ΄ένα γάμο, και είχε και πανσέληνο εκείνο το βράδυ! Ηταν μαγευτικά όντως!

Κορίτσια εμένα εντωμεταξύ δε μου βγάζει τίποτα για επεξεργασία κειμένου, σε άλλα θέματα όμως μου τα ανοίγει κανονικά! Μόνο στο δικό μας αρνείται!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Τα παιδιά μου έχουν ανάποδα ωράρια υπνου το μεσημερι! Μόλις ξύπνησε η Μαριαλένα κοιμήθηκε ο Αντώνης, και τώρα θα προσπαθήσω να τη νανουρίσω γιατί μου΄ρθε περίοδος και είμαι χάλια! Να ξαπλώσω λίγο, και ας μην κοιμηθώ!

Εσείς καλά είστε?

Καλά είμαστε δεν ξέρω με πονάει η μέση όπως όταν περιμένουμε να αδιαθετήσουμε λες να με επισκεφτεί;Έχω βρει την ησυχία μου τόσο καιρό!!!


yrOKp2.png

QRMEp2.pngA3Tbp2.png?ufZzb0Ne

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...