Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Πάντως αν πάρεις τεστ,μην κανεις τη βλακεία που έκανα εγώ.Να ξεκινήσεις τουλάχιστον 7μερες από την εμβρυομεταφορά,γιατί πιο πριν θα βγει αρνητικό,ενώ μπορεί να είσαι έγκυος 

      Ναι αυτό σκεφτόμουν βασικά …. Μήπως κάνω Δευτέρα …

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

Περνώ χρονια χάπι εχω υποθυροειδισμο και το ανακάλυψα οταν ειχα μια παλλινδρομη πριν απο πολλα χρονια...  Δεν ειναι τιποτα απλως μου αλλαζει το χάπι που περνώ....  Αυτο που φοβαμαι ειναι του ρευματολογου οι εξετάσεις αν και ειμαι 2χρονια σε υφεση


iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

3 minutes ago, Alekagala είπε:

Περνώ χρονια χάπι εχω υποθυροειδισμο και το ανακάλυψα οταν ειχα μια παλλινδρομη πριν απο πολλα χρονια...  Δεν ειναι τιποτα απλως μου αλλαζει το χάπι που περνώ....  Αυτο που φοβαμαι ειναι του ρευματολογου οι εξετάσεις αν και ειμαι 2χρονια σε υφεση

ολα καλα θα πανε!!!!θυμισε μου ποσο μηνων εισαι?


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 βδομαδων....  Στον επομενο υπέρηχο θα ξερω ακριβως ποσο ειμαι! 

6 minutes ago, Zouzoumama είπε:

 

Ειναι να απαντας σε συγκεκριμένο μύνημα που στο δειχνει απο πανω

Ειναι το quote στη προηγουμενη μας ομαδα

  • Μου αρέσει 1

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Zouzoumama υπαρχουν 2 τρόποι να γραφεις σε συγκεκριμένο ατομο 

1...παατας@ και διπλα το ονομα οπως εκανα τωρα εγω

2...πατας παραθεση (επιλεγεις δλδ να απαντήσεις στην συγκεκριμένη ερωτηση) κ μολις πας κατω να γραψεις σου εμφανιζει "παράθεση 1 δημοσίευση" και το επιλεγεις!

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου καλησπέρα σας βρήκα και εδω όχι που θα μου ξεφευγατε..

Λοιπον εγώ ποναω αρκετά απο την καισαρική δεν είναι εύκολη η ανάρρωση το μονο που σκέφτομαι είναι το κορίτσι μου να ανάρρωσω κσι να ερθει η ωρα να την περιποιηθω όπως πρεπει...

Η μικρή μου μοιάζει απίστευτα όλοι αυτό λένε οτι την εφτυσα στο στόμα δεν εξηγηται αλλιως χα χα χα τον Πιάσαμε τον μπαμπά μας στο ύπνο...κορίτσια μου είναι υπέροχο συναίσθημα μέσα απο τα βαθη της καρδιάς μου να το νιώσετε όλες σύντομα είναι οτι πιο μαγικό υπάρχει...η ζωή μου τώρα απέκτησε νόημα αλήθεια σας λέω σας Στέλνω μπεμπεδοσκονη και μωρουδοσκονη φουλ...

Αύριο βγαινω πάω σπίτι όμως η μικρή θαβγει το Σάββατο με στεναχωρεθ λίγο αλλά τι να κάνω ααααα καο να σας πω έχει μαγουλαρες

  • Μου αρέσει 2

3yKGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τι ομορφα τα νεα σας Σόνια μου οσο για το πονο θα περασει απλως θελει λιγο προσοχη με τα βάρη!  Οσο για την ομοιότητα απο τη στιγμη που γεννήθηκε η κορη μου μεχρι και σημερα 6 χρονια μετα ειμαστε ολοιδιες!!!!  

  • Μου αρέσει 1

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, sonia@ είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα σας βρήκα και εδω όχι που θα μου ξεφευγατε..

Λοιπον εγώ ποναω αρκετά απο την καισαρική δεν είναι εύκολη η ανάρρωση το μονο που σκέφτομαι είναι το κορίτσι μου να ανάρρωσω κσι να ερθει η ωρα να την περιποιηθω όπως πρεπει...

Η μικρή μου μοιάζει απίστευτα όλοι αυτό λένε οτι την εφτυσα στο στόμα δεν εξηγηται αλλιως χα χα χα τον Πιάσαμε τον μπαμπά μας στο ύπνο...κορίτσια μου είναι υπέροχο συναίσθημα μέσα απο τα βαθη της καρδιάς μου να το νιώσετε όλες σύντομα είναι οτι πιο μαγικό υπάρχει...η ζωή μου τώρα απέκτησε νόημα αλήθεια σας λέω σας Στέλνω μπεμπεδοσκονη και μωρουδοσκονη φουλ...

Αύριο βγαινω πάω σπίτι όμως η μικρή θαβγει το Σάββατο με στεναχωρεθ λίγο αλλά τι να κάνω ααααα καο να σας πω έχει μαγουλαρες

Αχ κορίτσι μου Καλημέρα. Υπομονή αγάπη μου χειρουργείο είναι ποναει θα περασει όπου να ναι αυτό το συναίσθημα περιμένουμε όλες να νιωθουμε. Να μας ξαναγράψεις σύντομα γιατί τώρα θα έχεις ξενύχτια πολλά σε φιλώ. 

 

Αχ κορίτσι μου Καλημέρα. Υπομονή αγάπη μου χειρουργείο είναι ποναει θα περασει όπου να ναι αυτό το συναίσθημα περιμένουμε όλες να νιωθουμε. Να μας ξαναγράψεις σύντομα γιατί τώρα θα έχεις ξενύχτια πολλά σε φιλώ. 

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε?? Αχ ακόμα να το μάθω Αυτό Το πράμα δήλ συγνώμη όσο προχωράει η συζήτηση θα ψάχνουμε την τελευταία σελίδα?? Αν πάει 1000 θα ψάχνουμε τόσες σελίδες. Δεν μαρεσει πιο καλά ήταν να βγαίνουν μπροστά μπροστά οι καινουργιες απαντησεις

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα Λετα μου θα μπαίνω γιατιβθελω να μαθαίνω νέα σας απο όλες άντε να περάσει ο καιρός να κρατηαεις και εσύ το αντρακι σου..απλα όσο την κοιτάζω φαίνεται σαν ψέμα οτι είναι η δικιά μου μπουμπου..

Αλέκα μου μακάρι να συνεχίζει να μου μοιάζει και μένα όπως η δικιά σου τι ομορφο συναίσθημα λιωνω σας λέω μπορεί να μου έτυχαν δυο τρεις δυσκολίες αλλά άξιζε τον κόπο όλο αυτό..εσύ ποτέ θα πας γιατρο κορίτσι μου

 

  • Μου αρέσει 1

3yKGp2.png

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, sonia@ είπε:

 

Αλέκα μου μακάρι να συνεχίζει να μου μοιάζει και μένα όπως η δικιά σου τι ομορφο συναίσθημα λιωνω σας λέω μπορεί να μου έτυχαν δυο τρεις δυσκολίες αλλά άξιζε τον κόπο όλο αυτό..εσύ ποτέ θα πας γιατρο κορίτσι μου

 

Πηγα πηγα ειδαμε το σπορι ειδαμε τη καρδια να πάλλεται αλλα δυστυχως δεν την ακούσαμε....  Σε δυο βδομαδες ξαναχω ραντεβου! 

  • Μου αρέσει 2

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, meli melo είπε:

Καινούρια κι εγώ, κι εδώ..... σίγουρα θα την βρούμε την άκρη....εδώ την βρίσκουμε αλλού κι αλλού :)

Θέλω να μπω κι εγώ στη λίστα.....αύριο πάω για χοριακή.... άρα είδομεν... σας διαβάζω πολύ καιρό τώρα και τουλάχιστον -με αυτά που διαβάζω- νιώθω πως δεν είμαι τρελή (με αυτά που νιώθω και σκέφτομαι κατά καιρούς)...είμαστε ΠΟΛΛΕΣ!!!!!

 

Καλως ηρθες στην παρεα μας, βεβαιως και θα μπεις στην λιστα, πες μας πως πηγε η χοριακη σου ευχομαι να ειναι μεγααααλη ;)

9 hours ago, sonia@ είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα σας βρήκα και εδω όχι που θα μου ξεφευγατε..

Λοιπον εγώ ποναω αρκετά απο την καισαρική δεν είναι εύκολη η ανάρρωση το μονο που σκέφτομαι είναι το κορίτσι μου να ανάρρωσω κσι να ερθει η ωρα να την περιποιηθω όπως πρεπει...

Η μικρή μου μοιάζει απίστευτα όλοι αυτό λένε οτι την εφτυσα στο στόμα δεν εξηγηται αλλιως χα χα χα τον Πιάσαμε τον μπαμπά μας στο ύπνο...κορίτσια μου είναι υπέροχο συναίσθημα μέσα απο τα βαθη της καρδιάς μου να το νιώσετε όλες σύντομα είναι οτι πιο μαγικό υπάρχει...η ζωή μου τώρα απέκτησε νόημα αλήθεια σας λέω σας Στέλνω μπεμπεδοσκονη και μωρουδοσκονη φουλ...

Αύριο βγαινω πάω σπίτι όμως η μικρή θαβγει το Σάββατο με στεναχωρεθ λίγο αλλά τι να κάνω ααααα καο να σας πω έχει μαγουλαρες

Υπομονη βρε κοπελα μου με τον πονο, αμα βλεπεις την μπεμπα σου θα τον ξεχνας, αντε με το καλο να πας σπιτακι να εισαι και πιο ανετα και να μπαινεις να μας λες τα νεα σου μην σε χασουμε:wub:

4 hours ago, leta87 είπε:

 

Αχ κορίτσι μου Καλημέρα. Υπομονή αγάπη μου χειρουργείο είναι ποναει θα περασει όπου να ναι αυτό το συναίσθημα περιμένουμε όλες να νιωθουμε. Να μας ξαναγράψεις σύντομα γιατί τώρα θα έχεις ξενύχτια πολλά σε φιλώ. 

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε?? Αχ ακόμα να το μάθω Αυτό Το πράμα δήλ συγνώμη όσο προχωράει η συζήτηση θα ψάχνουμε την τελευταία σελίδα?? Αν πάει 1000 θα ψάχνουμε τόσες σελίδες. Δεν μαρεσει πιο καλά ήταν να βγαίνουν μπροστά μπροστά οι καινουργιες απαντησεις

Λετακι εσυ πως εισαι? πονας τωρα καθολου??

λογικα καποια ρυθμιση θα υπαρχει δεν μπορει ρε γμτ..:roll:

 

 

 

Καλημερα δεν ειπα...ντροπη μου

εγω κοριτσια σημερα εχω ξυπνησει με πονοκεφαλο:mellow:

τωρα ετοιμαζω το πινακακι μας και θα δω ποιες δεν εχουν ερθει ακομα και θα στειλω προσωπικο μηνυμα στην καθε μια στο αλλο φορουμ για να ερθουν κι αυτες;)

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, sonia@ είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα σας βρήκα και εδω όχι που θα μου ξεφευγατε..

Λοιπον εγώ ποναω αρκετά απο την καισαρική δεν είναι εύκολη η ανάρρωση το μονο που σκέφτομαι είναι το κορίτσι μου να ανάρρωσω κσι να ερθει η ωρα να την περιποιηθω όπως πρεπει...

Η μικρή μου μοιάζει απίστευτα όλοι αυτό λένε οτι την εφτυσα στο στόμα δεν εξηγηται αλλιως χα χα χα τον Πιάσαμε τον μπαμπά μας στο ύπνο...κορίτσια μου είναι υπέροχο συναίσθημα μέσα απο τα βαθη της καρδιάς μου να το νιώσετε όλες σύντομα είναι οτι πιο μαγικό υπάρχει...η ζωή μου τώρα απέκτησε νόημα αλήθεια σας λέω σας Στέλνω μπεμπεδοσκονη και μωρουδοσκονη φουλ...

Αύριο βγαινω πάω σπίτι όμως η μικρή θαβγει το Σάββατο με στεναχωρεθ λίγο αλλά τι να κάνω ααααα καο να σας πω έχει μαγουλαρες

Σόνια μου έχω κάνει 2 καισαρικές και σε νιώθω!!!Σημασία έχει που είστε υγιείς και οι δύο!!!Εύχομαι να συνεχίσει να σου μοιάζει η μπουμπού σου γιατί εμένα μου έμοιαζε τρομερά μέχρι το μήνα!Μετά έγινε φτυστή ο μπαμπας!!!!Γιατί θα μείνει λίγο παραπάνω μέσα ή κούκλα σου??Σε ρωτάω γιατί και εγώ 37 εβδομάδων γέννησα το γιο μου αλλά δεν τον κράτησαν.ευχομαι να έχεις μία σύντομη αναρρώση και να χαρείς τη μπουμπού σου στο έπακρο.

14 hours ago, elenakii22 είπε:

@Zouzoumama υπαρχουν 2 τρόποι να γραφεις σε συγκεκριμένο ατομο 

1...παατας@ και διπλα το ονομα οπως εκανα τωρα εγω

2...πατας παραθεση (επιλεγεις δλδ να απαντήσεις στην συγκεκριμένη ερωτηση) κ μολις πας κατω να γραψεις σου εμφανιζει "παράθεση 1 δημοσίευση" και το επιλεγεις!Σας ευχαριστώ κοριτσια μου!!,νομίζω πως το κατάλαβα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, sonia@ είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα σας βρήκα και εδω όχι που θα μου ξεφευγατε..

Λοιπον εγώ ποναω αρκετά απο την καισαρική δεν είναι εύκολη η ανάρρωση το μονο που σκέφτομαι είναι το κορίτσι μου να ανάρρωσω κσι να ερθει η ωρα να την περιποιηθω όπως πρεπει...

Η μικρή μου μοιάζει απίστευτα όλοι αυτό λένε οτι την εφτυσα στο στόμα δεν εξηγηται αλλιως χα χα χα τον Πιάσαμε τον μπαμπά μας στο ύπνο...κορίτσια μου είναι υπέροχο συναίσθημα μέσα απο τα βαθη της καρδιάς μου να το νιώσετε όλες σύντομα είναι οτι πιο μαγικό υπάρχει...η ζωή μου τώρα απέκτησε νόημα αλήθεια σας λέω σας Στέλνω μπεμπεδοσκονη και μωρουδοσκονη φουλ...

Αύριο βγαινω πάω σπίτι όμως η μικρή θαβγει το Σάββατο με στεναχωρεθ λίγο αλλά τι να κάνω ααααα καο να σας πω έχει μαγουλαρες

περαστικα σου Σονια μου!!!!της φιλης μου παλι μονο απο την μεση κ κατω της μοιαζει χιχιχιχ....τπτ δεν πηρε απο την μανα της!!!καρμπον ο πατερας της βγηκε!!

  • Μου αρέσει 1

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...