Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet είπε:

      Άσε τα χω παίξει σ λέω! Εν τω μεταξύ πρώτη φορά κάνω τεστ πριν τη χοριακη!Είχα κάνει δύο τεστ αφού είχα μείνει έγκυος,γιατί φοβόμουν ότι έχω αποβάλλει 🤷Ειδικά στο δεύτερο ήμουν και τριών μηνών.Θα κάνω τη Δευτέρα τεστ και αν πάλι βγει αρνητικό,εκεί θα αρχίσω να χάνω όντως τις ελπίδες μου..

      μέχρι τρίτη-τετάρτη  δώσε περιθώριο ! μετά για να μην σου λέω χαζομάρες και γω θα λέγαμε ότι δεν ! βέβαια ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός, έχουμε δει χοριακη να βγουν την τελευταία μέρα θετικη!!  απλώς εγώ δεν ειμαι αυτής της γραμμής γιατί ειμαι ανυπόμονη και προτιμώ να φαω το άκυρο  μ παρά να ελπιζω για τη μια στις τόσες πιθανότητες! το πολύ πολύ να πάρεις μια τεράστια χαρά στη χοριακη σ που δεν την περίμενες 

PETHEROPLIKTES NUFOULES!!!!!!!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 534
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

AYTO ειναι τοπικ!! :lol::lol:

Μαλλον θα μαζεψουμε πολυυυυυ λαο!! :lol:

Εμενα βαλτε με στη λιστα!! :lol: Νο1 σας παρακαλω!!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

AYTO ειναι τοπικ!! :lol::lol:

Μαλλον θα μαζεψουμε πολυυυυυ λαο!! :lol:

Εμενα βαλτε με στη λιστα!! :lol: Νο1 σας παρακαλω!!

kala min nomizeis oti eisai k 9i moniiiiiiiiiiiii!!!!!mmas exoune trelanei oi treles!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

δεν μου απαντάτε όμως στο αν θα πάτε ή θα έρθουν.

εγώ από τώρα κάνω σκηνικά στο μυαλό μου.

"Σέβη μου, κορίτσι μου" φιλιά σταυρωτά. μπλιαχ!

"αδυνάτισες πολύ βρε κορίτσι μου" και στο καπάκι στην σκελετωμένη κόρη της "πήρες κιλά, έκανες κοιλιά, πέταξες κώλο, βάρυνες".

την βλέπω τη δουλειά, να πιάνω τη βεράντα με τα τσιγάρα μου αγκαλιά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμενα τα δικα μου μενουν στην Πατρα αλλα μια χαρα την κανουν τη δουλεια τους και απο το τηλεφωνο.. Πετανε κατι φυτιλιες και μας στελνουν αδιαβαστους.. :mad:

Σεβη εμεις καναμε Χριστουγεννα με τα πεθερικα και σε καταλαβαινω.. Αφου εχεις την επιλογη να τη βγαλεις στη βεραντα με τα τσιγαρα σου παρεουλα εισαι πολυ τυχερη! Εμενα δεν με αφηναν να καπνισω γιατι ειναι ασεβεια προς τον πεθερο μου -λενε-... :rolleyes: Μετα απο οσα εχουν γινει ομως, αυτη τη φορα δεν τους υπολογισα.. Και στο τζακι διπλα καπνισα, και στη βεραντα και παντου.

Δεν μπορω να πω πως περασα ομορφα, αλλα ας οψεται.. Γενικα η πεθερα μου αυτη τη φορα συγκρατηθηκε πολυ να μη βγαλει τον πραγματικο της εαυτο προς τα εξω αλλα μετα απο οσα εχουν γινει και με αποκορυφωμα αυτο που εκανε με τον αριθμο του αντρα μου (τον μοιρασε σε 'επιδοξες νυφουλες"), δεν μπορω να ξεχασω....

Αυτη βεβαια που μας εσπασε κανονικα τα .... ηταν η προγιαγια του αντρα μου... Περιμενα πως και πως να παει 26/12 να γυρισουμε σπιτι μας..


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμενα τα δικα μου μενουν στην Πατρα αλλα μια χαρα την κανουν τη δουλεια τους και απο το τηλεφωνο.. Πετανε κατι φυτιλιες και μας στελνουν αδιαβαστους.. :mad:

Σεβη εμεις καναμε Χριστουγεννα με τα πεθερικα και σε καταλαβαινω.. Αφου εχεις την επιλογη να τη βγαλεις στη βεραντα με τα τσιγαρα σου παρεουλα εισαι πολυ τυχερη! Εμενα δεν με αφηναν να καπνισω γιατι ειναι ασεβεια προς τον πεθερο μου -λενε-... :rolleyes: Μετα απο οσα εχουν γινει ομως, αυτη τη φορα δεν τους υπολογισα.. Και στο τζακι διπλα καπνισα, και στη βεραντα και παντου.

Δεν μπορω να πω πως περασα ομορφα, αλλα ας οψεται.. Γενικα η πεθερα μου αυτη τη φορα συγκρατηθηκε πολυ να μη βγαλει τον πραγματικο της εαυτο προς τα εξω αλλα μετα απο οσα εχουν γινει και με αποκορυφωμα αυτο που εκανε με τον αριθμο του αντρα μου (τον μοιρασε σε 'επιδοξες νυφουλες"), δεν μπορω να ξεχασω....

Αυτη βεβαια που μας εσπασε κανονικα τα .... ηταν η προγιαγια του αντρα μου... Περιμενα πως και πως να παει 26/12 να γυρισουμε σπιτι μας..

αυτό με τον αριθμό του κινητού, το θυμόμουν. μου είχε μείνει.:roll:

η όρκα δεν έκανε κάτι τέτοιο. στην αρχή βεβαια πετούσε κατι χαριτωμένα για την τάδε που την ήθελαν για νύφη τους, για την τάδε που τί ωραίο σώμα που έχει, για την τάδε που τί καλό κορίτσι που είναι...

για την άλλη που παρολίγον να γίνει νύφη τους (δικά τους όνειρα).

μέχρι που βαρέθηκε να με βλέπει να χαμογελάω και να χαμογελάει και ο γιος της και το σταμάτησε.

όσο για το τσιγάρο...

ο πεθερός πριν το έμφραγμα κάπνιζε σαν αράπης. η πεθερά εξακολουθεί. μέσα στο σπιτι.

οπότε τί να μου πει εμένα.

όταν σταμάτησα να θηλάζω κι άρχισα το τσιγάρο... δεν χάρηκε κανένας άλλος. μόνο η όρκα. τυχαίο; δεν νομίζω. λες κι έγινα σαν τα μούτρα της.

Χριστούγεννα τους πήρα τηλέφωνο. είχαν τραπέζωμα στη Σαλονίκη με συγγενείς. τους μίλησα, σε όλους.ένιωσε χάλια, γιατί δεν περίμενε να κάνω αυτή την κίνηση. μου μιλούσε μουδιασμένη. σαν να είχε εκτεθεί απέναντι στους συγγενείς της στους οποίους θα με είχε σίγουρα παρουσιάσει ως κακιά νύφη. κόκκαλο. σαν να την εβλεπα. θα είχε ασπρίσει.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...