Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Χρονια πολλα DEMS!!!!


Recommended Posts

Αγαπημενη μου φιλεναδα!!

Περασε κιολας ενας χρονος και βαλε απο τοτε που σε γνωρισα ομως νιωθω να σε ξερω χρονια!

Σε ευχαριστω που εισαι παντα διπλα μου και που με τον τροπο σου μου δειχνεις πως πιστευεις σε εμενα ακομα και οταν εγω η ιδια δεν πιστευω! Στο εχω πει και κατ' ιδιαν αλλα θα το πω και εδω.. Αν ειχα την επιλογη να διαλεξω και 2η μαμα, θα διαλεγα ασυζητητι εσενα!! Οχι επειδη σε θεωρω μεγαλη, αλλα επειδη μου εμπνεεις καλοσυνη, ηρεμια και σιγουρια!

Σημερα που ειναι τα γενεθλια σου, το να ανοιξω ενα θεμα εδω, ειναι το ελαχιστο που μπορω να κανω για εσενα! Δεν ξερω τι αλλο να σου πω γιατι νιωθω πως ολες οι ευχες του κοσμου ειναι πολυ μικρες για εσενα! Θα σου ευχηθω μονο τα κοινοτυπα: Να εισαι παντα γερη, αναμεσα σε ανθρωπους που αγαπας και να σε χαιρεται η ομορφη οικογενεια σου! Αντε, παρε και ενα ποιηματακι (οχι δικο μου βεβαια, αλλα σου ταιριαζει):

Ό,τι στον κόσμο αγαπάς

να γίνεται δικό σου,

και να φωτίζουνε χαρές

στ' όμορφο πρόσωπό σου!!!!

Σ' αγαπω πολυ!! Παντα ευτυχισμενη!! :D:D


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ντεμακο, γενεθλιαζεις???!!!!! α ρε θηριο, 25ρησες και συ!!!!! χεχεχε!!!

πολυχρονη κοριτσαρα μου, να σε χαιρονται ολοι οσοι σ αγαπουν, να χαρεις και συ παιδακια και εγγονια μεχρι βαθεια γεραματα!!!!!!!!


Parents are the last people on earth who ought to have children

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημενη μου φιλεναδα!!

Περασε κιολας ενας χρονος και βαλε απο τοτε που σε γνωρισα ομως νιωθω να σε ξερω χρονια!

Σε ευχαριστω που εισαι παντα διπλα μου και που με τον τροπο σου μου δειχνεις πως πιστευεις σε εμενα ακομα και οταν εγω η ιδια δεν πιστευω! Στο εχω πει και κατ' ιδιαν αλλα θα το πω και εδω.. Αν ειχα την επιλογη να διαλεξω και 2η μαμα, θα διαλεγα ασυζητητι εσενα!! Οχι επειδη σε θεωρω μεγαλη, αλλα επειδη μου εμπνεεις καλοσυνη, ηρεμια και σιγουρια!

Σημερα που ειναι τα γενεθλια σου, το να ανοιξω ενα θεμα εδω, ειναι το ελαχιστο που μπορω να κανω για εσενα! Δεν ξερω τι αλλο να σου πω γιατι νιωθω πως ολες οι ευχες του κοσμου ειναι πολυ μικρες για εσενα! Θα σου ευχηθω μονο τα κοινοτυπα: Να εισαι παντα γερη, αναμεσα σε ανθρωπους που αγαπας και να σε χαιρεται η ομορφη οικογενεια σου! Αντε, παρε και ενα ποιηματακι (οχι δικο μου βεβαια, αλλα σου ταιριαζει):

Ό,τι στον κόσμο αγαπάς

να γίνεται δικό σου,

και να φωτίζουνε χαρές

στ' όμορφο πρόσωπό σου!!!!

Σ' αγαπω πολυ!! Παντα ευτυχισμενη!! :D:D

εισαι ενα μικρο αξιαγαπητο κοριτσακι!!!!


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σας ευχαριστώ όλες :D

Τα γενέθλιά μου είναι πάντα μέρα γιορτής για μένα :)

Φαίη με σκλαβώνεις. Είσαι πολύ καλό παιδί και σου αξίζουν τα καλύτερα :D (το Beautiful Maria πολύ επιτυχημένη επιλογή, από τα αγαπημένα μου).

fistikaki ναι βρε, 25ντάρησα (πριν 15 χρόνια :lol::lol::lol: ) Ναι, ναι και γιατί να το κρύψωμεν άλλωστε, είμαι μια εύθυμη 40άρα :mrgreen:

Ειρήνη και maria nd να είστε καλά!

Χριστίνα ευχαριστώ για την αφιέρωση και για την ευχή να είμαι "εγώ"

Εύχομαι να είστε όλες καλά και να χαίρεστε τις οικογένειές σας!


etCDp3.png hk8kp3.png

Η μαμά του Ευριπίδη και της Ιφιγένειας

Link to comment
Share on other sites

χρονια σου πολλα μαρακι!παντα με υγεια αγαπη κ ευτυχια για σενα και την ομορφη οικογενεια σου!να σε χαιρομαστε!!


uVBDp3.png MkMgp2.png

kJdJp2.png

Δεν είναι ευτυχία να κάνεις πάντα αυτό που θέλεις,

αλλά πάντα να θέλεις εκείνο που κάνεις.

-Τολστόι-

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...