Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

On 4/2/2020 at 2:00 ΜΜ, Stamatia123 είπε:

Και μετά απο όλα αυτά κάνουμε κάνα παιδι και μας λέει όταν είναι στο δημοτικό "δε σ αγαπάω!!!! Η μαμά της φίλης μου της τάδε είναι πιο καλή... Την αφήνει να παίζει πιο πολλές ώρες με το πλειστεισον... Εκείνη έπρεπε να έχω για μαμά"..... Και άντε εσύ ή μαμά η κακιά να ξεχάσεις πόσες φορές τρυπηθηκες και πόσα "κουμπια" κατάπιες

Σε έχω στο μυαλό μου! Επανέλαβες την χοριακη; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα! Είμαι στην 8η μέρα από την εμβρυομεταφορα και νοιώθω έντονους πόνους περιόδου χαμηλά στην κοιλιά μου και με έχει πιάσει μεγάλη απογοήτευση, το Σάββατο πάω για χοριακη, αν δεν μ έχει περίοδος ως τότε! Ήθελα να ρωτήσω είχε καμια σας τόσο έντονους πόνους περιόδου και τελικά να είχε θετική χοριακη??? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christy 32 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Είμαι στην 8η μέρα από την εμβρυομεταφορα και νοιώθω έντονους πόνους περιόδου χαμηλά στην κοιλιά μου και με έχει πιάσει μεγάλη απογοήτευση, το Σάββατο πάω για χοριακη, αν δεν μ έχει περίοδος ως τότε! Ήθελα να ρωτήσω είχε καμια σας τόσο έντονους πόνους περιόδου και τελικά να είχε θετική χοριακη??? 

Καλησπέρα... Μην απογοητεύσει όπως θα δεις πολλές κοπέλες είχαν τα ίδια συμπτώματα η και καθόλου και ήταν εγκυουλες... Μην δίνεις σημασία κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός... (Στα λεω για να τα ακούω και γω) χάχαχα καλή επιτυχία σου εύχομαι. 

  • Μου αρέσει 2

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Christy 32 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Είμαι στην 8η μέρα από την εμβρυομεταφορα και νοιώθω έντονους πόνους περιόδου χαμηλά στην κοιλιά μου και με έχει πιάσει μεγάλη απογοήτευση, το Σάββατο πάω για χοριακη, αν δεν μ έχει περίοδος ως τότε! Ήθελα να ρωτήσω είχε καμια σας τόσο έντονους πόνους περιόδου και τελικά να είχε θετική χοριακη??? 

Εγώωωωω... Κάθε τρεις και λίγο πήγαινα τουαλέτα από το φόβο μην αδιαθετησα αλλά μπαααα. Με το καλό εύχομαι! Εγκυμοσύνη μου μυρίζει 

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ! Μου δίνεται κουράγιο! Μακάρι να πάνε όλα καλά, είναι η τρίτη προσπάθεια ας είναι η τυχερή! 

52 minutes ago, Katzei1982 said:

Καλησπέρα... Μην απογοητεύσει όπως θα δεις πολλές κοπέλες είχαν τα ίδια συμπτώματα η και καθόλου και ήταν εγκυουλες... Μην δίνεις σημασία κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός... (Στα λεω για να τα ακούω και γω) χάχαχα καλή επιτυχία σου εύχομαι. 

Εσύ σε τι φάση είσαι κορίτσι μου??? Περιμένεις χοριακη και εσύ?? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Christy 32 είπε:

Αχ κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ! Μου δίνεται κουράγιο! Μακάρι να πάνε όλα καλά, είναι η τρίτη προσπάθεια ας είναι η τυχερή! 

Εσύ σε τι φάση είσαι κορίτσι μου??? Περιμένεις χοριακη και εσύ?? 

Οχι δυστυχώς απέτυχε και η δεύτερη προσπάθεια μας με δύο άριστες βλαστοκυστες... Τώρα λέω να πάρω μια ανάσα και βλέπουμε για μετα το Πάσχα πρώτα ο Θεός. Σε ποια προσπάθεια είσαι? 


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Christy 32 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Είμαι στην 8η μέρα από την εμβρυομεταφορα και νοιώθω έντονους πόνους περιόδου χαμηλά στην κοιλιά μου και με έχει πιάσει μεγάλη απογοήτευση, το Σάββατο πάω για χοριακη, αν δεν μ έχει περίοδος ως τότε! Ήθελα να ρωτήσω είχε καμια σας τόσο έντονους πόνους περιόδου και τελικά να είχε θετική χοριακη??? 

Νομίζω και εγω ότι ολα καλα θα είναι! Στην πρώτη μου προσπαθεια ετρεχα να δω ανα αδιαθέτησα. Και την 10η μερα είχα μια τέλεια χοριακη!!! 


Δυστυχως δεν πηγαν όλα καλα μεχρι το τέλος! 
και εκανα αλλες 2 εμβρυομεταφορες αλλα τιποτα. Είχα κατι χαζοπονακια, ακόμη και καφε εκκρισεις, αλλα οι χοριακες ηταν κακες. Η μια ηταν βιοχημικη και η αλλη 0! Τωρα είμαι στην 7η ημερα της τρίτης εμβρυομετεφορας! 

Αλλα παλι δεν εχω τιποτα σπουδαιο. Λετε να μην.... και αυτη τη φορα;;;

 

να μας ενημερωσεις για την καλή χοριακη για να χαρούμε!! Εγω πάω τη Δευτέρα. Αλλα φοβαμαι....

12 ώρες πρίν, Katzei1982 είπε:

Καλησπέρα... Μην απογοητεύσει όπως θα δεις πολλές κοπέλες είχαν τα ίδια συμπτώματα η και καθόλου και ήταν εγκυουλες... Μην δίνεις σημασία κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός... (Στα λεω για να τα ακούω και γω) χάχαχα καλή επιτυχία σου εύχομαι. 

Σε ποια μερα εισαι κοπέλα μου;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Angel2019 είπε:

Νομίζω και εγω ότι ολα καλα θα είναι! Στην πρώτη μου προσπαθεια ετρεχα να δω ανα αδιαθέτησα. Και την 10η μερα είχα μια τέλεια χοριακη!!! 


Δυστυχως δεν πηγαν όλα καλα μεχρι το τέλος! 
και εκανα αλλες 2 εμβρυομεταφορες αλλα τιποτα. Είχα κατι χαζοπονακια, ακόμη και καφε εκκρισεις, αλλα οι χοριακες ηταν κακες. Η μια ηταν βιοχημικη και η αλλη 0! Τωρα είμαι στην 7η ημερα της τρίτης εμβρυομετεφορας! 

Αλλα παλι δεν εχω τιποτα σπουδαιο. Λετε να μην.... και αυτη τη φορα;;;

 

να μας ενημερωσεις για την καλή χοριακη για να χαρούμε!! Εγω πάω τη Δευτέρα. Αλλα φοβαμαι....

Σε ποια μερα εισαι κοπέλα μου;

Καλημερα.... Το Σάββατο έκανα μεταφορά δύο βλαστοκυστες και την Δευτέρα πάω για χοριακη... Το άγχος στα ύψη αλλά έχω ήδη απογοητευτεί.... Καλή επιτυχία σου εύχομαι.:)

  • Μου αρέσει 1

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Katzei1982 είπε:

Καλημερα.... Το Σάββατο έκανα μεταφορά δύο βλαστοκυστες και την Δευτέρα πάω για χοριακη... Το άγχος στα ύψη αλλά έχω ήδη απογοητευτεί.... Καλή επιτυχία σου εύχομαι.:)

Εγω εκανα μεταφορά δυο βλαστοκύστες 5ης ημέρας την Πέμπτη και κανω χοριακή τη Δευτερα! Λες να μπορω και αυριο;

με εχει φάει η αγωνία και δεν εχω και καλο προαίσθημα!! Αστα

 

πρίν από 16 λεπτά , Katzei1982 είπε:

Καλημερα.... Το Σάββατο έκανα μεταφορά δύο βλαστοκυστες και την Δευτέρα πάω για χοριακη... Το άγχος στα ύψη αλλά έχω ήδη απογοητευτεί.... Καλή επιτυχία σου εύχομαι.:)

 

Just now, Angel2019 είπε:

Εγω εκανα δυο βλαστοκύστε την Πέμπτη και κανω χοριακή τη Δευτερα! Λες να μπορω και αυριο;

 

 

Και σε εσενα κοπελα μου!!! Καλη επιτυχία σε ολες τις κοπελες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Angel2019 είπε:

Εγω εκανα μεταφορά δυο βλαστοκύστες 5ης ημέρας την Πέμπτη και κανω χοριακή τη Δευτερα! Λες να μπορω και αυριο;

με εχει φάει η αγωνία και δεν εχω και καλο προαίσθημα!! Αστα

 

 

Και σε εσενα κοπελα μου!!! Καλη επιτυχία σε ολες τις κοπελες!!!!

Νομίζω ότι αν κάνεις αύριο χοριακη θα δείξει.. Κ σήμερα νομι@ω θά έδειχνε.αν κάνεις τεστ σίγουρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...