Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

Just now, Tweety1325 είπε:

Δευτερα ναι..ετσι ειναι οντως..καθεμια διαφορετικα αλλα ψαχνουμε μηπως βρουμε κατι κοινο..ετσι νιωθω πονο χαμηλα κ στο στηθος..αλλα ξεπρηστηκε και απογοητευτηκα..τι να πουμε..πρεπει να εχουμε πιστη γιατι μονο ο Θεος ξερει..εγω ειμαι 30..πηγα πρωτη φορα και νομιζα ολα θα ειναι τελεια..αλλα τελικα δεν ηξερα τι με περιμενε..και απο την μια κατεληξα σε πολλες....επειδη ομως αυτη η προσπαθεια τα ειχε ολα θετικα,ηταν σε καλο κεντρο θελω να πετυχει να ηρεμησω πια..

Μην κοιτάς συμπτώματα, αγχώνεσαι χωρίς λόγο..ο γιατρός μου είπε ότι το στήθος πρήζεται και ξεπρηζεται συνέχεια έχει να κάνει και με την διατροφή σου δλδ αν τρως αλάτι κτλ. και τα φαρμακα που παιρνεις. Και εμένα το στήθος ξεπρηστηκε 2-3 μέρες πριν την χοριακη και είχα 396. Καλή επιτυχία!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, teta2 είπε:

Μην κοιτάς συμπτώματα, αγχώνεσαι χωρίς λόγο..ο γιατρός μου είπε ότι το στήθος πρήζεται και ξεπρηζεται συνέχεια έχει να κάνει και με την διατροφή σου δλδ αν τρως αλάτι κτλ. και τα φαρμακα που παιρνεις. Και εμένα το στήθος ξεπρηστηκε 2-3 μέρες πριν την χοριακη και είχα 396. Καλή επιτυχία!!

Αχ σε ευχαριστω κοριτσι μου..εστω που το ακουω αυτο μου φευγει λιγο αγχος!!!μακαρι να γινει το θαυμα και σε εμενα!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας

 

Ευκολα το λες να μην κοιτας συμπτωματα δυσκολα το κανεις

Εγω απο την 1η μερα εχω πονους περιοδου μονο στο κρεβατι ηρεμω ορθια κ καθιστη με ενοχλει

Αναμονή μεχρι την Τριτη το πρωι!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, EllieV είπε:

Καλησπερα σας

 

Ευκολα το λες να μην κοιτας συμπτωματα δυσκολα το κανεις

Εγω απο την 1η μερα εχω πονους περιοδου μονο στο κρεβατι ηρεμω ορθια κ καθιστη με ενοχλει

Αναμονή μεχρι την Τριτη το πρωι!

Μαζι ειμαστε κοριτσι..αυτο οπως λες..οσο και να θες να μην κοιτας..ολα μ αυτα ασχολεισαι..πρωτη σου προσπαθεια;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tweety1325 είπε:

Μαζι ειμαστε κοριτσι..αυτο οπως λες..οσο και να θες να μην κοιτας..ολα μ αυτα ασχολεισαι..πρωτη σου προσπαθεια;;;

Ναι

Βαλαμε την Παρασκευη 2 εμβρυα 3ημερων  8 και 9 κυτταρων

 

Εσυ..?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, EllieV said:

Ναι

Βαλαμε την Παρασκευη 2 εμβρυα 3ημερων  8 και 9 κυτταρων

 

Εσυ..?

Καλή επιτυχία και σε εσένα κορίτσι!!! Απλά υπομονή να περάσουν οι μέρες, για εμένα η μόνη λύση ήταν ο ύπνος, για να μην σκέφτομαι!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christy 32 είπε:

Καλή επιτυχία και σε εσένα κορίτσι!!! Απλά υπομονή να περάσουν οι μέρες, για εμένα η μόνη λύση ήταν ο ύπνος, για να μην σκέφτομαι!

Ευχαριστω

 

Εσυ σε τι φαση εισαι..?

Link to comment
Share on other sites

Just now, EllieV said:

Ευχαριστω

 

Εσυ σε τι φαση εισαι..?

Είμαι 16 μέρες από την εμβρυομεταφορα 3ων ημερών εμβρυα βάλαμε, την Δευτέρα 13η μέρα είχα 60 χοριακή και σήμερα 222,παρακολουθούμε τον διπλασιασμό. Το άγχος δεν τελειώνει...... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Christy 32 είπε:

Είμαι 16 μέρες από την εμβρυομεταφορα 3ων ημερών εμβρυα βάλαμε, την Δευτέρα 13η μέρα είχα 60 χοριακή και σήμερα 222,παρακολουθούμε τον διπλασιασμό. Το άγχος δεν τελειώνει...... 

Μπραβο σου τελεια μια χαρα εισαι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, EllieV είπε:

Ναι

Βαλαμε την Παρασκευη 2 εμβρυα 3ημερων  8 και 9 κυτταρων

 

Εσυ..?

Αντε κοριτσακι μου καλη επιτυχια..εμενα ειναι εκτη προσπαθεια με διεγερση..κ εχω κανει κ μια ακομη με κατεψυγμενα..ασταα..γι αυτο τωρα ελπιζω σε μια αλλαγη..μηπως κ τελικα μεινω αυτη τ φορα..βλαστοκυστες 5 ημερων βαλαμε εμεις..2..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Tweety1325 είπε:

Αντε κοριτσακι μου καλη επιτυχια..εμενα ειναι εκτη προσπαθεια με διεγερση..κ εχω κανει κ μια ακομη με κατεψυγμενα..ασταα..γι αυτο τωρα ελπιζω σε μια αλλαγη..μηπως κ τελικα μεινω αυτη τ φορα..βλαστοκυστες 5 ημερων βαλαμε εμεις..2..

Καλη επιτυχια κ σε εσενα

 

Εμενα τον προηγουμενο μηνα μου πηραν με διεγερση 2 ωαρια αυτα ειχα ολα κ ολα.τα βαλαμε καταψυξη 3 ηνερων κ πριν μια εβδομαδα τα βαλαμε.δεν ειχα αποθεμα για βλαστοκυστες

Οποτε αν δεν πετυχει παλι απο την αρχη γμτ αλλα προσπαθω να μην το σκεφτομαι οσο μπορω.ετσι πρεπει να ελπιζουμε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...