Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

21 ώρες πρίν, Σερενάτα ρενα είπε:

Καλησπέρα...ναι έριξα έναν υπνακο!!!! Δεν ξέρω αν είναι συμπτωματα αλλά λίγες ώρες έμειναν, αύριο πρωί πρωί θα πάω!!!!:):):)

Νομίζω ότι αύριο θα πάρεις μία θετικότατη χοριακή... Αναμένουμε..

Τελικά επαληθευτηκα....τώρα διάβασα όλα τα μηνύματα και είδα ότι τελικά την πήρες τη θετική χοριακή...Μπράβο και πολλά συγχαρητήρια εύχομαι μία τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

16 ώρες πρίν, Mighty είπε:

@Σερενάτα ρενα επιτέλους κάποια με ευχάριστα νέα. είχα ξεγράψει προς στιγμήν τον Νοέμβριο κ άρχισα να απογοητεύομαι κ με τις εξωσωματικές! εύχομαι τα καλύτερα να το δείτε σύντομα σε υπέρηχο κ μετά να το φέρεται γερό κ δυνατό στον κόσμο.

Εύχομαι να φέρω γούρι και κάθε μήνα να έχουμε ευχάριστα

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 14/9/2017 at 6:53 ΜΜ, marillia είπε:

Κορίτσια γειά σας.. Έχω αύριο  το testτης χωριακης μετά από τοποθέτηση 2 βλαστοκυστων με ξένα ωαρια την Πέμπτη 5/12...Από το άγχος έχω κάνει 2 τεστ σπίτι.. Δευτέρα κ ένα χθες.. Κ ήταν αρνητικά.. Οπότε στα πατώματα ήδη... Κ γενικα μάλλον δεν υπήρξε χημεία με γιατρό που πήγα δυστυχώς η τοποθέτηση ήταν λίγο επεισόδια και.. Κανένας καλός γιατρος!???  Αυτή την φορά πήγα στο Ιαπωνία.. Αλλά μάλλον ατύχησα... Την προηγούμενη φορά αλλού έμεινα με την πρώτη κιόλας παλινδρομησε... Δεν την παλεύω.. Ούτε οικονομικά μάλλον για άλλη.. 

 

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλησπέρα !!!! έχουμε με τον άντρα μου θέμα αζωοσπερμιας,το Φεβρουάριο θα κάνουμε τη πρώτη μας προσπάθεια από το δείγμα που πήραμε μετα από micro tese ,είχε κάποια άλλη κοπέλα ανάλογη εμπειρία και αν ναι ,είχε αποτελ

αποτέλεσμα

σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...
On 17/10/2019 at 6:48 ΜΜ, loralora είπε:

Εγω έκανα την προσπάθεια μου στον Τσιριγώτη και πετυχε.Εχω μια κουρουλα 5 μηνων.Οτι θες στρίλε πμ

Να σου ζησει κοριτσι μου η μπουμπου σου!!!!αν επιτρεπεται ποσο ετων εισαι κ με τι προβλημα?

Link to comment
Share on other sites

On 17/10/2019 at 4:45 ΜΜ, teta2 είπε:

καλησπέρα!  δεν θυμάμαι αν έχουμε ξαναμιλησει. .εγώ έμεινα εγκυος με τον Τσιριγωτη φέτος με την πρώτη προσπάθεια!  πολύ καλός επιστήμονας λίγο ιδιαίτερη προσωπικότητα,  αλλά αυτό  είναι δευτερεύον!  Εξαιρετικό κέντρο, πολύ οργανωμένο χωρίς αναμονες και τέτοια. Τα κορίτσια  που δουλεύουν εκεί πολύ ευγενικά δεν είχα κανένα παράπονο!  Το σημαντικό είναι ότι ο τύπος ξέρει τι κάνει, φαντάσου ότι πήγα με μια ωοθηκη, αμη 2.1 και 42 ετων!τον συστήνω ανεπιφύλακτα! !!!

Με δικα σου ωαρια?

Link to comment
Share on other sites

Just now, teta2 είπε:

ναι με δικα.μου

Συγχαρητηρια....ευχομαι να εχω την τυχη σου!!!!

Πολυ ακουγεται οτι ο Τσιριγωτης προτεινει κατευθειαν με δωρεα..  ενω δεν εχω τετοια αποψη και μου κανει εντυπωση που το διαβαζω....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mammy76 είπε:

Συγχαρητηρια....ευχομαι να εχω την τυχη σου!!!!

Πολυ ακουγεται οτι ο Τσιριγωτης προτεινει κατευθειαν με δωρεα..  ενω δεν εχω τετοια αποψη και μου κανει εντυπωση που το διαβαζω....

ναι και εμενα μου πρότεινε απο την αρχη με δανεικά αλλα του ειπα οτι θελω πρωτα με τα δικα μου και πετυχε! σου εύχομαι ολα να πανε καλά! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...