Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , EllieV είπε:

Καλη επιτυχια κ σε εσενα

 

Εμενα τον προηγουμενο μηνα μου πηραν με διεγερση 2 ωαρια αυτα ειχα ολα κ ολα.τα βαλαμε καταψυξη 3 ηνερων κ πριν μια εβδομαδα τα βαλαμε.δεν ειχα αποθεμα για βλαστοκυστες

Οποτε αν δεν πετυχει παλι απο την αρχη γμτ αλλα προσπαθω να μην το σκεφτομαι οσο μπορω.ετσι πρεπει να ελπιζουμε

Ευχομαι ολα να πανε καλα..οπως μου λεει κ ο αντρας μου οταν το πιστεψουμε θα ερθει..αναμενουμε..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια, παρακαλώ τα φώτα σας: 

Είμαι στην 9η μέρα του κύκλου και κάνω προετοιμασία για εμβρυομεταφορα με κατεψυγμένα.

Η προγεστερόνη είναι πολύ καλή, το ενδομήτριο όμως δεν λέει να πάρει τα πάνω του 6,1 mm σήμερα το πρωί... Ο γιατρός προβληματίστηκε και μου ανεβάζει την αγωγή...

Έως τώρα έπαιρνα 3*3 cyclacur και σήμερα μου πρόσθεσε 2*3cyclacur κολπικά και ένα αυτοκόλλητο dermestril 100 καθε 48 ώρες.

Έχει συμβεί σε καμία σας?

Αγχώνομαι...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, athinaida είπε:

Κορίτσια, παρακαλώ τα φώτα σας: 

Είμαι στην 9η μέρα του κύκλου και κάνω προετοιμασία για εμβρυομεταφορα με κατεψυγμένα.

Η προγεστερόνη είναι πολύ καλή, το ενδομήτριο όμως δεν λέει να πάρει τα πάνω του 6,1 mm σήμερα το πρωί... Ο γιατρός προβληματίστηκε και μου ανεβάζει την αγωγή...

Έως τώρα έπαιρνα 3*3 cyclacur και σήμερα μου πρόσθεσε 2*3cyclacur κολπικά και ένα αυτοκόλλητο dermestril 100 καθε 48 ώρες.

Έχει συμβεί σε καμία σας?

 

Οχι δεν μου εχει συμβει αλλα μην αγχωνεσαι.

εμενα την 8η μερα ηταν 7,5 επερνα 1×3 και μου το εκανε 2×3 κ την 12 πηγε 8,5 κ ανεβηκε κ αλλο μεχρι την 15 που τα εβαλα

 

Ολα θα πανε καλα

Σε ποιο κεντρο εισαι..?

Link to comment
Share on other sites

Just now, athinaida είπε:

Κορίτσια, παρακαλώ τα φώτα σας: 

Είμαι στην 9η μέρα του κύκλου και κάνω προετοιμασία για εμβρυομεταφορα με κατεψυγμένα.

Η προγεστερόνη είναι πολύ καλή, το ενδομήτριο όμως δεν λέει να πάρει τα πάνω του 6,1 mm σήμερα το πρωί... Ο γιατρός προβληματίστηκε και μου ανεβάζει την αγωγή...

Έως τώρα έπαιρνα 3*3 cyclacur και σήμερα μου πρόσθεσε 2*3cyclacur κολπικά και ένα αυτοκόλλητο dermestril 100 καθε 48 ώρες.

Έχει συμβεί σε καμία σας?

Αγχώνομαι...

 

 

 

Το μόνο που ξέρω να σ πω κορίτσι είναι ότι τα dermestril θα σε βοηθήσουν πολύ για να πάρει τα πάνω του το ενδομήτριο.θα γίνει θα το δεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 12/2/2020 at 10:43 ΜΜ, Tweety1325 είπε:

Κοριτσια μου γεια σας..ειμαι στην πεμπτη ημερα μετα απο εμβρυομεταφορα και η αγωνια μου ειναι τεραστια..εχω ηδη αρκετες αποτυχημενες προσπαθειες.αυτη τη φορα μεταφεραμε 2 βλαστοκυστες αριστης ποιοτητας.εχω απιστευτο αγχος..το στηθος μου ξεπρηστηκε.πιστευετε αν κανω ενα τεστ αυριο θα δειξει ή ειναι νωρις;;

Καλή επιτυχια!!! Να μην κάνεις.. Όχι!!! Η υπομονή είναι μεγάλη αρετή. Και αν ξεκινήσει χαμηλά η χοριακη θα απογοητευτεί χωρίς λόγο!!!!.

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stamatia123 είπε:

Καλή επιτυχια!!! Να μην κάνεις.. Όχι!!! Η υπομονή είναι μεγάλη αρετή. Και αν ξεκινήσει χαμηλά η χοριακη θα απογοητευτεί χωρίς λόγο!!!!.

 

Πού είσαι εσύ κορίτσι πώς πας;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stamatia123 είπε:

Καλή επιτυχια!!! Να μην κάνεις.. Όχι!!! Η υπομονή είναι μεγάλη αρετή. Και αν ξεκινήσει χαμηλά η χοριακη θα απογοητευτεί χωρίς λόγο!!!!.

 

Ευχαριστω κοριτσακι μου..το αφησα δεν εκανα τελικα..και δεν πηρα καθολου.ειπα μια κ καλη τη Δευτερα..αναμενουμε..

Just now, Taggeris είπε:

Πού είσαι εσύ κορίτσι πώς πας;

@Taggeris εσυ σε ποιο σταδιο βρισκεσαι τωρα??

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tweety1325 είπε:

Ευχαριστω κοριτσακι μου..το αφησα δεν εκανα τελικα..και δεν πηρα καθολου.ειπα μια κ καλη τη Δευτερα..αναμενουμε..

@Taggeris εσυ σε ποιο σταδιο βρισκεσαι τωρα??

Στο καλύτερο..... Μεγαλώνω και ταΐζω τα αυγά μου... χαχαχαχα

Άντε μπας και μου κάνει κανένα το χατίρι και είναι το 10 το καλό που θα κάτσει εκεί 9 μήνες...

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Taggeris είπε:

Στο καλύτερο..... Μεγαλώνω και ταΐζω τα αυγά μου... χαχαχαχα

Άντε μπας και μου κάνει κανένα το χατίρι και είναι το 10 το καλό που θα κάτσει εκεί 9 μήνες...

Χαχαχαχα  καλό @Taggeris

Με το καλό!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Taggeris είπε:

Στο καλύτερο..... Μεγαλώνω και ταΐζω τα αυγά μου... χαχαχαχα

Άντε μπας και μου κάνει κανένα το χατίρι και είναι το 10 το καλό που θα κάτσει εκεί 9 μήνες...

Χαχαχχα!!Μακαρι κοριτσακι μου μακαρι!!!στο ευχομαι!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Taggeris είπε:

Στο καλύτερο..... Μεγαλώνω και ταΐζω τα αυγά μου... χαχαχαχα

Άντε μπας και μου κάνει κανένα το χατίρι και είναι το 10 το καλό που θα κάτσει εκεί 9 μήνες...

Καλέ μέσα σ αυτά είναι σίγουρα αυτο το μωρό που θα σε χεζει μέρα νύχτα και θα σου πιει το αίμα... Εγω λέω εσύ να κάνει αγόρι γιατί έχουμε εληψη

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, natassaki2006 είπε:

Το μόνο που ξέρω να σ πω κορίτσι είναι ότι τα dermestril θα σε βοηθήσουν πολύ για να πάρει τα πάνω του το ενδομήτριο.θα γίνει θα το δεις!

Αμήν!! Σας ευχαριστώ για το κουράγιο!!

Εδώ κι αν χρόνο μαζευω υπομονετικά ωαριακια και τα γονιμοποιούμε... Τώρα πια είπαμε να προχωρήσουμε στην πρώτη εμβρυομεταφορα...

Δεν θέλω να ακυρώσουμε τον κύκλο...

Τέλος πάντων... Ακολουθώ την αγωγή και ο Θεός να μας βοηθήσει όλες!!

Φιλιά!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, athinaida είπε:

Αμήν!! Σας ευχαριστώ για το κουράγιο!!

Εδώ κι αν χρόνο μαζευω υπομονετικά ωαριακια και τα γονιμοποιούμε... Τώρα πια είπαμε να προχωρήσουμε στην πρώτη εμβρυομεταφορα...

Δεν θέλω να ακυρώσουμε τον κύκλο...

Τέλος πάντων... Ακολουθώ την αγωγή και ο Θεός να μας βοηθήσει όλες!!

Φιλιά!!

Καλησπερα

 

Ποσα μαζεψες ολο το χρονο αν επιτρεπεται..?

Γιατι δεν εβαζες κιολας ολο αυτο τον καιρο..,

Link to comment
Share on other sites

Είμαι μεγαλουτσικη... 44 αισίως!! Οπότε προτίμησαμε να μαζέψουμε τώρα που ακόμη έχω ωάρια...

Εχουμε 9 εμβρυακια 3d. Χρειάστηκε πολληηηη υπομονή....

Εκάνα κυριως τροποποιημένους φυσικούς, με διέγερση δεν είχα καλό αποτέλεσμα, είναι φτωχή ανταποκρίτρια....

Ο Θεός να μας βοηθήσει όλες κορίτσια!!

Υπομονή και πίστη!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...