Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

Θυρεοειδής αδένας-παθήσεις-συμπτώματα


georgiamami

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας παιδια! εχετε να μου πειτε καμια τελευταια συμβουλη πριν μπω νοσοκομειο? νομιζω οτι κατι θα ξεχασω....

Να μην ξεχασεις να παρεις μαζι σου την ΥΠΟΜΟΝΗ, την ΠΙΣΤΗ,την ΕΛΠΙΔΑ και τη ΣΙΓΟΥΡΙΑ οτι ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.

Ολα τα αλλα ειναι ...λεπτομερειες.

Καλη επιτυχια !!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Angestel, όλα θα πάνε καλά. Μην ανησυχείς και στο νοσοκομείο θα σου πουν ό,τι χρειάζεται αν δεν το ξέρεις ήδη. Απλώς να ανασηκώνεις λίγο το κρεβάτι μετά την επέμβαση ή βάζε διπλό μαξιλάρι και κάνε οικονομία στη φωνή σου!

Καλή τύχη! :-)

Link to comment
Share on other sites

Angestel, όλα θα πάνε καλά. Μην ανησυχείς και στο νοσοκομείο θα σου πουν ό,τι χρειάζεται αν δεν το ξέρεις ήδη. Απλώς να ανασηκώνεις λίγο το κρεβάτι μετά την επέμβαση ή βάζε διπλό μαξιλάρι και κάνε οικονομία στη φωνή σου!

Καλή τύχη! :-)

Εμενα μου ειχαν πει να μην κοιμηθω μετα την ανανηψη και να μιλω. Με ειχαν σε ημιξαπλωμενη θεση και φυσικα δεν εβαλα γλωσσα μεσα...... απο την παρλα.


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω κοριτσια για τη συμπαρασταση, αυτο τον καιρο με βοηθησατε πολυ, να ξερετε! Πρωτα ο Θεος μολις βγω απο το νοσοκομειο θα σας ενημερωσω για την κατασταση μου και θα ζητησω τις συμβουλες σας για την περαιτερω πορεια μου. Και παλι σας ευχαριστω για ολα! :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστω κοριτσια για τη συμπαρασταση, αυτο τον καιρο με βοηθησατε πολυ, να ξερετε! Πρωτα ο Θεος μολις βγω απο το νοσοκομειο θα σας ενημερωσω για την κατασταση μου και θα ζητησω τις συμβουλες σας για την περαιτερω πορεια μου. Και παλι σας ευχαριστω για ολα! :)

Εκει που εισαι, ειμαασταν.

Εκει που ειμαστε θα ρθεις!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου ειχαν πει να μην κοιμηθω μετα την ανανηψη και να μιλω. Με ειχαν σε ημιξαπλωμενη θεση και φυσικα δεν εβαλα γλωσσα μεσα...... απο την παρλα.

Και εγώ έτσι έκανα και μετά έκλεισε η φωνή μου τελείως.:cool:

Αν και ο γιατρός μου είπε ότι έφταιγε που κοιμόμουν με κατεβασμένο κρεβάτι και έμεναν τα πήγματα αντί να φεύγουν από την παροχέτευση...αυτά όχι αμέσως μετά την ανάνηψη, στη συνέχεια στο δωμάτιο. Που να το ξέρω κ εγώ, δεν μου το χε πει κανείς. Μετά την επέμβαση που ήρθε στο δωμάτιο ο γιατρός πάντως και είδε πόσα άτομα είχαν έρθει κ εμένα να μιλάω συνέχεια, με έκραξε...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια. Η ωρα δυο σημερα εκανα την πρωτη thyrogen . Αισθανομαι παρα πολυ καλα τιποτα παρενεργειες. Ειναι πολυ καλη τλκ ςυτη η μεθοδος αντι να γινεσαι υποθυροειδικος.αξιζει τον κοπο να την δοκιμασεται οσοι μπορειται..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια, μου ηρθε σήμερα να κανω μετάφραση την βιοψια ειναι στα αγγλικά κ καποιους ιατρικους ορους δεν τους καταλάβαινα, γραφει οτι ειναι θηλωδες καρκινωμα αλλα γραφει οτι στο φοντο υπάρχουν καποια σπανια κυτταρα??? Τι μπορει να ειναι αυτο??

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, μου ηρθε σήμερα να κανω μετάφραση την βιοψια ειναι στα αγγλικά κ καποιους ιατρικους ορους δεν τους καταλάβαινα, γραφει οτι ειναι θηλωδες καρκινωμα αλλα γραφει οτι στο φοντο υπάρχουν καποια σπανια κυτταρα??? Τι μπορει να ειναι αυτο??
γραψε μου στα αγγλικα κ θα σου πω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο μενα.Διαγνωστηκα κι εγω με Ca θυρεοειδους πριν απο 2 μηνες μετα απο ολικη θυρεοειδεκτομη και θα κανω το ιωδιο στις 16 Φεβρουαριου με τις thyrogen.Το αγχος ειναι αρκετο..ολα αγνωστα και περιμενω...

μαρια@@ καλη δυναμη σου ευχομαι για αυριο..να μας ενημερωνεις κι εμας που ακολουθουμε μετα απο σενα..

Στους υπολοιπους να ευχηθω επισης υπομονη και ολα θα περασουν...αυτο που προσπαθω να πιστεψω και για μενα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...