Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Angot είπε:

      κορίτσια 30+1 σήμερα και φτιάχνω τη τσάντα του μαιευτηρίου μου, ανάμεικτα συναισθήματα ! χάρα, άγχος,ανυπομονησία ,αβεβαιότητα για το τι θα προκύψει ,συγκίνηση , κλάμα (πραγματικά λες και εχω ανοίξει βρύση είναι)  , αναδρομή στο τι εχω περάσει , όνειρα, φοβος, περηφάνεια , και πολλά αλλά που ούτε καν ξεχωρίζω τι είναι  …. δε περίμενα ποτέ μια βαλιτσουλα mom’s bag να μου  δημιουργήσει τόσα πολλά συναισθήματα ! για το μόνο που ειμαι σίγουρη είναι ότι εχω κάνει ότι καλύτερο μπορώ για να έρθει αυτό το μωράκι στον κόσμο ! στο βρεφακι μ  θα πάρω μόνο μια αλλαξιά στην περιπτωση εστω 1% να το πάρω μαζί μ φεύγοντας  και μια εικονίτσα από την παναγια της τσαμπίκα! με κάποιες κοπέλες ξεκινήσαμε παρέα , κάποιες είστε πιο καινούριες!! καλή επιτυχία να ευχηθώ σε όλες μας, ευχαριστώ που με ακούγατε να σας πρήζω ( θα το κάνω μέχρι να γεννήσω βέβαια , ελπιζω για βδομαδες ακόμα 😉) γερά μωράκια να φέρουμε στον κόσμο και ας ταλαιπωρούμαστε!  να μου πείτε καλή τύχη από τώρα 🥰

      Με συγκίνησες τρελοκόριτσο. Τι απίστευτα συναισθήματα...Καλή τύχη Angot μας, όλα θα πάνε καλά. Θα ευχηθώ να παραμείνεις στο σπιτάκι σου κι άλλες εβδομάδες και μετά να γυρίσεις σπίτι σου με το αφράτο καρβελάκι σας. Τα πήγες πολύ καλά κορίτσι μου 🥲

      πρίν από 21 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσια, δυστυχώς 54 η δεύτερη χοριακη...Δεν είμαι καθόλου καλά,όμως πρέπει να σταθώ στα πόδια μου και να συνεχίσω την προσπάθεια.Ενα ακόμα έχουμε στην κατάψυξη και ελπίζω να πιάσει .Θα κάνω μια μεγάλη αγκαλιά την κόρη μου και θα συνεχίσω!

      Καλή επιτυχία σε όλες ❤️ 

      Λυπάμαι τόσο πολύ. Πάρε όσο χρόνο χρειάζεσαι για να επεξεργαστείς τη θλίψη σου. Σου στέλνω αγκαλιά ❤

      • Ευχαριστώ 1

μανουλες Μαιου 2018


xaroumenh mama

Recommended Posts

 

8 ώρες πρίν, Katia86 είπε:

Καλημέρα!!!!είμαι καινούργια στο forum... Με ΠΗΤ 14.5.18!! Και πολύ πάρα πολύ άγχος,

Καλώς ήρθες Κατια... Με το καλό τα μωρακια μας.. Κι εγω εχω αγχος ,αλλα προσπαθώ να κανω θετικές σκέψεις και να είμαι αισιόδοξη...:-D

 

2 ώρες πρίν, Elina09 είπε:

Οπότε μαζί θα πούμε τα νέα μας! Καλή επιτυχία σε όλες!

Ναι...:wub:

 

Εγώ από κιλά έχω παρει 2-2,5...Αυξομειωνονται βέβαια καθημερινά...

Οι εγκυούλες μας:

  1. xaroumenh mama: ΠΗΤ 9/5/2018
  2. katrin* :                    ΠΗΤ  9/5/2018
  3. again mama:          ΠΗΤ  11/5/2018
  4. Katia86:                  ΠΗΤ  14/5/2018
  5. Afrofiti85:               ΠΗΤ 15/5/2018
  6. Elina:                       ΠΗΤ 17/5/2018
  7. agapi27 :                ΠΗΤ 20/5/2018
  8. Vana87:                  ΠΗΤ  27/5/2018
  • Μου αρέσει 2

jfgBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κοριτσια πως ειστε σημερα;;; βγηκανε και οι εξετασεις αιματος pap a και ολα μια χαρα και εκει ευτυχως....!!! εφυγε το πρωτο ανγχος ... κλεινουμε σιγα σιγα και το πρωτο τριμηνο και θα χαλαρωσουμε λιγο απο συμπτωματα...!!!!!

  • Μου αρέσει 3

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε κορίτσια!!! 

Σημερα ειχα  την καθιερωμένη επισκεψη στο γυναικολογο..Ολα βαίνουν καλως και χαιρομαι πολυ..:wub:

Βεβαια,εχω λιγες συσπασεις και μου εδωσε μαγνησιο.Θα τα ξεκινησω απο αυριο...Ξεκουραση,αποφευγουμε τις επαφες και προχωραμε..:-D

Συνεχιζω και την προγεστερονη...:-D:-D

 ποσους χτυπους καρδιας ειχε το μωρο σας ; εχετε ακουσει που συσχετίζονται με το φυλο του μωρου;για πειτε να δουμε αν ισχύει..:)

  • Μου αρέσει 1

jfgBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!χθες έκανα την αυχενική και ήταν όλα μια χαρά ..περιμένω τις εξετάσεις αίματος αλλά όλα καλά ! είδαμε και το φύλο και είναι αγορι!!!!καλά αποτελέσματα σε όλες μας!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Katia86 είπε:

Καλημέρα!!!χθες έκανα την αυχενική και ήταν όλα μια χαρά ..περιμένω τις εξετάσεις αίματος αλλά όλα καλά ! είδαμε και το φύλο και είναι αγορι!!!!καλά αποτελέσματα σε όλες μας!!!

Μπραβο Κατια μου... Πολυ χαιρομαι...  Με το καλο και η συνεχεια... :-D

  • Μου αρέσει 1

jfgBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια!τι κανετε?εκανα και εγω την αυχενικη σημερα και ολα καλα!!!την Παρασκευη θα εχουμε και τα αποτελεσματα αιματος!μαλλον κοριτσακι μας ειπε κατα 70%!οποτε παμε για την δευτερη κορη!:-Dαλλαξε η ημερομηνια της ΠΗΤ 12/05/2018!καλα αποτελεσματα και στις υπολοιπες!:wub:

20 ώρες πρίν, xaroumenh mama είπε:

γεια σας κοριτσια πως ειστε σημερα;;; βγηκανε και οι εξετασεις αιματος pap a και ολα μια χαρα και εκει ευτυχως....!!! εφυγε το πρωτο ανγχος ... κλεινουμε σιγα σιγα και το πρωτο τριμηνο και θα χαλαρωσουμε λιγο απο συμπτωματα...!!!!!

μπραβο μια χαρα!:-D εμενα θα βγουν την Παρασκευη!

2 ώρες πρίν, Katia86 είπε:

Καλημέρα!!!χθες έκανα την αυχενική και ήταν όλα μια χαρά ..περιμένω τις εξετάσεις αίματος αλλά όλα καλά ! είδαμε και το φύλο και είναι αγορι!!!!καλά αποτελέσματα σε όλες μας!!!

Μπραβο!τελεια!εμας κοριτσακι μαλλον:-D και εγω περιμενω του αιματος την Παρακευη!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 30/10/2017 at 8:34 ΜΜ, agapi27 είπε:

 

Καλώς ήρθες Κατια... Με το καλό τα μωρακια μας.. Κι εγω εχω αγχος ,αλλα προσπαθώ να κανω θετικές σκέψεις και να είμαι αισιόδοξη...:-D

 

Ναι...:wub:

 

Εγώ από κιλά έχω παρει 2-2,5...Αυξομειωνονται βέβαια καθημερινά...

Οι εγκυούλες μας:

  1. xaroumenh mama: ΠΗΤ 9/5/2018
  2. katrin* :                    ΠΗΤ  9/5/2018
  3. again mama:          ΠΗΤ  11/5/2018
  4. Afrofiti85:               ΠΗΤ 12/5/2018
  5. Katia86:                  ΠΗΤ  14/5/2018
  6. Elina:                       ΠΗΤ 17/5/2018
  7. agapi27 :                ΠΗΤ 20/5/2018
  8. Vana87:                  ΠΗΤ  27/5/2018

 

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια προχωρανε οι αυχενικες και ολα μια χαρα μπραβο σε ολες μας....!!!! τωρα θα περιμενουμε και τα υπολοιπα κοριτσια με το καλο..!! αα καλο μηνα κιολας και καλο χειμωνα....!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Vana87 είπε:

Κοριτσια θα με πειτε τρελλη αλλα εγω το νιωθω το μωρο. Σιγουρα... 

Μήπως ειναι η μητρα που μεγαλωνει ή συσπασεις; γιατι ειναι πολυ νωρις ακομα νομιζω..:)


jfgBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , agapi27 είπε:

Μήπως ειναι η μητρα που μεγαλωνει ή συσπασεις; γιατι ειναι πολυ νωρις ακομα νομιζω..:)

Μα αυτο σκεφτομουν τοσες μερες. Λεω αποκλυεται. Αλλα βαζω το χερι σε ενα σημειο και μετα απο λιγο κατι νιωθω να κινειται εκει. Και συσπασεις νιωθω αλλα δεν ειναι το ιδιο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Katia86 καλως ήρθες!! @Afroditi85 πάμε μαζί για τις δεύτερες κόρες? Και εμάς μάλλον ξανά κοριτσάκι μας είπε!!!! :-)@Vana87 να αισθάνεσαι το μωρό από τώρα? Πολύ νωρίς μου φαίνεται!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, katrin* είπε:

@Katia86 καλως ήρθες!! @Afroditi85 πάμε μαζί για τις δεύτερες κόρες? Και εμάς μάλλον ξανά κοριτσάκι μας είπε!!!! :-)@Vana87 να αισθάνεσαι το μωρό από τώρα? Πολύ νωρίς μου φαίνεται!

Και μενα νωρις μου φαινεται... αλλα αυτο που νιωθω μοιαζει πολυ με αυτο που ειχα στο γιο μου οταν κουνιοταν. Μαλλον ειναι η ιδεα μου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, katrin* είπε:

@Katia86 καλως ήρθες!! @Afroditi85 πάμε μαζί για τις δεύτερες κόρες? Και εμάς μάλλον ξανά κοριτσάκι μας είπε!!!! :-)@Vana87 να αισθάνεσαι το μωρό από τώρα? Πολύ νωρίς μου φαίνεται!

Katrin* παμε δυναμικα!!!κοριτσομανες!!!:-Dκαι εγω αισθανομαι κατι αλλα πρεπει να κανει συσπασει η μητρα!!την κορη μου την ενοιωσα στον τεταρτο!

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! @Afroditi85 πόσο είναι η δική σου κορούλα?εμένα είναι 2μιση! Εγώ πάντως την κόρη μου με προσθια κάμψη μήτρας, ήταν ακριβώς κάτω από το δέρμα το σπορακι μου και δεν είχα πάρει και κιλά λόγω εμετων (μετά του έδωσα και κατάλαβε χαχαχα) την κατάλαβα νομίζω 17η βδομάδα...κατάλαβα αυτό το "γουργουρητο" που λένε...κινήσεις χεριων και ποδιων κατάλαβα πιο μετά...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...