Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Διαιτα με μοναδες!!!


orianna

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 73
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 12 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Ωραία το βρήκα πρέπει να πούμε και στα άλλα ωφεληθείτε κορίτσια.... Λοιπόν κοριτσακια μου εγώ έχω πάρει 20 κιλά μέσα σε 3 χρόνια αντέ να χαθούν... 

οποτε θα πρεπει να καταναλωνεις 7 μοναδες? εγω που τρωω κουλουρι για πρωι ποσες μοναδες ειναι?


6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ηρθαααα και εγω!!δεν προλαβα να κοιταξω ακομα το σαιτ και το φεις! Αντε κοριτσια μηπως χασουμε κανενα κιλο.βασικα θελω να χασω 10 κιλα αλλα και 5 καλα ειναι!αυριο εχω φασολακια για μεσημεριανο αραγε ποσες μοναδες να ειναι?πρεπει να τα μελετησω

  • Μου αρέσει 1

e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Nati85 είπε:

Ηρθαααα και εγω!!δεν προλαβα να κοιταξω ακομα το σαιτ και το φεις! Αντε κοριτσια μηπως χασουμε κανενα κιλο.βασικα θελω να χασω 10 κιλα αλλα και 5 καλα ειναι!αυριο εχω φασολακια για μεσημεριανο αραγε ποσες μοναδες να ειναι?πρεπει να τα μελετησω

Φασολάκια είναι δύο μονάδες μια η πατάτα και μια το λάδι τα φασολάκια είναι λαχανικό οπότε μηδέν μονάδες μόνο ο αρακας μετριέται σαν μονάδα όταν φτιάχνουμε... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 28 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Φασολάκια είναι δύο μονάδες μια η πατάτα και μια το λάδι τα φασολάκια είναι λαχανικό οπότε μηδέν μονάδες μόνο ο αρακας μετριέται σαν μονάδα όταν φτιάχνουμε... 

Καταλαβα!θα φαω μονο φασολακια χωρις την πατατα.0 μοναδες

Λαθος 1 μοναδα ειναι και το λαδι


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ωπ! Σας εντόπισα!!! Εγω εχω χασει ηδη 11 κιλα από πριν το καλοκαιρι (με μοναδες) και θελω αλλα 5 για να είμαι ανετη...ελα όμως που αυτά με παιδευουν περισσοτερο τα σκασμενα!!!

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

Ωπ! Σας εντόπισα!!! Εγω εχω χασει ηδη 11 κιλα από πριν το καλοκαιρι (με μοναδες) και θελω αλλα 5 για να είμαι ανετη...ελα όμως που αυτά με παιδευουν περισσοτερο τα σκασμενα!!!

Όντως πρέπει να δουλεύει η δίαιτα γτ από το μεσημέρι μου τελείωσαν οι μονάδες. Χαχαχα νηστική θα μεινω... Οι χυμοί κορίτσια μετράνε μονάδες;

  • Μου αρέσει 1

6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

Ωπ! Σας εντόπισα!!! Εγω εχω χασει ηδη 11 κιλα από πριν το καλοκαιρι (με μοναδες) και θελω αλλα 5 για να είμαι ανετη...ελα όμως που αυτά με παιδευουν περισσοτερο τα σκασμενα!!!

Τόσο καλή δουλειά κάνει αυτή η δίαιτα;

Κορίτσια τα φώτα σας. Εμείς που δεν έχουμε φβ.Πως ακριβώς γίνεται; τι μονάδες έχει το κάθε τι; πόσες πρέπει να τρώμε την μερα; Εμείς που θηλαζουμε;

Εγώ ένα τοστ έχω φάει μέχρι τώρα.από αύριο δίαιτα


Ajd6p3.pngmsRrp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σας βρήκα κι εγώ. Θα μπαίνω για συμπαράσταση. Και μήπως εμπνευστώ και αρχίσω κι εγώ. Θα πρέπει να διαβάσω να δω τι λέει αυτή η δίαιτα και αν μου ταιριάζει. Καλή αρχή και καλή επιτυχία. 

Link to comment
Share on other sites

Τις χαλαω τις μοναδες μου νωρις και δεν μπορω να συγκεντρωθω να τις μετραω σωστα.ειμαι λιγο χυμα σε αυτα! Που θα παει θα την μαθω.οι κοπελες που ξερουν ας μας γραψουν ενδεικτικα τι τρωνε μια μερα και τις μοναδες να μας βοηθησουν..

On 22/9/2017 at 7:57 ΜΜ, orianna είπε:

Όντως πρέπει να δουλεύει η δίαιτα γτ από το μεσημέρι μου τελείωσαν οι μονάδες. Χαχαχα νηστική θα μεινω... Οι χυμοί κορίτσια μετράνε μονάδες;

Νομιζω αναλογως τον χυμο αν ειναι ετοιμος αν τον φτιαχνεις εσυ και τα φρουτα που βαζεις.ο ανανας εχω την εντυπωση πιανει μια μοναδα.μηλα πορτοκαλια αν δεν κανω λαθος ειναι μηδεν.


e6OVp3.pngExilp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...