Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουνίου 2018


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1) fani_   Π.Η.Τ: 1/06/18   ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

2) aspa80  Π.Η.Τ 4-6-2018    ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

3) Farmakotriftena  Π.Η.Τ:  4/06/18  ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

4) annaefin   Π.Η.Τ  6-6-2018   ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

5) Chrimai  Π.Η.Τ   11/06/18   ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

 6) katsif    Π.Η.Τ   13-6-2018 

7)mamasof Π.Η.Τ 16-6-2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

8  Melody90  Π.Η.Τ  16-6-2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

9) Lina27  Π.Η.Τ   17-6-2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

10) Sunshine84 Π.Η.Τ  17-6-2018  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

11)J3nny Π.Η.Τ  19-6-2018

12)Lia21   Π.Η.Τ   20-6-2018  ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

13) orianna Π.Η.Τ   21-6-2018   ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

14)  Diana.   Π.Η.Τ   24-6-2018    ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

15) KarMar84   Π.Η.Τ:  25/06/18   ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

16)elena**  Π.Η.Τ   30-6-2018   

  • Μου αρέσει 3

6penp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, 

Μάλλον λέτε για την harmony ε? Θα ρωτήσω τον γιατρό.  Μιλάμε το φόρουμ μου έχει σπάσει τα νεύρα,  όλο με πετάει έξω και βάζω νέο κωδικό. Έλεος.  

Πάντως κορίτσια την μεγάλη που την γέννησα αυγουστο από το μαιευτήριο φύγαμε με μακρυμανικο πιτζαμακι αυτό που είναι όλο το ποδι μέσα.  Στο σπίτι της φορουσα κοντομάνικο με ένα σεντονακι καλυμμένη και είμαστε οκ. Λογικά τον Ιούνιο θα πλανταξουμε στην ζεστή,  για να μην πω και στο κουνούπι.... Για τα κουνούπια μου είχε ει μια φίλη και έκοψα ένα τούλι στο μέγεθος της καλαθουνας και το κάλυπτα και σώθηκα. Πολύ καλή πατέντα. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια :)

Κατερινα, να πω την αληθεια .. δεν καταλαβα γιατι σκεφτεσαι την αμνιο ... Η πιθανοτητα αποβολης ειναι 1/200! Τι ενδειξεις ειχες και θελεις να την κανεις;

Μετα τα 2,5 που πλεον χτυπουσε στο βρεφικο κρεβατακι τον μεταφεραμε τον μικρο σε ενα ημιδιπλο που ηδη ειχαμε εμεις. Κοιμαται μια χαρα ανετα ... κι εχει πεσει μονο 1-2 φορες στο πατωμα ... σηκωθηκε και ξανακοιμηθηκε ... και οταν φωναζει μαμα και παω ... μια χαρα ανετα αποκοιμιεμαι κι εκει :)

Ο μικρος επεστρεψε στην καθημερινη του ρουτινα ... αλλα δεν ειναι στα καλυτερα του ... το βραδυ που κοιμαται τον πιανει ενας βηχας ... μαλλον φλεμματα ... Κατα τα αλλα πολυ υπναρας ... κοιμαται 11 ωρες! Και αν δεν τον ξυπνησω το πρωι μπορει και 12 μου φαινεται ... Αυτο το ωραριο αυτες τις μερες βεβαια τις τελευταιες ... Πριν ηταν τις 8-9 ωρες και το πολυ πολυ 10 ... οταν ηταν πολυ πολυ κουρασμενος ή ειχε κοιμηθει λιγοτερο την προηγουμενη ... Φτου φτου σκορδα λεω :)

Επισης, Κατερινη ... που βλεπεις καλε τι φρουτο εισαι; Εγω απο το τικερακι βλεπω ... 

Μαλλον θα μου κανουν τα μακρυμανικα του γιου και για την κορη μου φαινεται ... και απο την φιλη τα ροζ ... και αδικα το σκεφτομαι ... Τον Αυγουστο θαρρω οτι εχει μεγαλυτερη ζεστη απο Ιουνη ... Αν ειναι τοτε με μακρυμανικο ... σιγουρα ειναι και τον Ιουνη ... Μια χαρα :) Βεβαια για την εποχη ολα βαμβακερα που ερχονται σε επαφη με το δερμα αμεσα ... 

Παρεπιπτωντως χαζευοντας στον ιντερνετ ειδα οτι το ΙΚΕΑ εχει οικονομικα σεντονακια με λαστικο για κρεβατι 60χ120 ισως και για μεγαλυτερο. Μονο 10 ευρω τα 2!  Γενικα εχει ωραια πραγματακια για τα παιδια ... λεφτα να εχεις να ξοδευεις :)

Το Λητω κανει καποιες καλες προσφορες να ξερετε .. και ισως να εχει χαμηλοτερες τιμες σε καποια αναλωσιμα τυπου πιπιλα, ποτηρακια κτλ .. σιγουρα σε σχεση με μαδερκερ ... Αλλα και αυτο κανει προσφορες να ξερετε ... και οι τιμες για τις κουνιες-κρεβατακια ξεκινουν νομιζω γυρω στα 200-250 ευρω ... Για κουνιες/κρεβατια εχω δει και στο μπεμπουλινο ... κανονικο μαγαζι στην Θεσσαλονικη αλλα και στο ιντερνετ ... και υπαρχει και κατι παρομοιο στην Αθηνα που εχει ενα συστημα κρεβατιου με αλλαξιερα που μετα γινεται κανονικο κρεβατι ή προεφηβικο με κομοδινο ή γραφειο γυρω στα 300 ευρω .... Γενικα μπορεις να βρεις ο,τι θελεις σε επιπλα σε οτι τιμη θελεις αρκει να εχεις την διαθεση για ψαξιμο :)

Σημερα, γιορτη των ερωτευμενων ... τι σχεδια εχετε;

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια γεια σας και καλώς σας βρήκα! Ελπίζω παρότι σας ανακάλυψα αργούτσικα να είμαι ευπρόσδεκτη στην παρέα σας..

Μόλις σήμερα το πρωί σας βρήκα και μπορώ να πω ότι αισθάνθηκα μία ανακούφιση και σαν μέλος μιας παρέας χωρίς ακόμα να σας έχω γράψει, μόνο και μόνο διαβάζοντας τα μηνύματά σας..έχω ΠΗΤ 02/06 και αυτή τη στιγμή βρίσκομαι στο σπίτι με αναρρωτική άδεια καθώς χειρουργήθηκα για οξεία σκωληκοειδήτιδα..ευτυχώς όλα πήγαν καλά στο τέλος παρά το άγχος και την ταλαιπωρία που περάσαμε..

Δεν έχω καμία φίλη που να είναι στην ίδια φάση με εμένα ή έστω να έχει παιδί.. μόνο δύο γνωστές που γέννησαν την προηγούμενη και παραπροηγούμενη εβδομάδα αλλά δεν μένουν και κοντά και με τη δουλειά δεν έμενε χρόνος να τις δω..

Έχω αρχίσει και αγχώνομαι για όλα.. τα γραφειοκρατικά, τα κιλά που έχω πάρει, τα της άδειας, τα του μαιευτηρίου, τα της γέννας, τα του θηλασμού, την προετοιμασία του σπιτιού κλπ. Ανυπομονώ να ξεκινήσει η άδειά μου για να μπορέσω λίγο να ασχοληθώ με όλες τις αγορές.. απ' οτι είδα αρκετές έχετε ήδη και άλλα παιδάκια οπότε οι συμβουλές σας είναι πολύτιμες!

Εμένα είναι το πρώτο μου όπως καταλάβατε και είναι αγοράκι! Μόλις τώρα άλλαξα γυναικολόγο και από εκεί που πίστευα ότι θα γεννήσω σε ένα μαιευτήριο τελικά θα πάω στο Μητέρα που είναι και ο καινούργιος μου γιατρός (στον οποίο πήγα ύστερα από σύσταση και ακούγοντας τα καλύτερα λόγια)..μου εμπνέει και εμπιστοσύνη ο άνθρωπος κάτι που δε μπορώ να πω για τις προηγούμενες γιατρούς μου..

Τώρα που κάθομαι είμαι στην αναζήτηση όλων των βρεφικών ειδών στο διαδίκτυο γιατί δυσκολεύομαι να μετακινηθώ λόγω επέμβασης..και έχω αγχωθεί λίγο για το πως θα τα καταφέρουμε να διαμορφώσουμε και το χώρο του μωρού καθώς μένουμε σε δυάρι και με το ζόρι θα χωρέσει η κούνια στο δωμάτιο πόσο μάλλον και άλλα αξεσουάρ και έπιπλα..Για τους πρώτους 2 μήνες μου είπαν ότι το μωρό μπορεί να κοιμάται και στο λίκνο και ότι δε χρειάζεται η κούνια έτσι ώστε να είμαστε και πιο άνετα..Εσείς τι λέτε? 

Συγγνώμη για το κατεβατό ! Να έχετε μια όμορφη ημέρα ! Και πάλι καλώς σας βρήκα!

  • Μου αρέσει 5

tt1dc2c4

Link to comment
Share on other sites

On 12/2/2018 at 5:43 ΜΜ, Diana. είπε:

Έλα ρε @Farmakotriftena κι εσυ; Σε ποιον μήνα; Το φοβάμαι πολύ μην το ξαναπάθω!!! Τότε δε μου είχε περάσει ούτε με την ενδοφλέβια,παραλίγο να με πάνε για επείγουσα καισαρική.Καναν μια τελευταία προσπάθεια με ενδομυικη και ευτυχώς με έπιασε.

 

Εγώ φαντάσου ότι έκανα πεθιδινες!!! Και στον 9ο εκανα επεμβαση! Από τον 4ο ξεκίνησα και παθαινα συνέχεια συνέχεια συνέχεια μέχρι το τελος.  Εδώ τα πάω καλά μέχρι στιγμής! Σε ποιον μήνα το έπαθες; μια φορά απ ότι καταλαβαίνω ε; 


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , evaki_ είπε:

Κορίτσια γεια σας και καλώς σας βρήκα! Ελπίζω παρότι σας ανακάλυψα αργούτσικα να είμαι ευπρόσδεκτη στην παρέα σας..

Μόλις σήμερα το πρωί σας βρήκα και μπορώ να πω ότι αισθάνθηκα μία ανακούφιση και σαν μέλος μιας παρέας χωρίς ακόμα να σας έχω γράψει, μόνο και μόνο διαβάζοντας τα μηνύματά σας..έχω ΠΗΤ 02/06 και αυτή τη στιγμή βρίσκομαι στο σπίτι με αναρρωτική άδεια καθώς χειρουργήθηκα για οξεία σκωληκοειδήτιδα..ευτυχώς όλα πήγαν καλά στο τέλος παρά το άγχος και την ταλαιπωρία που περάσαμε..

Δεν έχω καμία φίλη που να είναι στην ίδια φάση με εμένα ή έστω να έχει παιδί.. μόνο δύο γνωστές που γέννησαν την προηγούμενη και παραπροηγούμενη εβδομάδα αλλά δεν μένουν και κοντά και με τη δουλειά δεν έμενε χρόνος να τις δω..

Έχω αρχίσει και αγχώνομαι για όλα.. τα γραφειοκρατικά, τα κιλά που έχω πάρει, τα της άδειας, τα του μαιευτηρίου, τα της γέννας, τα του θηλασμού, την προετοιμασία του σπιτιού κλπ. Ανυπομονώ να ξεκινήσει η άδειά μου για να μπορέσω λίγο να ασχοληθώ με όλες τις αγορές.. απ' οτι είδα αρκετές έχετε ήδη και άλλα παιδάκια οπότε οι συμβουλές σας είναι πολύτιμες!

Εμένα είναι το πρώτο μου όπως καταλάβατε και είναι αγοράκι! Μόλις τώρα άλλαξα γυναικολόγο και από εκεί που πίστευα ότι θα γεννήσω σε ένα μαιευτήριο τελικά θα πάω στο Μητέρα που είναι και ο καινούργιος μου γιατρός (στον οποίο πήγα ύστερα από σύσταση και ακούγοντας τα καλύτερα λόγια)..μου εμπνέει και εμπιστοσύνη ο άνθρωπος κάτι που δε μπορώ να πω για τις προηγούμενες γιατρούς μου..

Τώρα που κάθομαι είμαι στην αναζήτηση όλων των βρεφικών ειδών στο διαδίκτυο γιατί δυσκολεύομαι να μετακινηθώ λόγω επέμβασης..και έχω αγχωθεί λίγο για το πως θα τα καταφέρουμε να διαμορφώσουμε και το χώρο του μωρού καθώς μένουμε σε δυάρι και με το ζόρι θα χωρέσει η κούνια στο δωμάτιο πόσο μάλλον και άλλα αξεσουάρ και έπιπλα..Για τους πρώτους 2 μήνες μου είπαν ότι το μωρό μπορεί να κοιμάται και στο λίκνο και ότι δε χρειάζεται η κούνια έτσι ώστε να είμαστε και πιο άνετα..Εσείς τι λέτε? 

Συγγνώμη για το κατεβατό ! Να έχετε μια όμορφη ημέρα ! Και πάλι καλώς σας βρήκα!

Γεια σου Evaki! Καλωσορισες!

Περαστικά σου! Εύχομαι γρηγορη αναρρωση! Φανταζομαι μια εγχειριση στην εγκυμοσυνη θα ειναι ακομα πιο δυσκολη...Κι εμενα το πρωτο ειναι και αγορακι επισης. ΠΗΤ εχω 1/6. Κι εγω σπιτι ειμαι τους τελευταιους μηνες γιατι ειχα καποιες δυσκολιες στην αρχη και τωρα σιγα σιγα δραστηριοποιουμαι..Εχω αρχισει και εγω και ψαχνω πραγματα για το μωρο και εχω πελαγωσει! Συνεχεια κανω καινουριες λιστες. Για λικνο μου εχουν πει και εμενα, ειδικα αν θηλασεις βολευει πολυ να ειναι διπλα το μωρο. Υπαρχουν και καποια με ροδακια που μετακινουνται και ειναι ακομα πιο ευχρηστα. Ας μας πουν οι ηδη μαμαδες αν ειχε καμια και αν οντως βολευει...

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες @evaki_ με το καλό το μωρό σου! Ίσως να είναι λογικοί οι φόβοι και οι αγωνίες σου γιατί είναι κάτι νέο για σενα. Για το μόνο που δεν πρέπει να αγχώνεσαι όμως είναι για τα γραφειοκρατικά! Είναι τόσο σκ@τ@ που θα το υποστούμε αυτό δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι. 

Κορίτσια από ψυχολογία γενικά πως τα πάτε; εγώ όχι καλά. Είμαι μέσα στην κατάθλιψη.  Δεν έχω όρεξη για τίποτα.  Και ενώ μου έχουν απομείνει 3μιση μήνες  (μαλλον 26/5 τελικά θα γεννήσω λόγω καισαρικης) μου φαίνονται ατελείωτοι οι μήνες. 


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 16 λεπτά , fani_ είπε:

Εμεις απ' ο,τι ειδα σε ενα site ειμαστε τωρα μπαλα ποδοσφαιρου!

Έφυγες από λαϊκή ρε φιλεναδα? Α παπααααααα

2 ώρες πρίν, mamSof είπε:

Καλημερα κοριτσια :)

Κατερινα, να πω την αληθεια .. δεν καταλαβα γιατι σκεφτεσαι την αμνιο ... Η πιθανοτητα αποβολης ειναι 1/200! Τι ενδειξεις ειχες και θελεις να την κανεις;

Μετα τα 2,5 που πλεον χτυπουσε στο βρεφικο κρεβατακι τον μεταφεραμε τον μικρο σε ενα ημιδιπλο που ηδη ειχαμε εμεις. Κοιμαται μια χαρα ανετα ... κι εχει πεσει μονο 1-2 φορες στο πατωμα ... σηκωθηκε και ξανακοιμηθηκε ... και οταν φωναζει μαμα και παω ... μια χαρα ανετα αποκοιμιεμαι κι εκει :)

Ο μικρος επεστρεψε στην καθημερινη του ρουτινα ... αλλα δεν ειναι στα καλυτερα του ... το βραδυ που κοιμαται τον πιανει ενας βηχας ... μαλλον φλεμματα ... Κατα τα αλλα πολυ υπναρας ... κοιμαται 11 ωρες! Και αν δεν τον ξυπνησω το πρωι μπορει και 12 μου φαινεται ... Αυτο το ωραριο αυτες τις μερες βεβαια τις τελευταιες ... Πριν ηταν τις 8-9 ωρες και το πολυ πολυ 10 ... οταν ηταν πολυ πολυ κουρασμενος ή ειχε κοιμηθει λιγοτερο την προηγουμενη ... Φτου φτου σκορδα λεω :)

Επισης, Κατερινη ... που βλεπεις καλε τι φρουτο εισαι; Εγω απο το τικερακι βλεπω ... 

Μαλλον θα μου κανουν τα μακρυμανικα του γιου και για την κορη μου φαινεται ... και απο την φιλη τα ροζ ... και αδικα το σκεφτομαι ... Τον Αυγουστο θαρρω οτι εχει μεγαλυτερη ζεστη απο Ιουνη ... Αν ειναι τοτε με μακρυμανικο ... σιγουρα ειναι και τον Ιουνη ... Μια χαρα :) Βεβαια για την εποχη ολα βαμβακερα που ερχονται σε επαφη με το δερμα αμεσα ... 

Παρεπιπτωντως χαζευοντας στον ιντερνετ ειδα οτι το ΙΚΕΑ εχει οικονομικα σεντονακια με λαστικο για κρεβατι 60χ120 ισως και για μεγαλυτερο. Μονο 10 ευρω τα 2!  Γενικα εχει ωραια πραγματακια για τα παιδια ... λεφτα να εχεις να ξοδευεις :)

Το Λητω κανει καποιες καλες προσφορες να ξερετε .. και ισως να εχει χαμηλοτερες τιμες σε καποια αναλωσιμα τυπου πιπιλα, ποτηρακια κτλ .. σιγουρα σε σχεση με μαδερκερ ... Αλλα και αυτο κανει προσφορες να ξερετε ... και οι τιμες για τις κουνιες-κρεβατακια ξεκινουν νομιζω γυρω στα 200-250 ευρω ... Για κουνιες/κρεβατια εχω δει και στο μπεμπουλινο ... κανονικο μαγαζι στην Θεσσαλονικη αλλα και στο ιντερνετ ... και υπαρχει και κατι παρομοιο στην Αθηνα που εχει ενα συστημα κρεβατιου με αλλαξιερα που μετα γινεται κανονικο κρεβατι ή προεφηβικο με κομοδινο ή γραφειο γυρω στα 300 ευρω .... Γενικα μπορεις να βρεις ο,τι θελεις σε επιπλα σε οτι τιμη θελεις αρκει να εχεις την διαθεση για ψαξιμο :)

Σημερα, γιορτη των ερωτευμενων ... τι σχεδια εχετε;

 

Τι γκούγκλαρα ρε φίλη.  Έβαλα 23η εβδομάδα εγκυμοσύνης και το site του ιασω μου έβγαλε μάνγκο. ....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια! Καλωσορισες @evaki_ και περαστικα!!! Σε λιγο παω για β!!!!!!!

@Farmakotriftena τι ειπες τωρα!!!! Σε νιωθω ρε φιλεναδα! Φτου φτου μακρια μας!!!! Σου ειπαν οτι πρεπει να πινεις πολυ νερο;


ynwZp3.png nwg7p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, katsif είπε:

Έφυγες από λαϊκή ρε φιλεναδα? Α παπααααααα

Τι γκούγκλαρα ρε φίλη.  Έβαλα 23η εβδομάδα εγκυμοσύνης και το site του ιασω μου έβγαλε μάνγκο. ....

Αναβαθμιστηκαμε, αμε!!! Μιζερο το site του Ιασω....μονο μανγκο, βαλτε κατι παραπανω!!!γυρω στα 30 εκατοστα μανγκο???? Που τα πουλανε αυτα τα θρεμμενα μανγκος? Χαχα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Diana. είπε:

Καλησπερα κοριτσια! Καλωσορισες @evaki_ και περαστικα!!! Σε λιγο παω για β!!!!!!!

@Farmakotriftena τι ειπες τωρα!!!! Σε νιωθω ρε φιλεναδα! Φτου φτου μακρια μας!!!! Σου ειπαν οτι πρεπει να πινεις πολυ νερο;

Φαντάσου ότι σε κρίση κολικου έκανα 60 εμετούς την μέρα. Στη μεγάλη κρίση που μου βάζανε πεθιδινες και δεν περνούσε ΚΑΘΌΛΟΥ ο πονος, πονούσα ασταμάτητα  από Παρασκευή απόγευμα και χειρουργηθηκα  κυριακη πρωι. Εκεινες τις μερες ημουν στο νοσοκομειο και απλα εκλαιγα από τον αφόρητο πόνο  και ξερνουσα ασταμάτητα.  Πάντως κι εμένα μου έκαναν προετοιμασία για να γεννήσω αλλά τη γλίτωσα. 

Φοβάμαι μην ξαναπαθω τα ίδια αλλά ξέρεις.. . Ίσως επειδή δεν έχω πάθει τίποτα μέχρι τώρα έχω ανακουφιστεί . Και κάνω βλακείες. . Πάλι δεν πίνω νερό.  Ο γιατρός μου είπε πολλά νερά και καλλιέργεια ουρων καθε μηνά  (τιποτα απο αυτα δεν κανω φίλη μου) σε ποιο μήνα επαθες; 


yplDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια καλωσηρθατε καινουργιες μανουλες με το καλο... Χθες μπηκα στην 23w και πηγα να βγαλουμε φωτο γιατι στην β αφου ολα πηγαν καλα  δεν μας εκανε την χαρη αλλα ουτε και χθες ηθελε ντρεπεται δεν πειραζει μου ειπε να ξαναπαω την αλλη βδομαδα παλι θα δω και την μετρησε 680γρ.. Απο ορεξη τπτ ουτε να μαγειρεψω δεν ηθελα σημερα με το ζορι χθες νευρα και σημερα μια χαρα μια πιανουν διαφορα ευτυχως κανουν υπομονη οι γυρω μου και ο γιος μου με παιρνει αγκαλια και με ηρεμει... Για πραγματακια τα εχω ολα ρουχαλακια θελω αλλα δεν εχω κανει τπτ ακομα σκεφτομαι στα μεσα εβδομου και μετα... Ειχα στον γιο μου πολυμορφικη κουνια και συζητησαμε μαζι να την δωσουμε στην μπεμπα και να του φτιαξουμε καινουργιο δωματιο με βιβλιοθηκη γραφειο ολα θα δουμε.. Σκεφτομαστε με τον αντρα μου να παμε σε εναν παιδοψυχολογο να συζητησουμε πως πρεπει να φερθουμε να μην νιωσει καπως αν και ειναι χαρουμενος το ηθελε πολυ ενα αδερφακι περισσοτερο απο εμας μπορω να σας πω μην του ερθει καπως μην νιωσει διαφορα για αυτο τρεναρω και το δωματιο ακομα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...