Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Μανούλες από Ν.Ιωνία!


Sophia!

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Σε λίγες μέρες θα μετακομίσουμε στην Ν. Ιωνία και δεν έχω φίλες εκεί παρά μόνο κάποια ξαδέρφια του άντρα μου. Αναρωτιέμαι αν στο φόρουμ μας υπάρχουν μανούλες από την περιοχή να πηγαίνουμε καμιά βόλτα τα παιδάκια μας παρέα όταν υπάρχει λίγος χρόνος αλλά και να τα λέμε γενικώς από το φόρουμ ώστε να κατατοπιστώ κι εγώ πιο εύκολα σχετικά με την περιοχή...


kk3v7ypawl3xg2td.png

1s1sndxdfvk8sput.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 122
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα!

Με το καλο να μας ερθετε Sophia! Υπάρχουν καποιες μανουλες Νεας Ιωνιας αλλά επικοινωνουμε στο φορουμ που αναφερεται στο Ν.Ηράκλειο! Η περιοχή μας έχει τα θετικά΄και τα αρνητικά της... Εγω προσωπικα που γεννηθηκα και μεγαλωσα εδω βλεπω πως καταντησε και έχω απογοητευτει... Οταν με το καλο ερθετε θα χαρω πολυ να σε κατατοπισω! Φιλακια

ΥΓ Η μικρουλα σου είναι κουκλα!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Και εγώ νέο Ηράκλειο μένω και δουλεύω, κοντά στο σταθμό του ηλεκτρικου.

αλλά η Νέα Ιωνία είναι δίπλα! Μεσοτοιχία που λενε! :)

Οπότε θα τα λεμε και απο δω!

Σοφία, πού ακριβώς θα μείνετε? Το πατρικό μου είναι νεα Ιωνία.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Με το καλο να μας ερθετε Sophia! Υπάρχουν καποιες μανουλες Νεας Ιωνιας αλλά επικοινωνουμε στο φορουμ που αναφερεται στο Ν.Ηράκλειο! Η περιοχή μας έχει τα θετικά΄και τα αρνητικά της... Εγω προσωπικα που γεννηθηκα και μεγαλωσα εδω βλεπω πως καταντησε και έχω απογοητευτει... Οταν με το καλο ερθετε θα χαρω πολυ να σε κατατοπισω! Φιλακια

ΥΓ Η μικρουλα σου είναι κουκλα!

Καλημέρα! Ευχαριστούμε πολύ! Αν δεν σας πειράζει να γράφετε κι εδώ μπας και το δουν και άλλες μανούλες από Νέα Ιωνία (νέες ή παλιές) και μαζευτούμε. Είμαι πολύ χαρούμενη που μου απαντήσετε και δεν αισθάνομαι μόνη κι έρημη στον νέο προορισμό! Ο άντρας μου έχει γεννηθεί και μεγαλώσει εκεί και δεν την αλλάζει εύκολα την περιοχή (απορώ πως έμεινε 4 χρόνια μακριά της!). Σε κανένα μήνα υπολογίζουμε να μετακομίσουμε. Έκανα μια βόλτα στην Ηρακλείου, στην αγορά, πριν μια βδομάδα και μου άρεσε πολύ! Φιλάκια!

ΥΓ. Ευχαριστώ, είναι παλιά η φωτό της, να χαίρεσαι κι εσύ τον μικρούλη σου!


kk3v7ypawl3xg2td.png

1s1sndxdfvk8sput.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Και εγώ νέο Ηράκλειο μένω και δουλεύω, κοντά στο σταθμό του ηλεκτρικου.

αλλά η Νέα Ιωνία είναι δίπλα! Μεσοτοιχία που λενε! :)

Οπότε θα τα λεμε και απο δω!

Σοφία, πού ακριβώς θα μείνετε? Το πατρικό μου είναι νεα Ιωνία.

Ναι, το ξέρω ότι συνορεύουν. Εσείς είστε λίγο ακόμα πιο εξοχικά από την Νέα Ιωνία. Θα μείνουμε στην περιοχή "Κομμάτι Λαζάρου" αν γνωρίζεις. Ευχαριστώ πολύ που μου απάντησες!


kk3v7ypawl3xg2td.png

1s1sndxdfvk8sput.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα! Θελετε να ακουσετε συμπτωση? Στο κομμάτι Λαζαρου γεννηθηκα και μεγάλωσα καθως εκεί μεγαλωνει και το παιδι μου ( τον κρατάει η μαμα μου στο πατρικό΄μας σπιτι) σε ποιο σχολείο πηγε ο αντρας σου Sophia! ? Παιζει να ημασταν συμμαθητες! Filoudaki εσυ σε ποιο σχολειο πηγαινες ??? Φαντάζεστε να βγουμε τιποτα γνωστοι απο παλια???

Link to comment
Share on other sites

ποιο είναι αυτό το σημείο κορίτσια? δεν το εχω υπόψιν.

Εγω πηγαινα στο 9ο δημοτικό στην Καλογρέζα, στην Βυζαντίου αν ξέρετε.

Επίσης γυμνάσιο στο 8ο Αλσούπολης και λύκειο στο 4ο στην Αλσούπολη. Ειναι απέναντι απο το Ολυμπιακό στάδιο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Θελετε να ακουσετε συμπτωση? Στο κομμάτι Λαζαρου γεννηθηκα και μεγάλωσα καθως εκεί μεγαλωνει και το παιδι μου ( τον κρατάει η μαμα μου στο πατρικό΄μας σπιτι) σε ποιο σχολείο πηγε ο αντρας σου Sophia! ? Παιζει να ημασταν συμμαθητες! Filoudaki εσυ σε ποιο σχολειο πηγαινες ??? Φαντάζεστε να βγουμε τιποτα γνωστοι απο παλια???

Πήγε σε ιδιωτικό σχολείο σε άλλη περιοχή οπότε είναι λίγο απίθανο να γνωρίζεστε. Οπότε λοιπόν την ξέρεις καλά την γειτονιά. Καμία χρήσιμη πληροφορία;;;


kk3v7ypawl3xg2td.png

1s1sndxdfvk8sput.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Hello κι απο μενα!Εγω μενω Νεα Ιωνια κοντα στο νοσοκομειο Αγια Ολγα!Ειμαι εδω 4 χρονια γνωριζω την περιοχη ετσι κι ετσι και ειμαι πολυ καλο κοριτσι!Εργατικο και φιλοτιμο:tongue::tongue::tongue: χαχαχαχχαχα!!!Καλως ηλθες στην παρεα μας!

ΥΓ.Μπορεις να μαθεις πληροφοριες για το ατομο μου απο το gogonenaki που γνωριστηκαμε μεσω αυτου του φορουμ!!!!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Hello κι απο μενα!Εγω μενω Νεα Ιωνια κοντα στο νοσοκομειο Αγια Ολγα!Ειμαι εδω 4 χρονια γνωριζω την περιοχη ετσι κι ετσι και ειμαι πολυ καλο κοριτσι!Εργατικο και φιλοτιμο:tongue::tongue::tongue: χαχαχαχχαχα!!!Καλως ηλθες στην παρεα μας!

ΥΓ.Μπορεις να μαθεις πληροφοριες για το ατομο μου απο το gogonenaki που γνωριστηκαμε μεσω αυτου του φορουμ!!!!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Γεια σου καλό κορίτσι! Καλώς σας βρήκα! Μαζευόμαστε σιγά σιγά βλέπω...!

Ωραία, θα μαζευτούμε να με ξεναγήσετε κι έτσι θα την μάθεις καλά κι εσύ!!!

Ελπίζουμε τέλος του μήνα να μετακομίσουμε!!!


kk3v7ypawl3xg2td.png

1s1sndxdfvk8sput.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου καλό κορίτσι! Καλώς σας βρήκα! Μαζευόμαστε σιγά σιγά βλέπω...!

Ωραία, θα μαζευτούμε να με ξεναγήσετε κι έτσι θα την μάθεις καλά κι εσύ!!!

Ελπίζουμε τέλος του μήνα να μετακομίσουμε!!!

Αντε με το καλο.Σε περιμενουμε!!!!

ΥΓ δεν ειμαι απλα καλο κοριτσι ειμαι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ καλο κοριτσι χαχαχαχαχ και ψωνιο μεγαλο!!!!!Το gogonenaki ομως ειναι πιο καλο κοριτσι κι απο μενα!!!!

Και ξερεις εχω μανικιουραδικο αρα απο καλλωπισμο καλυφθηκες!

Κανω τα παντα και συμφερω!!!χοχοχοχο

Link to comment
Share on other sites

Αντε με το καλο.Σε περιμενουμε!!!!

ΥΓ δεν ειμαι απλα καλο κοριτσι ειμαι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ καλο κοριτσι χαχαχαχαχ και ψωνιο μεγαλο!!!!!Το gogonenaki ομως ειναι πιο καλο κοριτσι κι απο μενα!!!!

Και ξερεις εχω μανικιουραδικο αρα απο καλλωπισμο καλυφθηκες!

Κανω τα παντα και συμφερω!!!χοχοχοχο

Πλάκα κάνεις!!! Σε ποιό σημείο της Νέας Ιωνίας;;;

Στείλε και κανένα τιμοκατάλογο με pm αν μπορείς να δούμε που κυμαίνεται η Νέα Ιωνία...!

Περιμένω φιλικές τιμές λόγω φόρουμ, ε!


kk3v7ypawl3xg2td.png

1s1sndxdfvk8sput.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...