Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες από Ν.Ιωνία!


Sophia!

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 122
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα μανουλες, σορυ για την εξαφάνιση αλλα περναω δυσκολη εποχη (λογω δευτερης εγκυμοσυνης για όσους δεν γνωριζουν) ! Τι κανουν τα ζουζουνια σας? Εμεις το σαββατοκυριακο τον βγαζαμε το μικρό ολο εξω γιατι είχε σαλταρει απο την κλεισουρα του σπιτιου - ετρεχε ο κακομοιρης πανω- κάτω απο τη χαρα του και εφαγε και μια ξεγυρισμενη τουμπα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανουλες, σορυ για την εξαφάνιση αλλα περναω δυσκολη εποχη (λογω δευτερης εγκυμοσυνης για όσους δεν γνωριζουν) ! Τι κανουν τα ζουζουνια σας? Εμεις το σαββατοκυριακο τον βγαζαμε το μικρό ολο εξω γιατι είχε σαλταρει απο την κλεισουρα του σπιτιου - ετρεχε ο κακομοιρης πανω- κάτω απο τη χαρα του και εφαγε και μια ξεγυρισμενη τουμπα!!!
Σοφια περαστικα στο ζουζουνι σου
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα gogonenaki πόσοοοοοο χαίρομαι για σένα!!!!Μπράβο!!!!Θέλουμε κι εμείς ένα ακόμα γρήγορα αλλά λόγω της δουλειάς το έχουμε αναβάλλει αλλά το θέλουμε τόοοοοσοοο πολύ.Και πάλι συγχαρητήρια να είναι γερό και να χαίρεσαι και το πιό μεγάλο τώρα.Φιλιά:D


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

gogonenaki χαρικα πολυ που σε γνωρισα !!!!! ελπιζο να τα ξαναπουμε στης κουνιες καπια στιγμη .

να το χιερεσε το κουκλο !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας κορίτσια θα πάει καμία αύριο στις κούνιες στο άγαλμα το πρωί μόλις τελείωσα τη γενική μαγείρεψα και για αύριο και λέω να πάρω το μικρό και κατά τις 11.30 να βολτάρουμε!!!:D


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ανίτα επανήλθα δρυμήτερη έμαθα γαι τρείς παιδότοπους ο ένας είναι στον Περισσό κοντά στον Άγιο Αντώνιο perperino λέγεται,ο άλλος είναι στον Περισσό και αυτός και είναι ο 0-6 που έχει και το κανάλι διεύθυνση δε ξέρω τη λέει όμως συνέχεια στο κανάλι καθώς και πικάντικη λεπτομέρεια ότι περίπου σε μια βδομάδα θα έχει δωρεάν συμμετοχή το κάνει μια φορά το χρόνο δες στο κανάλι θα το λέει και ο τρίτος είναι στη Φιλαδέλφεια επί της Δεκελείας απέναντι από τον Κένταυρο (είναι η καφετέρεια μέσα στο άλσος)δίπλα στο σούπερ μάρκετ αλλά είναι ανοιχτός και μάλλον δωρεάν δε ξέρω ακριβώς.Αυτά ελπίζω να βοήθησα...:P
Να και τα παλιά μας λημέρια! Από Περισσό κι εγώ, μένω τώρα χρόνια Ν.Φιλαδέλφεια. Για τον παιδότοπο στην Δεκελείας που λέτε, είναι υπαίθριος, καθόλουυυυυ δωρεάν (πήγαμε το καλοκαίρι, γύρω στα 7 ευρώ νομίζω το παιδί) κι έχει ουσιαστικά μόνο φουσκωτά. Μόνο για καλοκαίρι λέει και αυτό για μεγαλύτερα παιδάκια. Στο perperino επίσης έχουμε πάει 2-3 φορές. Τις καθημερινές να ξέρετε χρεώνουν 3,5 ευρώ το παιδάκι (με χυμό) και οι καφέδες 3 ευρώ για γονείς. Καλούτσικα είναι, απλά λίγο σκοτεινά μέσα.

WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Christina καλώς μας ήρθες!Για παιδότοπους και εγω από την αδερφή μου τα έμαθα που είναι μεγαλύτερη και τα παιδιά της στο δημοτικό πλέον εμείς είμαστε μικροί ακόμα!!!Αννίτα μου αν έχει καλό καιρό που έτσι φαίνεται θα είμαστε και εμείς εκεί.Φιλιά


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι που αφορά την κουμπάρα μου .Εχει ένα γιο 3,5 ετών και πίνει την ημέρα 3 μπουκάλια γάλα των 280 ml το ΝΑΝ για την ακρίβεια και η δασκάλα της είπε ότι θα τον βλάψει στα νεφρά του.Έχετε ακούσει εσείς κάτι τέτοιο γιατί ο δικός μου είναι μικρόυλης και θηλάζουμε ακόμα και δεν ξέρω να την συμβουλέψω.:shock:


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


christinaGRZ ta 3,5 eyro poli kali timi .......dipla sto carrefour tis neas jionias exi allo ena pedotopo piga kai rotisa poso ine isodos kai mu ipane 8,5 e to pedi !!! polla mu fanikane

Link to comment
Share on other sites

Αννίτα μου χάρηκα πολύ που γνωριστήκαμε και από κοντά σιγά σιγά θα βρεθούμε και όλες μαζί που θα πάει!!!Άντε τώρα που φτιάχνει ο καιρός θα γεμίσουμε τις παιδικές χαρές!!!:D


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα σε ολες τις μανουλες!!!!με λενε Φενια και μενω στον Περισσο-Νεα Ιωνια.Και εμενα ο χρονος μου ειναι περιορισμενος εχω δυο παιδια και εργαζομαι οποτε καταλαβαινετε!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλυσπερα fennia !!!

geomi χαρικα και εγω..... οποτε εχετε ωρα ξερετε που να μας βριτε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...