Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες από Ν.Ιωνία!


Sophia!

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 122
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα σε ολες τις μανουλες. Ξερω οτι εχω μπει σε λαθος θεμα αλλα επειδη ειστε απο Ν. Ιωνια οποια μανουλα χρειαζεται βοηθεια θα χαρω να επικοινωνησει μαζι μου ακομα και Σαββατοκυριακα.Ειμαι Ελληνιδα μητερα ενος 18 χρονου παιδιου 45 χρονων εμπειρη, εντιμη με προυπηρεσια 20 χρονων και συστασεις. Αναλαμβανω φυλαξη ολων των ηλικιων ολες τς ωρες.Τηλ.6948713015 Ευχαριστω :):):):)

Link to comment
Share on other sites

:):):)Καλησπερα σε ολες τις μανουλες.Ξερω οτι εχω μπει σε λαθος θεμα αλλα επειδη μενω και εγω Ν.Ιωνια οποια μανουλα χρειαστει βοηθεια για ολες τις ωρες και ημερες ακομα και τα Σαββατοκυριακα θα χαρω να επικοινωνησει μαζι μου. Ειμαι Ελληνιδα μητερα ενος 18χρονου παιδιου εμπειρη εντιμη με 20 χρ. προυπηρεσια 45 χρονων αναλαμβανω φυλαξη παιδιων ολων των ηλικιων.Τηλ.6948713015 Ευχαριστω:):):):):)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολες τις μανουλες. Ξερω οτι εχω μπει σε λαθος θεμα αλλα επειδη ειστε απο Ν. Ιωνια οποια μανουλα χρειαζεται βοηθεια θα χαρω να επικοινωνησει μαζι μου ακομα και Σαββατοκυριακα.Ειμαι Ελληνιδα μητερα ενος 18 χρονου παιδιου 45 χρονων εμπειρη, εντιμη με προυπηρεσια 20 χρονων και συστασεις. Αναλαμβανω φυλαξη ολων των ηλικιων ολες τς ωρες.Τηλ.6948713015 Ευχαριστω :):):):)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια, χαθήκαμε! Αύριο μετακομίζω στα μέρη σας. Το νέο μας σπίτι είναι πολύ κοντά στο άγαλμα της μάνας. Είμαι ένα πτώμα από την προετοιμασία και είμαι στην δουλειά... Και ο βρωμόκαιρος δεν βοηθάει λίγο!!!


kk3v7ypawl3xg2td.png

1s1sndxdfvk8sput.png

Link to comment
Share on other sites

Sophia καλυμερα .... και εμεις ειμαστε ενα βυμα απο το αγαλμα της μανας....σας περιμενουμε στην παιδικη χαρα εκει ¨)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια, χαθήκαμε! Αύριο μετακομίζω στα μέρη σας. Το νέο μας σπίτι είναι πολύ κοντά στο άγαλμα της μάνας. Είμαι ένα πτώμα από την προετοιμασία και είμαι στην δουλειά... Και ο βρωμόκαιρος δεν βοηθάει λίγο!!!

Φαγατε τον γαϊδαρο.Απο μεθαυριο θα ξεκουραστεις σιγα σιγα!!Αντε με το καλο σας περιμενουμεεεεεεεεεεεεεεεε................!ΣΜΟΥΤΣ ΣΤΑ ΔΟΝΤΙΑ!:tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και εγώ ένα στενό από το άγαλμα μένω!Όλες κοντά είμαστε εγώ έχω ένα γιο 8 μηνών οπότε στις κούνιες ακόμα δεν πήγαμε γυρνάμε όμως με το καρότσι όποτε έχει ήλιο!!!Φιλιά σε όλες


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

geomi καλυμερα ...εμεις ειμαστε 16,5 μηνων πλεον αλλα βγαζουμε ακομη δοντια ,εχουμε 15 δοντια τωρα και κανουμε αμαν να βγουνε και τα αλλα .... πολυ κλαμα και γρινια ομως !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...