Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες από Ν.Ιωνία!


Sophia!

Recommended Posts

Καλησπέρα Εύα που είναι η Σικελιανού καλέ δεύτερη γενιά Ιωνιώτισσα και με τις οδούς δε τα πάω καλά.Με το καλό το μαγαζί σου τι ακριβώς είναι γιατι μάλλον έχασα επεισόδια.


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 122
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλυσπερα βλεπω γεωργια δεν καταφερες ουτε εσυ να βαλεις το τικιερακι ..... εγω το εφτιαξα κανονικα αλλα δεν ξερω που πρεπει να το βαλω ΄)

τι μαγαζι eya79 ??? χωραμε και εμεις ??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Βρηκα το τοπο συναντησης μας!!Το αλλο σαββατο κανω εγκαινεια στο μαγαζι μου.!19 Μαρτιου ωρα 19 30 αγγελου σικελιανου 22.Θα σας περιμενω ολες με τα μπουμπουκια σας!

Καλως ορισες Σοφια μου.Ελπιζω να σου αρεσει η γειτονια μας!!!!Φιλακιααααααααααααααααααααααααα

Καλώς σας βρήκα! Μου αρέσειπολυ!

Καλέ αφού τα είπαμε, το άλλο Σάββατο θα ερθουμε σε σένα, εκλεισε. Αλλά γιατί δεν κανονίζουμε κάτι και γι' αυτό το ΣΚ; Να γνωριστούμε πρώτα με την ησυχία μας γιατί στα εγκαίνια θα γίνεται χαμός και δεν θα μπορούμε να πούμε και πολλά. Είναι ευκαιρία να βγάλουμε μια βόλτα και τα μικρά μας που θσ εχει καλό καιρό. Πάμε στην παιδική χαρά στο άγαλμα της μάνας; Φιλιά σε όλες!


kk3v7ypawl3xg2td.png

1s1sndxdfvk8sput.png

Link to comment
Share on other sites

καλυμερα κοριτσια,εγω παντος καθε μερα στο αγαλμα της μανας ειμαι στην παιδικη χαρα>!!!!

Sophia! αν δεις καμμια με ενα καταξαντο κοριτσακι να φοναζει με σπαστα ελλινικα ( βλεπεις πολονεζα ) εγω να ειμαι !!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ανίτα μου αν τα καταφέρω αύριο μπορεί να βγάλω και εγω το μαμούνι μου έξω στο άγαλμα στις κούνιες κατά τις 12 βέβαια για πιό νωρίς δε μας βλέπω μια που ο ξενύχτης μου κοιμάται αργά και ξυπνάει στις 9.30!!!!Αν τα καταφέρουμε θα τα πούμε εκεί.


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Η αγγ Σικελιανου ειναι ο δρομος που παει για τον Αγιο Ευσταθιο.Λιγο πριν την εκκλησια ειμαι εγω.Διπλα απο την Alpha bank.Εχω μανικιουραδικο,αρα σας ενδιαφερει ολες.Και φυσικα χωρανε ολοι οι καλοι.Δυστυχως λογο δουλειας ο χρονος μου ειναι λιγο περιορισμενος για σαββατο αλλα Κυριακες μου ειναι πιο ευκολο να συναντηθουμε.

Ελπιζω να σας δω!!!!!Σας φιλω γλυκα στην μουρη!!!Επισης οποια εχει fb αν θελει ας μου στειλει με pm το ονομα της!!!Μακια!

Link to comment
Share on other sites

Τί λέτε για αύριο το πρωί στις 12 στην παιδική χαρά στο άγαλμα της μάνας;

Εχω βαπτιση εγω αυριο στις 12!Αρα εμενα με ξεχνατε.Μετα η μικρουλα μου θα θελει νανι.Κριμα ειναι καλη ευκαιρεια!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Sophia εγώ θα προσπαθήσω και αύριο προσπάθησα και σήμερα το είχα πει στην Αννίτα αλλά ο μικρός είχε άλλη γνώμη ήθελε νανάκια και είχαμε γκρινίτσες ελπίζω αύριο να τα καταφέρουμε θα είναι πολύ ωραία να γνωριστούμε!!!Φιλάκια:cool:


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες! Επειδή βλέπω ότι δεν μας βγαίνει η αυριανή συνάντηση και έχω και την μικρή με πυρετούλη καλύτερα ας το αναβάλλουμε για το επόμενο Σαββατοκύριακο...


kk3v7ypawl3xg2td.png

1s1sndxdfvk8sput.png

Link to comment
Share on other sites

Ααααχ χάσατε εγώ πήρα τους άντρες μου και πήγαμε πολύ ωραία ήταν ο μικρός που δεν είχε ξαναδεί κούνια ενθουσιάστηκε και εγω συγκινήθηκα στις ίδιες κούνιες πήγαινα κι εγω πως περνάει ο καιρός!!!!:)


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλυσπερα κοριτισια .......ειμαστε πολυ πολυ ατυχη σιμερα !!! πιγαμε βολτα στο τελεφερικ της παρνιθας σιμερα για να ανεβουμε πανω και ειχε διακοπη ρεβματος με αποτελεσμα να περιμενουμε μια ορα μπας και ερθει το ρευμα αλλα τιποτα!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...