Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες από Ν.Ιωνία!


Sophia!

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Χαθήκαμε, καλοκαιράκι γαρ! Για να μαζευόμαστε σιγά σιγά τώρα που χαλάει ο καιρός... Εγώ είμαι έγκυος και έχω ξεκινήσει άδεια οπότε θα μπαίνω συχνότερα στο εξής... Είστε όλες καλά; Εγώ είμαι Νέα Ιωνία κοντά στα σύνορα με Φιλαδέλφεια και Μεταμόρφωση, κοντά στα φανάρια του Βλάχου και το Carrefour αν έχετε υπόψη.


kk3v7ypawl3xg2td.png

1s1sndxdfvk8sput.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 122
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 1 month later...

Καλησπερα πατριωτισσες.

Ειμαι και εγω μαμα ενος 2χρονου αγοριου. Απο τοτε που γεννηθηκε ο μικρος μου και ειμαι στο σπιτι αρχισα να ασχολουμαι επαγγελματικα με τη Νο1 εταιρεια απευθειας πωλησης καλλυντικων στον κοσμο.Την AV...

Βγαζω τα δικα μου χρηματα χωρις να επιβαρυνω τον οικογενειακο προυπολογισμο και κερδιζω και τα καλλυντικα μου.

Οποια μανουλα θα ηθελε να ασχοληθει και να κερδιζει κι εκεινη χρηματα απο το σπιτι μπορει να μου στειλει μηνυμα και θα την ενημερωσω δωρεαν και χωρις καμια δεσμευση


E2dQp2.png

3XaBp2.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...