Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες από Ν.Ιωνία!


Sophia!

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 122
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

geomi καλυσπερα , τι κανεις?

και εμεις πιγαμε σιμερα αλλα φιγαμε γρυγορα γιατι ισμηνη δεν καθοτανε ... ολο σκαλια ανεβενε για να φεγει!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Αννίτα, και εμένα ενώ με τράβαγε να πάμε στις κούνιες μόλις πήγαμε κάτσαμε 20 λεπτά και φύγαμε με κλάμματα ποιός ξέρει:shock: στη μαμά τη βγάλαμε την υπόλοιπη μέρα τουλάχιστον μαζέψαμε ήλιο γιατι από ότι είδα θα βρέχει τις επόμενες μέρες:-(


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες!!! Μετά απο τις δυσκολες μερες που περασα με τη μεση μου λέω να πάω το ζουζουνακι μου καμια βολτα! Εσεις πως ειστε? Μιλαμε οτι ημουν τεζα αρκετές μερες χωρις να κανει να παρω ουτε φαρμακα ουτε να κανω φυσιοθεραπειες...Anyway ελπιζω να βρισκομαι αυριο στο αγαλμα κατά τις δωδεκα εσεις μπορείτε;;; <φιλακια>

ΥΓ Ευακι μου θελω να σε επισκεφθω καποια στιγμη!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

GOGONENAKI καλυσπερα

τι κανει ο κουκλος?

εγω ξεκινισα εχτες δουλεια , 4 φορες στην εβδομαδα προστοπαρον αλλα το οραριο σκοτομα 16.00- 24.00

το τη καβουρια εχω καταριζει χτες δεν λεγιετε ( ουζερι δουλευο )

το καλο οτι ειναι κοντα απο το σπιτι

στης παιδικι χαρα να ερθο αυριο εγω με την Ισμηνη

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια Αννίτα μου καλή αρχή με τη δουλειά και υπομονή που είναι καλέ το ουζερί αυτό?Gogonenaki περαστικά κούκλα μου εγω παιδεύομαι με τα χέραι μου ο μικρός ζωή να έχει είναι 9 κιλά και ζορίστηκα λίγο.Φιλιά σε όλες ελπίζω να μαζευτούμε κάποια στιγμή.


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο μενα! Ελπιζω να βρεθουμε καποια στιγμη επιτελους !!! Δυστυχως ολοι περναμε διάφορες δυσκολιες - καλή δύναμη σε όλες τις μανουλες φιλακια!

Link to comment
Share on other sites

καλυσπερα κοριτσια ! τι κανετε? πος ειναι τα ζουζουνια??

εμεις ειχαμε τιν τριτη εμβολιο αλλα .......δεν ξυπνισαμε και ετσι το χασαμε..... και το επομενο παντεβου μασ κλισανε για το μαιο!!επισης ξερετε αν εχει καλους μαστολογους στο " αλεξανδρα"?

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια χαθήκαμε όλες!!Αννίτα μου δυστυχώς δε ξέρω θα κάνω μια έρευνα σε γνωστούς και θα μάθω εμείς ετοιμαζόμαστε για να πάμε στους παππούδες το Πάσχα και μαζευόμαστε από τώρα!!


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα, πως χαθηκαμε ετσι βρε παιδια??? Θα κανονισουμε τώρα που ανοίγει ο καιρος αν ειμαστε καλα να παιξουν τα ζουζουνια???Geomi σε ποιο χωριο ειναι οι παππουδες? Ανιτα μου στον Αγιο Σαββα ειναι οι καλυτεροι σορυ που ξεχασα να στο πω οταν σε ειδα...

Καλα να περασετε ολες με τις οικογενειες σας και να εχουμε καλο πασχα αν δεν καταφερουμε τελικα να τα πουμε μεχρι τοτε - φιλακια σε ολες !

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Gogonenaki και κορίτσια τρέχουμε όλες βλέπω.Βέροια θα πάμε και ο καιρός εκεί είναι πάντα πιο κρύος..Ελπίζω την Κυριακή να είναι καλός ο καιρός και θα έρθουμε στις κούνιες στο άγαλμα.Φιλιά σε όλες.

ΥΓ Αννίτα πως πάς με τη δουλειά?


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

geomi kalyspera , kalitera me tin duljia tulaxiston sxolao tora noris ( 12 to wradi ) kai prolaweno na kimitho

oso jia ton agio sawwa me tus mastologus pira tilefono alla den ipirxie diatesimo randevou , mu wrikane sto aleksandra jia 5 mai

episis den ksero an na ewlepa kanena wari peristatiko ston agio savva an na andexa ,exo asximes anamnisis apo tin mana mu pu xirurgitikie prin 3 xronia stin ogkologiki kliniki me karkino sto stithos ( ine mia xara tora zoi na exi jineka ! )

geomi sinandisa tin mana su proxtes :)

Link to comment
Share on other sites

Άστα Αννίτα αν πας για απλή εξέταση καλύτερα εκεί.Δε μου το είπε η μαμά μου αλλά σε μια γειτονιά γυρίζουμε όλες!!Σήμερα πάμε παιδίατρο για απλή επίσκεψη να μας δει να μας μετρήσει να δούμε πως πάμε με τις στέρεες τροφές.Θα σας πώ αύριο!!Φιλιά σε όλες


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...