Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Titti είπε:

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

Μανούλες από Ν.Ιωνία!


Sophia!

Recommended Posts

pame kai emis sto pediatro stis 13 apriliou ........na akusume ta kaka mandata..

metaksi diawaza sto parents ena thema me to ipsos kai to waros sta pedia 2 xronon kai wlepo kati metrisis 96 ,94 ...aide stin xiroteri 90 ipsos se alla pedakia kai emis meta wijas 82 akomi 18 minon....ewtixos pu ine koritsi kai iparxune kai dodekapondes gowes jia argotera :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 122
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μη σκάς με το ύψος βρε Αννίτα μου από τώρα και εγώ βλέπω και καλύτερα και χειρότερα μη συγκρίνεις ακόμα έχεις καιρό συζήτα το και με την παιδίατρο και θα δείς.Εμένα ο δικός μου 10 μηνών 75 ύψος και 9.500 βάρος.Την υγειά τους να έχουν και τα υπόλοιπα θα τα βρούμε.:D


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια γυρίσαμε επιτέλους κι εμείς!Καλά περάσαμε αλλά σα το σπίτι σου πουθενά και τώρα είμαστε στη φάση πλένω σιδερώνω τακτοποιώ!Μετά θα πρέπει να κατεβάζουμε σιγά σιγά και τα ανοιξιάτικα/καλοκαιρινά ουφ και μόνο που το σκέφτομαι!Εσείς τι κάνετε πώς είστε?


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...

Γεια σας κοριτσαρες!!!Χαθηκαμε τελειως.Μπηκα λοιπον για μια ενημερωση.....

Ναι γεννησε η gogonenaki 2 πανεμορφα πλασματακια.Να σου ζησουν γλυκεια μου και να τα δειτε οπως πραγματικα ποθειτε.Καιρος να ξαλαφρωσεις κι εσυ φιλεναδα.Σ΄ΑΓΑΠΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλο να γυρισετε σπιτι σας και να καλοδεχτει ο Παναγιωτακης τα αδελφακια του!!!!!!

ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΙ!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλημέρα κορίτσια! Χαθήκαμε! Τι κάνετε όλες;;; Εγώ είμαι αρρωστούλα και δεν λέω να συνέλθω εδώ και μέρες. Από χτες έκανα και πυρετό κι έτσι έμεινα σπίτι σήμερα, δεν πήγα για δουλειά.Φιλιά!


kk3v7ypawl3xg2td.png

1s1sndxdfvk8sput.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλέ, που χαθήκατε;;; Λοιπόν, σήμερα έχουμε εγκαίνια των γραφείων της Δημοτικής Παράταξης "Ιωνία Νέα Άποψη", απέναντι από τον κινηματογράφο "Αστέρα" στις 7:00 μ.μ. Σας περιμένουμε όλες να γνωριστούμε κι από κοντά! Νομίζω είναι μια πρώτης τάξεως ευκαιρία να βρεθούμε. Η εκδήλωση θα συνεχιστεί ως αργά για όσες εργάζονται ώρες καταστημάτων... Φιλιά πολλά! Μπείτε να μάθω τα νέα σας!!!


kk3v7ypawl3xg2td.png

1s1sndxdfvk8sput.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις


  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 εβδομάδες μετά...
Καλημέρα,

νέα μανούλα, νέα στη Νεα Φιλαδέλδεια. Καμια μανούλα από Φιλαδέλεια, Ν. Ιωνία ή Ν. Ηράκλειο για παρέα, ανταλλαγή απόψεων κλπ?

Καλημέρα σε όλες. Μένω κι εγώ Ν. Ιωνία στα όρια με τη Φιλαδέλφια. Όλες οι κοπέλες είναι κοντά στο άγαλμα της μητέρας? Μόνο σε εκείνες τις κούνιες πάτε?

Κι εγώ Φιλαδέλφεια μένω


WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...