Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

Πωπωπωω.. πως τρέχει έτσι αυτο το θέμα! Μισή μερα έλειψα και γράψατε τέσσερις σελίδες!!!

@gogouli88 πρωι πρωι ακόμα δεν είχα ξυπνήσει, δεν ξέρω πως έβγαλα συμπέρασμα οτι εισαι δεύτερο μανούλα!!  Μάλλον κάτι άλλο θα διάβασα και μπερδεύτηκα! Πάντως πραγματικά πάμε μαζί, αύριο εχω κι εγώ την καμπύλη και θα περάσω ενα υπέροχο πρωινό στο διαγνωστικό κέντρο...

Σχετικα με τις φωτό του 3D υπερήχου, εμάς μας έβγαλε μια υπέροχη φωτογραφία τρία τέταρτα προφίλ, ωραία φατσούλα,  και δίπλα στο κεφαλάκι προβαλλει.... ενα πόδι!!!  Ειναι κάθετο προς τα πάνω, και φαίνεται ολόκληρο απο το μπούτι ως τα δάχτυλα του ποδιού...!! Πως το σήκωσε εκει  απορώ....!!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Sam13 είπε:

@samiam όλα θα πάνε καλά!!! Μείνε ήρεμη κ ξάπλα αυτές τις μέρες!! 

@Caty & @Elfs καλώς μας ήρθατε!! Γερά κ τελειομηνα μωράκια σας εύχομαι!!! 

@elenistam τώρα θα βάλεις τα όρια σου σε όλους!!!! Γιατί όταν θα γεννηθεί το μωρο τοοοοτε να δεις πως θα κάνουν για το όνομα... όποτε πες ότι έχεις να πεις τώρα, βάλε τον καθένα στην θέση του κ μετά ηρέμησε κ απόλαυσε τους υπόλοιπους μήνες!!! Κ απ'εξω παρατήρησε τους "αγαπημένους" μας που λειτουργούν χειριστικά κ πιστεύουν ότι θα τους περάσουν τα θέλω τους... μακριά κ αγαπημένα, αυτό έχω να πω!!!! 

@vaclia πολύ ωραία νέα!!! Εμένα μου έβγαλε καποιες φωτό 3D αλλά όχι πολύ καθαρες γιατί ήταν ανήσυχα κ τα δυο :) 

@Heidelberg Ουαου!! Μεγάλο μωρο κ εσένα, ωραία!!! Καλά όσο για τον τράχηλο, μας τρως όλες χαχαχαχχαχαχαχχαα 

@iwanna24 είχα ημερολογιακή ΠΗΤ 13/8 κ υπερηχογραφικα βγήκε 8/8... κ ο γυναικολόγος κ ο εμβρυολογος μου είπαν ότι κρατάμε την δεύτερη ημερομηνία. 

@Elfs συγχαρητήρια κ για τα δικά σας νέα!!! Καλή συνέχεια :) 

@gogouli88 γιατί τόσα πολλά μαγνήσιο;;; μπορείς να μου πεις ποιο σκεύασμα παίρνεις; Αχ πολύ χάρηκα τα 830 γρ χαχαχαχαχαχα μου αρέσουν πολύ τα μεγάλα μωρά :) σε ποια εβδομάδα είσαι;; με τις δουλειές, παρτο λόγο χαλαρά!!! Δεν έχουμε τις ίδιες δυνάμεις/αντοχεσ με πριν!!! Σιγά σιγά μην θέλεις να τα τελειώσεις όλα σε μη μέρα!!! 

@rapounzel_rapounzel που είσαι;; σήμερα δεν είχε β επιπέδου;;; όλα καλά;;;

 

 

Ναιιι κ μένα μ αρέσουν τα μεγάλα μωράκια θα βγει αφράτουλι.. Παίρνω τα trofocard για να μη κάνω συσπάσεις τέλος οι δουλειές ότι έκανα έκανα τη Κυριακή κλείνω τη 25η εβδομάδα.


zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Λες;;;μάλλον κατι τέτοιο συμβαίνει!!!!

Άστο, πονεμένη κατάσταση η μέση!εμένα με έχει πιάσει μια βδομάδα και την μισή μέρα κουτσαινω!σε λίγο καιρό με βλέπω να μην μπορώ να κουνηθω!ο ορθοπεδικός μου είχε πει στην εγκυμοσύνη να πάρω μέχρι 6 κιλά αλλιώς θα εχω πρόβλημα!άλλο ενα μου μένει δηλαδή!!!Χαχαχαχα οπωσδήποτε!!!

Έτοιμες και οι νύφες!!!το μόνο που εύχομαι είναι να με βοηθήσει η αλοιφή και να μην χρειαστεί να μείνω σε ακινησία!

Μακάρι!!!ελπίζω να μην βιαστεί το κορίτσι μου!εγώ θα είμαι έτοιμη λίγο νωρίτερα βέβαια!

βοηθαει παρα πολυ η κρεμουλα ναι μην ανησυχεις αλλα θελει κ αρκετη ξαπλα μεσα στη μερα να το ξεκουραζεις το μικρο!!!! τωρα πια χαλαρωσε κ απολαυσε το γιατι μετα θα γινετε χαμος θα ψαχνεις κρεβατι να ακουμπησεις κ δεν θα σου καθονται χα χα χα χα!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Caty είπε:

Πωπωπωω.. πως τρέχει έτσι αυτο το θέμα! Μισή μερα έλειψα και γράψατε τέσσερις σελίδες!!!

@gogouli88 πρωι πρωι ακόμα δεν είχα ξυπνήσει, δεν ξέρω πως έβγαλα συμπέρασμα οτι εισαι δεύτερο μανούλα!!  Μάλλον κάτι άλλο θα διάβασα και μπερδεύτηκα! Πάντως πραγματικά πάμε μαζί, αύριο εχω κι εγώ την καμπύλη και θα περάσω ενα υπέροχο πρωινό στο διαγνωστικό κέντρο...

Σχετικα με τις φωτό του 3D υπερήχου, εμάς μας έβγαλε μια υπέροχη φωτογραφία τρία τέταρτα προφίλ, ωραία φατσούλα,  και δίπλα στο κεφαλάκι προβαλλει.... ενα πόδι!!!  Ειναι κάθετο προς τα πάνω, και φαίνεται ολόκληρο απο το μπούτι ως τα δάχτυλα του ποδιού...!! Πως το σήκωσε εκει  απορώ....!!!

 

Αχ κ συ αύριο καμπύλη ωραίο πρωινό θα περάσουμε ένα τρίωρακι κ βάλε θα το φάμε στο νερό. Εγώ κορίτσια σήμερα που πήγα μου το δείξε κ σε 3d τη φατσουλα απλά που δεν μου την εκτυπωσε δεν ήξερα ότι υποστήριζε το μηχάνημα του. 


zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Elfs είπε:

Γυρίσαμε και εμείς! Όλες οι μετρήσεις καλές! Είμαστε 422 γραμμάρια!

Τρελάθηκα που το είδα έτσι αναλυτικά , έχει κάνει μπουτακια για φαγωμα!

υπερηχογραφικα πάλι ειμαι 28/8 αλλά μου ειπε δεν μου αλλάζει ΠΗΤ. Οποτε συνεχίζω να υπολογίζω την κανονική 31/8.... 

Maxi Μαχι ειμαστε!!!!!Απλα εγω ειχα 31 ΠΗΤ και τωρα πηγε 25/08.Λες να γεννησουμε μαζι?Εσυ που θα γεννησεις? Εγω στο γεννεσις θεσ/νικη.

8 ώρες πρίν, rapounzel_rapounzel είπε:

@Sam13 παρων!!!Κορίτσια μου η γοργόνα μου είναι μια χαρά!!!όλες οι μετρήσεις πολύ καλές και πολύ καλή η κίνηση της μας είπε!οταν μας έκανε απεικόνηση 4D παθαμε πλάκα!!!εμένα τρεχανε τα δάκρυα!!!είναι τόσο όμορφη!!!!και ο γιατρός μας είπε είναι ομορφουλα ε;;;θα μου την κλέψουν!!!Χαχαχα

Δυστυχως Ο τράχηλος όμως μίκρυνε!είναι 2,5 εκατοστά!μου έγραψε κρέμα προγεστερόνης που θα βάζω κολπικά μέχρι την 36η!πολύ ξεκούραση, όχι περπάτημα, όχι ορθοστασία!με την κρέμα και αν κάνω αυτά που μου είπε, μου είπε οτι δεν θα γέννησω πριν την 36η!

Ααα!!!470 γραμμάρια είναι!!!

Ολα καλα θα πανε!!!! Μα αρκετη ξεκουραση κανονικα θα γεννησεις. Ξερω πολλες τετοιες περιπτωσεις κ δεν ειχαν προβλημα.γεννησανε κανονικα!!!!!!Χαιεομαι που ειδες την μικρουλα σκυ κ ειναι κ ομορφη. Θα την διεκδικησω για τον γιο μου.χαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@rapounzel_rapounzelΜπράβο στην γοργονίτσα σου! Σας τρέλανε, ε; Κι εσύ κάνε απλώς ό,τι λέει ο γιατρός και ξεκουράσου! 

@modena Πώς το έπαθες βρε με την μέση; Έτσι απλά, καθώς περπατούσες; Εμένα μου ρίχνει κάτι σφαξιές το βράδυ στο κρεβάτι, αν καθήσω να διαβάσω ή αν θέλω να αλλάξω πλευρό, αλλά και να πάω τώρα σε ορθοπεδικό, τι να μου πει...

Καλημέρα, κοιλίτσες!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.!!!!!!!!!! ΕΓΩ ΕΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΞΥΠΝΑΩ ΜΕΣΗΜΕΡΙ , ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΣΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ....ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΕΘΑΝΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ.....ΕΙΜΑΙ ΔΥΣΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ....ΕΦΑΓΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΔΥΟ ΔΑΜΑΣΚΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΦΕΡΝΟΥΝ ΑΝΑΓΟΥΛΑ...ΣΗΜΕΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΩ


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και από μένα

όλα καλά στη β επιπέδου και γραμμάρια 630 τσουπωτός είδα και  φατσουλα με λιγο φαντασία βεβαια- και εγω πρέπει να παω για καμπύλη ζάχαρου και δεν θελω καθόλου.

επίσης πρέπει να προσέξω τη διατροφή γιατι εχω πάρει ηδύ 8 κιλα και ειμαι 92,5 κιλά είχα ήδη ξεκινήσει υπέρβαρη- θα κανει και ζεστή σε λιγο και δεν θα μπορω να μετακινηθώ.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες τις κοιλιτσες!!! @gogouli88 περιμένουμε τα νέα σου σήμερα!!

@rapounzel_rapounzel είναι κ μένα μόνιμη σκέψη μου κ άγχος μου ότι δεν θα περπατάω μάλλον σε μεγαλύτερους μήνες.. Γι'αυτό τα θέλω έτοιμα όλα Ιούνη, για να συμμετέχω.

@Heidelberg εχω ανέκαθεν προβλημα με τις αρθρώσεις μου, είναι παραπάνω ευλύγιστες από το φυσιολογικό με αποτέλεσμα όταν είμαι όρθια να "παίζουν" τα γόνατα μου κυρίως κ αυτό επιβαρύνει την μέση μου. Αυτό μόνο με συγκεκριμένες ασκήσεις διορθώνεται αλλά εγώ η ακαμάτρα έχω μάθει να ζω με αυτό. Τώρα που με την κοιλιά έχει αλλάξει το κέντρο βάρους μου έχουμε γλέντια.. Το μόνο που έκανα κ ξεκίνησε προχτές βράδυ ήταν που στάθηκα ακίνητη 10 λεπτά .. Τι να πω πια....

πρίν από 8 λεπτά , angeliki1979 είπε:

καλημέρα και από μένα

όλα καλά στη β επιπέδου και γραμμάρια 630 τσουπωτός είδα και  φατσουλα με λιγο φαντασία βεβαια- και εγω πρέπει να παω για καμπύλη ζάχαρου και δεν θελω καθόλου.

επίσης πρέπει να προσέξω τη διατροφή γιατι εχω πάρει ηδύ 8 κιλα και ειμαι 92,5 κιλά είχα ήδη ξεκινήσει υπέρβαρη- θα κανει και ζεστή σε λιγο και δεν θα μπορω να μετακινηθώ.

Τέλεια νέα!!! Μεγάλο αντράκι κ αυτο!!! Το θέμα των κιλών είναι μεγάλη ιστορία ειδικά όταν υπάρχουν αυτές οι μέρες που πειναμε από το πρωί μέχρι το βράδυ.. κ εγώ στα 7 είμαι αλλά ο γιατρός μου είπε ότι είναι οκ, απλά να ελαττώσω γλυκά κ υδατάνθρακες λίγο. Υποθέτω για το σάκχαρο..

Φωτογραφία 3d εμείς με το ζόρι βγάλαμε γιατί (εννοείται) παααλι κοιμόταν αυτό το αγόρι που μοιάζει επικίνδυνα στην μανουλα του στο θέμα του ύπνου κ δεν ήταν σε βολική θέση. Σε μια βδομάδα θα ξαναπάω για να δούμε τις εξετάσεις κ θα πω στο γιατρό αν μπορεί να δούμε φατσακι καλύτερα! Τον αγαπώ γτ είναι yolo!! Ελπίζω να το κρατήσει αυτό με τον ύπνο κ μετα.. Χαχαχα


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα τώρα σας διάβασα επιτέλους. Με το καλό και τα καινούργια κορίτσια μας...  Όλα τέλεια βλέπω ότι πάνε και με τα αποτελέσματα τις Β επιπέδου. Μπράβο πολύ ωραία γλυκές μου. @rapounzel_rapounzel κάτσε και μην κάνεις τίποτα. Εκεί θα γίνεις ένα με το σπίτι. θα είσαι φρουρός και γι'αυτό να ζητήσεις κανονικά μισθό...:-P. Εάν κάνουμε ότι μας λενε οι γιατροί μας και με την βοήθεια της Παναγίτσας θα πανε ολα καλά..

Διάβαζα αυτό που λέγατε για τα τρίμηνα και τις εβδομάδες. Δηλαδή πλέον μπήκα στον 6ο? Νόμιζα και εγώ ότι έχω μέρες ακόμα... 

  • Μου αρέσει 1

XDAlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, vaclia είπε:

Maxi Μαχι ειμαστε!!!!!Απλα εγω ειχα 31 ΠΗΤ και τωρα πηγε 25/08.Λες να γεννησουμε μαζι?Εσυ που θα γεννησεις? Εγω στο γεννεσις θεσ/νικη.

Ολα καλα θα πανε!!!! Μα αρκετη ξεκουραση κανονικα θα γεννησεις. Ξερω πολλες τετοιες περιπτωσεις κ δεν ειχαν προβλημα.γεννησανε κανονικα!!!!!!Χαιεομαι που ειδες την μικρουλα σκυ κ ειναι κ ομορφη. Θα την διεκδικησω για τον γιο μου.χαχα

Αμε!!!!!μακάρι να φτάσουμε μέχρι το τέλος!!!ο γιατρός μου και ο εμβρυολογος είναι αισιόδοξοι οτι δεν θα έχουμε θέμα!

1 ώρα πρίν, Heidelberg είπε:

@rapounzel_rapounzelΜπράβο στην γοργονίτσα σου! Σας τρέλανε, ε; Κι εσύ κάνε απλώς ό,τι λέει ο γιατρός και ξεκουράσου! 

@modena Πώς το έπαθες βρε με την μέση; Έτσι απλά, καθώς περπατούσες; Εμένα μου ρίχνει κάτι σφαξιές το βράδυ στο κρεβάτι, αν καθήσω να διαβάσω ή αν θέλω να αλλάξω πλευρό, αλλά και να πάω τώρα σε ορθοπεδικό, τι να μου πει...

Καλημέρα, κοιλίτσες!

Μας τρέλανε δεν λες τίποτα!!!ηταν φοβερή εμπειρία!!!ετριβε και ματάκια!!!ναι, τώρα μόνο ξεκούραση!είμαι αισιόδοξη ότι όλα θα πάνε καλά, εχω λίγο άγχος βέβαια!

πρίν από 31 λεπτά , modena είπε:

Καλημέρα σε όλες τις κοιλιτσες!!! @gogouli88 περιμένουμε τα νέα σου σήμερα!!

@rapounzel_rapounzel είναι κ μένα μόνιμη σκέψη μου κ άγχος μου ότι δεν θα περπατάω μάλλον σε μεγαλύτερους μήνες.. Γι'αυτό τα θέλω έτοιμα όλα Ιούνη, για να συμμετέχω.

@Heidelberg εχω ανέκαθεν προβλημα με τις αρθρώσεις μου, είναι παραπάνω ευλύγιστες από το φυσιολογικό με αποτέλεσμα όταν είμαι όρθια να "παίζουν" τα γόνατα μου κυρίως κ αυτό επιβαρύνει την μέση μου. Αυτό μόνο με συγκεκριμένες ασκήσεις διορθώνεται αλλά εγώ η ακαμάτρα έχω μάθει να ζω με αυτό. Τώρα που με την κοιλιά έχει αλλάξει το κέντρο βάρους μου έχουμε γλέντια.. Το μόνο που έκανα κ ξεκίνησε προχτές βράδυ ήταν που στάθηκα ακίνητη 10 λεπτά .. Τι να πω πια....

Τέλεια νέα!!! Μεγάλο αντράκι κ αυτο!!! Το θέμα των κιλών είναι μεγάλη ιστορία ειδικά όταν υπάρχουν αυτές οι μέρες που πειναμε από το πρωί μέχρι το βράδυ.. κ εγώ στα 7 είμαι αλλά ο γιατρός μου είπε ότι είναι οκ, απλά να ελαττώσω γλυκά κ υδατάνθρακες λίγο. Υποθέτω για το σάκχαρο..

Φωτογραφία 3d εμείς με το ζόρι βγάλαμε γιατί (εννοείται) παααλι κοιμόταν αυτό το αγόρι που μοιάζει επικίνδυνα στην μανουλα του στο θέμα του ύπνου κ δεν ήταν σε βολική θέση. Σε μια βδομάδα θα ξαναπάω για να δούμε τις εξετάσεις κ θα πω στο γιατρό αν μπορεί να δούμε φατσακι καλύτερα! Τον αγαπώ γτ είναι yolo!! Ελπίζω να το κρατήσει αυτό με τον ύπνο κ μετα.. Χαχαχα

Αν έχεις πρόβλημα με την μέση σίγουρα αργότερα θα είναι χειρότερο!και Εγω θα τα ετοιμασω λίγο νωρίτερα όλα για παν ενδεχόμενο λόγω τραχήλου και μέσης!!! 

πρίν από 22 λεπτά , Χαρά Τριανταφυλλακι. είπε:

Καλημέρα τώρα σας διάβασα επιτέλους. Με το καλό και τα καινούργια κορίτσια μας...  Όλα τέλεια βλέπω ότι πάνε και με τα αποτελέσματα τις Β επιπέδου. Μπράβο πολύ ωραία γλυκές μου. @rapounzel_rapounzel κάτσε και μην κάνεις τίποτα. Εκεί θα γίνεις ένα με το σπίτι. θα είσαι φρουρός και γι'αυτό να ζητήσεις κανονικά μισθό...:-P. Εάν κάνουμε ότι μας λενε οι γιατροί μας και με την βοήθεια της Παναγίτσας θα πανε ολα καλά..

Διάβαζα αυτό που λέγατε για τα τρίμηνα και τις εβδομάδες. Δηλαδή πλέον μπήκα στον 6ο? Νόμιζα και εγώ ότι έχω μέρες ακόμα... 

Αναγκαστηκα!!!μου την δίνει λίγο που δεν μπορώ να κάνω πράγματα που θέλω αλλα δεν πειράζει, να είναι καλά το Λουλουδακι μου μόνο!

Από τις βδομάδες σου ναι,ημερολογιακά μπαίνεις την ημερομηνία που έχεις σαν Πητ, σε λίγες μέρες!εγώ παράδειγμα αλλαζω μήνα κάθε 19!

πρίν από 42 λεπτά , modena είπε:

Καλημέρα σε όλες τις κοιλιτσες!!! @gogouli88 περιμένουμε τα νέα σου σήμερα!!

@rapounzel_rapounzel είναι κ μένα μόνιμη σκέψη μου κ άγχος μου ότι δεν θα περπατάω μάλλον σε μεγαλύτερους μήνες.. Γι'αυτό τα θέλω έτοιμα όλα Ιούνη, για να συμμετέχω.

@Heidelberg εχω ανέκαθεν προβλημα με τις αρθρώσεις μου, είναι παραπάνω ευλύγιστες από το φυσιολογικό με αποτέλεσμα όταν είμαι όρθια να "παίζουν" τα γόνατα μου κυρίως κ αυτό επιβαρύνει την μέση μου. Αυτό μόνο με συγκεκριμένες ασκήσεις διορθώνεται αλλά εγώ η ακαμάτρα έχω μάθει να ζω με αυτό. Τώρα που με την κοιλιά έχει αλλάξει το κέντρο βάρους μου έχουμε γλέντια.. Το μόνο που έκανα κ ξεκίνησε προχτές βράδυ ήταν που στάθηκα ακίνητη 10 λεπτά .. Τι να πω πια....

Τέλεια νέα!!! Μεγάλο αντράκι κ αυτο!!! Το θέμα των κιλών είναι μεγάλη ιστορία ειδικά όταν υπάρχουν αυτές οι μέρες που πειναμε από το πρωί μέχρι το βράδυ.. κ εγώ στα 7 είμαι αλλά ο γιατρός μου είπε ότι είναι οκ, απλά να ελαττώσω γλυκά κ υδατάνθρακες λίγο. Υποθέτω για το σάκχαρο..

Φωτογραφία 3d εμείς με το ζόρι βγάλαμε γιατί (εννοείται) παααλι κοιμόταν αυτό το αγόρι που μοιάζει επικίνδυνα στην μανουλα του στο θέμα του ύπνου κ δεν ήταν σε βολική θέση. Σε μια βδομάδα θα ξαναπάω για να δούμε τις εξετάσεις κ θα πω στο γιατρό αν μπορεί να δούμε φατσακι καλύτερα! Τον αγαπώ γτ είναι yolo!! Ελπίζω να το κρατήσει αυτό με τον ύπνο κ μετα.. Χαχαχα

δΔεν θέλω να σε στενοχωρησω αλλά οταν βγει δεν θα κοιμάται!!!Χαχαχαχα 

Εμείς ευτυχώς έχουμε 4 φωτογραφίες 4D σε μεγαλύτερό μέγεθος!και φαίνεται πολύ καθαρά!μέχρι και τα αυτακια ελεγξαμε!!!

πρίν από 50 λεπτά , angeliki1979 είπε:

καλημέρα και από μένα

όλα καλά στη β επιπέδου και γραμμάρια 630 τσουπωτός είδα και  φατσουλα με λιγο φαντασία βεβαια- και εγω πρέπει να παω για καμπύλη ζάχαρου και δεν θελω καθόλου.

επίσης πρέπει να προσέξω τη διατροφή γιατι εχω πάρει ηδύ 8 κιλα και ειμαι 92,5 κιλά είχα ήδη ξεκινήσει υπέρβαρη- θα κανει και ζεστή σε λιγο και δεν θα μπορω να μετακινηθώ.

Μεγάλο αντρακι!!!μπράβο, ολα τα μωρακια μας γερά!!!

  • Χαχα 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα! Εγώ ειμαι ακομα ενθουσιασμένη με τη Β επιπέδου από χθες! Δυστυχώς αυτή τη φορά δε μας έβγαλε 3d απεικόνιση και το ξέχασα να το ρωτήσω... το θυμήθηκα μετα που φύγαμε από το ιατρειο  αλλά δεν πειράζει μπορεί να μην καταλάβαινα κ πολλά ούτως ή άλλως!!!!!

4 ώρες πρίν, vaclia είπε:

Maxi Μαχι ειμαστε!!!!!Απλα εγω ειχα 31 ΠΗΤ και τωρα πηγε 25/08.Λες να γεννησουμε μαζι?Εσυ που θα γεννησεις? Εγω στο γεννεσις θεσ/νικη.

Ολα καλα θα πανε!!!! Μα αρκετη ξεκουραση κανονικα θα γεννησεις. Ξερω πολλες τετοιες περιπτωσεις κ δεν ειχαν προβλημα.γεννησανε κανονικα!!!!!!Χαιεομαι που ειδες την μικρουλα σκυ κ ειναι κ ομορφη. Θα την διεκδικησω για τον γιο μου.χαχα

Ναι μαζι παμε μια χαρά μας βρίσκω!! Μόνο που εγώ θα είμαι στην άλλη άκρη της Ελλάδας!! Στο βενιζελειο νοσ Ηρακλείου θα γεννήσω εγώ!

  • Μου αρέσει 2

8pRep2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειραζει θα τα λεμε απο δω!!!!! Ναι καθε μερα που κανουμε υπερηχο και τα βλεπουμε τα  μικρα μας ενθουσιαζομαστε!!!!!Μεγαλωνουν που γρηγορα τα ατιμα!!!! Να δεις και μετα που θα μας παρουν τα μυαλα!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!! εγω σημερα ξυπνησα πρωι μετα απο ενα πολυ ασχημο ονειρο κ αν κ δε τα πιστευω κ ξερω οτι ειναι απλως ανχος μου χαλασε λιγο το πρωινο! 

@elenistam εγω τωρα στην εγκυμοσυνη που ζοριζομαι με την δυσκιλιοτητα βρηκα το φαγητο που κανει πραγματικα δουλεια κ ειναι ο αρακας....  οποτε τρωω αρακα μεσημερι βραδυ την επομενη μερα παω κυρια τουαλετα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοπελες καλημερα...μια που ειστε πολλες να ρωτησω...

Καθε που τρωω λαχανικα και οσπρια ποναω τρελα χαμηλα αριστερα. Σαν νευροπονος. Πιθανολογω πως ειναι το εντερο. Το χει παθει καμια?

Δεν θελω να κοψω και τελειως οσπρια και λαχανικα. Τι θα τρωω? :?


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...