Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ χθες δ ήμουν καλα κάθισα σπιτι  είχα τραβήγματα στις ωοθήκες  …. Ναι εκεί 4 εβδομάδων κ κάτι ήμαστε … σήμερα τα τραβήγματα έρχονται κ φεύγουν …παίρνω για θρομβοφιλια παίρνω προγεστερονη μόνο κολπικά φολικο οξυ βιταμίνη d και από μόνη μ παίρνω μαγνήσιο γενικά εγώ το έχω χαμηλό και παθαίνω Ονείρωξη όλη την ώρα σα να κάνει συσπάσεις η μητρα ρε γαμωτο και έτσι πήρα μαγνήσιο .. εαυ το δοσολογία μαγνήσιο παίρνεις ;;; 

      Εμένα στο ίντερνετ με βγάζει 4 εβδομάδων και 5 ημερών.

      Παίρνω cyclacur άσπρα, προγεστερονη και με utrogestan και με vasclor, filicine, salospir, βιταμίνη D, προβιοτικα, κορτιζόνη (την θέλει η αιματολογος). Και τώρα ξεκίνησα και μαγνήσιο solumag Forte 243,4 MG. Μου είπαν να προσέχω πολυ τις ιώσεις που ακομα υπαρχουν γιατί δε θέλουμε να ανεβάσει πυρετό ο οργανισμός. Άρα σε μέρη με πολυ κόσμο φοράω μάσκα και με κοίτανε κάπως...😄 λέω ότι είχα γρίπη...

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

πρίν από 24 λεπτά , angeliki1979 είπε:

καλημέρα και εγω χθές έκανα το dopler  είμαι 34 εβδομάδες και κιλά 2.800 .

θα με σκάσει ο μπεμπης!

Ουαου! Τέλειος ο μπέμπης!!! Δύο εβδομάδες ακόμη κ ξεκινας να μετράς αντίστροφα!

πρίν από 20 λεπτά , elenistam είπε:

ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΓΡΑΦΕΤΕ ΘΕΤΙΚΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ!!!!!!!! ΕΜΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΝΤΟΠΛΕΡ ΚΑΙ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ ΤΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 9 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΔΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΞΑΝΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΟΤΑΝ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΑ ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ......

ΑΠΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΩΡΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ!!!! ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΘΕ ΚΑΙ Η ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗ ΜΟΝΤΑΡΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΣ......ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΓΙΑ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ...ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΣΑ....

 

ΚΑΙ ΓΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΚΕΡΑΣΜΑΤΑ ....ΤΑ ΕΙΔΑ ΤΑ ΜΠΙΣΚΟΤΑ ΑΥΤΑ ΜΕ 50 ΛΕΠΤΑ ΤΟ ΕΝΑ ΑΛΛΑ Η ΖΑΧΑΡΟΠΑΣΤΑ ΔΕ ΜΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ.....ΘΑ ΔΩ

Με το καλό αυριο!!! Κ εμείς κάναμε την διαδικασία του ΙΚΑ κ στα υπόλοιπα θα εξουδιοδοτησω το αγόρι μου να τα κάνει γτ κ η υπομονή της εγκυμονούσας έχει κ τα όρια της. 

Τι είναι αυτό το πράγμα με την αναισθησία ρε κορίτσια? Σε βλέπουν έγκυο κ όπου κ να πας δεν δίνουν προτεραιότητα πουθενά. Από το σούπερ μάρκετ μέχρι δεν ξέρω κ εγώ που... Λένα μου χάλασα λίγο το κλίμα αλλά τα θυμήθηκα κ συγχυστηκα! :oops:

  • Μου αρέσει 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, modena είπε:

Καλημέρα! Μεγάλωσε και συνειδητοποιησα πόσο κοντά είμαστε κ έπαθα σοκ! Είχα συνηθίσει την αναμονή αυτή! Χεχεχε

Εσείς μοντέλα βλέπω!! :-D

Δεν ξέρω τι ακριβώς, υποθέτω τα κλασσικά που κάνουν πριν από κάθε χειρουργείο. Με τον γιατρό θα κάνω τις κλασσικές αιματολογικές κ κολπικού υγρού μου είπε.

 

Και μένα πρέπει κάτι να ήρθε γτ μου ήρθε ειδοποίηση στο κινητό. Θα δείξει σήμερα! Έρχεται κ το καρότσι μας σήμερα! Είμαι να σκάσω μέχρι να το φέρει ο άντρας μου!

Και μένα πρέπει κάτι να ήρθε γτ μου ήρθε ειδοποίηση στο κινητό. Θα δείξει σήμερα!

Έρχεται κ το καρότσι μας σήμερα! Είμαι να σκάσω μέχρι να το φέρει ο άντρας μου!

Ελα βρε γιατί να σκάσεις αφού το ξέρεις το καρότσι που πήρατε άσε που χωρισ μωράκι ακόμη τι να το κάνεις το καροτσάκι 


zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , modena είπε:

Ουαου! Τέλειος ο μπέμπης!!! Δύο εβδομάδες ακόμη κ ξεκινας να μετράς αντίστροφα!

Με το καλό αυριο!!! Κ εμείς κάναμε την διαδικασία του ΙΚΑ κ στα υπόλοιπα θα εξουδιοδοτησω το αγόρι μου να τα κάνει γτ κ η υπομονή της εγκυμονούσας έχει κ τα όρια της. 

Τι είναι αυτό το πράγμα με την αναισθησία ρε κορίτσια? Σε βλέπουν έγκυο κ όπου κ να πας δεν δίνουν προτεραιότητα πουθενά. Από το σούπερ μάρκετ μέχρι δεν ξέρω κ εγώ που... Λένα μου χάλασα λίγο το κλίμα αλλά τα θυμήθηκα κ συγχυστηκα! :oops:

xaxaxaxa....afou etsi ine i katastasi...de to glitonoume??? ti diadikasia me to ika??? ego de douleuo opote den ekana kati...mono o antras douleuei


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , elenistam είπε:

ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΓΡΑΦΕΤΕ ΘΕΤΙΚΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ!!!!!!!! ΕΜΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΝΤΟΠΛΕΡ ΚΑΙ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ ΤΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 9 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΔΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΞΑΝΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΟΤΑΝ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΑ ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ......

ΑΠΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΩΡΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ!!!! ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΘΕ ΚΑΙ Η ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗ ΜΟΝΤΑΡΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΣ......ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΓΙΑ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ...ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΣΑ....

 

ΚΑΙ ΓΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΚΕΡΑΣΜΑΤΑ ....ΤΑ ΕΙΔΑ ΤΑ ΜΠΙΣΚΟΤΑ ΑΥΤΑ ΜΕ 50 ΛΕΠΤΑ ΤΟ ΕΝΑ ΑΛΛΑ Η ΖΑΧΑΡΟΠΑΣΤΑ ΔΕ ΜΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ.....ΘΑ ΔΩ

Τα μπισκότα ειναι τέλεια αλλά η ζαχαροπαστα ούτε εμένα μ αρέσει το ότι όμως δεν αρέσει σε εμένα δε σημαίνει ότι δεν αρέσει σε κανεναν  εγώ τα βρήκα με 80 λεπτά το ένα. 


zTF7p3.png

dj8Lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli88 είπε:

Τα μπισκότα ειναι τέλεια αλλά η ζαχαροπαστα ούτε εμένα μ αρέσει το ότι όμως δεν αρέσει σε εμένα δε σημαίνει ότι δεν αρέσει σε κανεναν  εγώ τα βρήκα με 80 λεπτά το ένα. 

ego ime ligo egoistria....ama de maresei kati de to perno ke gia ton kosmo....xaxaxaxaxa......skeftome oti san sxedio ine oreo alla ine ena aplo mpiskoto miranta me zaxaropasta kai de ksero.....skeftika kai kekakia alla sigoura tha vgoun pio akriba!!!! tha do mexri tote


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 54 λεπτά , angeliki1979 είπε:

καλημέρα και εγω χθές έκανα το dopler  είμαι 34 εβδομάδες και κιλά 2.800 .

θα με σκάσει ο μπεμπης!

Ααα!!!εσείς πρέπει να είστε το μεγαλύτερο αντρακι της παρέας!

πρίν από 21 λεπτά , elenistam είπε:

ego ime ligo egoistria....ama de maresei kati de to perno ke gia ton kosmo....xaxaxaxaxa......skeftome oti san sxedio ine oreo alla ine ena aplo mpiskoto miranta me zaxaropasta kai de ksero.....skeftika kai kekakia alla sigoura tha vgoun pio akriba!!!! tha do mexri tote

Εμένα θα μου φτιάξει η αδερφή μου που ασχολείται με τέτοια κατι πολύ γλυκά δωράκια για το μαιευτήριο και μάλλον θα τα δεσουμε πάνω σε κεράσματα!αλλιώς μπορεί να τα αφήσω και έτσι!θα σας τα δείξω στην ομάδα στο face!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , gogouli88 είπε:

Ελα βρε γιατί να σκάσεις αφού το ξέρεις το καρότσι που πήρατε άσε που χωρισ μωράκι ακόμη τι να το κάνεις το καροτσάκι 

Δεν το έχω δει από κοντά γι'αυτό! Θέλω να δω πως μπαίνει στο αυτοκίνητο το καθισματακι. Σε δουλειά να βρισκόμαστε!

πρίν από 32 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Ααα!!!εσείς πρέπει να είστε το μεγαλύτερο αντρακι της παρέας!

Εμένα θα μου φτιάξει η αδερφή μου που ασχολείται με τέτοια κατι πολύ γλυκά δωράκια για το μαιευτήριο και μάλλον θα τα δεσουμε πάνω σε κεράσματα!αλλιώς μπορεί να τα αφήσω και έτσι!θα σας τα δείξω στην ομάδα στο face!

Εμείς τα φτιάξαμε με τα κουφετακια μας! Για λοιπά κεράσματα θα πάρουμε από ζαχαροπλαστείο εκείνη τη μέρα. Έχω δει κάτι πολύ όμορφα!


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , modena είπε:

Δεν το έχω δει από κοντά γι'αυτό! Θέλω να δω πως μπαίνει στο αυτοκίνητο το καθισματακι. Σε δουλειά να βρισκόμαστε!

Εμείς τα φτιάξαμε με τα κουφετακια μας! Για λοιπά κεράσματα θα πάρουμε από ζαχαροπλαστείο εκείνη τη μέρα. Έχω δει κάτι πολύ όμορφα!

ti koufetakia?peite idees


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , elenistam είπε:

xaxaxaxa....afou etsi ine i katastasi...de to glitonoume??? ti diadikasia me to ika??? ego de douleuo opote den ekana kati...mono o antras douleuei

Εγώ πήγα για το επίδομα κύησης επειδή το δικαιούμαι κ καθόμουν 3 ώρες εκεί χωρίς αποτέλεσμα. Πήγα κ την επαύριο..

Just now, elenistam είπε:

ti koufetakia?peite idees

Θα τα βάλω στην ομάδα στο fb να τα δείτε. Τα κάναμε πολύχρωμα! ❤️

  • Μου αρέσει 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , modena είπε:

Εγώ πήγα για το επίδομα κύησης επειδή το δικαιούμαι κ καθόμουν 3 ώρες εκεί χωρίς αποτέλεσμα. Πήγα κ την επαύριο..

Θα τα βάλω στην ομάδα στο fb να τα δείτε. Τα κάναμε πολύχρωμα! ❤️

eleos me ti grafiokrateia!!!!!! ante anebase ta na do kai go giati idea den exo ti kanoume ke den exo kanenan na me pei....emeis prepei na xoume 2 vdomades diafora alla ama de se piasoun oi ponoi noritera mazi tha pame giati tha pao kesariki


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 15 λεπτά , elenistam είπε:

eleos me ti grafiokrateia!!!!!! ante anebase ta na do kai go giati idea den exo ti kanoume ke den exo kanenan na me pei....emeis prepei na xoume 2 vdomades diafora alla ama de se piasoun oi ponoi noritera mazi tha pame giati tha pao kesariki

Τα ανέβασα! :grin:

Για το ΙΚΑ τέλος καλό όλα καλά.. απλά την επόμενη φορά που θα είναι μετά τον τοκετό θα την πληρώσει το αγόρι μου την νύφη δυστυχώς για κείνον ευτυχώς για μένα.. 

Ναι αν πάρω όλο το μήνα τότε θα γενναμε τις ίδιες μέρες στις άκρες της χώρας βέβαια... Χαχαχα


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , modena είπε:

Τα ανέβασα! :grin:

Για το ΙΚΑ τέλος καλό όλα καλά.. απλά την επόμενη φορά που θα είναι μετά τον τοκετό θα την πληρώσει το αγόρι μου την νύφη δυστυχώς για κείνον ευτυχώς για μένα.. 

Ναι αν πάρω όλο το μήνα τότε θα γενναμε τις ίδιες μέρες στις άκρες της χώρας βέβαια... Χαχαχα

tha milame agapi apo to internet...na ine kala i forthnet kai ta dedomena apo ti vodafone...xaxaxa....

  • Χαχα 1

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Σήμερα είχα και εγώ doppler,ευτυχώς το ξανατσεκαρα γιατί θυμώνουν Πέμπτη ότι ήταν το ραντεβού και θα το έχανα! Το αγοράκι μου χοροπηδούσε(όπως μου είπε ο γιατρός) και δεν μπορούσε να το μετρησει όπως πρέπει,οπότε περιμέναμε να ησυχάσει και μετά με ξαναείδαν! 2.050 κιλά ο μπέμπης και ανέβηκε με το κεφάλι πάνω.. βέβαια μέχρι να κατέβω και να με δουν και στα εξωτερικά που είχα ραντεβού έκανε τούμπες και γυρνούσε μια πάνω μια κάτω και προσπαθούσε η μαία να βρει καρδιά να ακούσουμε,αλλά με τέτοια κίνηση όλο την έχανε..μετά από κανένα 10λεπτο βολεύτηκε το αγόρι και το ακούσαμε και εκεί!! Πραγματικά μπορεί να λένε ότι σιγά σιγά μειώνονται οι κινήσεις τους λόγο χώρου στη κοιλιά και είναι πιο ήρεμα..αλλά ο δικός μου λες και του δίνω Redbull! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Zouzou94 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Σήμερα είχα και εγώ doppler,ευτυχώς το ξανατσεκαρα γιατί θυμώνουν Πέμπτη ότι ήταν το ραντεβού και θα το έχανα! Το αγοράκι μου χοροπηδούσε(όπως μου είπε ο γιατρός) και δεν μπορούσε να το μετρησει όπως πρέπει,οπότε περιμέναμε να ησυχάσει και μετά με ξαναείδαν! 2.050 κιλά ο μπέμπης και ανέβηκε με το κεφάλι πάνω.. βέβαια μέχρι να κατέβω και να με δουν και στα εξωτερικά που είχα ραντεβού έκανε τούμπες και γυρνούσε μια πάνω μια κάτω και προσπαθούσε η μαία να βρει καρδιά να ακούσουμε,αλλά με τέτοια κίνηση όλο την έχανε..μετά από κανένα 10λεπτο βολεύτηκε το αγόρι και το ακούσαμε και εκεί!! Πραγματικά μπορεί να λένε ότι σιγά σιγά μειώνονται οι κινήσεις τους λόγο χώρου στη κοιλιά και είναι πιο ήρεμα..αλλά ο δικός μου λες και του δίνω Redbull! 

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxa......megalo antraki exeis....to ftino mi to matiaso~!!!!!!!!!! les ke mena na girisei tin kefala tis pros ta pano????? de nomizo na xei simasia mias kai tha pao gia kesariki.....anipomono na tin do aurio!!!!! les na mi fao pio prin gia na mi kouniete ke mena?????pantos ego nomizo tora ine pio drasthiria.....emena oli mera kouniete

  • Μου αρέσει 1

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , elenistam είπε:

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxa......megalo antraki exeis....to ftino mi to matiaso~!!!!!!!!!! les ke mena na girisei tin kefala tis pros ta pano????? de nomizo na xei simasia mias kai tha pao gia kesariki.....anipomono na tin do aurio!!!!! les na mi fao pio prin gia na mi kouniete ke mena?????pantos ego nomizo tora ine pio drasthiria.....emena oli mera kouniete

Σε ευχαριστώ πολύ..να'σαι καλά!! Φάε βρε ,τι να κάθεσαι νηστικη? Στο Ιπποκράτειο δεν είναι το ραντεβού σου? Θα φας ώρα στην αναμονή και δεν γίνεται τόσες ώρες να είσαι νηστική! Εγώ είχα φάει στη 9:30 και μπήκα στης 12 και για τον υπέρηχο! 

Άντε με το καλό αύριο να τη δεις και να σου κάνει τη τιμή μήπως δεις και φατσούλα! ;)

Άμα είναι και η δικιά σου ζωηρή μάλλον χορεύουν εκεί μέσα,δεν εξηγείται διαφορετικα!! :P ποσα πάνω κάτω κάνουν όλη μέρα,εγώ απορώ ποτέ κοιμάται..και σε μένα πιο δραστήριος είναι τώρα.. άντε να δούμε όταν θα μεγαλώσει κι'αλλο τι θα κάνει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...