Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew said:

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

      Σου ευχόμαστε καλή επιτυχία !!!! 

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

πρίν από 12 λεπτά , Zouzou94 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ..να'σαι καλά!! Φάε βρε ,τι να κάθεσαι νηστικη? Στο Ιπποκράτειο δεν είναι το ραντεβού σου? Θα φας ώρα στην αναμονή και δεν γίνεται τόσες ώρες να είσαι νηστική! Εγώ είχα φάει στη 9:30 και μπήκα στης 12 και για τον υπέρηχο! 

 Άντε με το καλό αύριο να τη δεις και να σου κάνει τη τιμή μήπως δεις και φατσούλα! ;)

Άμα είναι και η δικιά σου ζωηρή μάλλον χορεύουν εκεί μέσα,δεν εξηγείται διαφορετικα!! :P ποσα πάνω κάτω κάνουν όλη μέρα,εγώ απορώ ποτέ κοιμάται..και σε μένα πιο δραστήριος είναι τώρα.. άντε να δούμε όταν θα μεγαλώσει κι'αλλο τι θα κάνει!

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ........ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ.....ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9ΜΙΣΗ....ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΒΑΛΑΝ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΣΟΥΜΕ ΔΥΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΙΔΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? Η ΟΥΡΑ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΕ......ΥΠΟΜΟΝΗ


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια καλημερα!! Μ'εχει προβληματισει κατι αυτες τις μερες...εχετε βρει παιδιατρο? Επειδη δεν ξερω πότε θα γεννησω, πηρα ηδη 2 παιδιατρους και μου ειπαν οτι θα λειπουν απο 15/08-31/08

Τι θα κανουμε που θα πρεπει καποιος να δει το παιδι?


poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Zouzou94 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Σήμερα είχα και εγώ doppler,ευτυχώς το ξανατσεκαρα γιατί θυμώνουν Πέμπτη ότι ήταν το ραντεβού και θα το έχανα! Το αγοράκι μου χοροπηδούσε(όπως μου είπε ο γιατρός) και δεν μπορούσε να το μετρησει όπως πρέπει,οπότε περιμέναμε να ησυχάσει και μετά με ξαναείδαν! 2.050 κιλά ο μπέμπης και ανέβηκε με το κεφάλι πάνω.. βέβαια μέχρι να κατέβω και να με δουν και στα εξωτερικά που είχα ραντεβού έκανε τούμπες και γυρνούσε μια πάνω μια κάτω και προσπαθούσε η μαία να βρει καρδιά να ακούσουμε,αλλά με τέτοια κίνηση όλο την έχανε..μετά από κανένα 10λεπτο βολεύτηκε το αγόρι και το ακούσαμε και εκεί!! Πραγματικά μπορεί να λένε ότι σιγά σιγά μειώνονται οι κινήσεις τους λόγο χώρου στη κοιλιά και είναι πιο ήρεμα..αλλά ο δικός μου λες και του δίνω Redbull! 

Τέλεια!!! Θα σας τρελάνει μόλις βγει με το redbull! Χιχιχι

1 hour ago, samiam είπε:

Κοριτσια καλημερα!! Μ'εχει προβληματισει κατι αυτες τις μερες...εχετε βρει παιδιατρο? Επειδη δεν ξερω πότε θα γεννησω, πηρα ηδη 2 παιδιατρους και μου ειπαν οτι θα λειπουν απο 15/08-31/08

Τι θα κανουμε που θα πρεπει καποιος να δει το παιδι?

Πήγα στο μαιευτήριο προχτές κ μας είπαν ότι πρέπει να το ψάξουμε από τώρα το θέμα παιδίατρος ώστε να είμαστε έτοιμοι μετά την γέννα. Στο μαιευτήριο μπαίνει νεογνολογος που περιλαμβάνεται στο πακέτο του μαιευτηρίου. Μετά από μια βδομάδα από την γέννα πρέπει να δει το μωρουλι ο παιδίατρος. Θα πάρω κ εγώ τηλέφωνα γτ το ξεχασα. Καλά που μου το θύμησες!

Τώρα με το θέμα δεκαπενταύγουστου κ τις διακοπές δεν ξέρω τι να πω.. Ίσως πρέπει να συνεχίσουμε το ψάξιμο.

  • Μου αρέσει 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, elenistam είπε:

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ........ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ.....ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 9ΜΙΣΗ....ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΒΑΛΑΝ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΣΟΥΜΕ ΔΥΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΙΔΙΑ ΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? Η ΟΥΡΑ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΕ......ΥΠΟΜΟΝΗ

Δεν ξέρω αν εκεί θα έχει aircodition τίποτα αλλά στο Ιπποκράτειο σκάσαμε! Να πάρεις νερό οπωσδήποτε! Εντομεταξυ σε διάστημα 20 λεπτών 3 ραντεβού μας είχανε! Οπότε υπήρχε καθυστερηση! 

πρίν από 34 λεπτά , modena είπε:

Τέλεια!!! Θα σας τρελάνει μόλις βγει με το redbull! Χιχιχι

Πήγα στο μαιευτήριο προχτές κ μας είπαν ότι πρέπει να το ψάξουμε από τώρα το θέμα παιδίατρος ώστε να είμαστε έτοιμοι μετά την γέννα. Στο μαιευτήριο μπαίνει νεογνολογος που περιλαμβάνεται στο πακέτο του μαιευτηρίου. Μετά από μια βδομάδα από την γέννα πρέπει να δει το μωρουλι ο παιδίατρος. Θα πάρω κ εγώ τηλέφωνα γτ το ξεχασα. Καλά που μου το θύμησες!

Τώρα με το θέμα δεκαπενταύγουστου κ τις διακοπές δεν ξέρω τι να πω.. Ίσως πρέπει να συνεχίσουμε το ψάξιμο.

Άσε μη το συζητάς! Βέβαια λένε άλλο στη κοιλιά και άλλο όταν γεννηθεί! Θα δείξει όμως..δεν έμεινε και πολύ!! :D

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, modena είπε:

Τέλεια!!! Θα σας τρελάνει μόλις βγει με το redbull! Χιχιχι

Πήγα στο μαιευτήριο προχτές κ μας είπαν ότι πρέπει να το ψάξουμε από τώρα το θέμα παιδίατρος ώστε να είμαστε έτοιμοι μετά την γέννα. Στο μαιευτήριο μπαίνει νεογνολογος που περιλαμβάνεται στο πακέτο του μαιευτηρίου. Μετά από μια βδομάδα από την γέννα πρέπει να δει το μωρουλι ο παιδίατρος. Θα πάρω κ εγώ τηλέφωνα γτ το ξεχασα. Καλά που μου το θύμησες!

Τώρα με το θέμα δεκαπενταύγουστου κ τις διακοπές δεν ξέρω τι να πω.. Ίσως πρέπει να συνεχίσουμε το ψάξιμο.

Ναι το ξερω..ειναι θεμα γιατι πεφτουμε πανω σε 15αυγουστο. Θα ρωτησω κ το γιατρο μου μηπως παω στο νοσοκομειο αν δε βρω διαθεσιμο που εχει κ παιδιατρικο τμημα.

Εχω βρει 2 παιδιατρους αλλα δε θα ναι διαθεσιμοι τοτε. 


poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, elenistam είπε:

ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΓΡΑΦΕΤΕ ΘΕΤΙΚΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ!!!!!!!! ΕΜΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΝΤΟΠΛΕΡ ΚΑΙ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ ΤΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 9 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΔΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΞΑΝΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΟΤΑΝ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΑ ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ......

ΑΠΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΩΡΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ!!!! ΣΗΜΕΡΑ ΗΡΘΕ ΚΑΙ Η ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗ ΜΟΝΤΑΡΕΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΣ......ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΓΙΑ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ...ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΣΑ....

 

ΚΑΙ ΓΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΚΕΡΑΣΜΑΤΑ ....ΤΑ ΕΙΔΑ ΤΑ ΜΠΙΣΚΟΤΑ ΑΥΤΑ ΜΕ 50 ΛΕΠΤΑ ΤΟ ΕΝΑ ΑΛΛΑ Η ΖΑΧΑΡΟΠΑΣΤΑ ΔΕ ΜΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ.....ΘΑ ΔΩ

Μπορεις να μου πεις τη χαρτιά χρειάζονται ???


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Zouzou94 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Σήμερα είχα και εγώ doppler,ευτυχώς το ξανατσεκαρα γιατί θυμώνουν Πέμπτη ότι ήταν το ραντεβού και θα το έχανα! Το αγοράκι μου χοροπηδούσε(όπως μου είπε ο γιατρός) και δεν μπορούσε να το μετρησει όπως πρέπει,οπότε περιμέναμε να ησυχάσει και μετά με ξαναείδαν! 2.050 κιλά ο μπέμπης και ανέβηκε με το κεφάλι πάνω.. βέβαια μέχρι να κατέβω και να με δουν και στα εξωτερικά που είχα ραντεβού έκανε τούμπες και γυρνούσε μια πάνω μια κάτω και προσπαθούσε η μαία να βρει καρδιά να ακούσουμε,αλλά με τέτοια κίνηση όλο την έχανε..μετά από κανένα 10λεπτο βολεύτηκε το αγόρι και το ακούσαμε και εκεί!! Πραγματικά μπορεί να λένε ότι σιγά σιγά μειώνονται οι κινήσεις τους λόγο χώρου στη κοιλιά και είναι πιο ήρεμα..αλλά ο δικός μου λες και του δίνω Redbull! 

Zouzou, τέλειος ο μπεμπουλης σου!Στο Ιπποκράτειο θα γεννήσεις?ΠΣε παρακολουθούν εκεί κάθε μήνα όποιος γιατρός τύχει ή έχεις γιατρό από έξω?Με καισαρική θα πας? Προσπαθώ κι εγώ να δω πώς θα καταφέρω να γεννήσω Ιπποκράτειο,αλλά δεν πάω με κ.τ. ούτε προκληση προς το παρόν.Σ'ευχαριστω πολύ!!

4 ώρες πρίν, samiam είπε:

Κοριτσια καλημερα!! Μ'εχει προβληματισει κατι αυτες τις μερες...εχετε βρει παιδιατρο? Επειδη δεν ξερω πότε θα γεννησω, πηρα ηδη 2 παιδιατρους και μου ειπαν οτι θα λειπουν απο 15/08-31/08

Τι θα κανουμε που θα πρεπει καποιος να δει το παιδι?

Μην αγχώνεσαι,το πολύ πολύ να το πάμε εκεί που γέννησα με να το δούνε!!!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, katia2018 είπε:

Zouzou, τέλειος ο μπεμπουλης σου!Στο Ιπποκράτειο θα γεννήσεις?ΠΣε παρακολουθούν εκεί κάθε μήνα όποιος γιατρός τύχει ή έχεις γιατρό από έξω?Με καισαρική θα πας? Προσπαθώ κι εγώ να δω πώς θα καταφέρω να γεννήσω Ιπποκράτειο,αλλά δεν πάω με κ.τ. ούτε προκληση προς το παρόν.Σ'ευχαριστω πολύ!!

Μην αγχώνεσαι,το πολύ πολύ να το πάμε εκεί που γέννησα με να το δούνε!!!

Σε ευχαριστώ πολύ! :)Κάθε μήνα πηγαίνω για παρακολούθηση και ελπίζω να πετύχω εφημερία του όταν με πιάσουν πόνοι! Δικο μου γιατρό να με ξεγεννησει δεν έχω! Πηγαίνω ομως σχεδόν κάθε μήνα και έξω σε ιδιωτικό όταν απλά ακούν τη καρδουλιτσα του,γιατί με τρελαίνει να μη ξέρω πως είναι! 

Για φυσιολογικό τοκετό με το καλό θα πάω και εγω,δεν έχει αναφερθεί για κάτι διαφορετικό..μόνο ελπίζω να πάρει θέση ο μπέμπης εκεί μέσα γιατί όλο τούμπες κάνει! Αν μας τύχει με τα πόδια να είναι εκείνη την ώρα δεν ξέρω πως θα εξελιχθεί! Εσύ πηγαίνεις κάθε μήνα? Πότε με το καλό σου έδωσαν ΠΗΤ? 

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, samiam είπε:

Κοριτσια καλημερα!! Μ'εχει προβληματισει κατι αυτες τις μερες...εχετε βρει παιδιατρο? Επειδη δεν ξερω πότε θα γεννησω, πηρα ηδη 2 παιδιατρους και μου ειπαν οτι θα λειπουν απο 15/08-31/08

Τι θα κανουμε που θα πρεπει καποιος να δει το παιδι?

Καλημέρα! Το σκεφτόμουν κι εγώ αυτό...Στην χειρότερη περίπτωση σε νοσοκομείο, όπου θα ζητήσουμε - απαιτήσουμε να το εξετάσουν με απόλυτη προτεραιότητα όμως (αν και νομίζω πως μόλις δουν λεχούδι, θα το φροντίσουν ούτως ή άλλως).

Και σε επόμενη εγκυμοσύνη με το καλό, βρε κορίτσια, να'χουμε λιιιιίγο καλύτερο timing...Με έχει φάει το άγχος από όταν μου'πε ο γιατρός ΠΗΤ: αρχικά ότι δεν θα βρω μαιευτήρα, μετά δεν θα βρίσκουμε παιδίατρο, μετά κάτι άλλο θα θυμηθώ να αγχωθώ... Λιιιιίγο καλύτερο timing:wacko::P:P

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Heidelberg είπε:

Καλημέρα! Το σκεφτόμουν κι εγώ αυτό...Στην χειρότερη περίπτωση σε νοσοκομείο, όπου θα ζητήσουμε - απαιτήσουμε να το εξετάσουν με απόλυτη προτεραιότητα όμως (αν και νομίζω πως μόλις δουν λεχούδι, θα το φροντίσουν ούτως ή άλλως).

Και σε επόμενη εγκυμοσύνη με το καλό, βρε κορίτσια, να'χουμε λιιιιίγο καλύτερο timing...Με έχει φάει το άγχος από όταν μου'πε ο γιατρός ΠΗΤ: αρχικά ότι δεν θα βρω μαιευτήρα, μετά δεν θα βρίσκουμε παιδίατρο, μετά κάτι άλλο θα θυμηθώ να αγχωθώ... Λιιιιίγο καλύτερο timing:wacko::P:P

Χαχαχα! Καλημέρα! Προχτές το σκεφτόμουν.. Ούτε επίτηδες να το κάναμε. Εμένα στη δουλειά βόλεψε τέλεια βέβαια, γιατί έφυγα στο ξεκίνημα της σεζόν αλλά τώρα έχουμε άλλα να μας αγχωνουν... Θα πάρω τηλ κ εγώ να δω αν τους βρω διαθέσιμους..


XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, modena είπε:

Χαχαχα! Καλημέρα! Προχτές το σκεφτόμουν.. Ούτε επίτηδες να το κάναμε. Εμένα στη δουλειά βόλεψε τέλεια βέβαια, γιατί έφυγα στο ξεκίνημα της σεζόν αλλά τώρα έχουμε άλλα να μας αγχωνουν... Θα πάρω τηλ κ εγώ να δω αν τους βρω διαθέσιμους..

Ούτε στην δουλειά εγώ δεν το πέτυχα, χαχαχα! Γιατί Ιούλιο και Αύγουστο έχω ούτως ή άλλως άδεια! 

  • Χαχα 2
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/7/2018 at 11:37 ΠΜ, katia2018 είπε:

Καλημέρα Anactacia μου!

Πρέπει να την επαναλάβεις,αυτό ούτως ή άλλως πρέπει κάθε χρόνο.Το ότι έχεις κάνει laser δε μειώνει τον κίνδυνο, καθώς το μάτι παραμένει μυωπικο και υφίσταται τις ανάλογες αλλοιώσεις.Εγω είχα κάνει πέρυσι δύο βυθοσκοπηση γιατί έβλεπα αστεράκια,ήμουν ΟΚ, κι ενώ είπα στο γιατρό μου να ξανακάνω να είμαστε σίγουροι ότι προχωραμε με φ.τ., εκείνος μου είπε δε χρειάζεται,αφού ούτως ή άλλως θα κάνω  επισκληριδιο.Εγω λέω να κάνω πάντως μια βυθοσκοπηση να είμαι σίγουρη.Ελπιζω να σε βοήθησα λίγο!,

 Φυσικά. Ευχαριστώ για την απάντηση. Με το καλό το μωράκι.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!! ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΡΓΗΣΕ 3 ΩΡΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΔΕ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΛΕΩ ΛΙΓΟ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΕ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ ΟΛΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ....ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ 1750 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ......ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΘΕΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΑΜΕ ΜΕΓΑΛΟ ΜΩΡΟ.....ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ...ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΔΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΠΟΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΕΧΩ 9 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ......ΡΩΤΗΣΑ ΠΟΤΕ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 36 ΒΔΟΜΑΔΕΣ

  • Μου αρέσει 1

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , elenistam είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!! ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΡΓΗΣΕ 3 ΩΡΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΔΕ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΛΕΩ ΛΙΓΟ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΕ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ ΟΛΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ....ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ 1750 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ......ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΘΕΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΑΜΕ ΜΕΓΑΛΟ ΜΩΡΟ.....ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ...ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΔΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΠΟΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΕΧΩ 9 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ......ΡΩΤΗΣΑ ΠΟΤΕ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 36 ΒΔΟΜΑΔΕΣ

Μπράβο Λενακι!!!δεν πειράζει αν είναι λίγο μικρούλα αρκεί να ακολουθεί την καμπύλη ανάπτυξης της!αν κκαι εγω καλα την βλεπω για τις βδομαδες τηε! εγω θα μπω 35η σε καρδιοτογραφο και μετά κάθε βδομάδα φυσικά!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , rapounzel_rapounzel είπε:

Μπράβο Λενακι!!!δεν πειράζει αν είναι λίγο μικρούλα αρκεί να ακολουθεί την καμπύλη ανάπτυξης της!αν κκαι εγω καλα την βλεπω για τις βδομαδες τηε! εγω θα μπω 35η σε καρδιοτογραφο και μετά κάθε βδομάδα φυσικά!

ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ....ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΑΛΛΑΞΑΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΗΤ ΤΗΝ ΠΗΓΑΝ 3 ΜΕΡΕΣ ΠΙΣΩ...ΚΑΙ ΓΩ ΑΥΡΙΟ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΓΙΑ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟ ΚΑΙ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ...!!! ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...