Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Titti είπε:

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

10 ώρες πρίν, Zouzou94 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ! :)Κάθε μήνα πηγαίνω για παρακολούθηση και ελπίζω να πετύχω εφημερία του όταν με πιάσουν πόνοι! Δικο μου γιατρό να με ξεγεννησει δεν έχω! Πηγαίνω ομως σχεδόν κάθε μήνα και έξω σε ιδιωτικό όταν απλά ακούν τη καρδουλιτσα του,γιατί με τρελαίνει να μη ξέρω πως είναι! 

Για φυσιολογικό τοκετό με το καλό θα πάω και εγω,δεν έχει αναφερθεί για κάτι διαφορετικό..μόνο ελπίζω να πάρει θέση ο μπέμπης εκεί μέσα γιατί όλο τούμπες κάνει! Αν μας τύχει με τα πόδια να είναι εκείνη την ώρα δεν ξέρω πως θα εξελιχθεί! Εσύ πηγαίνεις κάθε μήνα? Πότε με το καλό σου έδωσαν ΠΗΤ? 

Καλημέρα!

Δεν πάω Ιπποκράτειο, ενώ είχα κλείσει ραντεβού,γιατί ο γιατρός μου έξω είναι και στο Ιπποκράτειο (Γ' Μαιευτική),οπότε πηγαίνω στο ιατρείο του.Νοσηλευτηκα όμως  στην εμβρυομητρικη τους για μια εβδομάδα και ήμουν  πολύ ευχαριστημένη. Αν βολεψει και τυχω εφημερία τους θα πάω εκεί,αλλιώς μάλλον έξω!Θα δούμε τι θα γίνει!Ας μας πάνε όλα καλά!

πρίν από 46 λεπτά , elenistam είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!! ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΡΓΗΣΕ 3 ΩΡΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΔΕ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΛΕΩ ΛΙΓΟ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΕ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ ΟΛΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ....ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ 1750 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ......ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΘΕΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΑΜΕ ΜΕΓΑΛΟ ΜΩΡΟ.....ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ...ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΔΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΠΟΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΕΧΩ 9 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ......ΡΩΤΗΣΑ ΠΟΤΕ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 36 ΒΔΟΜΑΔΕΣ

Λενακι,μια χαρά είναι τα κιλά του!Κι εμένα τόσο ήταν τότε! Απλώς δεν είμαστε και από το μεγαλύτερα μωρά!!!Όλα να πάνε καλά κοριτσακι μου!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@elenistam πωπω τράβηξες ταλαιπωρία! Ανταμοιφθηκες όμως που είδες τη μπεμπούλα!

@samiam εγώ πήγα για μια γνωριμία με την παιδίατρο που διαλέξαμε κ μου είπε στις 2 εβδομάδες περίπου βλέπει τα μωράκια, εκτός κ αν θέλει η μαμά νωρίτερα. Κ μένα θα λείπει 11-18/8! Αλλά δεν ανησυχώ γτ κ εκεί που θα γεννήσουμε έχει παιδιάτρους αν τα βρούμε δύσκολα!

@modena αυτό που είπες για προτεραιότητα σε ουρές ισχύει πράγματι κ εμένα μ'ενοχλεί γιατί πάντα όταν έβλεπα έγκυο έδινα προτεραιότητα, μόνο στα orchestra μου είπαν να περάσω πρώτη!

  • Μου αρέσει 1

hutep2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, elenistam είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!! ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑ ΛΙΓΟ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΡΓΗΣΕ 3 ΩΡΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΔΕ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΛΕΩ ΛΙΓΟ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΕ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ ΟΛΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ....ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ 1750 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ......ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΘΕΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΑΜΕ ΜΕΓΑΛΟ ΜΩΡΟ.....ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ...ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΝΑ ΔΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΠΟΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΕΧΩ 9 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ......ΡΩΤΗΣΑ ΠΟΤΕ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 36 ΒΔΟΜΑΔΕΣ

Εμένα φυσιολογικη ανάπτυξη μου φαίνεται.. εμένα ο δικός μου είναι 2217 γραμμάρια αλλά είμαστε 33 εβδομάδων..

3 ώρες πρίν, Agusta είπε:

@elenistam πωπω τράβηξες ταλαιπωρία! Ανταμοιφθηκες όμως που είδες τη μπεμπούλα!

@samiam εγώ πήγα για μια γνωριμία με την παιδίατρο που διαλέξαμε κ μου είπε στις 2 εβδομάδες περίπου βλέπει τα μωράκια, εκτός κ αν θέλει η μαμά νωρίτερα. Κ μένα θα λείπει 11-18/8! Αλλά δεν ανησυχώ γτ κ εκεί που θα γεννήσουμε έχει παιδιάτρους αν τα βρούμε δύσκολα!

@modena αυτό που είπες για προτεραιότητα σε ουρές ισχύει πράγματι κ εμένα μ'ενοχλεί γιατί πάντα όταν έβλεπα έγκυο έδινα προτεραιότητα, μόνο στα orchestra μου είπαν να περάσω πρώτη!

Εμένα μόνο στο Ζάρα.. Ειδικά από τις γυναίκες δεν το καταλαβαίνω.. Όταν εκείνες ζοριζοντουσαν δεν θέλανε βοήθεια? Τι να πω..

  • Μου αρέσει 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, elenistam είπε:

ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ....ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΑΛΛΑΞΑΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΗΤ ΤΗΝ ΠΗΓΑΝ 3 ΜΕΡΕΣ ΠΙΣΩ...ΚΑΙ ΓΩ ΑΥΡΙΟ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΓΙΑ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟ ΚΑΙ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ...!!! ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ

Η Πητ δεν αλλάζει τώρα!σε κάθε υπέρυχο το μωρό θα βγαίνει και άλλη ηλικία!ναι, πάρε να κλείσεις γιατί να είσαι ήσυχη!

  • Μου αρέσει 1

Qqe8p2.png

Link to comment
Share on other sites

26 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΜΟΥ ΔΩΣΑΝ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ...ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΕΙ ΛΕΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΛΕΝΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ....ΘΑ ΕΙΜΑΙ 38+5....ΜΕ ΡΩΤΗΣΑΝ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΙΣ 39+1 ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΡΕΧΩ ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΕΦΗΜΕΡΕΥΕΙ ΚΑΙ ΑΓΧΩΘΩ.....

ΤΩΡΑ ΕΠΟΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ 9/8 ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΔΗΛΑΔΗ....ΚΑΘΟΜΑΙ ΑΝΑΠΑΥΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ...................................................

  • Μου αρέσει 6

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τελειωσαμε κ εμεις με το ντομπλερ 31+3 σημερα 1700 γραμμαρια τραχηλος 28mm. αλλα πρεπει να μειωσω την υπαρινη κ πρεπει να ξανατρεχω doctor να μου δωσει οδηγιες!! ουφ βαρεθηκα με τις εξετασεις καθε μηνα ολο κ κατι θα μας βγει τι ανχος κ αυτο! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

τελειωσαμε κ εμεις με το ντομπλερ 31+3 σημερα 1700 γραμμαρια τραχηλος 28mm. αλλα πρεπει να μειωσω την υπαρινη κ πρεπει να ξανατρεχω doctor να μου δωσει οδηγιες!! ουφ βαρεθηκα με τις εξετασεις καθε μηνα ολο κ κατι θα μας βγει τι ανχος κ αυτο! 

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!!!!! ΜΑΖΙ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ........ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!!!! ΚΑΙ ΜΕΝΑ 1750 ΗΤΑΝ ΧΘΕΣ...ΤΡΑΧΗΛΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ....ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ...ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΓΙΑΤΡΟ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΖΗΤΗΣΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ 3,2 ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ 3....ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΙΠΕ ΑΥΤΟ...ΚΟΛΠΙΚΑ ΤΟΝ ΕΙΔΕ


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, elenistam είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!!!!! ΜΑΖΙ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ........ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!!!! ΚΑΙ ΜΕΝΑ 1750 ΗΤΑΝ ΧΘΕΣ...ΤΡΑΧΗΛΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ....ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ...ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΓΙΑΤΡΟ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΖΗΤΗΣΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ 3,2 ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ 3....ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΙΠΕ ΑΥΤΟ...ΚΟΛΠΙΚΑ ΤΟΝ ΕΙΔΕ

ε αφου τον ειδες οκ! ε μαλλον κατι εμποδιζε κ σου ειπε 3 για να ειναι σιγουρη μια χαρα ειναι! ναι μαζι παμε καλα ειμαστε κ απο κιλα στο μεσο ορο!! αντε λιγο ακομα εμεινε γιατι πιασαν κ οι ζεστες

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , linaa είπε:

ε αφου τον ειδες οκ! ε μαλλον κατι εμποδιζε κ σου ειπε 3 για να ειναι σιγουρη μια χαρα ειναι! ναι μαζι παμε καλα ειμαστε κ απο κιλα στο μεσο ορο!! αντε λιγο ακομα εμεινε γιατι πιασαν κ οι ζεστες

ego de mporo allo!!!!!!!!!!! apo ti mia imaste ston ogdoo apo tin alli exo fovo mi ginei kati.....ine ke pou pao xoris giatro ke dimiourgite mia kapia anasfalia eidika sto proto moro.....exei ke zesti.....exo ke provlimata periferiaka stin oikogeneia kai to mono poy me niazei ine na vgei to moro gero


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , elenistam είπε:

ego de mporo allo!!!!!!!!!!! apo ti mia imaste ston ogdoo apo tin alli exo fovo mi ginei kati.....ine ke pou pao xoris giatro ke dimiourgite mia kapia anasfalia eidika sto proto moro.....exei ke zesti.....exo ke provlimata periferiaka stin oikogeneia kai to mono poy me niazei ine na vgei to moro gero

κ εγω τα ιδια σκεφτομαι να περασει ο καιρος να τελειωνουμε! καθε φορα που κανω εξετασεις παει η ψυχη μου στην κουλουρη ολο κατι εμφανιζετε κ πρεπει να το ρυθμιζω ενα ανχος!!! κ τωρα που περναει ο καιρος φοβαμαι κ περισσοτερο ολο νευρα!!! αλλα λεω που θα παει 1 μηνας ειναι μεχρι να μπουμε στον μηνα μας μετα θα παει πιο γρηγορα με τις ετοιμασιες  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

κ εγω τα ιδια σκεφτομαι να περασει ο καιρος να τελειωνουμε! καθε φορα που κανω εξετασεις παει η ψυχη μου στην κουλουρη ολο κατι εμφανιζετε κ πρεπει να το ρυθμιζω ενα ανχος!!! κ τωρα που περναει ο καιρος φοβαμαι κ περισσοτερο ολο νευρα!!! αλλα λεω που θα παει 1 μηνας ειναι μεχρι να μπουμε στον μηνα μας μετα θα παει πιο γρηγορα με τις ετοιμασιες  

enas minas!!!!!!!!! ipomoni ke perisilogi..........ego to xo riksei stis agores......mi fantasteis trela pragmata.......alla olo ke kati perno na ksexnieme.....de tha pao ke diakopes kai tha skasoume spiti....stin omada sto fb se exoume?


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , elenistam είπε:

enas minas!!!!!!!!! ipomoni ke perisilogi..........ego to xo riksei stis agores......mi fantasteis trela pragmata.......alla olo ke kati perno na ksexnieme.....de tha pao ke diakopes kai tha skasoume spiti....stin omada sto fb se exoume?

δεν εχω fb .θα τα λεμε απο εδω μεχρι τελικης πτωσης! εγω δεν εχω ξεκινησει ακομα περιμενω τον αντρα μου σε 20 μερες να διαλεξουμε κ τιποτα μαζι!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , linaa είπε:

δεν εχω fb .θα τα λεμε απο εδω μεχρι τελικης πτωσης! εγω δεν εχω ξεκινησει ακομα περιμενω τον αντρα μου σε 20 μερες να διαλεξουμε κ τιποτα μαζι!!! 

πο εγω ειμαι απο αυτες που αγχωνονται και θελουν να ειναι ολα ετοιμα δυο μηνες πριν....χαχαχα...ετσι εκανα και στο γαμο μου...βασικα τα κανω μονη και ισως αυτο να με αγχωνει.....παντως δε μου μειναν πολλα πραγματα.....τα κυρια δηλαδη εχουν γινει ολα......τωρα μενει μονο το μωρο να ειναι καλα που ειναι και το πιο σημαντικο απο ολες τις ανουσιες λεπτομερειες....:).....εσυ ειπαμε γεννας αθηνα???? σας μπερδευω ειστε πολλες συγνωμη


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

On 4/7/2018 at 1:13 ΜΜ, katia2018 είπε:

Καλημέρα!

Δεν πάω Ιπποκράτειο, ενώ είχα κλείσει ραντεβού,γιατί ο γιατρός μου έξω είναι και στο Ιπποκράτειο (Γ' Μαιευτική),οπότε πηγαίνω στο ιατρείο του.Νοσηλευτηκα όμως  στην εμβρυομητρικη τους για μια εβδομάδα και ήμουν  πολύ ευχαριστημένη. Αν βολεψει και τυχω εφημερία τους θα πάω εκεί,αλλιώς μάλλον έξω!Θα δούμε τι θα γίνει!Ας μας πάνε όλα καλά!

Λενακι,μια χαρά είναι τα κιλά του!Κι εμένα τόσο ήταν τότε! Απλώς δεν είμαστε και από το μεγαλύτερα μωρά!!!Όλα να πάνε καλά κοριτσακι μου!

Καλημερα , κ εγω σκοπευω να παω στο Ιπποκρατειο απο δω και περα να με παρακολουθουν αν κ δν κανουν υπερηχο κ δν μπυ αρεσει καθολου. μπροεις να μου πεις ποιον γιατρο εχεις και αν εισαι ευχαριστημενη ?  εγω σκοπευω να γεννησω εκει αν ειναι σε εφημερια αλλα οχι με τον δικο μου γιατρο που μου ζητησε 900 για μεσα στο Ιπποκρατειο . τα θεωρω πολλα!!!


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , ada32 είπε:

Καλημερα , κ εγω σκοπευω να παω στο Ιπποκρατειο απο δω και περα να με παρακολουθουν αν κ δν κανουν υπερηχο κ δν μπυ αρεσει καθολου. μπροεις να μου πεις ποιον γιατρο εχεις και αν εισαι ευχαριστημενη ?  εγω σκοπευω να γεννησω εκει αν ειναι σε εφημερια αλλα οχι με τον δικο μου γιατρο που μου ζητησε 900 για μεσα στο Ιπποκρατειο . τα θεωρω πολλα!!!

φυσικα και ειναι πολλα και ειναι τσαμπα λεφτα!!!!! σορρυ που επεμβαινω......χαχα......και στο παπαγεωργιου δε κανουν υπερηχο συνεχεια........εγω τωρα εκανα το ντοπλερ και ο πουστης το κανε σε 10 λεπτα γιατι αργησε 3 ωρες να ερθει......και τωρα θα ξαναπαω σε ενα μηνα και δε νομιζω να κανουμε υπερηχο...μονο καρδια ακουνε......


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...