Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

      • Χαχα 2

Μανούλες Αυγούστου 2018


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , Mariloux είπε:

Δεν ξέρω πότε θα με βάλει!! 36 εβδομάδες κλείνω στις 29/07

Το σκέφτομαι και εγώ πως αν έχουμε φτάσει τα 3 κιλά δεν θα κάνω νάζια!! Αλλά αν δούμε οτι τα μωρά είναι καλα και δεν ζορίζονται δεν θέλω να με πάει πριν κλείσω τον 9ο, όχι τίποτα αλλο αλλά δεν θέλω να μπουν θερμοκοιτίδα!! 

αν εχεις κανει τις ενεσεις κορτιζονης κ ειναι πανω απο 2400 δεν θα μπουν μην σε ανχωνει ειναι πιο ανεπτυγμενα απο τις εβδομαδες σου. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 22 λεπτά , linaa είπε:

αν εχεις κανει τις ενεσεις κορτιζονης κ ειναι πανω απο 2400 δεν θα μπουν μην σε ανχωνει ειναι πιο ανεπτυγμενα απο τις εβδομαδες σου. 

Κ εμάς της κουμπαρας μου που γεννήθηκε 1850γρ θα την βγάλουν από την θερμοκοιτίδα να την πάρουν σπίτι μόλις πιάσει τα 2200-2300γρ. Με τις ενέσεις από το πρώτο λεπτό ανασαίνει μόνη της η καλή μου! ❤️

  • Μου αρέσει 1

XM9Hp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , modena είπε:

Κ εμάς της κουμπαρας μου που γεννήθηκε 1850γρ θα την βγάλουν από την θερμοκοιτίδα να την πάρουν σπίτι μόλις πιάσει τα 2200-2300γρ. Με τις ενέσεις από το πρώτο λεπτό ανασαίνει μόνη της η καλή μου! ❤️

Πώς ειναι η κουμπαρα? Για πες μας για τη γεννα να μαθουμε κ τπτ! Ε σιγα σιγα θα τα πιασει τα κιλακια.Το βασικο ειναι οτι πηρε σωστη ανασα


poWsp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , linaa είπε:

αν εχεις κανει τις ενεσεις κορτιζονης κ ειναι πανω απο 2400 δεν θα μπουν μην σε ανχωνει ειναι πιο ανεπτυγμενα απο τις εβδομαδες σου. 

Έχω κάνει ήδη 2 σετ & αύριο θα κάνω και το 3ο!!! φανταζομαι θα είναι οκ απο θέμα αναπνοής!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, samiam είπε:

Καλημερα κοριτσια!!!!! Κ μεις χτες γιατρο κοντευουμε τα 2400! Ειμαστε μια βδομαδα μετα την καμπυλη αναπτυξης. Εχω αρχισει κ βαραινω κ εχω κ ανυπομονησια να βγω ξανα σε καθαρο αερα!μακαρι να πανε ολα καλα να φτασουμε στο τελος με υγιη μωρακια!!Το δωματιο σχεδον ετοιμο ρουχαλακια φορμακια κ αυτα!

Σε 2 βδομαδες αν ειμαστε καλα θα ξεκινησω τα nst.

Καλησπέρ samiam!Πολύ καλά τα κιλά σας για τις μέρες σας!,Σου είπε ποτέ θα αρχίσεις να βγαίνεις?Άντε κοντεύουν και τα nst και μετά χαλαρώνουμε λίγο!!

1 ώρα πρίν, modena είπε:

Καλημέρα! Στείλε μου αν θέλεις μήνυμα να σε βρω να σε προσθέσω, γιατί δεν είναι κλειστή αλλά μυστική η ομάδα κ δεν την βρίσκει κάποιος με search. Το έκανα έτσι ώστε να είμαστε μόνο εμείς μέσα κ να μην έχουμε αιτήματα από άσχετους.

Τέλεια!!!! Μεγάλο μπεμπακι!!!!! Κ εγώ ανυπομονώ να "ελευθερωθω" παρόλο που δεν την λες τεράστια την κοιλιά μου.. Σαν καρπούζι νιώθω σαν την συνάδελφο @Heidelberg χιχιχι

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ !!!

Caty               ΠΗΤ 02/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Sunshine18          ΠΗΤ 03/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Agusta              ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

gogouli88       ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

anastella      ΠΗΤ 07/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Sam13        ΠΗΤ 08/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

katia2018       ΠΗΤ 10/08/2018 

Summer G.      ΠΗΤ 12/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

angeliki1979    ΠΗΤ 13/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Heidelberg      ΠΗΤ 15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

Katerina.84    ΠΗΤ  15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

rapounzel_rapounzel     ΠΗΤ 19/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! 

modena    ΠΗΤ 19/08/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

Melissoula27  ΠΗΤ 19/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Χαρά Τριανταφυλλακι.   ΠΗΤ22/08/2018  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Maraki2018  ΠΗΤ 22/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! 

Nefeli2014  ΠΗΤ 24/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! 

samiam        ΠΗΤ 24/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

vaclia               ΠΗΤ 25/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Filisia87       ΠΗΤ 26/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Mariloux       ΠΗΤ 26/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

marakiinlove    ΠΗΤ 27/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Zouzou94        ΠΗΤ 28/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Coset               ΠΗΤ 30/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

linaa                 ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Elfs                  ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

elenistam     ΠΗΤ 03/09/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

zina1987      ΠΗΤ 05/09/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Να δίνετε νεότερες πληροφορίες κορίτσια μου να το ανανεώνουμε το πινακάκι μας!! Με το καλό να κρατήσουμε όλες τα Αυγουστιάτικα μωράκια μας!! :wub:

Βάζω το πινακακι για να βλέπουμε τα κοριτσάκια που έχουν πάρει σειρά για το ραντεβού με το μπεμπακι τους! ❤️

Έλα και κοντευουμε!!!Να το βάζεις συχνά το πινακακι,να έχουμε το νου μας με τις σειρές!!! Σ'ευχαριστουμε modena μας!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Mariloux είπε:

Έχω κάνει ήδη 2 σετ & αύριο θα κάνω και το 3ο!!! φανταζομαι θα είναι οκ απο θέμα αναπνοής!!! 

κ απο κιλα κ απο ολα σας βλεπω σουπερ για διδυμακια ειστε πολυ καλα φτου φτου φτου φτου!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Mariloux είπε:

Κορίτσια μου εγώ δεν πρόκειται να φτάσω την ΠΗΤ σε καμία περίπτωση!! Ο γιατρός μου ξεκαθάρισε πως δεν το ρισκάρει να προσπαθήσουμε για φυσιολογικό & πιθανόν να με βάλει τέλος Ιουλίου προγραμματισμένα, βέβαια θα του πω να προσπαθήσουμε έστω να πάρουμε 2-3 μέρες απο τον 9ο, δηλαδή να γεννήσω τουλάχιστον 1η Αυγούστου!! Τα μωράκια φαίνονται να έχουν καλό βάρος, 2200-2300 στις 32 & 5!!!

Εξαιρετικο βάρος mariloux για δίδυμα!!Αυτό προσπάθησε,να μπεις στο μήνα σου και έστω και μια μέρα είναι κέρδος κοριτσάκι μου!! Ξεκούραση μόνο!!Εγώ μετά τη χθεσινή ταλαιπωρία μου που επιχείρησα να βγω, αποφάσισα να μην κουνηθώ καθόλου τελικά μέχρι να γεννήσω.Υπεφερα όλη νύχτα από πόνους παντού στο σώμα μου,δε μπορούσα να σηκωθώ για τουαλέτα,ένιωθα 800 κιλά...Αλλά  ελα που  δεν έχω ψωνίσει τίποτα και ο άντρας μου πήρε κάτι πάνες αγκαλιάς που του ειπα,που αν τις χρησιμοποιησουμε τώρα το μωρό θα σκάσει...οπότε πρέπει να βγω εγώ για αυτά κάποια στιγμή!Όπως και για σουτιέν θηλασμού,μου λέει θα τα πάρω εγω....ασε του λέω,δεν παίρνεις τίποτα άλλο!!Τέλος πάντων ....μόνο ξεκούραση και ξάπλα μέχρι να βγουν!! 

Καλή μας δύναμη κοριτσαρες μου,έχει ο Θεός!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , katia2018 είπε:

Εξαιρετικο βάρος mariloux για δίδυμα!!Αυτό προσπάθησε,να μπεις στο μήνα σου και έστω και μια μέρα είναι κέρδος κοριτσάκι μου!! Ξεκούραση μόνο!!Εγώ μετά τη χθεσινή ταλαιπωρία μου που επιχείρησα να βγω, αποφάσισα να μην κουνηθώ καθόλου τελικά μέχρι να γεννήσω.Υπεφερα όλη νύχτα από πόνους παντού στο σώμα μου,δε μπορούσα να σηκωθώ για τουαλέτα,ένιωθα 800 κιλά...Αλλά  ελα που  δεν έχω ψωνίσει τίποτα και ο άντρας μου πήρε κάτι πάνες αγκαλιάς που του ειπα,που αν τις χρησιμοποιησουμε τώρα το μωρό θα σκάσει...οπότε πρέπει να βγω εγώ για αυτά κάποια στιγμή!Όπως και για σουτιέν θηλασμού,μου λέει θα τα πάρω εγω....ασε του λέω,δεν παίρνεις τίποτα άλλο!!Τέλος πάντων ....μόνο ξεκούραση και ξάπλα μέχρι να βγουν!! 

Καλή μας δύναμη κοριτσαρες μου,έχει ο Θεός!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΤΩΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΛΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ....ΕΓΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΔΕ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΙΟΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ....ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΣΚΡΟΥΤΖ ΚΑΙ ΕΓΡΑΦΑ ΤΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΡΧΟΤΑΝ ΣΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΣΠΙΤΙ......ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙΣ....ΕΡΕΥΝΑ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑ

  • Μου αρέσει 5

MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, modena είπε:

Κ εμάς της κουμπαρας μου που γεννήθηκε 1850γρ θα την βγάλουν από την θερμοκοιτίδα να την πάρουν σπίτι μόλις πιάσει τα 2200-2300γρ. Με τις ενέσεις από το πρώτο λεπτό ανασαίνει μόνη της η καλή μου! ❤️

το γλυκουλι μια χαρα τα καταφερε αν κ τσιλιβιθρονι!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , elenistam είπε:

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΤΩΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΛΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ....ΕΓΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΔΕ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΙΟΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ....ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΣΚΡΟΥΤΖ ΚΑΙ ΕΓΡΑΦΑ ΤΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΡΧΟΤΑΝ ΣΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΣΠΙΤΙ......ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙΣ....ΕΡΕΥΝΑ ΚΑΙ ΑΓΟΡΑ

 Αυτό έκανα Λενακι,μόλις παρήγγειλα από το motherbaby,νομίζω από εσένα το είχα δει που το είχες κάνει like,και πήρα πάνες αγκαλιάς,που ελπίζω να είναι όπως πρέπει το ύφασμα.Κι εγώ με ίντερνετ κινούμαι,αλλά αν δεν το πιάσεις στα χέρια σου το ύφασμα δεν μπορείς πάντα να καταλάβεις ... θα έρθουν αυτά δε τρεις μέρες και θα σου πω νεότερα.Ηταν και χωρίς μεταφορικά !!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , katia2018 είπε:

 Αυτό έκανα Λενακι,μόλις παρήγγειλα από το motherbaby,νομίζω από εσένα το είχα δει που το είχες κάνει like,και πήρα πάνες αγκαλιάς,που ελπίζω να είναι όπως πρέπει το ύφασμα.Κι εγώ με ίντερνετ κινούμαι,αλλά αν δεν το πιάσεις στα χέρια σου το ύφασμα δεν μπορείς πάντα να καταλάβεις ... θα έρθουν αυτά δε τρεις μέρες και θα σου πω νεότερα.Ηταν και χωρίς μεταφορικά !!

ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ!!!!!!!!! ΤΟ motherbaby de to ksero nomizo...tha mpo na to tsekaro


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Heidelberg είπε:

Καλημέρα! Είναι μυστική ομάδα ;-) 

Ψάξε "Μανούλες Αυγούστου 2018".

 

(Εν τω μεταξύ, βλέπω το καρπούζι στο banner κάτω απ'τα σχόλιά μου και είναι ακριβώς όπως νιώθω!!)

Δεν τη βρήκα! :/

2 ώρες πρίν, modena είπε:

Καλημέρα! Στείλε μου αν θέλεις μήνυμα να σε βρω να σε προσθέσω, γιατί δεν είναι κλειστή αλλά μυστική η ομάδα κ δεν την βρίσκει κάποιος με search. Το έκανα έτσι ώστε να είμαστε μόνο εμείς μέσα κ να μην έχουμε αιτήματα από άσχετους.

Τέλεια!!!! Μεγάλο μπεμπακι!!!!! Κ εγώ ανυπομονώ να "ελευθερωθω" παρόλο που δεν την λες τεράστια την κοιλιά μου.. Σαν καρπούζι νιώθω σαν την συνάδελφο @Heidelberg χιχιχι

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ !!!

Caty               ΠΗΤ 02/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Sunshine18          ΠΗΤ 03/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Agusta              ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

gogouli88       ΠΗΤ 05/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

anastella      ΠΗΤ 07/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Sam13        ΠΗΤ 08/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

katia2018       ΠΗΤ 10/08/2018 

Summer G.      ΠΗΤ 12/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

angeliki1979    ΠΗΤ 13/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Heidelberg      ΠΗΤ 15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

Katerina.84    ΠΗΤ  15/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

rapounzel_rapounzel     ΠΗΤ 19/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! 

modena    ΠΗΤ 19/08/2018  ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

Melissoula27  ΠΗΤ 19/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Χαρά Τριανταφυλλακι.   ΠΗΤ22/08/2018  ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Maraki2018  ΠΗΤ 22/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! 

Nefeli2014  ΠΗΤ 24/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!! 

samiam        ΠΗΤ 24/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

vaclia               ΠΗΤ 25/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Filisia87       ΠΗΤ 26/08/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Mariloux       ΠΗΤ 26/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ + ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

marakiinlove    ΠΗΤ 27/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Zouzou94        ΠΗΤ 28/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Coset               ΠΗΤ 30/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

linaa                 ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!!

Elfs                  ΠΗΤ 31/08/2018 ΑΓΟΡΑΚΙ!!! 

elenistam     ΠΗΤ 03/09/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

zina1987      ΠΗΤ 05/09/2018 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

Να δίνετε νεότερες πληροφορίες κορίτσια μου να το ανανεώνουμε το πινακάκι μας!! Με το καλό να κρατήσουμε όλες τα Αυγουστιάτικα μωράκια μας!! :wub:

Βάζω το πινακακι για να βλέπουμε τα κοριτσάκια που έχουν πάρει σειρά για το ραντεβού με το μπεμπακι τους! ❤️

Σου έστειλα μήνυμα!! Περιμένω προσθήκη! :D

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , elenistam είπε:

ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ!!!!!!!!! ΤΟ motherbaby de to ksero nomizo...tha mpo na to tsekaro

Το είχες like όταν μου το έβγαλε,και λέω αφού το έχει σταμπαρει η Λένα θα είναι καλό!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , katia2018 είπε:

Το είχες like όταν μου το έβγαλε,και λέω αφού το έχει σταμπαρει η Λένα θα είναι καλό!!

ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΤΟ ΕΙΔΑ.....ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΟΤΕ...ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΛΑΙΚ....ΧΑΧΑΧΑ.....ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΚΡΙΒΟ??? ΕΙΔΑ ΔΙΝΕΙ ΔΩΡΟ ΚΑΙ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΑΜΑ ΚΑΝΕΙΣ 80 ΕΥΡΩ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ


MNKKp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...