Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια! χρόνια πολλά στις Μανούλες! εγώ ξύπνησα με αίμα σήμερα στις 5 το χάραμα και ειμαι στο νοσοκομείο! μου βάζουν όρους αλλά δεν σταματάει η μήτρα τις συσπάσεις , το ράμμα και ο τράχηλος οκ ! ο γιατρός είπε ότι δε καμια ώρα θα μ πει αν θα πάμε για τοκετό η οχι επειδή αν δεν σταματήσουν δεν μπορεί να διακινδυνεύσει ! αυτά τα νέα μ! 

      Με τη βοηθεια του Θεου όλα θα πάνε καλά!!! Οι σκέψεις μας και οι ευχες μας είναι μαζί σου. 🙏

      On 8/5/2024 at 1:17 ΜΜ, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Σάββατο 28.40 Δευτέρα 68.10 Τετάρτη 227.60 Παρασκευή 732.40 Κυριακή 1957.20 η γιατρός είπε να μην κάνουμε άλλη αλλά ξέρεις από το άγχος μασ πήγαμε και  σήμερα Τετάρτη που βγήκε 5.127 λες να τα καταφέρουμε νομίζω ότι από τότε που βλέπεις θετικό έχεις περισσότερο άγχος εύχομαι να τα καταφέρουμε όλοι μασ αλήθεια. Έχουμε ραντεβού για υπέρηχο την Παρασκευή άντε να δούμε τ θα δούμε.Εσύ κορίτσι μου όλα καλά έκανες σήμερα;; Κάναμε μαζί εμβρυομεταφορα μαζί με την γυναίκα μου θα γεννάται 🥰🥰 άρα λες ότι δεν έχουμε κανένα θέμα με την προγεστερόνη για μια φορά που άργησε;;

      Η τελευταία βλέπω δεν έγινε*2 κάτι δεν μου αρέσει 

      @η ζωή είναι όμορφηΠως είστε? Κάνατε υπέρηχο? Ελπίζω να είναι όλα σούπερ 🙏

Cafe Σεπτέμβριος 2011


Συντονιστής Org

Recommended Posts

που χαθηκατε καλε κορίτσια....τι κανουν τα μωρακια σας????

οντως χαθηκαμε τελειως!!!!!!!!η δικη μου η μπεμπουλα καλα ειναι, την νοιωθω καθημερινα και ειναι τοσο ομορφο!!!!!!!τωρα εχω ραντεβου 5 μαιου, θα κανονισουμε και για την β-επιπεδου λογικα, εφτασε ο καιρος!!!!!!εσεις τι νεα?????


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σε όλες και από μένα!Κι εγώ στην ίδια κατάσταση με την popi1 είμαι.Ο άντρακλας μου κάνει αισθητή την παρουσία του καθημερινά και είναι τέλεια.Ειδικα όταν τρωω και μετά ξαπλώνω δίνει ρεσιταλ!Ραντεβού έχω στις 9 μαιου κι εγώ λογικά για β επιπέδου.Ανυπομονώ...:D:p


E0adp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια και εδω....ιπα να μπω μετα απο παρα πολυ καιρο να σας ευχηθω Καλο Πασχα και Τον Σεπτεμβρη να κραταται ενα υγιεστατο μωρακι αγκαλια!!!!!

Εμεις ολα καλα!!!! Μαλλον παω για κοριτσακι αυτη τη φορα και μαλιστα πολυ πολυ ζωηρο οπως το βλεπω απο τους υπερηχους γιατι βεβαια την καταλαβαινω που και που απλα δεν εχω και πολυ χρονο να ασχοληθω.....

Ελπιζω ολες να ειστε καλα...Σας διαβαζω που και που....


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από μένα!!! Κι η δική μου μπεμπούλα κλωτσάει όοοοοοοοοοοολη μέρα σχεδόν. Ο γιατρός μου λέει να χαίρομαι που είναι ζωηρό παιδάκι!! Χτες στενοχωρηθηκα με κάτι κ από τις 12 το βράδυ μέχρι τις 9 το πρωί που το ξεπέρασα δε σταμάτησε να κλωτσάει. Ασε ταράζονται κι αυτά μωρέ μαζί μ εμάς. Κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι;;; Με το κάπνισμα στα μαγαζιά πως τα πάτε;;; Γιατί εδώ στην Πάτρα που είμαι εγώ επιτρέπεται παντού κ είναι πολύ μεγάλο θέμα οι έξοδοί μας είανι μες στο αγχος ποιος άναψε τσιγάρο ποιος καθεται διπλα μου , ποσο καπνο εχει. Μαρτύριο ειναι αυτο το πραγμα για μενα γτ εχω κ προβλημα με ασθμα κ ειδικα τωρα στην εγκυμοσυνη γινομαι χαλια με τα τσιγάρα. Δηλαδη εμεις οι εγκυες δε μπορουμε να βγούμε;;; Κ σε λιγο που θα χουμε μικρα παιδακια θα τα πηγαινουμε μες στα ντουμανια;;;


b5vNp2.png

6SMBp2.png

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα κοριτσια!!!!!!!!!!χριστος ανεστη!!!!!!!!με το καλο τα μωρακια ολου του κοσμου να γεννηθουν γερα!!!!!!!

χαιρομαι για τα μπεμπακια μας!!!!!!αρχησαν τις κλωτσιτσες τους τα γλυκουλια μου!!!!!

nefel εχεις τοσο δικιο με το τσιγαρο!!!!!!κι εγω εχω προβλημα, οπου και να παω καπνιζουν ολοι, σε καφετεριες, σε εστιατορια!!!!!ελεος!!!!!δεν σκεφτονται και δεν σεβονται κανενα!!!!!!δυστυχως!!!!!!:(


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χριστος ανεστη!χρονια πολλα σε ολες!

κοριτσια πως πηγε το πασχαλινο φαγητο?

εγω δεν μπορω να πω πως ημουν σε διαιτα!!!!!!το τσακισα το κατσικι!!!!!το ειχε κανει υπεροχο η πεθερα και δεν μπορεσα να αντισταθω!

οσο αναφορα το τσιγαρο και τις εξοδους...εγω που εκανα κανα τσιγαρακι πριν την εγκυμοσυνη υπαρχουν στιγμες που δεν αντεχω να το μυρισω αλλα και στιγμες που δεν με χαλαει καθολου να το μυρισω.....δεν θα παθεις τπτ με το παθητικο καπνισμα μια στις 5 μερες ..... το κανατε λιγο τραγικο βρε κοριτσια!!!!!


nuidsoz2w.png

vnqfr9cay.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά πίστεψε με θα παθω. Εχω πολυ σοβαρο προβλημα με το ασθμα μου κ τωρα στην εγκυμοσυνη προσπαθω να αποφυγω τις εισπνοες γιατι εχουν κορτιζονη!!!

Βρε κοριτσια εχω κ ενα αλλο θεμα. Εδω κ αρκετο καιρο εχω βγαλει κατω απο το δεξι στηθος εκει που ακουμπαει το σουτιεν κ αναμεσα στο στηθος εκει που ενωνεται μια κοκκινιλα. Πηγα στο γιατρο κ μου πε κατι σα μυκητας ειναι αλλα οχι ακριβως. Απο το βαρος του στηθους ειναι. Μου δωσε μια κρεμα dactodor για εξι μερες οσο την εβαζα μειωθηκε κ τωρα παλι ξαναπεταξε. Εχει καμια παρομοια εμπειρια.


b5vNp2.png

6SMBp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΝΙΝΙ-ΚΥΡΙΑΚΗ μου δεν ξερω αν ειμαι υπερβολικη αλλα ειμαι πολυ φανατικη αντικαπνιστρια και τρελενομαι οταν οι αλλοι δεν σεβονται οτι ΔΕΝ θελω να εισπνεω το τσιγαρο τους, οσο λιγο κακο και να μου κανει αυτο το λιγο διαστημα που θα ειμαι μεσα στους καπνους!!!!!

οσο για το φαι το πασχα εγινε χαμος!!!!!!;)πολυ αρνακι και κοκορετσακι!!!!!!!!

nefel μου δεν μου εχει τυχει αυτη η κοκκινιλα που λες!!!!σε ενοχλει, σε τσουζει?βαζε την αλοιφη κατα διαστηματα, οχι συνεχεια!!!!!ελπιζω να φυγει, δεν θα ειναι κατι σοβαρο φανταζομαι!!!!!τωρα με το καλοκαιρι και την ζεστη μπορει να βγαζουμε που και που τετοια!!!!!


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά πίστεψε με θα παθω. Εχω πολυ σοβαρο προβλημα με το ασθμα μου κ τωρα στην εγκυμοσυνη προσπαθω να αποφυγω τις εισπνοες γιατι εχουν κορτιζονη!!!

Βρε κοριτσια εχω κ ενα αλλο θεμα. Εδω κ αρκετο καιρο εχω βγαλει κατω απο το δεξι στηθος εκει που ακουμπαει το σουτιεν κ αναμεσα στο στηθος εκει που ενωνεται μια κοκκινιλα. Πηγα στο γιατρο κ μου πε κατι σα μυκητας ειναι αλλα οχι ακριβως. Απο το βαρος του στηθους ειναι. Μου δωσε μια κρεμα dactodor για εξι μερες οσο την εβαζα μειωθηκε κ τωρα παλι ξαναπεταξε. Εχει καμια παρομοια εμπειρια.

καλησπερα! εγω ειχα ενα τετοιο θεμα αλλα οχι στην εγκυμοσυνη και μου εδωσε παθολογος ακουαζολ-α και εγω ετσι βγηκε 2-3 φορες και μετα χαθηκε δεν ξερω αν ειναι το ιδιο ομως εμενα με πονουσε οταν ακουμπουσαν ρουχα πανω του.


nuidsoz2w.png

vnqfr9cay.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλες και χρόνια πολλά!Θα ήθελα τη γνώμη σας σε κάτι.Τις τελευταιες μέρες έχω τις εξης ενοχλήσεις:νοιώθω την κοιλιά μου να σκληραίνει και να γινεται σαν καρούμπαλο.Το πρωι όταν ξυπνάω είμαι μια χαρά και αργότερα αν κινηθώ λίγο ή περπατήσω αρχίζει να σφίγγει.αν ξαπλώσω για αρκετή ώρα τοτε μονο αρχιζει να χαλαρώνει.Λέτε να είναι τιποτα συσπάσεις?να ανησυχήσω?Είχε καμία κάτι παρόμοιο?Το απόγευμα θα πάρω και το γιατρούλη μου κάνα τηλ για να ηρεμήσω βέβαια...


E0adp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σε όλες και χρόνια πολλά!Θα ήθελα τη γνώμη σας σε κάτι.Τις τελευταιες μέρες έχω τις εξης ενοχλήσεις:νοιώθω την κοιλιά μου να σκληραίνει και να γινεται σαν καρούμπαλο.Το πρωι όταν ξυπνάω είμαι μια χαρά και αργότερα αν κινηθώ λίγο ή περπατήσω αρχίζει να σφίγγει.αν ξαπλώσω για αρκετή ώρα τοτε μονο αρχιζει να χαλαρώνει.Λέτε να είναι τιποτα συσπάσεις?να ανησυχήσω?Είχε καμία κάτι παρόμοιο?Το απόγευμα θα πάρω και το γιατρούλη μου κάνα τηλ για να ηρεμήσω βέβαια...

ελσουλα χρονια πολλα!!!!!μπορει να ειναι και συσπασεις!!!!να παρεις τον γιατρο μηπως σου δωσει χαπακια να πινεις!!!!!!


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ελσουλα καλησπερα!!!!

Μαλλον συσπασεις ειναι....Δεν ειναι να ανησυχεις ομως....Τις ειχα και εγω στη πρωτη εγκυμοσυνη και ολα πηγαν καλα!!!!!

Πολυ ξεκουραση χρειαζεται...


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πήρα το γιατρό μου τηλ.Με ρώτησε ποσες φορές το νοιωθω αυτό την ημέρα και αν έχω ταυτόχρονα πόνους περιόδου.Κι επειδη δεν έχω πόνους περιόδου μου είπε οτι λογικά είναι κράμπες μυικές και μου είπε να πάρω μαγνήσιο trofocard.


E0adp3.png
Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλα εκανες ελσουλα!!!!

Και εγω θεωρω οτι ειναι καλυτερα που σου εδωσε μαγνησιο απο το να σε αρχισει στα χαπια!!!!

Τωρα απλα να προσεχεις να μην κουραζεσαι ετσι?

Καλημερα και στις υπολοιπες!!!!!


an1cF0ueg3D1210OTQ1NjZvfDg4OTk4M2RhfFRoZW8gaXM.gif

an1cJVi-O6k1210NzIzNjMxfDEzNDU1NTZsamF8TXkgc3dlZXQgQnV0dGVyZmx5IGlz.gif

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πήρα το γιατρό μου τηλ.Με ρώτησε ποσες φορές το νοιωθω αυτό την ημέρα και αν έχω ταυτόχρονα πόνους περιόδου.Κι επειδη δεν έχω πόνους περιόδου μου είπε οτι λογικά είναι κράμπες μυικές και μου είπε να πάρω μαγνήσιο trofocard.

αντε ωραια!!!!το μαγνησιο το δινουν σε ολες!!!!μια χαρα, να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις!!!!!!!

καλημερα zoi_m!!!!!!!!!!!


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...