Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Όλα με το καλό!!!! ❤️

      3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      Θα είναι η τυχερή σας!!!! 🥰

      7 ώρες πρίν, Angot είπε:

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

      Σε βλέπω για 35 μέσα στο νερό!!!! Κάνει από τώρα το δικα του 😆αλλά δε θα βιαστεί !!! Και 35 καλά δεν είναι? Δε γνωρίζω....

      On 10/5/2024 at 6:24 ΜΜ, Angot είπε:

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

      Μέθη και ξερο ψωμί!!!! 😁

Cafe Σεπτέμβριος 2011


Συντονιστής Org

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια,είπα να σας πω τα νέα μου.Πήγα στο γιατρό μου πριν 3 μέρες για το καθιερωμένο ραντεβού,όλα πηγαίνουν μια χαρά.Μου έδωσε και τα αποτελέσματα απ'το papp a τα οποια ήταν πολύ καλά.Ααα είδαμε και το φύλλο...είναι άντρακλας!:D:p1000%


E0adp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κοριτσακια!!!!!!!!!εκανα την αμνιοπαρακεντηση την πεμπτη, ολα καλα πηγαν, εμεινα ξαπλα και δεν ειχα κανενα πονο, τελικα ειναι κοριτσακι και το νοιωθω να κολυμπαει στην κοιλιτσα μου!!!!!!!!!περιμενω να με παρει ο γιατρος για τα πρωτα αποτελεσματα και ειμαι πολυ αγχωμενη!!!!!!!ελπιζω να με παρει σημερα!!!!!


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάρες!

Πόπη1 τι ευχάριστα νέα ειναι αυτά; Αντε παει και αυτό. Συγχαρητηρια για την μπέμπα σου και μην έχεις καθολου αγχος ...ολα θα ειναι τελεια. Μπραβο κοριτσι μου. Για πες ειναι καιρος που ακους το μωρο στην κοιλιά;

Να σου πω και εγω τα δικά μου: χθες εκανα περιδεση τραχηλου. Κανένας πονος. Μπηκα στο χειρουργειο κατα τις 9 παρα...περιμενα πως και πως την αναισθησια (που σημειωτεον μου αρεσει το συναισθημα του βυθισματος στον υπνο) και ξανα ξυπνησα στην ανανηψη στις 9:30. Είχα λιγο πονο στη μεση...μαλλον απο το αβολο κρεβατι. Κατα τ'αλλα τιποτα. Αλλα θε πρεπει να ειμαι μια εβδομαδα το λιγοτερο στο σπιτι χαλαρη. Από κρεβατι σε καναπε αντε και λιγο στο τραπεζι της κουζινας. Παει και αυτο , τελειωσε. Το επομενο σταδιο ειναι η αμνιοπαρακεντηση.

Κοριτσια οι υπολοιπες που ειστε;

Για παρουσιαστειτε!!!!


XEMUp2.png

xIp9p2.png

Ih5yp2.png

Link to comment
Share on other sites

elly μου καλημερα!!!!!!!!!!εκανες περιδεση ε?να εισαι προσεχτικη και ολα θα πανε τελεια!!!!!θα μπορεις μετα απο μια εβδομαδα να κανεις οτι εκανες?οχι να σηκωνεις βαρη φυσικα!!!!!!!αντε με το καλο και η αμνιο!!!!!μια ιδεα ειναι ολα!!!!!!ευχομαι τα μωρακια μας να ειναι γερα και να τα κρατησουμε αγκαλια!!!!!!

το κοριτσακι μου το νοιωθω απο τις αρχες του 4ου μηνα!!!!στην αρχη καθε εβδομαδα και τωρα τις τελευταιες μερες την νοιωθω καθημερινα να κολυμπαει!!!!!;)


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mπράβο βρε Πόπη1 μου, αντε κοριτσάκι μου να ηρεμήσεις τώρα και να το απολαύσεις!!!! Τα καλύτερα έρχονται. Μπράβο ,πολύ χαρηκα που όλα είναι καλά.

Κορίτσια που είστε καλέ και μας ξεχάσατε ;;;;

Φιλιά σ'όλες, να περνάτε καλά!!!


XEMUp2.png

xIp9p2.png

Ih5yp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε????Εγω ειμαι πολυ καλα ευτυχως ολα ενταξει με την αποκοληση αλλα ειμαι στο κρεβατι και σηκωνομαι σιγα-σιγα παω μεχρι τον καναπε του σαλονιου η του κηπου...:-P:razz:Η Ιωαννα εχει γινει αγριμακι ολη μερα χοροπηδαει και σπαει οτι βρει εχουμε μεινει χωρις παιχνιδια,τα εσπασε ολα...:lol::lol:Επισης βρε κοριτσια εχω πολλες καουρες νωρις δεν ειναι ακομα?


YJl6p2.pngLnfIp3.png dBTEp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας κι απο εμενα!!

να δωσω κι εγω την παρουσια μου εδω γιατι και το δευτερο παιδακι μου θα το γεννησω τον Σεπτεμβρη... ειχαμε ακριβως ιδια μερα συλληψης το πρωτο μου οποτε περιμενουμε και ιδια μερα γεννας

Η κορουλα μου ειναι 2 1/2 και περιμενουμε το αντρακι μας οταν θα ειναι ακριβως 3

σας φιλω ελπιζω να τα λεμε γιατι πλεον θα ειμαι σπιτι και εχω αρκετο χρονο τα πρωινα που παει στον παιδικο.

να εισαστε ολες καλα και με το καλο μας ευχομαι!!


an1cCAfVM2J0010Mzc3bGR8NDc2MTYwM2RhfEggRWxlbmEgVGhla2xhIGVpbmFp.gif

6Lbvp3.png

Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστω κοπελα μου ! να σαι καλα! κι εσυ να χαιρεσαι την κορουλα σου!! βλεπω περιμενεις δυο???? πω πω!!! τρεχατε ποδαρακια μου δηλαδη!! να πανε ολα καλα!!!

αληθεια να ρωτησω και που γεννατε? εγω λεω να παω στο "Ρεα" ο γιατρος μου ειναι και στα 3 "μητερα", "ιασω" και "Ρεα" αλλα το ειδα καλο και ειναι και κοντα στο σπιτι μου οποτε γλυτωνουμε διαδρομες εχετε καμια αποψη?


an1cCAfVM2J0010Mzc3bGR8NDc2MTYwM2RhfEggRWxlbmEgVGhla2xhIGVpbmFp.gif

6Lbvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


στο θεμα μαιευτηριου δεν ξερω καθολου να σε βοηθησω γιατι εγω στο ιασω γεννησ ακαι εκει θα γεννησω...εχω ακουσει παντως καλες κριτικες για το ρεα...ποιον γιατρο εχεις?


YJl6p2.pngLnfIp3.png dBTEp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεωργαντελος λεγεται ... τον εχω απο τοτε που πρωτο πηγα γυναικολογο

το ιασω ειναι ακριβουτσικο νομιζω αν και δεν εχω ασχοληθει ιδιαιτερα με τιμες μια ματια εχω ριξει μονο... αλλα μαλλον το Πεα με κερδιζει περισσοτερο λογω αποστασης


an1cCAfVM2J0010Mzc3bGR8NDc2MTYwM2RhfEggRWxlbmEgVGhla2xhIGVpbmFp.gif

6Lbvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Είπα να χαιρετήσω και εσάς εδώ!

Σήμερα είμαι 13 εβδομάδων και έχω ΠΗΤ 20/10. Αλλά επειδή τα γλυκά μου είναι διδυμάκια(!) ο γιατρός μας είπε με καισαρική τέλος Σεπτεμβρίου.

Τη Μ. Δευτέρα έχω αυχενική. Ελπίζω να πάνε όλα καλά και σε μένα. Σας φιλώ!


UbPrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!!! Χτες πήγαμε στο γιατρό, η μπέμπα ήταν μια χαρά, κουνιόταν συνέχεια κ είναι 11 εκατοστά κ ηταν κ μαζεμένη. Μάλλον μεγαλούτσικη είναι δλδ!! Και σήμερα ενώ δεν την είχα νιώσει καθόλου μέχρι σήμερα την ένιωσα να κλωτσάει. Το λεω του αντρα μου χωρίς να το πολυπιστεύω. Μετά από λίγο πάλι. Βάζω το χέρι μου κ τη νιώθω , βάζει κ ο αντρας μου το χέρι του την κατάλαβε κι αυτός. Μετά ξαναβάζω το χέρι μου κ κουνιόταν συνέχεια. Ε ολο το πρωι τρέχω σε εξωτερικές δουλειές κ τη νιώθω συνέχεια κ δε μπορώ να συγκεντρωθώ. Εχει πολύ πλάκα!!! Επίσης εδώ κ λίγες μερες ζητάω φρέντο κ αντρας μου μου λέει όχι είναι πολύ βαρύ για σένα, οπότε σήμερα μου λέει αυριο το πρωι θα πάω να σου πάρω φρεντο για να ταραχτει η μπέμπα κ να κουνιέται συνέχεια..!!!


b5vNp2.png

6SMBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...