Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Nima21 είπε:

      Καλησπέρα! Εγω αυριο εχω εμβρυομεταφορά και μεθαύριο θα ταξιδέψω με αεροπλάνο να επιστρέψω στον τόπο διαμονής μου.. μου ειπαν απλώς προληπτικα να μεινω μια μερα Αθήνα.. νομιζω αλλοι γιατροι σε αφηνουν και την ιδια μερα να φυγεις.. μην αγχωνεσαι, απλως δεν θα οδηγησεις και δεν θα κουβαλησεις βαρος εννοειται! Καλή επιτυχία!!! 

      Καλή επιτυχία εύχομαι να φωλιάσουν τα εμβρυακια για τα καλά στην κοιλιτσα σου🙏🏼

      2 ώρες πρίν, DizzyツMommy είπε:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία να κάνετε πολλά εμβρυακια 🙏🏼🙏🏼

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Σεπτέμβριος 2011


Συντονιστής Org

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια, καλή ανοιξη να έχουμε. Αρχίζουν οι λιακάδες, τα μαγαζια στολίζουν σιγά σιγά με χαρουμενα χρωματα....άντε να ανεβει λίγο η διάθεση !!!

Καλλιοπάκι, καιρό είχαμε να διαβασουμε νέα σου. Να μου χαιρετας την όμορφη Θεσ/νικη!!! Σπούδαζα εκει πριν πολλά πολλά πολλά χρόνια (από το παρελθοντικά χρονια των σπουδών μου μπορεις με ευκολία να συνάγεις την ηλικία μου)

Κοριτσια αυριο παω για αυχενική διαφάνεια χωρις να συνοδευεται απο παπΑ καθόσον δεν εχουν σημασια για μενα τα προγνωστικά-στατιστικά στοιχεια αφού θα κάνω ουτως ή αλλως αμνιοπαρακεντηση λογω ηλικίας. Προσευχηθείτε να ειναι ολα καλά. Να ειναι καλες οι μετρησεις του αυχενα, να δουμε ρινικό οστούν...ουφ...ουφ... αγχωθηκα. Βρε κοριτσια το τριτο μου ειναι...αλλα πιστεψτε με εχω την περισσότερη αγωνια απο κάθε προηγούμενη μου εγκυμοσύνη. Πιστεύω ότι στις αλλες δυο εγκυμοσύνες δεν ειχα την πληροφορηση που διαθέτω σήμερα...οποτε ειναι αυτο που λενε μακαριοι οι πτωχοι τω πνευματι. Οσο πιο λιγα ξέρεις τόσο πιο καλα περνάς.

Αυτό ξαναπές το!!! Άντε όλα καλά θα πάνε μην ανησυχείς. Εγώ οταν πήγα έλεγα τόση ώρα εξέταση κάτι θα δείξει δε μπορεί, ψάξε από δω ψάξε από κει..Τελικά όλα πήγαν καλά όπως κ στις περισσότερες περιπτώσεις!!!


b5vNp2.png

6SMBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια τι κανετε?εχω καιρο να γραψω αλλα διαβαζω τα νεακια σας!!!!!χαιρομαι για τις αυχενικες σας, ολα καλα!!!!εγω την πεμπτη παω στον γιατρο για υπερηχο και να κανονισουμε την επομενη εβδομαδα για την αμνιοπαρακεντηση!!!!κι εγω νομιζω πως το νοιωθω το μωρακι μου καποιες φορες!!!!ευχομαι να ειναι ολα οκ γιατι εχω να παω στον γιατρο 1 μηνα τωρα και αγχωνομαι!!!!


Dpbzp2.png

H3tcp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!

nefel σευχαριστω αν και δεν βλεπω να περασει ευκολα αυτη η γριπη εχω να κοιμηθω τρεια βραδια γιατι δεν μπορω να αναπνευσω και ηθελα να παρω κανα σπρευ για την μυτη τπτ δεν εχει για μενα!!!!το φυσιονερ που θα μπορουσα...δεν μπορω!!!εχει αλατι και εμενα μου ειπε τερμα το αλατι!!!!τσαι και φυσικο ορο της μικρης ο οποιος βουλωνει την μυτη πιο πολυ!

elly μου θα συμφωνησω μαζι σου εγω δεν θα ηθελα να ξερω πως θα κανω καισαρικη αυτη την στιγμη που θα ετοιμμασω την βαλιτσουλα μου και θα φυγω δεν θελω να την σκεφτομαι ενω αν πας απροοπτα ειναι αλλιως!

ολα να πανε καλα περιμενουμε νεα σου!


nuidsoz2w.png

vnqfr9cay.png

Link to comment
Share on other sites

Kalliopaki τι κάνεις; Καλή Άνοιξη! Πώς τα πας; :D Πώς νιώθεις;

Νιώθω υπέροχα!! Έχω πολύ δουλειά, έχω πήξει αρκετά, αλλά με έχει πιάσει η άνοιξη μου φαίνεται!!!! Σήμερα είχα πρωινές δουλειές στο κέντρο και ξεσηκώθηκα!!! Κι όοολοι ρε παιδί μου να πίνουν καφέδες αραχτοί! αχουουουυυ, τους ζήλεψα, καφεδάκι κέντρο θεσσαλονίκης τωωωωραααααααααααα

Καλημέρα κορίτσια, καλή ανοιξη να έχουμε. Αρχίζουν οι λιακάδες, τα μαγαζια στολίζουν σιγά σιγά με χαρουμενα χρωματα....άντε να ανεβει λίγο η διάθεση !!!

Καλλιοπάκι, καιρό είχαμε να διαβασουμε νέα σου. Να μου χαιρετας την όμορφη Θεσ/νικη!!! Σπούδαζα εκει πριν πολλά πολλά πολλά χρόνια (από το παρελθοντικά χρονια των σπουδών μου μπορεις με ευκολία να συνάγεις την ηλικία μου)

Κοριτσια αυριο παω για αυχενική διαφάνεια χωρις να συνοδευεται απο παπΑ καθόσον δεν εχουν σημασια για μενα τα προγνωστικά-στατιστικά στοιχεια αφού θα κάνω ουτως ή αλλως αμνιοπαρακεντηση λογω ηλικίας. Προσευχηθείτε να ειναι ολα καλά. Να ειναι καλες οι μετρησεις του αυχενα, να δουμε ρινικό οστούν...ουφ...ουφ... αγχωθηκα. Βρε κοριτσια το τριτο μου ειναι...αλλα πιστεψτε με εχω την περισσότερη αγωνια απο κάθε προηγούμενη μου εγκυμοσύνη. Πιστεύω ότι στις αλλες δυο εγκυμοσύνες δεν ειχα την πληροφορηση που διαθέτω σήμερα...οποτε ειναι αυτο που λενε μακαριοι οι πτωχοι τω πνευματι. Οσο πιο λιγα ξέρεις τόσο πιο καλα περνάς.

Καλημέρα ελλάκι! Καλέ πως τα λες έτσι, δεν είσαι και τόσο μεγάλη. Εξάλου δεν έχουμε και καμιά φοβερή διαφορά ηλικίας κι εγώ έχω και μικρό μωράκι. Μια χαρά νιάτα είμαστε!

Με το καλό η αυχενική!! εγώ έκλεισα αμνιο μετά το Πάσχα!

κοριτσια τι κανετε?εχω καιρο να γραψω αλλα διαβαζω τα νεακια σας!!!!!χαιρομαι για τις αυχενικες σας, ολα καλα!!!!εγω την πεμπτη παω στον γιατρο για υπερηχο και να κανονισουμε την επομενη εβδομαδα για την αμνιοπαρακεντηση!!!!κι εγω νομιζω πως το νοιωθω το μωρακι μου καποιες φορες!!!!ευχομαι να ειναι ολα οκ γιατι εχω να παω στον γιατρο 1 μηνα τωρα και αγχωνομαι!!!!

καλέεεε, σε πεθυμήσαμε εσένα! κι εσύ άμνιο? γιατί πουλάκι μου?

καλησπερα!!

nefel σευχαριστω αν και δεν βλεπω να περασει ευκολα αυτη η γριπη εχω να κοιμηθω τρεια βραδια γιατι δεν μπορω να αναπνευσω και ηθελα να παρω κανα σπρευ για την μυτη τπτ δεν εχει για μενα!!!!το φυσιονερ που θα μπορουσα...δεν μπορω!!!εχει αλατι και εμενα μου ειπε τερμα το αλατι!!!!τσαι και φυσικο ορο της μικρης ο οποιος βουλωνει την μυτη πιο πολυ!

elly μου θα συμφωνησω μαζι σου εγω δεν θα ηθελα να ξερω πως θα κανω καισαρικη αυτη την στιγμη που θα ετοιμμασω την βαλιτσουλα μου και θα φυγω δεν θελω να την σκεφτομαι ενω αν πας απροοπτα ειναι αλλιως!

ολα να πανε καλα περιμενουμε νεα σου!

περαστικά σου! τι κακό κι αυτό που σε βρήκε!

αυτό για την καισαρική.... ααααχ, δεν τη γλιτώνουμε ε?

κορίτσια υπάρχει άλλη από θεσσαλονίκη??

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα φιλενάδες

Νινι-Κυριακή περαστικά σου! Γρήγορα να περάσει το συνάχι και και το μπουκωμα.

Καλλιοπάκι, μας έλλειψες.

Νεφέλη, Μελίνα όλα καλά;

Πόπη γραψε μας νέα σου μετα το γιατρό.

Εγω κορίτσια σημερα έκανα αυχενική διαφάνεια και ήταν όλα τελεια. Αυχ. Διαφ 1,7mm καλό μου φάνηκε....το ίδιο ειχε δειξει και στο γιο μου πριν 10 χρονια. 159 παλμους, ειδαμε και ρινικό. Αφου να φανταστειτε κορίτσια ενω ο κινδυνος με βαση την ηλικία μου ήταν πολύ μεγαλος, ο εκτιμώμενος κινδυνος μετα τη μετρηση λιγοστεψε κατά πολύ. Αυτο βεβαια δε σημαινει οτι δε θα κανω αμνιο αλλα τουλαχιστον ειναι ενα καλο σημαδι οτι ολα ειναι καλα

Ουφ, παει και αυτο. Στα επομενα τωρα. Την αλλη εβδομάδα θα παω στο γιατρο μου να εκτιμησει την αυχενική, να δουμε και το μηκος του τραχηλου και μαλλον να κανονισουμε για την περιδεση. Οποτε προσεχως θα εχετε παλι νεα μου

Σας χαιρετώ και χαιρομαι καθε φορα που διαβαζω νεα σας. Σας φιλώ


XEMUp2.png

xIp9p2.png

Ih5yp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Νιώθω υπέροχα!! Έχω πολύ δουλειά, έχω πήξει αρκετά, αλλά με έχει πιάσει η άνοιξη μου φαίνεται!!!! Σήμερα είχα πρωινές δουλειές στο κέντρο και ξεσηκώθηκα!!! Κι όοολοι ρε παιδί μου να πίνουν καφέδες αραχτοί! αχουουουυυ, τους ζήλεψα, καφεδάκι κέντρο θεσσαλονίκης τωωωωραααααααααααα

Καλημέρα ελλάκι! Καλέ πως τα λες έτσι, δεν είσαι και τόσο μεγάλη. Εξάλου δεν έχουμε και καμιά φοβερή διαφορά ηλικίας κι εγώ έχω και μικρό μωράκι. Μια χαρά νιάτα είμαστε!

Με το καλό η αυχενική!! εγώ έκλεισα αμνιο μετά το Πάσχα!

καλέεεε, σε πεθυμήσαμε εσένα! κι εσύ άμνιο? γιατί πουλάκι μου?

περαστικά σου! τι κακό κι αυτό που σε βρήκε!

αυτό για την καισαρική.... ααααχ, δεν τη γλιτώνουμε ε?

κορίτσια υπάρχει άλλη από θεσσαλονίκη??

Η χαλκιδικη μετραει????ενα τσιγαρο δρομος ειναι !!!!αν καπνιζαμε!

και τωρα που το ειπα με τα τσιγαρακια οι καπνιστριες πως τα πατε??

εγω δεν καπνιζα και πολυ μονο οταν επινα κανα ποτακι οποτε δεν ηταν καθολου δυσκολο!

οπως και στο πρωτο παιδι μολις ειδα το τεστ το εκοψα εκτως απο την ημερα του γαμου μου που εκανα μια τζουριτσα!!!και αυτο ομως δεν το αφησα παραπονεμενο εκανα μισο στην επετειο γαμου μου !!!

δυστυχως δεν μπορω να την αποφυγω την καισαρικη βεβαια στο εξωτερικο δεν ειναι ετσι τα πραγματα απο οσο ξερω

για να πω την αληθεια δεν με τρομαζει η καισαρικη αλλα η επισκληριδιος ειναι λιγο βασανιστικη....να μην τρομαξω τις πρωταρες δεν ποναει απλα ενοχλει πολυ και εγω εχω ενα προβλημα με την μεση μου οποτε το αισθανομαι πιο πολυ.


nuidsoz2w.png

vnqfr9cay.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια!!!! Πήγα στον καινούριο μου γιατρό χτες!!! Λοιπόν με το που μπήκα στο ιατρείο ήθελα να φύγω τρέχοντας. Ενα τελειωμενο κτηριο, χωρις γραμματεα, σεμενακια, κοχυλακια, χριστουλιδες, παναγιστες παντού (και για να μην παρεξηγηθώ όχι μια εικόνα αλλά αμέτρητες), μια τηλεοραση της δεκαετιας του 50, σοκ έπαθα σας λέω. Αλλά.........ο γιατρός ήταν το κάτι άλλο. Μας κράτησε από τις 10.45-12.15 το βράδυ!!!!! Ασχολήθηκε διεξοδικότατα, μου εξήγησε τα πάντα, μου ππήρε πλήρες ιστορικο, δεν έχω λόγια. Πολύ ήρεμος, γύρω στα 50-55 Κ εννοείται οτι δε τα παίρνει από καμία φαρμακευτική ούτε συνεργάζετε με γιατρούς συγκεκριμένους για αυχενικές, β επιπέδου κτλ. Μου εξήγησε ποιοι υπάρχουν μου πε οτι αυτη που έκανα την αυχενική είναι πολύ καλή αυτά. Εντάξει ο ανθρωπος είναι ταγμένος,τόσο σοβαρός κ γλυκός κ ακόμα κ όταν μου πε πάμε να πούμε ένα γεια στη μπέμπα το πε με τοση γλύκα λες κ ηταν δικη του η μπεμπα. Μου πε οτι το ραντευου μας θα είναι κάθε μήνα αλλά μεχρι να δώσει το μωρό το παρόν θα πηγαίνω κάθε 15 να λέμε ενα γεια στο μωρο να μένουμε ήσυχοι να μην ανησυχούμε. Τι να πω πιστευω οτι όλα καλά θα πάνε κ οτι ξέρει τι του γίνεται, εγώ οσο μπορούσα τον τσέκαρα. Ικανοποιημένη πολύ είμαι, ο άντρας μου ενθουσιάστηκε μου λέει πήγαινε οπου θες εγώ θα πάω σ αυτόν. Βέβαια κ η χλίδα των περισσότερων ιατρίων δεν είναι άσχημη ίσα ίσα αλλά μάλλον δε λέει κ κάτι.


b5vNp2.png

6SMBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια!!!! Πήγα στον καινούριο μου γιατρό χτες!!! Λοιπόν με το που μπήκα στο ιατρείο ήθελα να φύγω τρέχοντας. Ενα τελειωμενο κτηριο, χωρις γραμματεα, σεμενακια, κοχυλακια, χριστουλιδες, παναγιστες παντού (και για να μην παρεξηγηθώ όχι μια εικόνα αλλά αμέτρητες), μια τηλεοραση της δεκαετιας του 50, σοκ έπαθα σας λέω. Αλλά.........ο γιατρός ήταν το κάτι άλλο. Μας κράτησε από τις 10.45-12.15 το βράδυ!!!!! Ασχολήθηκε διεξοδικότατα, μου εξήγησε τα πάντα, μου ππήρε πλήρες ιστορικο, δεν έχω λόγια. Πολύ ήρεμος, γύρω στα 50-55 Κ εννοείται οτι δε τα παίρνει από καμία φαρμακευτική ούτε συνεργάζετε με γιατρούς συγκεκριμένους για αυχενικές, β επιπέδου κτλ. Μου εξήγησε ποιοι υπάρχουν μου πε οτι αυτη που έκανα την αυχενική είναι πολύ καλή αυτά. Εντάξει ο ανθρωπος είναι ταγμένος,τόσο σοβαρός κ γλυκός κ ακόμα κ όταν μου πε πάμε να πούμε ένα γεια στη μπέμπα το πε με τοση γλύκα λες κ ηταν δικη του η μπεμπα. Μου πε οτι το ραντευου μας θα είναι κάθε μήνα αλλά μεχρι να δώσει το μωρό το παρόν θα πηγαίνω κάθε 15 να λέμε ενα γεια στο μωρο να μένουμε ήσυχοι να μην ανησυχούμε. Τι να πω πιστευω οτι όλα καλά θα πάνε κ οτι ξέρει τι του γίνεται, εγώ οσο μπορούσα τον τσέκαρα. Ικανοποιημένη πολύ είμαι, ο άντρας μου ενθουσιάστηκε μου λέει πήγαινε οπου θες εγώ θα πάω σ αυτόν. Βέβαια κ η χλίδα των περισσότερων ιατρίων δεν είναι άσχημη ίσα ίσα αλλά μάλλον δε λέει κ κάτι.

nefel πολυ χαρηκα!!!!μια χαρα !!!δεν εχουν σημασια καλε τα κτιρια και η διακοσμιση!και τα σεμεδακια και τα κοχυλακια απο οτι φανηκε εχουν την χαρη τους!!

οσο για τις εικονιτσες αυτες θα μας χρειαστουν σιγουρα!

εγω σε κρατικο νοσοκομειο παω σε καθε επισκεψη η γιατρος μου δεν εχει ιατρειο ε και?δεν με νοιαζει καθολου και δεν αλλαζω την γιατρο μου με τιποτα

Σημερα ειμαι πολυ χαλια βρε κοριτσια εχω εναν πονο στην κοιλια μπορει να ειναι και στομαχι τοσο πανω μου φερνει αηδια αυτος ο πονος και δεν ξερω τι νακανω την Κυριακη μαλλον την κολλησα γριπη και οσο μου εφευγε αυτο το απαισιο συναχι

ουφ παω να μετρησω την πιεση!!!!νευριασα και με τον αντρα μου σημερα!!!και πρεπει να εχει φτασει.....στο 30!!!

φιλια καλο βραδυ σε ολες μας


nuidsoz2w.png

vnqfr9cay.png

Link to comment
Share on other sites

nefel πολυ χαρηκα!!!!μια χαρα !!!δεν εχουν σημασια καλε τα κτιρια και η διακοσμιση!και τα σεμεδακια και τα κοχυλακια απο οτι φανηκε εχουν την χαρη τους!!

οσο για τις εικονιτσες αυτες θα μας χρειαστουν σιγουρα!

εγω σε κρατικο νοσοκομειο παω σε καθε επισκεψη η γιατρος μου δεν εχει ιατρειο ε και?δεν με νοιαζει καθολου και δεν αλλαζω την γιατρο μου με τιποτα

Σημερα ειμαι πολυ χαλια βρε κοριτσια εχω εναν πονο στην κοιλια μπορει να ειναι και στομαχι τοσο πανω μου φερνει αηδια αυτος ο πονος και δεν ξερω τι νακανω την Κυριακη μαλλον την κολλησα γριπη και οσο μου εφευγε αυτο το απαισιο συναχι

ουφ παω να μετρησω την πιεση!!!!νευριασα και με τον αντρα μου σημερα!!!και πρεπει να εχει φτασει.....στο 30!!!

φιλια καλο βραδυ σε ολες μας

Έλα βρε με τοον αντρούλι μας δε νευριάζουμε, μόνο με τη μάνα κ την πεθερά μας!!!!


b5vNp2.png

6SMBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοιλιτσες και μανουλιτσες τι κανετε???Εμεις περασαμε μια οικογενειακη ιωση,αλλα ειμαστε καλα....με την εγκυμοσυνη δοξα το θεο ολα καλα.....ελπιζω το ιδιο και για σας......Να πανε ολα καλα για ολες μας....δεν προλαβαινω να σας διαβασω....

επισης εμεις καναμε την αυχενικη πριν λιγες μερες και κατα 80%εχουμε αγορακι,θα με φαει η σωβρακοφανελα


Θανούλης 10/3/2005

Σμαράγδα 19/8/2007

adhWm7.png CPy1m7.png

ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ..

Link to comment
Share on other sites

Αααααχ!!! Κοριτσάκια μετά από τρεις μήνες εγκλεισμού ξανάνιωσα. Βγήκα σήμερα κ τα κανα όλα. Κουρεύτηκα, έκανα αποτρίχωση στην κοιλίτσα γτ είχα γίνει σα τον άντρα μου (χαχα) κ βαθύ καθαρισμό προσώπου!!! Έλαμψα σας λέω!!! Βέβαια τώρα ανησυχώ μήπως δεν έπρεπε να κάνω καθαρισμό λόγω των κρεμών που μου έβαλε, η μια μύριζε καμφορά αλλά μου είπε οτι είναι φυτικά. Υψήσυχνες στο τέλος δε μου κανε βέβαια αυτό απαγορεύεται σίγουρα. Εσείς τι γνωρίζετε για το θέμα;;;


b5vNp2.png

6SMBp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα!!!

σημερα πηγα στην παθολογο του ικα να γραψω εξετασεις και χαπια.Με ρωτουσε για την πρωτη εγκυμοσυνη πως ηταν και της ειπα πως ειχα λευκωμα και πιεση και πως ειχα βαλει πολλα κιλα.μετα με ρωτησε ποσα κιλα εβαλα της ειπα 5 και με μερτησε την πιεση οποτε μου ελεγε πως πρεπει να κανω αυστηρη διαιτα να τρωω μονο τα απαραιτητα πως εβαλα παρα πολλα κιλα και πως η πιεση μου δεν ειναι καλη.

η γυναικολογος μου δεν μου τα ειπε τοσο τραγικα...οκ μου ειπε κομμενο το αλατι αλλα οχι και αυστηρη διαιτα και να τρωω μονο τα απαραιτητα...τι να κανω τωρα?να την παρω τηλ?αφου το ιδιο θεμα το συζητησα με την γυναικολογο μου τι θα σκεφτει?πως δεν την εχω εμπιστοσυνη?εχω λυσαξει στην πεινα!!!!!!!!!!


nuidsoz2w.png

vnqfr9cay.png

Link to comment
Share on other sites

nefel μπορεις και κανεις αποτριχωση?εγω ποναω πολυ ισως να ειναι και ψυχολογικο.κανω με κερι μονο στην κοιλια που ειναι ακομη μουδιασμενη απο την καισαρικη και τα υπολοιπα σιλ και πιλ και με το μαλακο λιγο λιγο..


nuidsoz2w.png

vnqfr9cay.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...