Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 5 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Καλημερα!!! Πως εισαι κοριτσι μου?

Δόξα το Θεό είμαι καλά... Δεν έχω αιματακι... Ούτε εμετό έκανα προς το παρόν!!!! Τώρα αυτό δεν ξέρω αν είναι καλό!!! Νομίζω θα προτιμούσα να είχα κάνει!! Τρελή είμαι!!! χαχαχαχαχα!!! Εσύ πως πας;;;


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Μάντη είπε:

Δόξα το Θεό είμαι καλά... Δεν έχω αιματακι... Ούτε εμετό έκανα προς το παρόν!!!! Τώρα αυτό δεν ξέρω αν είναι καλό!!! Νομίζω θα προτιμούσα να είχα κάνει!! Τρελή είμαι!!! χαχαχαχαχα!!! Εσύ πως πας;;;

Κι εγω χαλαρα ειμαι. Νιωθω οτι δεν με ποναει το στηθος οπως την προηγουμενη εβδομαδα και το στομαχι μου απο χθες ειναι πιο ηρεμο. Ουτε εγω ξερω αν αυτο ειναι καλο και νομιζω θα ημουν πιο ησυχη αν υπεφερα λιγακι για να νιωθω οτι πηγαινει καλα. Ειδες;;;; Υπαρχει κι αλλη το ιδιο τρελη με σενα

  • Χαχα 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , Alekk είπε:

Καλημερα κοριτσια πως παει σημερα; Καλο ΣΚ σε ολες! Ειθε να σταματησουν τα χαζοαιματακια... MELINASP εχω απο την Πεμπτη, ευτυχως πλεον μονο καφε... Να σε ρωτησω, το μαγνησιο βοηθα στις κραμπες στην κοιλιτσα; Επισης, βρε κοριτσια πειτε για το να σηκωνουμε βαρος στην εγκυμοςυνη. Αλλοι λενε οχι, αλλοι λενε δεν πειραζει. Εχω ενα... 14κιλο σκετη γλυκα που θελει ολο φιλακια και αγκαλιες.

ΥΓ Μελινα κρατα αυτο τον γιατρο να γεννησεις στο Ρεα να ειμαστε μαζι! Χαχαχαχα

Καλημερα εγω ευτυχως πλεον απο το βραδυ μονο καφε!!! Ποσες μερες σου κρατησαν τα καφε; σου ειπαν για ποιο λογο τα εχεις; 

Ναι το μαγνησιο ειναι για να μην κανεις κραμπες και να μην ποναει η κοιλια σου. Δεν βοηθουν οι κραμπες το μπεμπακι. 

Εγω θα ελεγα αφου ειχες αιματακι να μην σηκωνεις. Να σου ζησει!!!

Ρεα εισαι κ εσυ;;; πως τον λενε τον δικο σου;;;; αυτον τον λενε γαλατη.

 

Καλημερα @Μαρία1430 @Μάντη κοριτσια μου πως ειστε;;;;

Μπραβο μαντη μου!!! 

Μαρια μου σε καταλαβαινω απολυτα σε αυτη τη τρελα δεν ειναι τοσο ευαισθητο το στηθος μου και ανησυχω θα θελα να ειναι χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , MELINASP είπε:

Καλημερα εγω ευτυχως πλεον απο το βραδυ μονο καφε!!! Ποσες μερες σου κρατησαν τα καφε; σου ειπαν για ποιο λογο τα εχεις; 

Ναι το μαγνησιο ειναι για να μην κανεις κραμπες και να μην ποναει η κοιλια σου. Δεν βοηθουν οι κραμπες το μπεμπακι. 

Εγω θα ελεγα αφου ειχες αιματακι να μην σηκωνεις. Να σου ζησει!!!

Ρεα εισαι κ εσυ;;; πως τον λενε τον δικο σου;;;; αυτον τον λενε γαλατη.

 

Καλημερα @Μαρία1430 @Μάντη κοριτσια μου πως ειστε;;;;

Μπραβο μαντη μου!!! 

Μαρια μου σε καταλαβαινω απολυτα σε αυτη τη τρελα δεν ειναι τοσο ευαισθητο το στηθος μου και ανησυχω θα θελα να ειναι χαχαχαχα

Ας ειναι καλα τα σπορακια μας κι ας ανησυχουμε δεν πειραζει


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!τι μου κανετε;;πως ειστε;;;; 

@MELINASP τι ηταν ολα αυτα που περασες εχθες βρε κοριτσι μου;;;;πολυ καλα εκανες και πηγες και σε αλλον γιατρο!!!και εγω εξαιτιας του προηγουμενου γιατρου που ειχα κατεληξα να κανω ανοιχτο χειρουργειο.για αυτο αν κατι δεν μας καθεται καλα πρεπει να παιρνουμε και δευτερη γνωμη!!! 

@Ασία καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη κοριτσι μου!!!με το καλο να κανεις και τον υπερηχο!!! 

@ada32, @Alekk, @Μαρία1430, @Μάντη, @Gwgoulini26, @anemoni1989

Εσεις τι κανετε κοριτσια;;ελπιζω να μην ξεχασα καποια :)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Rozita1510 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!!!τι μου κανετε;;πως ειστε;;;; 

@MELINASP τι ηταν ολα αυτα που περασες εχθες βρε κοριτσι μου;;;;πολυ καλα εκανες και πηγες και σε αλλον γιατρο!!!και εγω εξαιτιας του προηγουμενου γιατρου που ειχα κατεληξα να κανω ανοιχτο χειρουργειο.για αυτο αν κατι δεν μας καθεται καλα πρεπει να παιρνουμε και δευτερη γνωμη!!! 

@Ασία καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη κοριτσι μου!!!με το καλο να κανεις και τον υπερηχο!!! 

@ada32, @Alekk, @Μαρία1430, @Μάντη, @Gwgoulini26, @anemoni1989

Εσεις τι κανετε κοριτσια;;ελπιζω να μην ξεχασα καποια :)

Πως να ειμαι? Να εδω λεω δυνατα ολα τα χαζα που φοβαμαι και σκεφτομαι και πιστευω οτι δεν με κραζετε... Εσυ πως εισαι κοπελα μου?


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

@Μαρία1430 αυτο ακριβως ας ειμαι χαλια αλλα το σπορακι καλα και επειδη νιωθω εγω καλα σκεφτομαι μηπως δεν ειναι καλα το σπορι. Ασε σου λεω εχω χαζεψει!!!

@Rozita1510 αχ κοριτσακι μου τρελαθηκα χθες αλλα τωρα ψιλοηρεμησα! Θα ηρεμησω εντελως την αλλη παρασκευη στον υπερηχο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , MELINASP είπε:

@Μαρία1430 αυτο ακριβως ας ειμαι χαλια αλλα το σπορακι καλα και επειδη νιωθω εγω καλα σκεφτομαι μηπως δεν ειναι καλα το σπορι. Ασε σου λεω εχω χαζεψει!!!

@Rozita1510 αχ κοριτσακι μου τρελαθηκα χθες αλλα τωρα ψιλοηρεμησα! Θα ηρεμησω εντελως την αλλη παρασκευη στον υπερηχο

Ωωωωω πιθανοτατα κι εγω να κανω την αλλη Παρασκευη υπερηχο. Μαζι θα εχουμε νεοτερα


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Μαρία1430 είπε:

Πως να ειμαι? Να εδω λεω δυνατα ολα τα χαζα που φοβαμαι και σκεφτομαι και πιστευω οτι δεν με κραζετε... Εσυ πως εισαι κοπελα μου?

Βρε τι βλακειες καθεσαι και σκεφτεσαι;;;ειναι δυνατον να σε κραξουμε;;;αφου ολες τις ιδιες ανησυχιες εχουμε!!!και πολυ καλα κανεις και τα λες για να ανταλλασουμε αποψεις!! Εγω ηρεμα κοριτσι μου!σημερα και εγω δεν εχω τπτ απο συμπτωματα!!και στον γιατρο μου που του το ειχα πει μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικο!!

πρίν από 2 λεπτά , MELINASP είπε:

@Μαρία1430 αυτο ακριβως ας ειμαι χαλια αλλα το σπορακι καλα και επειδη νιωθω εγω καλα σκεφτομαι μηπως δεν ειναι καλα το σπορι. Ασε σου λεω εχω χαζεψει!!!

@Rozita1510 αχ κοριτσακι μου τρελαθηκα χθες αλλα τωρα ψιλοηρεμησα! Θα ηρεμησω εντελως την αλλη παρασκευη στον υπερηχο

Αφου ηρεμησες τωρα ολα καλα!!!μα τι γιατροι ειναι αυτοι δεν μπορω να καταλαβω!!!αν νιωθεις καλυτερα κρατα τον δευτερο!μου φαινεται πιο νορμαλ :)

Link to comment
Share on other sites

Melinasp το αιμα αιμα κρατησε λιγα λεπτα την Πεμπτη, εκτοτε εχω μονο καφε. 

Κανει καλο το μαγνησιο ε; Παιρνω μια πολυβιταμινη που εχει, μεταξυ αλλων, και 150mg μαγνησιο. Ειναι παραπανω εσενα;

Οχι δεν τον λενε ετσι, αν θες σου λεω σε μηνυμα. Δε ξερω μηπως θεωρειται διαφημιση αν σου πω εδω.

Απο χθες εχω παλι πονους πισω χαμηλα στη μεση (στα νεφρα;;;). Ειχαν υποχωρησει αλλα με την αιμορραγια εμφανιστηκαν παλι

Rozita1510 χαχα ολες μας πετυχες! Μας πως το κανετε αυτο που εμφανιζονται τα ονοματα ετσι; Εγω δεν μπορω!!!

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχκχα!!!και εγω προσφατα το εμαθα!!! Θα πατας @ και το ονομα που θες μεχρι να στο εμφανισει απο κατω.και αν θες και δευτερο ονομα θα αφηνεις κενο @ και παλι το ιδιο!ελπιζω να σε βοηθησα και να μην σε μπερδεψα :)

πρίν από 1 λεπτό , Rozita1510 είπε:

Χαχαχκχα!!!και εγω προσφατα το εμαθα!!! Θα πατας @ και το ονομα που θες μεχρι να στο εμφανισει απο κατω.και αν θες και δευτερο ονομα θα αφηνεις κενο @ και παλι το ιδιο!ελπιζω να σε βοηθησα και να μην σε μπερδεψα :)

 @Alekk

Link to comment
Share on other sites

Just now, MELINASP είπε:

@Μαρία1430 αχ ωραια να παρουμε θαρρος η μια απο ην αλλη!!!

@Rozita1510 τον δευτερο νομιζω θα κρατησω!!

Κρατα τον μελινακι γιατι και εγω ρεα θα γεννησω!και ο δικος μου εκει ειναι!!!χαχαχαχ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...