Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

Καλημερα τι κανετε σημερα η τι θα κανετε;;;;  εγω παλι αυπνιες το βραδυ 3 η ωρα εκανα βολτες...  Και ποναγε η πλατη μου παλι αλλα αυτο το εχω συνηθησει απο την ρευματοπαθεια που εχω...  Τον αντρα μ λυπαμε που παει αυπνος στην δουλεια.  


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 21 λεπτά , ναντια δε είπε:

Καλημερα τι κανετε σημερα η τι θα κανετε;;;;  εγω παλι αυπνιες το βραδυ 3 η ωρα εκανα βολτες...  Και ποναγε η πλατη μου παλι αλλα αυτο το εχω συνηθησει απο την ρευματοπαθεια που εχω...  Τον αντρα μ λυπαμε που παει αυπνος στην δουλεια.  

Καλημέρα!!! Τον ξυπνας και αυτον καλε τον καημενο??? 

Εγω επειδη ξυπναω επισης νωρις (κοιμαμαι με τς κοτες) , οταν κοιμαται το αγορι μου, πηγαινω στον καναπε για να μην τον ξυπνησω... 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καληνερα αντε ξεκινησε κ ο δικος σ μπομπιρας λοιπον καλβ απολαυση... 

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

Καλημέρα!!! Τον ξυπνας και αυτον καλε τον καημενο??? 

Εγω επειδη ξυπναω επισης νωρις (κοιμαμαι με τς κοτες) , οταν κοιμαται το αγορι μου, πηγαινω στον καναπε για να μην τον ξυπνησω... 

Οχι δν το ξυπναω αλλα ξυπναει απο μονος τ με το παραμικρο φαντασου τουαλετα παβ κακ το καταλαβαινει... 

  • Μου αρέσει 1

...:-D

Link to comment
Share on other sites

Είναι πίκρα να ξυπνάει τόσο εύκολα ο άλλος... αλλά εσύ τι να κάνεις?

Παιδιά νομίζω ότι τις τελευταίες μέρες όχι μόνο καταλαβαίνω τη μικρή και καθιστή αλλά νομίζω ότι έχει ξεσκιστεί στο κούνημα... είναι λογικό?

Κάποια στιγμή δε, το ένιωσα και αριστερα και δεξιά σα να τεντωνόταν ή να έδινε κλωτσιά και μπουνιά μαζί ένα πράμα... Αμα κάνει έτσι τώρα, όταν βγει τι θα κάνει εεε????

  • Χαχα 1

UUiMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:-DΚορίτσια μιας κ είστε μανούλες Οκτωβρίου κ προηγειστε κάποιες εβδομάδες... Για πείτε μου

Τα ενοχλητικά συμπτώματα πότε σταμάτησαν; εγώ έκλεισα τη 13η εβδομάδα κ είμαι πολύ καλά... Απλά ξέρετε δε νιώθω ακόμη το σπορι κι όλο αναρωτιέμαι τι να γίνεται εκεί μέσα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Nightwish είπε:

Είναι πίκρα να ξυπνάει τόσο εύκολα ο άλλος... αλλά εσύ τι να κάνεις?

Παιδιά νομίζω ότι τις τελευταίες μέρες όχι μόνο καταλαβαίνω τη μικρή και καθιστή αλλά νομίζω ότι έχει ξεσκιστεί στο κούνημα... είναι λογικό?

Κάποια στιγμή δε, το ένιωσα και αριστερα και δεξιά σα να τεντωνόταν ή να έδινε κλωτσιά και μπουνιά μαζί ένα πράμα... Αμα κάνει έτσι τώρα, όταν βγει τι θα κάνει εεε????

Σε ποια εβδομάδα εισαι καλε? Αχαχααχααχα

Ε ρε γλέντιαααααααα

Μεγαλες στιγμές θα ζήσουμε 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Nightwish είπε:

Είναι πίκρα να ξυπνάει τόσο εύκολα ο άλλος... αλλά εσύ τι να κάνεις?

Παιδιά νομίζω ότι τις τελευταίες μέρες όχι μόνο καταλαβαίνω τη μικρή και καθιστή αλλά νομίζω ότι έχει ξεσκιστεί στο κούνημα... είναι λογικό?

Κάποια στιγμή δε, το ένιωσα και αριστερα και δεξιά σα να τεντωνόταν ή να έδινε κλωτσιά και μπουνιά μαζί ένα πράμα... Αμα κάνει έτσι τώρα, όταν βγει τι θα κάνει εεε????

το θεμα ειναι οτι και εγω ξυπναω με το πραμαικρο οποτε αστα! εμενα πριν 3 μερες ημουν καθιστη στον καναπε και ενιωσα λες και μου τραβηξε τον αφαλο και  μετα απο ενα λεπτο μου εριξε μια καλη σαν κλωτσια ηταν αφου πεταχτηκα.. λογικα ξεκινησαν!!! και εχουμε πολυ δρομο ακομα...σε ποια εβδομαδα εισαι?


...:-D

Link to comment
Share on other sites

είμαι 19 + 3 σύμφωνα με την περίοδο και 20 εβδ σύμφωνα με την αυχενική..

Μια λύση @ναντια δε είναι να κοιμάστε δυστυχώς χώρια αυτή την περίοδο μπας και κοιμηθεί ο ένας τουλάχιστον... έτσι κάνουμε κι εμείς αν έχει ο ένας αυπνίες ή είναι να ξυπνήσει νωρίς και δεν θέλει να ξυπνήσει τον άλλον...


UUiMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοπελες.καθαριοτητα για μενα σημερα,2  πλυντηρια,σκουπισμα σφουγγαριαμα μαγειρεμα...τωρα ξαπλωσα.

Εγω τον νιωθω καθημερινα πια τον μπεμπη μου και μ αρεσειι...ανυπομονω να ρχεται η ωρα της ξαπλας να παιζουμε.

Κι ο αντρας μου εβαλε το χερι στην κοιλια μου κι ενιωσε το τρανταγμα.

Ενθουσιαστηκε.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Μαρουλακι είπε:

:-DΚορίτσια μιας κ είστε μανούλες Οκτωβρίου κ προηγειστε κάποιες εβδομάδες... Για πείτε μου

Τα ενοχλητικά συμπτώματα πότε σταμάτησαν; εγώ έκλεισα τη 13η εβδομάδα κ είμαι πολύ καλά... Απλά ξέρετε δε νιώθω ακόμη το σπορι κι όλο αναρωτιέμαι τι να γίνεται εκεί μέσα

Εμενα σταματησαν καπου στην 16 εβδομαδα αλλα εγω ζητημα να ειχα κανει 8 εμετους ανακατευομουν ομως πολυ.  Οσον αφορα το μωρο εγω το ενιωσα 16 εβδομαδα αλλα επιδη ειναι το πρωτο μου νομιζα οτι ειναι το εντερο μου..  Σιγουρευτικα ομως στην 18η εβδομαδα θα το καταλαβεις οταν ειναι και εγω ελεγα συνεχεια ποτε θα θα νιωσω τωρα στην 22η εβδομαδα το νιωθω καθε μερα..  Οποτε σε ενα μηνα περιπου..  Θα τι νιωσεις κ εσυ ο γιατρος μου μου ειχε πει οτι το πρωτο παιδι το νιωθεις μεταξυ 19 με 22 εβδομαδες επειδη τα τοιχωματα της κοιλια ειναι πιο σφηχτα το δευτερο παιδι πιο νωρις.  Τωρα εγω πιστευω πως η καυε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη σε λιγες εβδομαδες θα το νιωθεις και εσυ.  Να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη σου ευχομαι. 

 

2 ώρες πρίν, Μαρουλακι είπε:

:-DΚορίτσια μιας κ είστε μανούλες Οκτωβρίου κ προηγειστε κάποιες εβδομάδες... Για πείτε μου

Τα ενοχλητικά συμπτώματα πότε σταμάτησαν; εγώ έκλεισα τη 13η εβδομάδα κ είμαι πολύ καλά... Απλά ξέρετε δε νιώθω ακόμη το σπορι κι όλο αναρωτιέμαι τι να γίνεται εκεί μέσα

 

πρίν από 12 λεπτά , zina7777 είπε:

Γεια σας κοπελες.καθαριοτητα για μενα σημερα,2  πλυντηρια,σκουπισμα σφουγγαριαμα μαγειρεμα...τωρα ξαπλωσα.

Εγω τον νιωθω καθημερινα πια τον μπεμπη μου και μ αρεσειι...ανυπομονω να ρχεται η ωρα της ξαπλας να παιζουμε.

Κι ο αντρας μου εβαλε το χερι στην κοιλια μου κι ενιωσε το τρανταγμα.

Ενθουσιαστηκε.

Να μην κουραζεσε τοσο πολυ.  Εγω παλι αν ειμαι πανω απο μιση ωρα ορθια νιωθω βαρος χαμηλα στην κοιλια κ κουραζομαι και μονο αμα ξαπλωσω με ηρεμη...  Εμενα στην αρχη τ εκανε κολπα καθε φορα που εβαζε το χερι τ στην κοιλια μ δν εκανε τπτ κ οταν το εβγαζε κουνιαταν τωρα του εχει κανει το χατηρι 2 3 φορες.. 

  • Χαχα 1

...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ναντια δε είπε:

Εμενα σταματησαν καπου στην 16 εβδομαδα αλλα εγω ζητημα να ειχα κανει 8 εμετους ανακατευομουν ομως πολυ.  Οσον αφορα το μωρο εγω το ενιωσα 16 εβδομαδα αλλα επιδη ειναι το πρωτο μου νομιζα οτι ειναι το εντερο μου..  Σιγουρευτικα ομως στην 18η εβδομαδα θα το καταλαβεις οταν ειναι και εγω ελεγα συνεχεια ποτε θα θα νιωσω τωρα στην 22η εβδομαδα το νιωθω καθε μερα..  Οποτε σε ενα μηνα περιπου..  Θα τι νιωσεις κ εσυ ο γιατρος μου μου ειχε πει οτι το πρωτο παιδι το νιωθεις μεταξυ 19 με 22 εβδομαδες επειδη τα τοιχωματα της κοιλια ειναι πιο σφηχτα το δευτερο παιδι πιο νωρις.  Τωρα εγω πιστευω πως η καυε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη σε λιγες εβδομαδες θα το νιωθεις και εσυ.  Να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη σου ευχομαι. 

 

 

Να μην κουραζεσε τοσο πολυ.  Εγω παλι αν ειμαι πανω απο μιση ωρα ορθια νιωθω βαρος χαμηλα στην κοιλια κ κουραζομαι και μονο αμα ξαπλωσω με ηρεμη...  Εμενα στην αρχη τ εκανε κολπα καθε φορα που εβαζε το χερι τ στην κοιλια μ δν εκανε τπτ κ οταν το εβγαζε κουνιαταν τωρα του εχει κανει το χατηρι 2 3 φορες.. 

Ταραζομαι αν νιωθω το σπιτι βρωμικο.τα εκανα ολα αργα και ρομαντικα.χωρις να σηκωσω βαρος.

Οσο περναει ο καιρος θα νιωθουμε περισσοτερα λογικα

Αχ μακαρι..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, zina7777 είπε:

Ταραζομαι αν νιωθω το σπιτι βρωμικο.τα εκανα ολα αργα και ρομαντικα.χωρις να σηκωσω βαρος.

Οσο περναει ο καιρος θα νιωθουμε περισσοτερα λογικα

Αχ μακαρι..

Φαντασου εγω πως ημουν που για 3 μηνες ημουν ξαπλα κ μου τα εκαναν αλλοι κ τρελε ομουν γτ δν ηταν οπως ηθελα σε καταλαβαινω σε αυτο που λες.  Εγω ειπα αρχες αυγουστου λιγο πριν γεννησω θα φερω κοπελα να μου τα κανει ολα μια καλη γενικη και να ησυχασω δν γινετε αλλιως. 

  • Μου αρέσει 1

...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...