Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 10 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Εγώ δεν κάνω ακόμα σχεδόν καμία δουλειά ειδικά σκούπα σφουγγάρισμα!!! Παίρνω γυναίκα και μου τα κάνει όλα για να είμαι ήσυχη!!!!

Ουτε εγω κανω δουλειες... Αλλα ευτυχως εχω τν αντρα μου που μια φορα εστω την εβδομάδα μας ξεβρωμιζει!!! Η μανα μ εχει αναλαβει νεροχυτη, σίδερο και μαγειρεμα.... Πφφφφφ

  • Μου αρέσει 2

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

Ουτε εγω κανω δουλειες... Αλλα ευτυχως εχω τν αντρα μου που μια φορα εστω την εβδομάδα μας ξεβρωμιζει!!! Η μανα μ εχει αναλαβει νεροχυτη, σίδερο και μαγειρεμα.... Πφφφφφ

Εμένα ο άντρας μ έχει αναλάβει σεντόνι και νεροχύτη!!! Χαχαχαχα ευτυχώς βοηθάει σε όλα !!! 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ είστε τυχερές.. εμενα ο δικός μου αν και είναι τέλειος μάγειρας και έχει αναλάβει αυτό το κομμάτι, στην καθαριότητα δεν το έχει και πολύ ή τουλάχιστον δεν το έχει για τα δικά μου δεδομένα οπότε αναγκαστικά τα κάνω εγώ και μετά τα παίζωωω...


UUiMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα το φακο του κινητου ακριβως πανω απ το πουλι μου.ακριβως πανω στο δερμα.

(Συμβουλη του πατερα μου) δεν ξερω αν το εκανα σχετικα νωρις ή αν ειναι για μεταγενεστερους μηνες παντως ο μπεμπης μου κουνηθηκε.(για οσες δεν εχουν νιωσει ακομα αν το δοκιμαζαν....?)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , zina7777 είπε:

Εβαλα το φακο του κινητου ακριβως πανω απ το πουλι μου.ακριβως πανω στο δερμα.

(Συμβουλη του πατερα μου) δεν ξερω αν το εκανα σχετικα νωρις ή αν ειναι για μεταγενεστερους μηνες παντως ο μπεμπης μου κουνηθηκε.(για οσες δεν εχουν νιωσει ακομα αν το δοκιμαζαν....?)

χα χα χα τι εννοεις καλε??? 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!μπηκα και σημερα στην 22η εβδομαδα! αλλες 18 και ισως λιγοτερες... ωραιο ακουγετε... εμεις πηραμε καροτσι 3 σε ενα της camarelo avenger.. φενετε πολυ καλο τωα θα δειξει στη πραξη!

  • Μου αρέσει 1

...:-D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες !

Εγω κορίτσια δεν άντεξα και κατέβηκα Αθήνα. Ο γιατρός μου είπε όλα καλά, οι μετρήσεις δεν ήταν ακριβείς, πήγε η καρδιά μου στη θέση της.   Σε 2 βδομαδες θα πάω για β επιπέδου, ως τότε ξεκούραση για σιγουριά.   Ο μικρός έχει μεγαλώσει και είναι μια χαρά. Πλέον τον νιώθω καθημερινά .

Α! επιστρέφοντας περάσαμε από το mother baby και πήρα δώρο το μαξιλάρι . Κάποια νομιζω το είχε αναφέρει . Είναι αυτά τα μεγάλα με τα μπαλάκια μέσα .

@zina7777 τι κόλπα είναι αυτά ;

Τι ωραία που ξεκινήσατε τις αγορές ! Εμένα οι ξάδερφες Αθήνα μου μάζεψαν ρούχα. έχει γεμίσει το δωμάτιο τοσοδουλικα ρουχαλάκια και παπουτσάκια αγκαλιάς , εχω τρελαθεί !

  • Μου αρέσει 1

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 18/5/2018 at 7:26 ΠΜ, ναντια δε είπε:

καλημερα το σκορ ειναι 10-6!!!! μετο καλο σε ολες μας !!!!

καλημερα το σκορ ειναι 10-6!!!! μετο καλο σε ολες μας !!!! επιτελους αλλη μια νυφη χαχαχαχ μπραβο κοριτσι μου αυτο εχει σημασια να ειναι ολα καλα.... εμενα εχει αρχισει και τετντωνει η κοιλια μου παρα πολυ.και εχει αρχισει και πεταγετε και ο αφαλος... σημερα θα παμε να δουμε για καροτσι και κουνια καροτσι μαλλον εχουμε καταληξει στο camarello εχω ακουσει καλες κριτικες ελπιζω να βγουν αληθινες. τωρα για κουνια ειμαι σε δειλημα πολυμορφικη η απλη αλλα αν ειναι απλη θα θελω και αλλαξερια και μετα ξεφευγουμε στην τιμη ....εσεις τι θα παρετε? εχετε αποφασισει?

Καλημέρα!Και Χρόνια πολλά για την γιορτή σου,αν κατάλαβα καλά σήμερα σήμερα γιορτάζεις!να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος και με έναν πόνο εύχομαι! Δεν έχω σκεφτεί ακόμη τίποτα για τα ψώνια του μωρό,σε κανένα δίμηνο πιστεύω θα ξεκινήσω.

On 18/5/2018 at 7:33 ΠΜ, anemoni1989 είπε:

Καλημερα!!! Χαχα πως σας την έφερε έτσι η μπεμπα??? Παμπονηρη!!!!!! Ελπιζω να μην σας το αλλάξει παλι σ πορεία!!! Αχαχαχχαχαχα 

Καλημέρα!!κι εγώ το ίδιο ελπίζω γιατί έχω αρχίσει κ το πιστεύω πως είναι κοριτσάκι τώρα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα!!!

Νάντια μου γιορτάζεις σμρ??? Χρόνια σου πολλά.. υγεία στο μωράκι σου κ σε σένα, με το καλό να το εχεις στην αγκαλίτσα σου κ να έχετε πολύ πολύ αγάπη με τον αντρούλη σου να το μεγαλώσετε κ να το καμαρώνετε.. 

1 hour ago, eamo είπε:

Καλημέρα σε όλες !

Εγω κορίτσια δεν άντεξα και κατέβηκα Αθήνα. Ο γιατρός μου είπε όλα καλά, οι μετρήσεις δεν ήταν ακριβείς, πήγε η καρδιά μου στη θέση της.   Σε 2 βδομαδες θα πάω για β επιπέδου, ως τότε ξεκούραση για σιγουριά.   Ο μικρός έχει μεγαλώσει και είναι μια χαρά. Πλέον τον νιώθω καθημερινά .

καλα έκανες κοπέλα μ κ πήγες.. μια χαρά είδες? όλα τέλεια,.. απο δω κ πέρα μονο χαρες

Link to comment
Share on other sites

On 18/5/2018 at 11:02 ΠΜ, ada32 είπε:

Καλημερα κοριτσια! τελεια τα νεα σας! 

@Μάντη τελεια τα νεα σου ! 

@Ασία τελεια ! με το καλο η μπουμπου σας! τραχηλο σου μετρησε? 

@zina7777μην τα σκεφτεσαι απο τωρα. και εγω φοβαμαι αλλα ειναι νωρις ακομα .. κ δεν θελω να αγχωθω

εμεις πηγαμε χθες κ ειδαμε στα kiddo για καροτσια , σεντονια ,κουβερτες κ τα παντα  γενικα..

αποφασισα οτι σιγουρα θα παρω καθισμα αυτοκινητου απο 0 εως 36 , ενα ρηλαξ κουνια κ ενα λικνο που θα το κανει ο  αντρας μου! 

απο σεντονακια κ παντες μου φανηκαν πολυ ακριβα (παντα 100 ευρω αποτελουμενη απο 3 μαξιλαρια στην ουσια..,ελεος ) αλλα βλεπω στο ιντερνετ οτι εχει σετ πολυ οικονομικα.

Καλημέρα!Ευχαριστώ!Ναι μέτρησε κ τράχηλο, ήταν περίπου 3,5, μια χαρά δηλαδή.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, zina7777 είπε:

Εβαλα το φακο του κινητου ακριβως πανω απ το πουλι μου.ακριβως πανω στο δερμα.

(Συμβουλη του πατερα μου) δεν ξερω αν το εκανα σχετικα νωρις ή αν ειναι για μεταγενεστερους μηνες παντως ο μπεμπης μου κουνηθηκε.(για οσες δεν εχουν νιωσει ακομα αν το δοκιμαζαν....?)

αυτο το διάβασα κ γω με τον φακο αλλα κ της μέρες που δε την νιωθω εντονα το σκεφτομαι αλλα μετά την λυπάμαι την καημενούλα μωρε.. φοβαμει ότι θα την τρομάξω... εδω στον υπέρηχο κ βαζει τα χερακια της μπροστα στα ματακια..

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

On 18/5/2018 at 12:00 ΜΜ, Μαρία1430 είπε:

Ε μα τι αγχος κι αυτο με τα φαγητα... Οσον αφορα τα κιλα εχω αρχισει να αγχωνομαι γτ ανοιξε η ορεξη μου αυτες τις μερες. Ευτυχως ειμαι 0,5 κιλο κατω απο την ημερα που εμαθα την εγκυμοσυνη

Πωπω σοβαρά? Μωρέ μπράβο!Εγώ έχω πάρει 4,5 ήδη.

On 18/5/2018 at 2:46 ΜΜ, irinikavala είπε:

δεν εχω ιδέα απο καθισματακι αλλα οταν κανεις την λίστα σου στειλτην κ κατα μας,.. πρεπει βασικα να κανουμε εναν πίνακα με τα ειδη που χρειάζονται κ καθε μια να προσθετει οτι της φαινεται χρήσιμο...

αααα καρέκλα θηλασμου θα πάρετε ή σας φαίνεται πεταμένα λεφτα???

Πεταμένα λεφτά!

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααααααα και καλη εβδομαδα να εχουμε!

Χρονια πολλα στους/στις εορταζοντες/ουσες

πως ειστε? Εμενα με εχει πιασει μια τρελη ανησυχια μηπως κατι δεν πηγαινει καλα με το μικρο μας. Εκει που το ειχα ψιλοξεπερασει αρχισα να το φοβαμαι παλι.

Μαλλον γτ βλεπω οτι ολες εχετε νιωσει τα μωρακια σας ενω εγω ακομα... Απλα ευχομαι να ειναι καλα και να μεγαλωνει


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...