Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

4 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Καλημέρα σε όλες!!!!! 

Χρόνια πολλά!!!!! Ότι επιθυμείς με ένα πονο!!! Θυμάμαι ότι πήρες αυτό το καρότσι διάβασα και είχε πολύ καλές κριτικές! Αλλά εγώ δεν θέλω 3 σε 1 γτ έχω καλαθουνα και καθισματακι αυτοκινήτου αυγό! Μου τα έδωσε η αδελφή μου... 

Μαράκιιιι σήμερα μπαίνω στο 5ο!!! Νομίζω ότι ένιωσα προχθές το βράδυ το μπέμπη μου αλλά δεν είμαι και σίγουρη!!! Χθες δεν ένιωσα κάτι!!! Οπότε δεν είσαι η μόνη! Μην έχεις άγχος!!! Πότε πας για υπέρηχο;;;

Joie litetrax 179€' pep perego si 277€,inglessina espresso 213€ carello m8 195 ριξε μια ματια αν θες σε αυτο επισης ε χει οικονομικα και η κικο

πρίν από 9 λεπτά , Μάντη είπε:

Ξάπλα κάθομαι σχεδόν όλοι μέρα!!!

Μπραβο μαντυ μου δν εμεινε πολυ ακομα

  • Μου αρέσει 1

...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 1 λεπτό , ναντια δε είπε:

Joie litetrax 179€' pep perego si 277€,inglessina espresso 213€ carello m8 195 ριξε μια ματια αν θες σε αυτο επισης ε χει οικονομικα και η κικο

Αχ ευχαριστωωω θα μπω να δω και κριτικές... Το ινκλεσινα το εσπρέσσο το έχω δει αλλά δεν μου αρέσει γτ το μωρό θα βλέπει μόνο προς το δρόμο...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Μάντη είπε:

Αχ ευχαριστωωω θα μπω να δω και κριτικές... Το ινκλεσινα το εσπρέσσο το έχω δει αλλά δεν μου αρέσει γτ το μωρό θα βλέπει μόνο προς το δρόμο...

πρίν από 9 λεπτά , Μάντη είπε:

Αχ ευχαριστωωω θα μπω να δω και κριτικές... Το ινκλεσινα το εσπρέσσο το έχω δει αλλά δεν μου αρέσει γτ το μωρό θα βλέπει μόνο προς το δρόμο...

Το carello m8 εμενα μαρεσει και καλη τιμη και ρυθμιζομενο να το βλεπεις και εσυ κ πρις το δρομο. 

  • Μου αρέσει 1

...:-D

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Μάντη said:

Μια χαρά είναι και εγώ είχα ίχνη αιμοσφαιρίνης το προηγούμενο μήνα και όλα καλά είναι... Όσο για τον αιματοκρίτη παίρνεις σίδηρο;;; Έγω έχω 27 και το παλεύω!!! Χυμο πορτοκάλι φακές μοσχάρι... Όσο μπορείς!!!

Καλέ πως την παλεύεις με 27 αιματοκρίτη??? Δεν ζαλίζεσαι όλη την ώρα? Δεν κρυώνεις? Ο γιατρός σου δεν θεωρεί καλό να πάρεις σίδηρο για να τον ενισχύσεις?


UUiMp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nightwish είπε:

Καλέ πως την παλεύεις με 27 αιματοκρίτη??? Δεν ζαλίζεσαι όλη την ώρα? Δεν κρυώνεις? Ο γιατρός σου δεν θεωρεί καλό να πάρεις σίδηρο για να τον ενισχύσεις?

Εννοείται πως παίρνω σίδηρο... Όταν λέω το παλεύω εννοώ και με διατροφή... Ζαλίζομαι αρκετά κρύο όχι δεν νιώθω τόσο πολύ ευτυχώς... Ελπίζω πως θα ανέβει σε λίγες μέρες θα κάνω εξετάσεις πάλι...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια σχεδον το μισο εφυγε.. μας εμεινε αλλο τοσο  εως τον οκτωβριο!! ελπιζω ολες μας μετα την β επιπεδου να ηρεμησουμε λιγακι..

καφε πινει καμια σας? εγω πλεον νιωθω σαν να χρειαζομαι λιγο γτ κοιμαμαι πολλες ωρες κ δεν μπορω να λειτουγησω στην δουλεια..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , ada32 είπε:

κοριτσια σχεδον το μισο εφυγε.. μας εμεινε αλλο τοσο  εως τον οκτωβριο!! ελπιζω ολες μας μετα την β επιπεδου να ηρεμησουμε λιγακι..

καφε πινει καμια σας? εγω πλεον νιωθω σαν να χρειαζομαι λιγο γτ κοιμαμαι πολλες ωρες κ δεν μπορω να λειτουγησω στην δουλεια..

Ελληνικο ελαφρυ το πρωι.1.

 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, ada32 said:

κοριτσια σχεδον το μισο εφυγε.. μας εμεινε αλλο τοσο  εως τον οκτωβριο!! ελπιζω ολες μας μετα την β επιπεδου να ηρεμησουμε λιγακι..

καφε πινει καμια σας? εγω πλεον νιωθω σαν να χρειαζομαι λιγο γτ κοιμαμαι πολλες ωρες κ δεν μπορω να λειτουγησω στην δουλεια..

Όντως το μισό το φάγαμε! Δεν το πιστεύω! :D

Πίνω κανα καφεδάκι ελαφρύ αμα βγω έξω και δεν θέλω ή έχω πιει ήδη χυμό, αν και ο γιατρός μου έχει πει έναν την ημέρα αν θέλω.

Όντως και γω νιώθω να έχει επανέλθει η έντονη υπνηλία του πρώτου τριμήνου! Πώς γίνεται αυτό άραγε???

 


UUiMp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nightwish είπε:

Όντως το μισό το φάγαμε! Δεν το πιστεύω! :D

Πίνω κανα καφεδάκι ελαφρύ αμα βγω έξω και δεν θέλω ή έχω πιει ήδη χυμό, αν και ο γιατρός μου έχει πει έναν την ημέρα αν θέλω.

Όντως και γω νιώθω να έχει επανέλθει η έντονη υπνηλία του πρώτου τριμήνου! Πώς γίνεται αυτό άραγε???

 

αχ δεν ξερω.. εγω αν ειμαι μονη μου στο σπιτι  ,κοιμαμαι 3ωρα!! κ μετα δν μπορω να συνελθω.. αστα..κ εννοεται οτι ζεσταινομαι αρκετα! ειδικα οι πατουσες μου καιγονται .. φοραω κατι sneakers στην δουλεια κ το μεσημερι νιωθω οτι εχουν παρει φωτια.. :( 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 15 λεπτά , ada32 είπε:

ωραια ! να μην εχω τυψεις που πινω! ποτε  εχεις β επιπεδου?

Τεταρτη 18:00

Δε περνανε οι ωρες ...

Θελω να τον ρωτηαω για τον τραχηλο και αν αυτο που νιωθω τωρα που ειμαι ξαπλα ειναι το μωρο που αλλζει θεση η πετρωμα στην κοιλια οπως ειπε η τονυ(συμπτωματα) για συσπασεις...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , zina7777 είπε:

Τεταρτη 18:00

Δε περνανε οι ωρες ...

Θελω να τον ρωτηαω για τον τραχηλο και αν αυτο που νιωθω τωρα που ειμαι ξαπλα ειναι το μωρο που αλλζει θεση η πετρωμα στην κοιλια οπως ειπε η τονυ(συμπτωματα) για συσπασεις...

τι καλα! εγω εχω σε 3 εβδομαδες . αργω ακομα..

δεν ξερω τι να σου πω αλλα εφοσον παιρνεις μαγνησιο εισαι καλυμενη. προσωπικη αποψη δεν εχω ,γτ εγω δν ειχα κοιλια πριν (ηταν κ λιγο γυμνασμενη ) κ τωρα ειναι τσιτα , πολυ τεντωμενη . το μωρο το νιωθω κατω απο τον αφαλο, κ σαν να σκαει φουσκα η σαν τα ψαρακια που μας ακουμπανε στην θαλασσα ..αλλα δεν το νιωθω ολη την μερα . επισης ειναι νωρις για να το  καταλαβουμε με το χερι.

εγω νιωθω πονο πανω απο τν αφαλο, οταν τρωω κ γμειζει το στομαχι μου.. αλλα απορω πως ειναι αυτα τα πετρωματα, ρωτα τον κ πες μας..

αν κ αι πιστευω οτι δεν εχεις κατι γτ παιρνεις κ προγεστερονη κ μαγνησιο .οποτε εισαι κομπλε.

  • Ευχαριστώ 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , ada32 είπε:

τι καλα! εγω εχω σε 3 εβδομαδες . αργω ακομα..

δεν ξερω τι να σου πω αλλα εφοσον παιρνεις μαγνησιο εισαι καλυμενη. προσωπικη αποψη δεν εχω ,γτ εγω δν ειχα κοιλια πριν (ηταν κ λιγο γυμνασμενη ) κ τωρα ειναι τσιτα , πολυ τεντωμενη . το μωρο το νιωθω κατω απο τον αφαλο, κ σαν να σκαει φουσκα η σαν τα ψαρακια που μας ακουμπανε στην θαλασσα ..αλλα δεν το νιωθω ολη την μερα . επισης ειναι νωρις για να το  καταλαβουμε με το χερι.

εγω νιωθω πονο πανω απο τν αφαλο, οταν τρωω κ γμειζει το στομαχι μου.. αλλα απορω πως ειναι αυτα τα πετρωματα, ρωτα τον κ πες μας..

αν κ αι πιστευω οτι δεν εχεις κατι γτ παιρνεις κ προγεστερονη κ μαγνησιο .οποτε εισαι κομπλε.

Εγω το χαρακτηριζω σαν αλλαγη στασης του μωρου.το νιωθω επιφανειακα.αλλα θα μαθω απ το γιατρο και θα σας πω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...