Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 21 λεπτά , eamo είπε:

Καλημέρα !! Ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας ! Με το καλό και στις υπόλοιπες !

@Μάντη πως είσαι σήμερα κορίτσι μου ; Λίγο υπομονή ακόμα αύριο θα σου λυθούν όλες οι απορίες και όλα θα πάνε καλά !

Καλημερα!Ανυπομονώ να δω ότι όλα είναι καλά... Δόξα το Θεό δεν έχω σήμερα σχεδόν τίποτα ίσα ίσα λίγο καφέ μπεζ... Προσπαθώ να είμαι ήρεμη αφού νιώθω το μπέμπη μ νομίζω πως είναι καλά...

  • Μου αρέσει 2

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

Γεια σας, μανούλες! Καλή Κυριακή να έχουμε! 

Αυτός ο μπέμπης με έχει κακομάθει. Σάκχαρο νηστείας 91 (πρωτοφανές τόσο χαμηλό για μένα), 60 λεπτά 153 και 120 λεπτά 151.

Ανακούφιση...:)

  • Μου αρέσει 4

StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Κορίτσια! Να έχουμε μια όμορφη κυριακη!

Εγώ σήμερα παλι χάλια είμαι από χθες με συνεχόμενους εμετους.. Μέχρι να γεννήσω έτσι θα μου πάει μάλλον:-(

 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια.

Εμενα μ εχει πιασει ενα αγχος οτι θα κανω ραγαδες.ακομα εχω λιπος στην κοιλια δεν τσιωτσε βλεπω κατι φωτο στο ιντερνετ ομως κι εχω φρικαρει με το αηδιαστικο αποτελεσμα.δε θελω να φοβαμαι την κοιλια μου.

Βαζω bio oil και prevestria πφφφ..τωρα σκεφτομαι ν αγορασω αμυγδαλελαιο

Πινω νερο αλλα λενε εινακ στο δερμα και το δικο μου κανει ραγαδες.

Πφφφφφφ

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zina7777 είπε:

Καλησπερα κοριτσια.

Εμενα μ εχει πιασει ενα αγχος οτι θα κανω ραγαδες.ακομα εχω λιπος στην κοιλια δεν τσιωτσε βλεπω κατι φωτο στο ιντερνετ ομως κι εχω φρικαρει με το αηδιαστικο αποτελεσμα.δε θελω να φοβαμαι την κοιλια μου.

Βαζω bio oil και prevestria πφφφ..τωρα σκεφτομαι ν αγορασω αμυγδαλελαιο

Πινω νερο αλλα λενε εινακ στο δερμα και το δικο μου κανει ραγαδες.

Πφφφφφφ

ειδα και εγω συγκεκριμενα μια φοτο στο ιντερνετ ... και εγω βαζω κρεμα αλλα το πιστευω κιολας οτι ειναι στο τυπο του δερματος ξερω κοπελα που δεν εβαζες καθολου κρεμα και δεν εκαμε καμια και κοπελα που  εβαζε και εκανε.... ας κανουμε αυτο που πρεπει και οτι ειναι να γινει θα γινει το θεμα ειναι να μην  παραμελησουμε τον εαυτο μας μετα... ασχετο! απο εχθες ηθελα να φαω καρπουζι εν το μεταξυ εμενα ποτε δεν μου αρεσε... και τωρα περιμενω να παγωσει πως  και πως για να το φαωω.....

  • Μου αρέσει 2

...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 3 λεπτά , ναντια δε είπε:

ειδα και εγω συγκεκριμενα μια φοτο στο ιντερνετ ... και εγω βαζω κρεμα αλλα το πιστευω κιολας οτι ειναι στο τυπο του δερματος ξερω κοπελα που δεν εβαζες καθολου κρεμα και δεν εκαμε καμια και κοπελα που  εβαζε και εκανε.... ας κανουμε αυτο που πρεπει και οτι ειναι να γινει θα γινει το θεμα ειναι να μην  παραμελησουμε τον εαυτο μας μετα... ασχετο! απο εχθες ηθελα να φαω καρπουζι εν το μεταξυ εμενα ποτε δεν μου αρεσε... και τωρα περιμενω να παγωσει πως  και πως για να το φαωω.....

Κι εγω εφαγα καρπουζι.ειναι καλο για νερο αλλα οχι για ζαχαρο?δεν ξερω...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!

@ada32 κουραγιο παιδι μου, καποια στιγμη θα υποχωρησουν, δεν μπορει...

@ZiliHer τελεια τα νουμερακια σου! Μακαρι να’ναι και τα δικα μου ετσι, που δε το βλεπω δλδ αλλα τελοσπαντων..

@zina7777 και @ναντια δε θα κανουμε οτι μπορουμε για τις ραγαδες, αλλα αν βγαλουμε (εγω εβγαλα στον μεγαλο μου) εχουμε 3 επιλογες a) λειζερ δερματολογο b) τατουαζ πανω στις ραγαδες c) να συμβιβαστουμε και να δειχνουμε με περηφανια τα σημαδακια μας γιατι με αυτα καταφεραμε να γινουμε μανουλες. Εγω εκανα το πρωτο, ομως μετα απο οσα εχω περασει σε αυτην την εγκυμοσυνη  αρχιζω να συμβιβαζομαι με την ιδεα. Ουτε η πρωτη θα μαι με ραγαδες ουτε η τελευταια με ραγαδες :wink:

Μην πολυσκατε λοιπον, κρεμουλες κ παλι κρεμουλες. Για μενα καλυτερη ειναι η simulcium! 

Καλο βραδυ σε ολες!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , irinikavala είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.. τι κάνετε. ;; Εγω έχω λίγο αγωνία για αύριο.μακάρι να ειναι το κοριτσάκι μου καλά μόνο αυτό θέλω.. 

Αυριο θα σας πω νεα!

Ειρήνη μου καλή επιτυχία! Όλα καλά θα πάνε!!! Τι ώρα έχεις ραντεβού;;; 

Και εγώ αγωνιώ όσο περνάει η ώρα να δω ότι είναι καλά ο μπέμπης μου με αυτά τα καφετιά έχω σκάσει...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα ! @irinikavala και @Μάντη καλά αποτέλεσμα για σήμερα , περιμένουμε τα νέα σας !!!

Οσο για τις ραγάδες εγώ εχω συμβιβαστεί εδώ και χρόνια με αυτές, λόγω αύξησης βάρους , πάντως την κρεμουλα μου την βάζω ! 


CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Εγώ θα σας πω τα νέα μου το βράδυ έχω 8 η ώρα ραντεβού... 

1 ώρα πρίν, eamo είπε:

Καλημέρα ! @irinikavala και @Μάντη καλά αποτέλεσμα για σήμερα , περιμένουμε τα νέα σας !!!

Οσο για τις ραγάδες εγώ εχω συμβιβαστεί εδώ και χρόνια με αυτές, λόγω αύξησης βάρους , πάντως την κρεμουλα μου την βάζω ! 

 

9 ώρες πρίν, Maria_ath είπε:

Ειρήνη και Μάντη αισιόδοξες σκέψεις γιατί τα μπεμπάκια μας νιώθουν! Όλα καλά θα είναι! Περιμένουμε νέα σας αύριο! 

 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σας.

καλη εβδομαδα κοριτσια.Ολα καλα σ οσες εχουν υπερηχο ευχομαι.

Ηλιολουστη μερα.Αγορασα καπελακι για τον ηλιο προς αποφυγη παναδων + την αντηλιακη που φοραω.

Ο γιατρος μου ειπε οχι σε μπανιο στη θαλασσα πριν ζεστανουν τα νερα.Ο αντρας μου θελει κυριακη να παμε ΒΟΛΤΑ στη θαλασσα.

Τι με συμβουλευετε?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , zina7777 είπε:

καλημέρα σας.

καλη εβδομαδα κοριτσια.Ολα καλα σ οσες εχουν υπερηχο ευχομαι.

Ηλιολουστη μερα.Αγορασα καπελακι για τον ηλιο προς αποφυγη παναδων + την αντηλιακη που φοραω.

Ο γιατρος μου ειπε οχι σε μπανιο στη θαλασσα πριν ζεστανουν τα νερα.Ο αντρας μου θελει κυριακη να παμε ΒΟΛΤΑ στη θαλασσα.

Τι με συμβουλευετε?

Καλημέρα!!!! Εγώ θα έλεγα να κάνεις και το σωστό αυτό που σου είπε ο γιατρός σου αλλά να μην χαλάσεις και το χατίρι του άντρα σου!!! Πήγαινε φορά ένα ελαφρύ καφτανι και καθησε σε μια ξαπλώστρα με ομπρέλα βρέξει και ποδαράκια και μια χαρά!!! 

  • Ευχαριστώ 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...