Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

On 24/5/2018 at 2:33 ΜΜ, ada32 είπε:

Κοριτσια οποιες ενδιαφερονται και ειναι απο Αθηνα , πουλαει καποια στο facebook βρεφικα φορμακια , σεντονακια κ πετσετες απο κλεισιμο καταστηματος σε πολυ καλες τιμες. εγω θα παρω τα φορμακια.(5 κοντομανικα -5 ευρω). οποια θελει αςμου να της στειλω την διευθυνση

Μπορεις να μου στειλεις πμ για μια φιλη;


ukSwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

@ada32 Μου στέλνεις κι εμένα σε παρακαλώ για να ρίξω μια ματιά στα βρεφικά που έλεγες;

 

Είδα επίσης ότι και τα καταστήματα ΗΡΑ έχουν bazaar αυτές τις μέρες και οι τιμές είναι πολύ καλές. Ακόμα και για παιδικό δωμάτιο.


StW9p2.png etcKp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , ZiliHer είπε:

@ada32 Μου στέλνεις κι εμένα σε παρακαλώ για να ρίξω μια ματιά στα βρεφικά που έλεγες;

 

Είδα επίσης ότι και τα καταστήματα ΗΡΑ έχουν bazaar αυτές τις μέρες και οι τιμές είναι πολύ καλές. Ακόμα και για παιδικό δωμάτιο.

εγω δεν εχω ΗΡΑ εδω.. :( 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Μάντη είπε:

Κορίτσια με έχει πεθάνει το κεφάλι μου έχω τρομερό πονοκέφαλο... Να πάρω ένα ντεπον τι λέτε;;; Έκανα ένα μπάνιο δροσερό μήπως και με περάσει αλλά τίποτα...

εννοητε να παρεις ντεπον! δεν περναει ευκολα ο πονοκεφαλος μονος του ισα ισα χειροτερευει οσο παει! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Μάντη είπε:

Ναι θα πάρω γτ υποφέρω...

σε καταλαβαινω με εχει πιασει κ μενα δυο φορες στην εγκυμοσυνη κ δεν μπορουσα να σταθω κοντεψα να σκασω μεχρι να παρω ενα ντεπονακι αναβραζον! εφιαλτης ο πονοκεφαλος! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Μάντη είπε:

Κορίτσια με έχει πεθάνει το κεφάλι μου έχω τρομερό πονοκέφαλο... Να πάρω ένα ντεπον τι λέτε;;; Έκανα ένα μπάνιο δροσερό μήπως και με περάσει αλλά τίποτα...

Δεν πινεις αρκετο νερο μαλλον.αυξησε το λιγο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Ευχαριστώ Ναντια μου αλλα εγω αργω ακομα!!! Σε δυο βδομάδες εχω β επιπεδου!!! Ειμαι η τελευταία μαλλον τ γκρουπ!!! 

Μπράβο σε όλα τα κορίτσια που έχουν καλά αποτελέσματα! Άντε και στα δικά μας! Εγώ έχω τελευταία Β επιπέδου. Αλλά αύριο έχουμε υπέρηχο για μια γρήγορη συνάντηση και Ανυπομονώ! 

Μάντη να πάρεις Ντεπόν. Εμένα με αφήνει ο γιατρός και ευτυχώς γιατί με πιάνουν συχνά πονοκέφαλοι και κάνει δουλειά το Ντεπόν.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@irinikavala μπράβο για τα αποτελέσματα ! Μια χαρά και εσυ και το μωράκι !

@Μάντη ευτυχώς όλα καλά για καλό ήταν τα σημάδια αυτά ανεβαίνει ο πλακούντας ! Τώρα με ψυχραιμία για τη β .

Αντε και στα υπόλοιπα κορίτσια !

Παντως δεν πρέπει να αγχωνόμαστε τόσο για τις μετρήσεις , κάθε παιδί έχει τη δίκη του καμπύλη ανάπτυξης από την αρχή της ύπαρξης του . Εξάλλου όταν βλέπουν κάτι ανησυχητικό το λένε και σε παρακολουθούν πιο στενά .


CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Μάντη είπε:

Με το καλό!!!!! Καλά αποτελέσματα!!! Μια μια περνούμε σειρά!!!

Μια χαρά το μωράκι σου!!! Καλέ δεν φταις εσύ από μόνη μου ψαχουλευω!!!! 

Πόσο μαγνήσιο παίρνεις;;; Πόσες συσπάσεις τη μέρα νιώθεις;;;

  Πριν ξεκινήσω το μαγνήσιο  είχα μέχρι και 20 φορές την ημέρα  συσπάσεις τώρα παίρνω  χάπια τον 60,77 mg και παίρνω ένα πρωί ένα βράδυ

(Okay Η αλήθεια είναι ότι αρκετές φορές το ξεχνάω :unsure:)

πλέον είναι 2 με 6 7 φορές περίπου την ημέρα η συσπάσεις. 

Μπορώ να πω ότι κατάλαβα μία βελτίωση αλλά δεν έχουν φύγει εντελώς.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια όλα τέλεια με την β επιπέδου... Το μωράκι είναι 440 γραμμάρια... Ο γιατρός είπε ότι είναι ένα υγιές μωράκι.... Και πήραμε πολύ χαρά γιατί είναι μπέμπα και το θέλαμε πολύ!!!! 

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Κορίτσια όλα τέλεια με την β επιπέδου... Το μωράκι είναι 440 γραμμάρια... Ο γιατρός είπε ότι είναι ένα υγιές μωράκι.... Και πήραμε πολύ χαρά γιατί είναι μπέμπα και το θέλαμε πολύ!!!! 

μπραβο κοριτσαρα ολα καλα λοιπον τελεια που ειναι κοριτσακι !!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...