Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

Καλημερα κοριτσια! καλη εβδομαδα να εχουμε !!1

καλη επιτυχια στα κοριτσια που εχουν σημερα υπερηχο!

να ρωτησω οσες νιωθετε για τα καλα τα μωρακια σας, σας ενοχλει καθολου? εγω ξυπναω χαραματα γτ κουνιεται κ νιωθω οτι με χτυπαει χαμηλα στον κολπο ..ενω το βραδυ που ειμαι ξαπλωμενη ανασκελα κανει παρτυ στην κοιλια μου κ μου φαινεται πολυ περιεργο..δεν μου πολυ αρεσει γτ χτυπαει δυνατα . κ τιναζεται κ η κοιλια μου.δεν ξερω αν ειναι φυσιολογικο να κουνιεται τοσο πολυ σε αυτη την βδομαδα που ειναι, 21 +3 σημερα.

ξερω οτι ακουγομαι αχαριστη αλλα μου ταραζει μαλλον το στομαχι και  κανω εμετο παλι...εχω ηδη αρχισει τη γκρινια οπως βλεπετε .. :( 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ada32 είπε:

Καλημερα κοριτσια! καλη εβδομαδα να εχουμε !!1

καλη επιτυχια στα κοριτσια που εχουν σημερα υπερηχο!

να ρωτησω οσες νιωθετε για τα καλα τα μωρακια σας, σας ενοχλει καθολου? εγω ξυπναω χαραματα γτ κουνιεται κ νιωθω οτι με χτυπαει χαμηλα στον κολπο ..ενω το βραδυ που ειμαι ξαπλωμενη ανασκελα κανει παρτυ στην κοιλια μου κ μου φαινεται πολυ περιεργο..δεν μου πολυ αρεσει γτ χτυπαει δυνατα . κ τιναζεται κ η κοιλια μου.δεν ξερω αν ειναι φυσιολογικο να κουνιεται τοσο πολυ σε αυτη την βδομαδα που ειναι, 21 +3 σημερα.

ξερω οτι ακουγομαι αχαριστη αλλα μου ταραζει μαλλον το στομαχι και  κανω εμετο παλι...εχω ηδη αρχισει τη γκρινια οπως βλεπετε .. :( 

καλημερα απο οτι φενεται ειναι ζωιρο το μπεμπακι σου δεν νομιζω οτι ειναι λογος να ανησυχεις δεν κουνιουντε ολα το μωρα με τον ιδιο ρυθμο... εγω ειμαι 24 εβδομαδων και υπαρχουν μερες που το νιωθω πολυ εντονα θυμαμαι τις προαλλες μου εδωσε μια κλωτσαι χαμηλα και πεταχτηκα... τις προαλλες ενιωθα οτι μου τραβαει τον ομφαλιο λωρο... και αλλες φορες ειναι πολυ ηρεμο το νιωθω βεβαια καθε μερα αλλα οχι παντα με την ιδια δυναμη....εμενα παλι εχει βολευτει ολο δεξια και με ενοχλει αρκετα καποιες φορες αλλα απο την  στιγμη που ειναι μιαχαρα θα το περασουμε και αυτο...απολαυσε το!!!

  • Μου αρέσει 1

...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ναντια δε είπε:

καλημερα απο οτι φενεται ειναι ζωιρο το μπεμπακι σου δεν νομιζω οτι ειναι λογος να ανησυχεις δεν κουνιουντε ολα το μωρα με τον ιδιο ρυθμο... εγω ειμαι 24 εβδομαδων και υπαρχουν μερες που το νιωθω πολυ εντονα θυμαμαι τις προαλλες μου εδωσε μια κλωτσαι χαμηλα και πεταχτηκα... τις προαλλες ενιωθα οτι μου τραβαει τον ομφαλιο λωρο... και αλλες φορες ειναι πολυ ηρεμο το νιωθω βεβαια καθε μερα αλλα οχι παντα με την ιδια δυναμη....εμενα παλι εχει βολευτει ολο δεξια και με ενοχλει αρκετα καποιες φορες αλλα απο την  στιγμη που ειναι μιαχαρα θα το περασουμε και αυτο...απολαυσε το!!!

αρα κ το δικο σου ειναι ζωηρο. εμενα με κλωτσαει αριστερα παρα πολυ κ κατω στον κολπο σαν φτερουγισμα νιωθω..αχ τι να πω , να περασει ο καιρος κ να γεννησω!!! αυτο θελω μονο


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι και εμενα το ιδιο φυσιολογικο ειναι εγω  το νιωθω και ειμαι πιο ησυχη  ασε αυτο ειναι μεγαλη κουβεντα αυτο λεω αι εγω τι εμεινε 3.5 μηνεςισως και λιγοτερο.... πως και πως το περιμενω... αν και με εχουν ποιασει κατι ανασφαλειες του τυπου θα γινω καλη μαμα θα ξερω τι θελει γτ κλαιε κ τετοιο  αγωνια για το αγνωστο! αλλα ολα καλα θα πανε !!!!


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 40 λεπτά , ada32 είπε:

Καλημερα κοριτσια! καλη εβδομαδα να εχουμε !!1

καλη επιτυχια στα κοριτσια που εχουν σημερα υπερηχο!

να ρωτησω οσες νιωθετε για τα καλα τα μωρακια σας, σας ενοχλει καθολου? εγω ξυπναω χαραματα γτ κουνιεται κ νιωθω οτι με χτυπαει χαμηλα στον κολπο ..ενω το βραδυ που ειμαι ξαπλωμενη ανασκελα κανει παρτυ στην κοιλια μου κ μου φαινεται πολυ περιεργο..δεν μου πολυ αρεσει γτ χτυπαει δυνατα . κ τιναζεται κ η κοιλια μου.δεν ξερω αν ειναι φυσιολογικο να κουνιεται τοσο πολυ σε αυτη την βδομαδα που ειναι, 21 +3 σημερα.

ξερω οτι ακουγομαι αχαριστη αλλα μου ταραζει μαλλον το στομαχι και  κανω εμετο παλι...εχω ηδη αρχισει τη γκρινια οπως βλεπετε .. :( 

Ada μαλλον θα πρέπει να το συνηθίσεις!!! Ζωηρό το μπέμπακι σου!!! Εμένα κουνιέται σχεδόν όλη μέρα και εγώ κάποιες φορές το νιώθω πολύ χαμηλά... Το βράδυ κοιμάται μαζί σου!!!! Και ξυπνάει μετά το πρωινό!!! Λιχουδης θα είναι ο μπέμπης μου!!!

  • Χαχα 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου καλημεραααα.βλεπω ολες νιωθουμε το μπεμπακι μας.ειναι τελεια ετσι δεν ειναι???εγω τον νιωθω οταν ξαπλωνω πιο πολυ.αλλα μου δινει και καταλαβαινω.χαχαχαχαχχα.πηγα στον γιατρο την πεμπτη τα ειδε ολα καλα 283 γρ απλα ειδε λιγο χαμηλα τον πλακουντα μου.δεν ειναι τιποτα δεν θελει απλα να σηκωνω βαρος και θα ανεβει.βεβαια ετσι ηταν και στον γιοκα μου και μετα ανεβηκε.μπορει να ειναι και οργανικο.η αληθεια ειναι ομως οτι σηκωνω που και που τον γιο μου.το περιοριζω οσο μπορω.εσεις γραμμαρια τα ζουζουνια σας???β επιπεδου εκλεισα 18.6 αντε να δουμε!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , depyfr είπε:

κοριτσια μου καλημεραααα.βλεπω ολες νιωθουμε το μπεμπακι μας.ειναι τελεια ετσι δεν ειναι???εγω τον νιωθω οταν ξαπλωνω πιο πολυ.αλλα μου δινει και καταλαβαινω.χαχαχαχαχχα.πηγα στον γιατρο την πεμπτη τα ειδε ολα καλα 283 γρ απλα ειδε λιγο χαμηλα τον πλακουντα μου.δεν ειναι τιποτα δεν θελει απλα να σηκωνω βαρος και θα ανεβει.βεβαια ετσι ηταν και στον γιοκα μου και μετα ανεβηκε.μπορει να ειναι και οργανικο.η αληθεια ειναι ομως οτι σηκωνω που και που τον γιο μου.το περιοριζω οσο μπορω.εσεις γραμμαρια τα ζουζουνια σας???β επιπεδου εκλεισα 18.6 αντε να δουμε!!!

Καλημεραααα!!!! Εμενα πριν 2.5 εβδομαδες ηταν 190 γραμμαρια και 19 εκατοστά! Σημερα εχω εκτατο υπέρηχο λογο καφε υγρών μαλλον καποια μικρη αποκόλληση που εγινε καμια βδομαδα πριν...

@Ασία που εισαι εσυ σε χάσαμε!!!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλημεραααα!!!! Εμενα πριν 2.5 εβδομαδες ηταν 190 γραμμαρια και 19 εκατοστά! Σημερα εχω εκτατο υπέρηχο λογο καφε υγρών μαλλον καποια μικρη αποκόλληση που εγινε καμια βδομαδα πριν...

ελα ρε συ!!!ενταξει δεν θα ειναι τιποτα.ευκαιρια να δεις τον ζουζουνο σου παλι.ολα καλα να πανε σου ευχομαι!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαντη και εγώ είχα καφέ υγρά στην 7η εβδομάδα και ήταν απλά μια μικρή αποκολληση. Κράτησαν 10 μέρες τα υγρά. Μην αγχωνέσαι δεν θα είναι κάτι. Εγώ κορίτσια είμαι 18+5 και δεν νιώθω ακόμα το μπεμπάκι μου. Ίσως σε λίγες εβδομάδες. Να σας ρωτήσω έχετε και εσείς κάποιες μέρες ελαφριά πονάκια περιόδου κάτω χαμηλά?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenaki5186 είπε:

Μαντη και εγώ είχα καφέ υγρά στην 7η εβδομάδα και ήταν απλά μια μικρή αποκολληση. Κράτησαν 10 μέρες τα υγρά. Μην αγχωνέσαι δεν θα είναι κάτι. Εγώ κορίτσια είμαι 18+5 και δεν νιώθω ακόμα το μπεμπάκι μου. Ίσως σε λίγες εβδομάδες. Να σας ρωτήσω έχετε και εσείς κάποιες μέρες ελαφριά πονάκια περιόδου κάτω χαμηλά?

εγω μονο στην αρχη τα ειχα...


...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Elenaki5186 είπε:

Μαντη και εγώ είχα καφέ υγρά στην 7η εβδομάδα και ήταν απλά μια μικρή αποκολληση. Κράτησαν 10 μέρες τα υγρά. Μην αγχωνέσαι δεν θα είναι κάτι. Εγώ κορίτσια είμαι 18+5 και δεν νιώθω ακόμα το μπεμπάκι μου. Ίσως σε λίγες εβδομάδες. Να σας ρωτήσω έχετε και εσείς κάποιες μέρες ελαφριά πονάκια περιόδου κάτω χαμηλά?

Απ την αρχη εχω ειχα καφετια μεχρι το τελος του 3ου μηνα... Και κοκκινο αιμα μια φορα... Εχω χαμηλο πλακουντα και ηταν απο αυτο.. Τωρα μαλλον καποια μικρη αποκόλληση... Εγω εχω πονακια αν και παιρνω μαγνησιο αλλα μου ειπε ο γιατρος οτι αυτα τα πονακια ειναι επειδη τραβαν οι μυες και μεγαλώνει η μητρα...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , depyfr είπε:

εγω πιστευω οτι ειναι θεμα οργανισμου.εγω δεν εχω καθολου πονακια.εμενα δηλαδη δεν μεγαλωνει η μητρα μου???ειναι αναλογα τον οργανισμο.

Η γυναικολογος εδω ειπε οτι εχει να κανει με το ποσο σκληρα ειναι τα τοιχώματα... Τωρα δεν ξερω αν ισχύει....


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...