Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

1 hour ago, Μαρία1430 είπε:

Αστα πολυ ζεστο καλοκαιρι προβλεπεται...

εγω εχω β επιπεδου την ερχομενη Πεμπτη κι επισης ανυπομονω, γτ δεν το νιωθω κιολας και δεν ξερω αν ειναι καλα... με πιανουν τα ψυχολογικα μου αλλα που θα παει δεν θα ηρεμησω?

 

να μην σε πιανουν . ολα καλα πανε.. εφοσον δεν εχεις ενοχλησεις...κ εγω σκεφτομαι διαφορα αλλα μετα συνερχομαι !

πρίν από 39 λεπτά , zina7777 είπε:

Γεια σας κοπελες.

Διαβαζω αλλα δεν εχω κατι να πω γι αυτο δε γραφω καλε @ada32

Ησυχια..τουμπες καιι καουρες

ειπα κ εγω που πηγε η Βερονικα που εγραφε καθε μερα!!! εγω εχω λιγη δουλιτσα , ψαχνω κ για σπιτι κτρεχω ολη μερα..

πρίν από 55 λεπτά , Μάντη είπε:

Ρε κορίτσια από κιλά πως πάτε; Μέσα σε μια εβδομάδα πήρα 1 κιλό ενώ δεν άλλαξα κάτι στη διατροφή μου... Είμαι που είμαι πολλά κιλά πάει χάθηκα άμα τα παίρνω έτσι...

κοριτσι μου κ εγω δεν αλλαξα κατι στην διατροση απο τοτε που ξεκινησα κ μαλιστα εκανα κ εμετους αλλα πηρα 5 κιλα εως τωρα! πως ? απορω κ εγω..

μαλλον οτι τρωμε, προστιθεται σε βαρος και κατακρατηση υγρων . εμεις θα εχουμε αρκετη πιστευω επειδη εχει κ ζεστη .


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ada32 είπε:

να μην σε πιανουν . ολα καλα πανε.. εφοσον δεν εχεις ενοχλησεις...κ εγω σκεφτομαι διαφορα αλλα μετα συνερχομαι !

ειπα κ εγω που πηγε η Βερονικα που εγραφε καθε μερα!!! εγω εχω λιγη δουλιτσα , ψαχνω κ για σπιτι κτρεχω ολη μερα..

κοριτσι μου κ εγω δεν αλλαξα κατι στην διατροση απο τοτε που ξεκινησα κ μαλιστα εκανα κ εμετους αλλα πηρα 5 κιλα εως τωρα! πως ? απορω κ εγω..

μαλλον οτι τρωμε, προσθετεται σε βαρος και κατακρατηση υγρων . εμεις θα εχουμε αρκετη πιστευω επειδη εχει κ ζεστη .

Καλά αυτό με την κατακράτηση είναι αλήθεια έχουν πιάσει να πρήζονται τα πόδια μ! Και τα δάχτυλα τον χεριών μου... 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

κατι μου λεει οτι τωρα θα αρχισουμε να περνουμε....... 24 και 3       6 κιλα μπορει και 7 εχω να ζυγιστω μια βδομαδα.... και εχω αρχισει και βλεπω και κυταρυτιδα... αστα


...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ναντια δε είπε:

κατι μου λεει οτι τωρα θα αρχισουμε να περνουμε....... 24 και 3       6 κιλα μπορει και 7 εχω να ζυγιστω μια βδομαδα.... και εχω αρχισει και βλεπω και κυταρυτιδα... αστα

κυτταριτιδα εχω εδω κ ενα μηνα ενω δεν μπορω να φαω γλυκα!!!

πρίν από 7 λεπτά , Μάντη είπε:

Καλά αυτό με την κατακράτηση είναι αλήθεια έχουν πιάσει να πρήζονται τα πόδια μ! Και τα δάχτυλα τον χεριών μου... 

κ εμενα τα ποδια

  • Λυπημένη/-ος 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Μάντη είπε:

Είχες χάσει και εσύ στην αρχή εεε;;;

Μη φανταστείς 1 κιλο ειχα χάσει...

Μη ζηλεψετε αλλα η θάλασσα είναι τέλεια! Δεν μπορώ να ανεβάσω καμιά φωτο να ταξιδεψετε μαζί μου


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!!σας διαβάζω και χαίρομαι που έχουμε τόσα καλά νέα!!Έτσι να προχωράμε με τις Β επιπέδου. Κάνω μπέιμπι σίτινγκ τις τελευταίες μέρες γιατί οι κουμπάροι μου πήγαν διακοπές κ τρέχω συνέχεια πίσω από το παιδί χαχαχα κάνω προπόνηση από τώρα!για τα κιλά που διάβασα πιο πάνω,εγώ έχω πάρει 5,5 κιλά ως τώρα(19+4).

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Μη φανταστείς 1 κιλο ειχα χάσει...

Μη ζηλεψετε αλλα η θάλασσα είναι τέλεια! Δεν μπορώ να ανεβάσω καμιά φωτο να ταξιδεψετε μαζί μου

Τέλεια είσαι μόνο 2 έχεις πάρει δηλαδή;;; Άσε και εμένα πήγε ο άντρας μ στη θάλασσα και ζηλεψα πολύ...

πρίν από 7 λεπτά , Ασία είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!σας διαβάζω και χαίρομαι που έχουμε τόσα καλά νέα!!Έτσι να προχωράμε με τις Β επιπέδου. Κάνω μπέιμπι σίτινγκ τις τελευταίες μέρες γιατί οι κουμπάροι μου πήγαν διακοπές κ τρέχω συνέχεια πίσω από το παιδί χαχαχα κάνω προπόνηση από τώρα!για τα κιλά που διάβασα πιο πάνω,εγώ έχω πάρει 5,5 κιλά ως τώρα(19+4).

Έλα ρε κορίτσι μου χάθηκες!!! Αφού είναι όλα οκ δεν πειράζει!!!!! Κάνε πρόβα με το παιδάκι!!! 

  • Μου αρέσει 2

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Μάντη είπε:

Τέλεια είσαι μόνο 2 έχεις πάρει δηλαδή;;; Άσε και εμένα πήγε ο άντρας μ στη θάλασσα και ζηλεψα πολύ...

Έλα ρε κορίτσι μου χάθηκες!!! Αφού είναι όλα οκ δεν πειράζει!!!!! Κάνε πρόβα με το παιδάκι!!! 

Ξεκινησα 80 έχασα 1 και τώρα είμαι σχεδόν 81


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, ada32 είπε:

 

ειπα κ εγω που πηγε η Βερονικα που εγραφε καθε μερα!!! εγω εχω λιγη δουλιτσα , ψαχνω κ για σπιτι κτρεχω ολη μερα..

 

Ωχ.θες ν αλλαξεις σπιτι?για παιδικο δωματιο?κι εγω σε δυαρι μενω.δεν εχω δευτερο δωματιο αλλα δεν αγχωνομαι ουτως ή αλλος κανα χρονο αναγκαστιμα δε μενουν στην κουνια??

Εχουμε καιρο γι αυτα.

Τον νιωθω να κινειται συνεχεια...ζωηρος θα μου βγει κοριτσια..τα μυαλα στα καγκελα με βλεπω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, ναντια δε είπε:

Καλημερα σε ολες τις εγκυουλες πως ειστε σημερΑ;;; εγω παλι αυπνιες αλλα νιωιω τον μπεμπη που ειμαι ξαπλωμενη κ μου κανει παρεουλα!!!

καλημέρα πρωινό μας κορίτσι.. χαχαχ.. παλι αυπνίες ε??? αχ το μπεμπακι σου σου κάνει νάζια... προχθες μια κοπέλα στο γιατρο έλεγε ότι ΄όπως κοιμάται στην κοιλιά, είναι κ όταν γεννηθεί... ελπίζω να μην ισχύει σε σενα μπας κ κοιμηθεις τουλάχιστον μετα.. χαχα.. για μενα είναι καλό.. εγω ξυπνάω τρώω κ μετα αρχίζει τις βόλτες το κοριτσάκι μ.. χαχα.. 

Σήμερα ξεκίνησα κ τις μετρήσεις σακχάρου.. για να δούμε..

Just now, zina7777 είπε:

Καλημερα σας.εγω παραδοξως χτες βραδυ δεν σηκωθηκα για τσισα.

Ας πιουμεσ αυτο.Εβιβα..

χχαχαχα.. ωωω τι προοδος ήταν αυτη??? μάλλον δεν είχες πιει νεράκι.. χαχαχ.. ας πιούμε πάντως σε αυτό.. μια νύχτα ολόκληρη..

Πάντως ρε κορίτσια εγω όταν ξυπναω για τσίσα είμαι σχεδον κοιμισμένη.. αυριο μεθαυριο που θα ξυπνάμε για ταισα κτλ, πως θα είμαστε.. αχ είμαι τοσο αναισθητη στον ύπνο που νομίζω θα είμαι πολύ κακια μανούλα.. λετε να μην ακουω καν το παιδι μου που θα πεινάει???

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια !

Εμεις πάλι τρεξίματα , παρατηρήθηκε μια μικρή αρρυθμία στο έμβρυο και ψάχνω να βρω παιδοκαρδιολογο . Προσπαθώ να κλεισω ραντεβού με τον μοναδικό που έχουμε εδώ για μια πρώτη γνώμη και μετά Θεσσαλονικη Παπανικολάου ή Αθήνα Ωνασιο . Η μορφολογία της καρδιάς είναι κανονική τουλάχιστον . Την Παρασκευή στην Αθήνα δεν το εντόπισαν , όμως εχθές ο γιατρός εδώ το είδε και μας το έδειξε . Τι να πω ελπίζω να μην είναι τίποτα σοβαρό . Μα όλα θα μου συμβούν σε αυτή την εγκυμοσύνη . Τώρα που αφορά το μωρό όλα μου φαίνονται πιο δύσκολα !

Ελπιζω σε όλες τα αποτελέσματα να είναι υπέροχα και να μη περάσει άλλη τέτοιες αγωνιες !


CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...