Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 42 λεπτά , irinikavala είπε:

καλημέρα...!!! με το καλό σμρ όσα κορίτσια έχουν εξέταση.. περιμένουμε τέλεια νέα!!

άντε βρε κοριτσι, ακόμα έχεις??? 3-4 κιόλας??? αχ αχ αυτο το πεπονάκι... σε τρεχει.. αχαχαχ.. υπόμονη... το πολύ το φάγαμ νομίζω.. χαχαχ..μετράμε αντίστροφα.. σε ποια βδομαδα εισαι κ έγινες πεπόνι??? εγω διαβαζω κάθε βδομαδα στη σελίδα του ιασο που γραφει για την αναπτυξη του κ είμαστε ένα υπέροχο μάνγκο.. χαχαχ..κ οδεύουμε για καλαμπόκι.. χαχαχ..

Δες το τικερακι μου!! Γραφει melon!! Κλεινω την 20η σήμερα!! Απο αυριο μετραμε αντίστροφα!!!! Την εφαγα τη μεση!!! Εγω ειμαι η μικρουλα της παρεας!!! Ερχομαι τελευταία και καταιδρωμενη μαζι με τη Μαρια!!!  :p

  • Χαχα 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

Καλημέρα ! 

@Alekk καλή επιτυχία ! Κοιτά να ευχαριστηθείς το μπεμπεκι σου !

Εγω 11:30 εχω ραντεβού με τον παιδοκαρδιολογο , ελπίζω να σας εχω όσο το δυνατόν καλύτερα νέα ! Μεγάλη αγωνία , αλλά προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη !!

 

  • Μου αρέσει 3

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , eamo είπε:

Καλημέρα ! 

@Alekk καλή επιτυχία ! Κοιτά να ευχαριστηθείς το μπεμπεκι σου !

Εγω 11:30 εχω ραντεβού με τον παιδοκαρδιολογο , ελπίζω να σας εχω όσο το δυνατόν καλύτερα νέα ! Μεγάλη αγωνία , αλλά προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη !!

 

καλη επιτυχία!! όλα να πάνε τέλεια.. χωρίς άγχος!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , eamo είπε:

Καλημέρα ! 

@Alekk καλή επιτυχία ! Κοιτά να ευχαριστηθείς το μπεμπεκι σου !

Εγω 11:30 εχω ραντεβού με τον παιδοκαρδιολογο , ελπίζω να σας εχω όσο το δυνατόν καλύτερα νέα ! Μεγάλη αγωνία , αλλά προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη !!

 

Όλα να πάνε καλά! Ψυχραιμία και αισιοδοξία! Εμείς σου στέλνουμε τη θετική μας ενέργεια! Αν ήταν λάθος συναγερμός, δεν πειράζει χαλάλι! Αν είναι προβληματάκι, ας είναι το μικρότερο και εύκολα αντιμετωπίσιμο!

Link to comment
Share on other sites

@eamo καλή επιτυχία! Ευχομαι να πάνε όλα καλά!

 

@Alekk τι ώρα έχεις τη β' επιπέδου σήμερα? Κι εγώ έχω σήμερα στις 5 και ανυπομονώ!

 

Καλημέρα σε όλες τις κοιλουμπίτσες! Πώς είστε σήμερα?
Εμένα τα ισχία μου με πεθάνανε όλο το βράδυ αλλά τώρα είναι οκ... πόσο θα μεγαλώσει η λεκάνη πια?


UUiMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, irinikavala είπε:

καλημέρα...!!! με το καλό σμρ όσα κορίτσια έχουν εξέταση.. περιμένουμε τέλεια νέα!!

άντε βρε κοριτσι, ακόμα έχεις??? 3-4 κιόλας??? αχ αχ αυτο το πεπονάκι... σε τρεχει.. αχαχαχ.. υπόμονη... το πολύ το φάγαμ νομίζω.. χαχαχ..μετράμε αντίστροφα.. σε ποια βδομαδα εισαι κ έγινες πεπόνι??? εγω διαβαζω κάθε βδομαδα στη σελίδα του ιασο που γραφει για την αναπτυξη του κ είμαστε ένα υπέροχο μάνγκο.. χαχαχ..κ οδεύουμε για καλαμπόκι.. χαχαχ..

καλημερα!!!!! εμεις φτασαμε στο καλαμποκι και οδευουμε σε γογγυλιο αχχαχαχαχαχαχχαχχχα και εγω ετσι νιωθω αφου μετραω την κοιλια μου περιμετρικα και αυτην την εβδομαδα πηρε 5 ποντους! τωρα ολο και θα φουσκωνουμε 

  • Χαχα 2

...:-D

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως ρε κοριτσια ακομα δε φαινομαι εγκυμονουσα!!! Μια κοιλιτσα τοσοδουλα εχω και το χω παραπονο!!!! Και μπαινω στον 6ο την αλλη εβδομάδα!!!! Εσεις εχετε κοιλια που φαινεται? 

 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, anemoni1989 είπε:

Εγω παντως ρε κοριτσια ακομα δε φαινομαι εγκυμονουσα!!! Μια κοιλιτσα τοσοδουλα εχω και το χω παραπονο!!!! Και μπαινω στον 6ο την αλλη εβδομάδα!!!! Εσεις εχετε κοιλια που φαινεται? 

 

Εγω πλεον ναι φαινομαι.πριν καμια βδομαδα ξεκινησα.

 

Καλησπερα σε ολες.

Link to comment
Share on other sites

Just now, zina7777 είπε:

Εγω πλεον ναι φαινομαι.πριν καμια βδομαδα ξεκινησα.

 

Καλησπερα σε ολες.

Αρα εχω δρόμο ακομα... Εμεις εχουμε σχεδον 4 βδομαδες διαφορά!!! Σε ποια εβδομάδα εισαι, θυμησε μου!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


4 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Καλημερα! 

Κοιτα, εχουν μειωθει στους 3-4 αλλα και παλι εξακολουθούν να είναι καθημερινοι... Απλα εχω κουραστει.. Ανυπομονώ πρωτη φορα να ερθει τοσο γρήγορα ο Οκτώβριος!!! 

Εν τ μεταξυ βλεπω πως εγινα πεπονακι!!! Μεγαλωνουμε!!  Καλημέρα κοιλιτσες!!! 

Καλημερα! καλα κ εγω περιμενω πως κ πως να ερθει γτ πραγματικα δεν αντεχω ,πρεπει να τρωω καθε 2ωρο κατι ,δεν κοιμαμαι καλα .. εχω ενοχλησεις .. το νερο το πινω με φειδω.. αστα!

 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Δες το τικερακι μου!! Γραφει melon!! Κλεινω την 20η σήμερα!! Απο αυριο μετραμε αντίστροφα!!!! Την εφαγα τη μεση!!! Εγω ειμαι η μικρουλα της παρεας!!! Ερχομαι τελευταία και καταιδρωμενη μαζι με τη Μαρια!!!  :p

Ημερολογιακα ειμαστε ακριβως το ιδιο, απλα στο τικερ εβαλα την ημερομηνια που εβγαλε η αυχενικη ;)

Στο μυαλο μου κι εγω την 20η εβδομαδα κλεινω σημερα!!!!


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Ημερολογιακα ειμαστε ακριβως το ιδιο, απλα στο τικερ εβαλα την ημερομηνια που εβγαλε η αυχενικη ;)

Στο μυαλο μου κι εγω την 20η εβδομαδα κλεινω σημερα!!!!

Και εγώ μαζί σας!!! Με μια μέρα διαφορά!!! Και εγώ σήμερα 20+1 από την περίοδο!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...