Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , zina7777 είπε:

μονο αν πηγαινα παραλια θα το κανα..αλλα με τον καιρο που εχουμε...παει και ο Ιουνιος..Ιουλιο και αν...δεν εχει ζεστη καθολου βρεχει σχεδον καθε μερα.

εμεις εκτος απο βροχες που ειχαμε κανα δυο μερες εχουμε αρκετη ζεστη. χρονο για μπανιο δεν εχω... ευελπιστω την κυριακη να μπορει καμια κοπελα να παμε παρεα γτ ο καλος μου μαλλον θα δουλευει παλι...

παντως δεν ξερω για εσας εγω εχω μια εβδομαδα με τρομερη υπνηλια...


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

Just now, Μαρία1430 είπε:

εμεις εκτος απο βροχες που ειχαμε κανα δυο μερες εχουμε αρκετη ζεστη. χρονο για μπανιο δεν εχω... ευελπιστω την κυριακη να μπορει καμια κοπελα να παμε παρεα γτ ο καλος μου μαλλον θα δουλευει παλι...

παντως δεν ξερω για εσας εγω εχω μια εβδομαδα με τρομερη υπνηλια...

εγω πινω μαγνησιο και με κραταει σ εγρηγορση.δοκιμασες να πιεις?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

3 τη μερα πινω αλλα τπτ... χειροτερη υπνηλια απο του πρωτου καιρου

ωου.. αυτο δεν το χω ξανακουσει..ποιο πινεις.εγω ενα αναβραζον κοκκινο ormibag καπως ετσι λεγεται

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , zina7777 είπε:

ωου.. αυτο δεν το χω ξανακουσει..ποιο πινεις.εγω ενα αναβραζον κοκκινο ormibag καπως ετσι λεγεται

εγω σε χαπακι δεν μου αρεσουν τα αναβραζοντα καθολου. το trofocard παιρνω

μιλαμε καθε μεσημερι λεω οτι θα μαζεψω το σπιτι μου και καθε μεσημερι πεφτω σαν τουβλο για υπνο και το πρωι με το ζορι ξυπναω

  • Χαχα 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα! απο υπνηλια αλλο τιποτα.. εγω γυριζω σπιτι 7 το απογευμα και νυσταζω παρα πολυ αλλα αν κανω το λαθος κ κοιμηθω , παει δεν μπορω να ξυπνησω. παει σερι μεχρι το επομενο πρωι... αστα.. ενω αν δεν κοιμηθω μεχρι τις 1 το βρ;αδυ ,μετα με πιανει αυπνια !!!! οτι να ναι ..

@ναντια δενα πεις την κουμπαρα σου οτι εισαι εγκυος κ ειχες κ μια αποκολλιση κ εννοειται δν θα χορεψεις . κ αν παρεξηγηθει , προβλημα της..εμενα παντρευεται ο κουνιαδος μου τον Σεπτεμβριο κ ηθελαν να κανουν τον γαμο σε αλλη πολη 3 ωρες μακρια απο Θεσ/νικη. ε φυσικα τους ξεκαθαρισαμε οτι αν το κανουν εκτος εμεις δεν θα παμε γτ θα ειμαι στον μηνα μου.οποτε κ το συνειδητοποιησαν κ θα το κανουν εδω. ε οχι τωρα να βαζουμε σε κινδυνο τους εαυτους μας κ τα μωρακια μας για τα γλεντια. θα ερθουν κ αλλα..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω κοριτσια μαλλον περναω τη φαση της αυπνιας! Ξυπναω απο τις 5 και κοιμάμαι ξανα βραδυ!!! Απαλευτο και αυτο!!! 

Οσο για το ξύρισμα ακομα θεμα δεν εχω, γτ και κοιλιτσα μικρή εχω και κιλα δεν εχω βαλει και σε γενικές γραμμές διατηρω την ευλυγισια μου!!  :p

 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Καλημέρα Ασία μου! Και σε ειχα έννοια χθες!!! Τελεια!! Παει το τελευταίο δύσκολο και αγχωτικο μαξιλαρακι!!! Καλα μας ψωνια τωρα!!! 

Νομιζω η Μαρία εμεινε μονο πια!!! Ξεχναω καμια αλλη? 

Απο σημερα εγινα και κολοκυθα!!! Μικρη μεν, αλλα κολοκυθα!!!  :)

Μεγαλωνουμε!!!! :grin:

Συγχαρητήρια anemoni και Ασια. Περασαν τα δύσκολα. Έμεινα και εγώ για την β επιπέδου. Αναμένω.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Ασία είπε:

Καλημέρα κορίτσια,έκανα την Β επιπέδου χθες!!πολύ όμορφη εμπειρία, όλα πήγαν τέλεια! Επιτέλους μάθαμε το φύλο 100%. Κοριτσάκι :wub: 

Τώρα επόμενη εξέταση η καμπύλη σακχάρου σε 2-3 εβδομάδες. @anemoni1989 κι εσύ τέλεια νέα, μπράβο!προχωράμε παρακάτω τώρα...

τελεια!!! καλα ψωνια τωρα! κ εμενα η καμπυλη μου εμεινε που θα την κανω 6/7 κ δεν θελω καθολου..

 

3 ώρες πρίν, zina7777 είπε:

καλημερα σε ολα τα κιντερ του Θεματος.Τι κανετε?εμεις νομιζω αρχισαμε επιτελους να φουσκωνουμε.δυσκολευομαι να διπλωσω για να δεσω κορδονια.Αρα κατι κανουμε.ελπιζω καλα.

Καμπυλη ρε κοπελες εγω δεν εχω κανει ακομα Ειμαι 25 + 1 σημερα.εχω στις 28 ραντεβου ισως μου δωσει τοτε.Βεβαια να σημειωσω οτι μου βρηκε ζαχαρο 69 μου πε να τρωω και κανα γλυκο γιατι ειμαι στα ορια υπογλυκαιμιας.

 

 

η καμπυλη γινεται 26-28 εβδ νομιζω , ετσι μου ειπε η γιατρος στο νοσοκομειο. αλλα εφοσον εχεις 69 σαγχαρο δεν θα εχεις προβλημα. παρε τον τηλ να τον ρωτησεις μηπως σ την γραψει νωριτερα κ την κανεις για να του δειξεις τα αποτελεσματα στο ραντεβου σας.

εγω σκυβω στο πλαι για να κουμπωσω τα πεδιλα!! χαχαχα μπορω κ κανονικα αλλα νομιζω οτι πιεζω την κοιλια μου!

3 ώρες πρίν, Μαρία1430 είπε:

Κι εγω πιο χαλαρη απο ποτε νιωθω. Αν και περιμενω να τον αισθανθω λιγο πιο εντονα για να ειμαι σιγουρη οτι ειναι καλα οταν με πιανουν ανασφαλειες

Λες να την αποφυγεις την καμπυλη? Εμενα μου ειπαν να την κανω 26η με 27η εβδομαδα...

Οσο για το φουσκωμα ειναι πολυ χαριτωμενο αλλα... Μπορει να μην δυσκολευομαι ακομα να σκυψω δυσκολευομαι ομως να ξυριστω στην περιοχη του μπικινι. Μου φανηκα υπερβολικη που το αισθανομαι και περιμενα να το αναφερει καποια αλλη το θεμα πρωτα :P

 

χαχαχα Μαρακι κ εγω πλεον πρεπει να σκυψω μπροστα για να δω!!! αλλα ξυριζομαι λιγο στα τυφλα , οπου πιανω τριχες με την αφη! :P  

@Μαρία1430 kai @zina7777 ακριβως κ εγω ! πλεον δεν μου καθεται ο αντρας μου γτ θα ταρακουνησουμε το μωρο ,οποτε ποιος το βλεπει ??? αρα ξυριζομαι οπως να ναι κ οτι πιασει γτ δεν βλεπω πολλα!!


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Καλημερα! απο υπνηλια αλλο τιποτα.. εγω γυριζω σπιτι 7 το απογευμα και νυσταζω παρα πολυ αλλα αν κανω το λαθος κ κοιμηθω , παει δεν μπορω να ξυπνησω. παει σερι μεχρι το επομενο πρωι... αστα.. ενω αν δεν κοιμηθω μεχρι τις 1 το βρ;αδυ ,μετα με πιανει αυπνια !!!! οτι να ναι ..

@ναντια δενα πεις την κουμπαρα σου οτι εισαι εγκυος κ ειχες κ μια αποκολλιση κ εννοειται δν θα χορεψεις . κ αν παρεξηγηθει , προβλημα της..εμενα παντρευεται ο κουνιαδος μου τον Σεπτεμβριο κ ηθελαν να κανουν τον γαμο σε αλλη πολη 3 ωρες μακρια απο Θεσ/νικη. ε φυσικα τους ξεκαθαρισαμε οτι αν το κανουν εκτος εμεις δεν θα παμε γτ θα ειμαι στον μηνα μου.οποτε κ το συνειδητοποιησαν κ θα το κανουν εδω. ε οχι τωρα να βαζουμε σε κινδυνο τους εαυτους μας κ τα μωρακια μας για τα γλεντια. θα ερθουν κ αλλα..

Αυτο λεω καο εγω συμφωνω απολυτα μαζι σου. Φοβαμαι να σηκωθω να χορεψω ααλλα νιωθω οτι δν το καταλαβαινει καθολου . Κ δν ξερω τι να της πω οταν ερθει η ωρα θα με φερει σε πολυ δυσκολη θεση αυτο φοβαμαι


...:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , ναντια δε είπε:

Αυτο λεω καο εγω συμφωνω απολυτα μαζι σου. Φοβαμαι να σηκωθω να χορεψω ααλλα νιωθω οτι δν το καταλαβαινει καθολου . Κ δν ξερω τι να της πω οταν ερθει η ωρα θα με φερει σε πολυ δυσκολη θεση αυτο φοβαμαι

να της το πεις απο πιο πριν !!! μη το διακινδυνευσεις . αν βρεθειτε η μιλησετε στο τηλ . για να μην σε φερει σε δυσκολη θεση .


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μονο εγω κανω σεξ κανονικά ακόμα??? Πωωωωω πως αντεχετε???  :p

Εμενα οι ορμονες είναι στα "πανω"  τους!!! Και του άντρα μου επισης, ευτυχώς!!! 

2 ώρες πρίν, Elenaki5186 είπε:

Συγχαρητήρια anemoni και Ασια. Περασαν τα δύσκολα. Έμεινα και εγώ για την β επιπέδου. Αναμένω.

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Σε ξεχασα εσενα, εισαι καινούριο μελος και ελπίζω να μην μου κρατήσεις κακια!!!! Ποτε εχεις ραντεβού!?? 

Κορίτσια εγω εκλεισα και ραντεβού για ντοπλερ απο τωρα! Εσεις θα το κανετε σε εμβρυολογο ή στο γυναικολογο σας? 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Κοριτσια μονο εγω κανω σεξ κανονικά ακόμα??? Πωωωωω πως αντεχετε???  :p

Εμενα οι ορμονες είναι στα "πανω"  τους!!! Και του άντρα μου επισης, ευτυχώς!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ!!! Σε ξεχασα εσενα, εισαι καινούριο μελος και ελπίζω να μην μου κρατήσεις κακια!!!! Ποτε εχεις ραντεβού!?? 

Κορίτσια εγω εκλεισα και ραντεβού για ντοπλερ απο τωρα! Εσεις θα το κανετε σε εμβρυολογο ή στο γυναικολογο σας? 

Είμαστε τόσες πολλές δύσκολο να τις θυμόμαστε ολες. Έχω αρχές Ιουλιου. Στον γυναικολόγο μου θα κάνω το ντοπλερ ολα τα κάνω εκεί και αυχενική και β επιπέδου. Αν θα το κάνεις αλλού πολύ καλά έκανες και εκλεισες ραντεβού απο τώρα. Εξάλλου ο καιρός περνάει τόσο γρήγορα.

Just now, Elenaki5186 είπε:

Είμαστε τόσες πολλές δύσκολο να τις θυμόμαστε ολες. Έχω αρχές Ιουλιου. Στον γυναικολόγο μου θα κάνω το ντοπλερ ολα τα κάνω εκεί και αυχενική και β επιπέδου. Αν θα το κάνεις αλλού πολύ καλά έκανες και εκλεισες ραντεβού απο τώρα. Εξάλλου ο καιρός περνάει τόσο γρήγορα.

Εμας ο γιατρος μας το έκοψε το σεξ :-):-) στην αρχή λόγω αποκόλλησης και ελαφριάς αιμορραγίας και τώρα εχω πολυ χαμηλο πλακουντα.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ναντια δε είπε:

Αν δν το φερει η κουβεντα πως θα το πω .. δν ξερω αυριο ειναι η βαφτιση

καλε την ωρα που θα σου πει να χορεψετε θα της πεις συγνωμη δεν νιωθω κ πολυ καλα κ τελος. τι θα κανει θα σε χαστουκισει να χορεψει. πες κ στον αντρα σου να της πει δεν νιωθει πολυ καλα κ δεν θελει να σηκωθει. τι εισαι μωρο να σε παρει αγκαλια να χορεψετε με το ζορι... τι ανχος ειναι αυτο πως θα πεις να μην χορεψεις. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...