Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 15 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Α εμεις ειμαστε μαζι!!!! :)

Εχεις καθολου πονακια??? Εμενα σταματησαν... Τζαμπα η χαρα π πηρα!!! 

Έχω πονακια, αλλά όχι τίποτα σοβαρό!

Λίγο μέση, λίγο χαμηλά....τι να πω!?? Δε νομίζω να ετοιμάζεται ο μπεμπης! Μάλλον έχει καλομαθει εκεί μέσα!:x


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 16 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Α εμεις ειμαστε μαζι!!!! :)

Εχεις καθολου πονακια??? Εμενα σταματησαν... Τζαμπα η χαρα π πηρα!!! 

τετοια πονακια περιοδου που ερχονται κ φευγουν , εχω κ εγω.. αλλα τιποτα πααπανω.. εγω θελω σκ να γεννησω!!! :P 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , ada32 είπε:

 με το καλο !!! μου φαινεται πως εγω θα γεννησω τελευταια!!!!!

να σου ζησει !!! δεν πειραζει για την καισαρικη , εσυ να εισαι καλα κ το μωρο !!!! περιμενουμε νεα 

και εγω θελω να φυγει !! , δεν την αντεχω αλλο ... αντε μακαρι να γεννησεις αφου σε επιασαν οι πονοι !! πονας ακομα?

Δυστυχώς όχι!!! Σχεδόν έχουν ένα δίωρο να με πιάσουν.... (θα με διαβασει καμια και θα πει οτι χαζεψα!!! αχαχχαχχαχαχχα πάντως πιστευω αν όχι πιο άμεσα, μεσα στο σ/κ θα γεννησω... παραήταν ρυθμικοί και σταθεροί για να ήταν τυχαίοι...)

πρίν από 5 λεπτά , Anastasia05 είπε:

Έχω πονακια, αλλά όχι τίποτα σοβαρό!

Λίγο μέση, λίγο χαμηλά....τι να πω!?? Δε νομίζω να ετοιμάζεται ο μπεμπης! Μάλλον έχει καλομαθει εκεί μέσα!:x

αχαχααχαχαχααχα καλοβολεύτηκε και βαριέται να βγει ε???

πρίν από 5 λεπτά , ada32 είπε:

τετοια πονακια περιοδου που ερχονται κ φευγουν , εχω κ εγω.. αλλα τιποτα πααπανω.. εγω θελω σκ να γεννησω!!! :P 

Δεν ήταν απλά πονάκια περιοδου.... ήταν πονάκια περιόδου τα οποία κρατησαν 15-20 δευτερόλεπτα και ήταν σταθερά στα 35 - 40 λεπτά..... λες και είχα βάλει υπενθύμιση ήταν...! Για αυτό μου έκαναν εντύπωση.... ήταν ακριβώς αυτό που περιγράφουν....

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Δυστυχώς όχι!!! Σχεδόν έχουν ένα δίωρο να με πιάσουν.... (θα με διαβασει καμια και θα πει οτι χαζεψα!!! αχαχχαχχαχαχχα πάντως πιστευω αν όχι πιο άμεσα, μεσα στο σ/κ θα γεννησω... παραήταν ρυθμικοί και σταθεροί για να ήταν τυχαίοι...)

 μακαρι ! κ εμενα με παινουν τετοιοι πονοι αλλα εγω ξαπλωνω κ περνανε . τωρα αν με ξαναπιασουν λεω να περαπτησω , μπας κ δω φως στο τουνελ!!!


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ada32 είπε:

 μακαρι ! κ εμενα με παινουν τετοιοι πονοι αλλα εγω ξαπλωνω κ περνανε . τωρα αν με ξαναπιασουν λεω να περαπτησω , μπας κ δω φως στο τουνελ!!!

Αυτο που σ λεω εγω δεν περναει.... μονο με τις αναπνοες που μας εμαθαν σ ανωδυνο γίνονται πιο ανεκτοι...

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Αυτο που σ λεω εγω δεν περναει.... μονο με τις αναπνοες που μας εμαθαν σ ανωδυνο γίνονται πιο ανεκτοι...

ara esy plisiazeis !!!! τελεια 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Marimarv είπε:

Όχι όχι κ εγώ θέλω να νιώσω αυτή την παλιά αίσθηση ρε παιδί μου που ειμασταν άνετες κοιμόμασταν και αλλάζαμε πλευρό χωρίς να έχουμε τους πόνους κ πολλά πολλάααααα αλλά.. Αλλά εμένα αυτό που έχει λείψει πιο πολύ είναι το να μπορώ να τρώω ότι θελωωωωω χωρίς να τρύπαω συνέχεια τα δάχτυλα μου για ζάχαρο.. 

Ετσι ενιωθα κι εγω..ελεγα να γεννησω να φαω σαν ανθρωπος χωρις να τρυπιεμαι  και να κοιμηθω ξανα μπρουμυτα!!Με τον θηλασμο τρωω σαν να μην υπαρχει αυριο και το ευχαριστιεμαι αφου δεν εχω ξινιλες και καουρες μετα το γευμα..πειναω συνεχεια και διψαω..πολυ νερο!!Την τριτη μερα αφου γεννησα με επιασε μια μελαγχολια και μου ελειπε η κοιλιτσα μου!!


hCvxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , lenoutso είπε:

Ετσι ενιωθα κι εγω..ελεγα να γεννησω να φαω σαν ανθρωπος χωρις να τρυπιεμαι  και να κοιμηθω ξανα μπρουμυτα!!Με τον θηλασμο τρωω σαν να μην υπαρχει αυριο και το ευχαριστιεμαι αφου δεν εχω ξινιλες και καουρες μετα το γευμα..πειναω συνεχεια και διψαω..πολυ νερο!!Την τριτη μερα αφου γεννησα με επιασε μια μελαγχολια και μου ελειπε η κοιλιτσα μου!!

πωπωωωω σταματανε δηλαδη οι ξινιλες και οι καουρες αυτοματα???? Αχ τι ωραιο που ακουγεται αυτο!!! Δωσε μας θαρρος!!!

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , anemoni1989 είπε:

πωπωωωω σταματανε δηλαδη οι ξινιλες και οι καουρες αυτοματα???? Αχ τι ωραιο που ακουγεται αυτο!!! Δωσε μας θαρρος!!!

αχ μακαρι γτ κ εγω δεν το αντεχω αλλο !  αφου μολις γεννησω θελω να μου φερουν τουρτα

 

  • Μου αρέσει 2

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ada32 είπε:

αχ μακαρι γτ κ εγω δεν το αντεχω αλλο !  αφου μολις γεννησω θελω να μου φερουν τουρτα

 

Ποια τουρτα?? εγω εχω παραγγειλει αρνι σ σουβλα!!! αχαχαχαχαχα

  • Χαχα 4

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , anemoni1989 είπε:

πωπωωωω σταματανε δηλαδη οι ξινιλες και οι καουρες αυτοματα???? Αχ τι ωραιο που ακουγεται αυτο!!! Δωσε μας θαρρος!!!

Ναι!!θα ευχαριστηθεις το φαγητο στο νοσοκομειο!!Εγω ειχα εμετους μεχρι τον 4 ο μηνα περιπου και χαλια στομαχι σε ολη την εγκυμοσυνη..Μετα  τη γεννα και την ανανηψη εκανα και τον τελευταιο μου εμετο!!Ειχα φαει μπαμιες :-P Με πηγαν στο δωματιο 1 η ωρα περιπου το βραδυ, ηρθαν οι νοσοκομες και με ρωτουσαν τι ηθελα να φαω..Του ειπα τιποτα γτ ειχα κανει εμετο και μου φεραν ενα χαμομηλακι!Την επομενη που ξυπνησα εφαγα σαν κανονικος ανθρωπος!


hCvxp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , lenoutso είπε:

Ναι!!θα ευχαριστηθεις το φαγητο στο νοσοκομειο!!Εγω ειχα εμετους μεχρι τον 4 ο μηνα περιπου και χαλια στομαχι σε ολη την εγκυμοσυνη..Μετα  τη γεννα και την ανανηψη εκανα και τον τελευταιο μου εμετο!!Ειχα φαει μπαμιες :-P

εκανα εμετους μεχρι και την 33η εβδομαδα και εχω ακομα και τωρα ναυτιες και καουρες και αναγουλες... Πραγματικα μ δινεις ελπίδες και με πεισμωνεις ακομα περισσοτερο να θελω να γεννησω!!! αχαχαχαχαχα


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα από το γιατρό...

Καλα μπέμπης αφασία. Οχι μόνο δεν κατεβαίνει, οχι μονο είναι θεοκλειστος ο τραχηλος (φαίνεται και απο τον υπέρηχο χωρίς εξέταση) κοίταει και πανω. Για φυσιολογικά μου ειπε αν θελω να παω με πόνους που θα κρατήσουν τουλάχιστον 24 ωρες χωρίς πολλές πάλι ελπίδες.

Οπότε θα μπω κατευθείαν καισαρική να μη ζοριστει και ο παιδαρος που έμαθα ότι έχει και μαλλακια. Αύριο το πρωί λοιπόν εγω ξεμπερδευω. Σας εύχομαι ολες σύντομα

  • Μου αρέσει 3

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Μόλις γύρισα από το γιατρό...

Καλα μπέμπης αφασία. Οχι μόνο δεν κατεβαίνει, οχι μονο είναι θεοκλειστος ο τραχηλος (φαίνεται και απο τον υπέρηχο χωρίς εξέταση) κοίταει και πανω. Για φυσιολογικά μου ειπε αν θελω να παω με πόνους που θα κρατήσουν τουλάχιστον 24 ωρες χωρίς πολλές πάλι ελπίδες.

Οπότε θα μπω κατευθείαν καισαρική να μη ζοριστει και ο παιδαρος που έμαθα ότι έχει και μαλλακια. Αύριο το πρωί λοιπόν εγω ξεμπερδευω. Σας εύχομαι ολες σύντομα

τι καλα μαρακι !!! με το καλο!!!  θα περιμενουμε τα νεα σου!

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...