Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια θέλω την βοήθεια σασ ξέρει κάποια καλή ενδοκρινολόγο ;;; Αρχίζει τ4 γιατί βγήκε η tsh 2.95 και πρέπει να είναι κάτω από 2.50 και θέλω να την παρακολουθεί μια ενδοκρινολόγος γιατί έχει και ΣΠΩ . Όλες οι άλλες εξετάσεις όλες καλές. 

      Καλημέρα! Μπορώ να προτείνω τον δικό μου, Γ. Παπαγ..ιου, πηγαίνω χρονια και τον εμπιστεύομαι! Φτηνός δεν είναι βέβαια κι είναι στην Αθήνα, στο Μέγαρο μουσικής

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

@anemoni1989 μου εδώ εφαγες τον γάιδαρο ,στην ουρά θα κολλήσεις... Κ εγώ κάθε μέρα εμετους κάνω αλλά έκανα υπομονή.. Κ τώρα από τις 4 κάνω υπομονή Για τους πόνους γτ είπα να το παλέψω για φυσιολογικό τοκετο. Γτ το σκέφτηκα να πάω με πρόκληση Αλλά χωρίς ενδείξεις τοκετού συνήθως καταλήγεις σε καισαρική ..κ στην ουσία πέρνας κ πόνους γεννας κ την καισαρική..κ δεν σου  έμεινε κ πολύ,1.5 βδομαδα..

@Μαρία1430 μπράβο σου!! Που σηκώθηκες κ το παλεύεις με τον θηλασμό. Θα τα καταφερεις μια χαρά!!

πρίν από 2 λεπτά , bella32 είπε:

τι είναι το οξυμετρο βρε κορίτσια! είμαι πολύ άσχετη! πάντως εγώ δεν τα έχω βάψει, ούτε χέρια ούτε πόδια.  σήμερα στο νοσοκομείο μου είπαν να τα αφήσω έτσι και ότι θα με ξυρισουν αυτοί και ν μην το επιχειρήσω μόνη μου για να μην κοπω!

Κ  εγω αβαφτα τα εχω... 

  • Ευχαριστώ 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 13 λεπτά , bella32 είπε:

τι είναι το οξυμετρο βρε κορίτσια! είμαι πολύ άσχετη! πάντως εγώ δεν τα έχω βάψει, ούτε χέρια ούτε πόδια.  σήμερα στο νοσοκομείο μου είπαν να τα αφήσω έτσι και ότι θα με ξυρισουν αυτοί και ν μην το επιχειρήσω μόνη μου για να μην κοπω!

Και εγω την ίδια απορία έχω... δεν εχω ιδέα για το οξυμετρο.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Marimarv είπε:

Και εγω την ίδια απορία έχω... δεν εχω ιδέα για το οξυμετρο.. 

Ένα μηχανηματακι που βάζουν στο δάχτυλο και μετραει τα επίπεδα κορεσμού του οξυγόνου στο αιμα, δεν είναι κάτι δηλαδή που χρειάζεται να γνωρίζετε!

το ανέφερα στην ανεμώνη επειδή είναι κ αυτη νοσηλεύτρια όπως κ εγώ, επειδή μου φάνηκε περίεργο ότι δείχνει με το διάφανο μανο! Εγώ ξέρω ότι δε πιάνει με το μανο!

Ελπίζω να έλυσα την απορία και θα προσπαθήσω να μη δημιουργώ κι άλλες χωρίς λόγο!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Anastasia05 είπε:

Ένα μηχανηματακι που βάζουν στο δάχτυλο και μετραει τα επίπεδα κορεσμού του οξυγόνου στο αιμα, δεν είναι κάτι δηλαδή που χρειάζεται να γνωρίζετε!

το ανέφερα στην ανεμώνη επειδή είναι κ αυτη νοσηλεύτρια όπως κ εγώ, επειδή μου φάνηκε περίεργο ότι δείχνει με το διάφανο μανο! Εγώ ξέρω ότι δε πιάνει με το μανο!

Ελπίζω να έλυσα την απορία και θα προσπαθήσω να μη δημιουργώ κι άλλες χωρίς λόγο!

Εμας στο νοσοκομείο που δουλευα επιανε και πανω απο ημομονιμο... Μου αναψες φωτιες ομως τωρα... Θα ζητήσω δοκιμη τη Δευτέρα και αν δω και δεν πιανει, θα ξεβαψω το ενα νυχι!!! 

πρίν από 29 λεπτά , bella32 είπε:

τι είναι το οξυμετρο βρε κορίτσια! είμαι πολύ άσχετη! πάντως εγώ δεν τα έχω βάψει, ούτε χέρια ούτε πόδια.  σήμερα στο νοσοκομείο μου είπαν να τα αφήσω έτσι και ότι θα με ξυρισουν αυτοί και ν μην το επιχειρήσω μόνη μου για να μην κοπω!

Δεν ειχα δει την ερώτηση σου... Σορρυ...  Απαντησε ομως η συναδελφισσα!!! :)

Εγω πηγα και εκανα κερι σ μπικίνι, με την ελπίδα πως απο τον πονο θα σπαγαν τα νερα, αλλα τζίφος παλι! Αχχαχαχαχαχαχα Τζαμπα η ταλαιπωρία και ο πονος!! 

  • Χαχα 2

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Εμας στο νοσοκομείο που δουλευα επιανε και πανω απο ημομονιμο... Μου αναψες φωτιες ομως τωρα... Θα ζητήσω δοκιμη τη Δευτέρα και αν δω και δεν πιανει, θα ξεβαψω το ενα νυχι!!! 

Δεν ειχα δει την ερώτηση σου... Σορρυ...  Απαντησε ομως η συναδελφισσα!!! :)

Εγω πηγα και εκανα κερι σ μπικίνι, με την ελπίδα πως απο τον πονο θα σπαγαν τα νερα, αλλα τζίφος παλι! Αχχαχαχαχαχαχα Τζαμπα η ταλαιπωρία και ο πονος!! 

Αυτό με το μπικινι θα το δοκιμάσω κι εγώ!!!! Χαχαχαχαχαχα Πάντως δοκιμάζεις διάφορα, μπράβο σου!!!Μπορεί κ  να το πετύχεις πριν τη Τρίτη!!!:grin:


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@ada32 σχετικά με αυτο με την καισαρική και την προκληση διαφωνω και μαλιστα προσφατα βγηκε σχετική μελετη στο εξωτερικό... Αλλα θα την παραθεσω αφου γεννησουμε ολες με το καλο!!! 

πρίν από 2 λεπτά , Anastasia05 είπε:

Αυτό με το μπικινι θα το δοκιμάσω κι εγώ!!!! Χαχαχαχαχαχα Πάντως δοκιμάζεις διάφορα, μπράβο σου!!!Μπορεί κ  να το πετύχεις πριν τη Τρίτη!!!:grin:

Ειμαι τρελιαρα!! Μη με βλέπεις ετσι χαμηλων τονων!! Αχχαχαχαχαχαχα 

 

  • Χαχα 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Anastasia05 είπε:

Ένα μηχανηματακι που βάζουν στο δάχτυλο και μετραει τα επίπεδα κορεσμού του οξυγόνου στο αιμα, δεν είναι κάτι δηλαδή που χρειάζεται να γνωρίζετε!

το ανέφερα στην ανεμώνη επειδή είναι κ αυτη νοσηλεύτρια όπως κ εγώ, επειδή μου φάνηκε περίεργο ότι δείχνει με το διάφανο μανο! Εγώ ξέρω ότι δε πιάνει με το μανο!

Ελπίζω να έλυσα την απορία και θα προσπαθήσω να μη δημιουργώ κι άλλες χωρίς λόγο!

Ααααα οκ οκ κατάλαβα. Όχι όχι καμία άλλη απορία αφού είναι κώδικες του επαγγέλματος σας μην αγχοθω κ για αλλά τώρα χάχαχαχαχαχ.. 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Marimarv είπε:

Ααααα οκ οκ κατάλαβα. Όχι όχι καμία άλλη απορία αφού είναι κώδικες του επαγγέλματος σας μην αγχοθω κ για αλλά τώρα χάχαχαχαχαχ.. 

Μήπως θέλεις αναλυση και για το κλυσμα??? Τωρα που μας βρηκες ορεξατες!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

  • Χαχα 2

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Μήπως θέλεις αναλυση και για το κλυσμα??? Τωρα που μας βρηκες ορεξατες!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Χάχαχαχαχαχαχαχα κορίτσια νομίζω πως αν μου δώσετε λεπτομέρειες για αυτό δεν ξέρω τι θα κάνω από την ντροπή μου εκείνη την ωρα.. Χαχαχαχα 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, anemoni1989 είπε:

Μήπως θέλεις αναλυση και για το κλυσμα??? Τωρα που μας βρηκες ορεξατες!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Ερώτηση ίσως χαζή? Κλύσμα και στην καισαρική? Ή τουλάχιστον θα γλυτώσω και κάτι... εμετούς και εγώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 29 λεπτά , Maria_ath είπε:

Ερώτηση ίσως χαζή? Κλύσμα και στην καισαρική? Ή τουλάχιστον θα γλυτώσω και κάτι... εμετούς και εγώ!

Κ εγώ είχα μια ελπίδα ότι στη καισαρική δεεεεεεν.. Απλά όχι κάνουν κ εκεί κλυσμα απ ότι μου έχουν πει 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Maria_ath είπε:

Ερώτηση ίσως χαζή? Κλύσμα και στην καισαρική? Ή τουλάχιστον θα γλυτώσω και κάτι... εμετούς και εγώ!

Μπααααα κλυσμα και στην καισαρική. Επισης είμαστε και σε πεινα λόγω χειρουργείου... 

Σήμερα σηκώθηκα μετά από τα παυσίπονα και περπατησα πιο καλα και πιο πολύ... Ελπίζω να είναι έτσι κι ακόμα καλύτερα τα πράγματα σήμερα


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! πως περάσατε το βράδυ; εγώ με καουρες ... δεν παλεύονται οι ατιμες... 

δλδ είναι υποχρεωτικό το κλυσμα;;; ακόμη κ αν έχουμε πάει τουαλέτα μόνες μας από πριν;;;; 

λοιπόν χτες,  έπαιρνα τηλ σε διάφορα ζαχαροπλαστεία- εργαστήρια για να ρωτήσω για μπισκότα με ζαχαροπαστα για το μαιευτήριο... τιμή εκκίνησης 2 ευρώ ( το μικρό μπισκοτάκι) μέχρι 5 ευρώ ( το μεγάλο) !!!!!!!!! μου φάνηκαν πανάκριβα!!! ευελπιστώ από βδομάδα να με αφήσει να σηκωθώ και θα κάνω μόνη μου! μα 5 ευρώ ένα μπισκοτάκι;;;;

 


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , bella32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! πως περάσατε το βράδυ; εγώ με καουρες ... δεν παλεύονται οι ατιμες... 

δλδ είναι υποχρεωτικό το κλυσμα;;; ακόμη κ αν έχουμε πάει τουαλέτα μόνες μας από πριν;;;; 

λοιπόν χτες,  έπαιρνα τηλ σε διάφορα ζαχαροπλαστεία- εργαστήρια για να ρωτήσω για μπισκότα με ζαχαροπαστα για το μαιευτήριο... τιμή εκκίνησης 2 ευρώ ( το μικρό μπισκοτάκι) μέχρι 5 ευρώ ( το μεγάλο) !!!!!!!!! μου φάνηκαν πανάκριβα!!! ευελπιστώ από βδομάδα να με αφήσει να σηκωθώ και θα κάνω μόνη μου! μα 5 ευρώ ένα μπισκοτάκι;;;;

 

Εγώ βρήκα στο φεισμπουκ με 1.20 και 1.30 αλλά ήθελε να γίνει η παραγγελία τουλάχιστον 2 μήνες πριν! :shock:

 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Anastasia05 είπε:

Εγώ βρήκα στο φεισμπουκ με 1.20 και 1.30 αλλά ήθελε να γίνει η παραγγελία τουλάχιστον 2 μήνες πριν! :shock:

 

ωωωχχχ δε  προλαβαίνω!!! χαχαχχα! μωρέ σε 4 μαγαζιά πήρα τηλ... έπαθα πλάκα! δεν έχω τόσα λεφτά να δώσω...


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...