Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, marmaki είπε:

      Καλημέρα! Μπορώ να προτείνω τον δικό μου, Γ. Παπαγ..ιου, πηγαίνω χρονια και τον εμπιστεύομαι! Φτηνός δεν είναι βέβαια κι είναι στην Αθήνα, στο Μέγαρο μουσικής

      Σε ευχαριστώ πολύ θες να μου πεις το όνομα σε μήνυμα;; 

      Εμείς τόσες μέρες καλά εχτές το βράδυ πόνοι περιόδου σήμερα το πρωί ροζ δεν ξέρουμε τ να κάνουμε να πάμε ξανά για υπέρηχο η μήπως δεν κάνει και συχνά να το ενοχλούμε και να πάμε 30 του μήνα. Μασ κάνει καψονια η μικρή μας 😅😅😅

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 32 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Εγω χέρια ποδια τα εκανα γαλλικο... Αλλα οχι γαλακτερο... Διαφανη βάση εβαλα

Πιάνει το οξυμετρο στο γαλακτερό??? Νομίζω ότι σε κανένα χρώμα δε πιάνει.. Στο δικό σου βέβαια υποθέτω πως φαίνεται το χρώμα του νυχιού και αν γίνεται σωστή οξυγόνωση..

Εγώ έχω μόνο των ποδιών βαμμένα, απλό μανο. Στα χέρια τίποτα.


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

Just now, ada32 είπε:

Τέλεια!!δηλαδή ξεμπερδεψες με τις ωδινες..εγώ ακόμα σπίτι είμαι.. Περιμένω

Ολα καλα ευχομαι να σου πανε! να ξεμπερδεψεις ευκολα σαν εμενα!Μπαμ μπαμ!


hCvxp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Αααααααααα μάλιστα!!!!! Οκ, ενημέρωσε!!!!

Μας ενδιαφέρει!!!

Ακόμα σπίτι είμαι με πονους ανα 20 λεπτα αλλα τιποτα αλλο...δυνατους ομως... Για να δούμε

πρίν από 1 λεπτό , lenoutso είπε:

Ολα καλα ευχομαι να σου πανε! να ξεμπερδεψεις ευκολα σαν εμενα!Μπαμ μπαμ!

Ευχαριστώ πολύ.Αχ δεν το κόβω .. Έχω από τις 5 Που πονάω ανά 20 λεπτά.. Για να δούμε..


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Anastasia05 είπε:

Πιάνει το οξυμετρο στο γαλακτερό??? Νομίζω ότι σε κανένα χρώμα δε πιάνει.. Στο δικό σου βέβαια υποθέτω πως φαίνεται το χρώμα του νυχιού και αν γίνεται σωστή οξυγόνωση..

Εγώ έχω μόνο των ποδιών βαμμένα, απλό μανο. Στα χέρια τίποτα.

Δεν εχει να κάνει με το χρωμα... Αν ειναι καλο τ οξυμετρο πιάνει παντου! Διαφανο εβαλα για να φαίνεται το χρωμα, αν μελανιασουν... 

Εγω κοριτσια θα τρελαθω... Εχω 3 μερες τωρα ξεκινησαν παλι οι εμετοι... Πραγματικα δεν αντέχω! Εχω μετανιωσει που δεν μπήκα την Τριτη με προκληση... Θα το ειχα γλιτωσει ολο αυτο... Ειναι μαρτυριο 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Εγω χέρια ποδια τα εκανα γαλλικο... Αλλα οχι γαλακτερο... Διαφανη βάση εβαλα

Α οκ γτ εμένα μου είπαν να μην έχω βαμμένα νύχια αλλά δεν ήξερα εάν εννοούσαν και ποδιων 

πρίν από 19 λεπτά , Anastasia05 είπε:

Πιάνει το οξυμετρο στο γαλακτερό??? Νομίζω ότι σε κανένα χρώμα δε πιάνει.. Στο δικό σου βέβαια υποθέτω πως φαίνεται το χρώμα του νυχιού και αν γίνεται σωστή οξυγόνωση..

Εγώ έχω μόνο των ποδιών βαμμένα, απλό μανο. Στα χέρια τίποτα.

Κ εγώ λέω να βαψω μόνο πόδια.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Marimarv είπε:

Α οκ γτ εμένα μου είπαν να μην έχω βαμμένα νύχια αλλά δεν ήξερα εάν εννοούσαν και ποδιων 

Κ εγώ λέω να βαψω μόνο πόδια.. 

Καλύτερα να ρωτησεις... Βεβαια αν εχουν θεμα τα ξεβαφουν, αλλα εγω ρωτησα τη μαια για σιγουριά 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Δεν εχει να κάνει με το χρωμα... Αν ειναι καλο τ οξυμετρο πιάνει παντου! Διαφανο εβαλα για να φαίνεται το χρωμα, αν μελανιασουν... 

Εγω κοριτσια θα τρελαθω... Εχω 3 μερες τωρα ξεκινησαν παλι οι εμετοι... Πραγματικα δεν αντέχω! Εχω μετανιωσει που δεν μπήκα την Τριτη με προκληση... Θα το ειχα γλιτωσει ολο αυτο... Ειναι μαρτυριο 

Πωωω πραγματικά είναι μαρτύριο εγώ 3 μήνες το πέρασα όλο αυτό με εμετούς κ όλα τα υπόλοιπα και τα είχα παίξει.. Υπομονή υπομονή κορίτσι μου αλήθεια.. 

Θα τα βαψω και θα έχω μαζί μου ένα ασετον εάν χρειαστεί.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Δεν εχει να κάνει με το χρωμα... Αν ειναι καλο τ οξυμετρο πιάνει παντου! Διαφανο εβαλα για να φαίνεται το χρωμα, αν μελανιασουν... 

Εγω κοριτσια θα τρελαθω... Εχω 3 μερες τωρα ξεκινησαν παλι οι εμετοι... Πραγματικα δεν αντέχω! Εχω μετανιωσει που δεν μπήκα την Τριτη με προκληση... Θα το ειχα γλιτωσει ολο αυτο... Ειναι μαρτυριο 

Τότε δεν έχω πιάσει τόσο καλό οξυμετρο!!!:-P αν δεν έχει καθόλου χρώμα δεν έχεις θέμα.

Πάλι εμετοί?? Τώρα τι κάνεις από τη στιγμή που δεν μπήκες τελικά? Περιμένεις λίγες μέρες κ αν δεν κλείνεις ραντεβού για πρόκληση?

Εμένα μέχρι 22 με αφήνει, αλλιώς θα κλείσουμε για πρόκληση. Αύριο πρωί θα με δει, να δει κ τράχηλο από κάτω.


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Marimarv είπε:

Πωωω πραγματικά είναι μαρτύριο εγώ 3 μήνες το πέρασα όλο αυτό με εμετούς κ όλα τα υπόλοιπα και τα είχα παίξει.. Υπομονή υπομονή κορίτσι μου αλήθεια.. 

Θα τα βαψω και θα έχω μαζί μου ένα ασετον εάν χρειαστεί.. 

Το καλύτερο που μπορείς να κάνεις... 

Εμενα ειχαν σταματήσει μολις εκλεισα την 33η εβδομάδα, και τωρα παλι.. Πραγματικα νιωθω απελπισια... Ασε

πρίν από 2 λεπτά , Anastasia05 είπε:

Τότε δεν έχω πιάσει τόσο καλό οξυμετρο!!!:-P αν δεν έχει καθόλου χρώμα δεν έχεις θέμα.

Πάλι εμετοί?? Τώρα τι κάνεις από τη στιγμή που δεν μπήκες τελικά? Περιμένεις λίγες μέρες κ αν δεν κλείνεις ραντεβού για πρόκληση?

Εμένα μέχρι 22 με αφήνει, αλλιώς θα κλείσουμε για πρόκληση. Αύριο πρωί θα με δει, να δει κ τράχηλο από κάτω.

Δεν υπάρχει περίπτωση να περιμένω να κλεισω 40 εβδομάδες.. Εχω ταλαιπωρηθει παρα πολυ κ πρέπει και εγω να ηρεμησω... Τη Δευτέρα που θα παω, θα ζητησω προκληση και λογικά θα κανω εισαγωγη. 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Το καλύτερο που μπορείς να κάνεις... 

Εμενα ειχαν σταματήσει μολις εκλεισα την 33η εβδομάδα, και τωρα παλι.. Πραγματικα νιωθω απελπισια... Ασε

Δεν υπάρχει περίπτωση να περιμένω να κλεισω 40 εβδομάδες.. Εχω ταλαιπωρηθει παρα πολυ κ πρέπει και εγω να ηρεμησω... Τη Δευτέρα που θα παω, θα ζητησω προκληση και λογικά θα κανω εισαγωγη. 

Εννοείται άμα δεν αντέχεις κ αφού το έχετε συζητήσει. Από εβδομάδα οπότε θα έχεις το μπεμπέκι σου με το καλό!:) τι ωραία!!! Να βγαίνουν τα ζυγακια μας σιγά σιγά!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 16 λεπτά , Anastasia05 είπε:

Εννοείται άμα δεν αντέχεις κ αφού το έχετε συζητήσει. Από εβδομάδα οπότε θα έχεις το μπεμπέκι σου με το καλό!:) τι ωραία!!! Να βγαίνουν τα ζυγακια μας σιγά σιγά!

Ω ναι!!! Την Τριτη το αργότερο θα με ακουσετε να φωναζω "φτου ξελευτερια"!!!! Θα ριχνω και βεγγαλικά!!!! 

  • Χαχα 2

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, ada32 είπε:

Να σου ζήσει ο Παιδαρος!!!! Μεγάλο μωρό!!πως εισαι εσυ;;;

Τεραστιος και μου είπαν ότι κολυμπουσε. Ακόμα και με την καισαρική ο ντοκ ζοριστηκε να τον βγάλει... που να τον αφηνα κι αλλο

Γενικά είμαι καλά, ψυχολογικά ηρεμη και τον χαζεύω. Σηκώθηκα 2 φορές κι έκανα βήματα στο δωμάτιο αλλά τραβάει αρκετά η τομή. Ελπίζω αύριο να κινούμαι καλύτερα.

Με το θηλασμό το ψιλοπαλευω. Μου τραβάει ωρες ωρες τη θηλη και δείχνει ότι παίρνει κανα δυο τζούρες αλλά μονη μου δεν καταφερα σπουδαια πράγματα. Με τη βοήθεια μιας νοσηλεύτριας κάτι πετύχαμε

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Τεραστιος και μου είπαν ότι κολυμπουσε. Ακόμα και με την καισαρική ο ντοκ ζοριστηκε να τον βγάλει... που να τον αφηνα κι αλλο

Γενικά είμαι καλά, ψυχολογικά ηρεμη και τον χαζεύω. Σηκώθηκα 2 φορές κι έκανα βήματα στο δωμάτιο αλλά τραβάει αρκετά η τομή. Ελπίζω αύριο να κινούμαι καλύτερα.

Με το θηλασμό το ψιλοπαλευω. Μου τραβάει ωρες ωρες τη θηλη και δείχνει ότι παίρνει κανα δυο τζούρες αλλά μονη μου δεν καταφερα σπουδαια πράγματα. Με τη βοήθεια μιας νοσηλεύτριας κάτι πετύχαμε

Μπράβο κοριτσι μου! Τελος καλο ολα καλα!! Ποτε θα παρεις εξιτηριο? 

Μπράβο σου που προσπαθεις και σηκωθηκες τοσο γρήγορα!!! Ειναι πολυ σημαντικό για τη γρήγορη αναρρωση σου

  • Ευχαριστώ 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Τεραστιος και μου είπαν ότι κολυμπουσε. Ακόμα και με την καισαρική ο ντοκ ζοριστηκε να τον βγάλει... που να τον αφηνα κι αλλο

Γενικά είμαι καλά, ψυχολογικά ηρεμη και τον χαζεύω. Σηκώθηκα 2 φορές κι έκανα βήματα στο δωμάτιο αλλά τραβάει αρκετά η τομή. Ελπίζω αύριο να κινούμαι καλύτερα.

Με το θηλασμό το ψιλοπαλευω. Μου τραβάει ωρες ωρες τη θηλη και δείχνει ότι παίρνει κανα δυο τζούρες αλλά μονη μου δεν καταφερα σπουδαια πράγματα. Με τη βοήθεια μιας νοσηλεύτριας κάτι πετύχαμε

Πολύ σημαντικό να σηκώνεσαι, να το παλέψεις όσο μπορείς.  

Και με το θηλασμό θα το βρείτε, μην ανησυχείς!!! Να σας ζήσει και γρήγορη ανάρρωση:x

  • Ευχαριστώ 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Anastasia05 είπε:

Πιάνει το οξυμετρο στο γαλακτερό??? Νομίζω ότι σε κανένα χρώμα δε πιάνει.. Στο δικό σου βέβαια υποθέτω πως φαίνεται το χρώμα του νυχιού και αν γίνεται σωστή οξυγόνωση..

Εγώ έχω μόνο των ποδιών βαμμένα, απλό μανο. Στα χέρια τίποτα.

τι είναι το οξυμετρο βρε κορίτσια! είμαι πολύ άσχετη! πάντως εγώ δεν τα έχω βάψει, ούτε χέρια ούτε πόδια.  σήμερα στο νοσοκομείο μου είπαν να τα αφήσω έτσι και ότι θα με ξυρισουν αυτοί και ν μην το επιχειρήσω μόνη μου για να μην κοπω!


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...