Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια θέλω την βοήθεια σασ ξέρει κάποια καλή ενδοκρινολόγο ;;; Αρχίζει τ4 γιατί βγήκε η tsh 2.95 και πρέπει να είναι κάτω από 2.50 και θέλω να την παρακολουθεί μια ενδοκρινολόγος γιατί έχει και ΣΠΩ . Όλες οι άλλες εξετάσεις όλες καλές. 

      Καλημέρα! Μπορώ να προτείνω τον δικό μου, Γ. Παπαγ..ιου, πηγαίνω χρονια και τον εμπιστεύομαι! Φτηνός δεν είναι βέβαια κι είναι στην Αθήνα, στο Μέγαρο μουσικής

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 31 λεπτά , bella32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! πως περάσατε το βράδυ; εγώ με καουρες ... δεν παλεύονται οι ατιμες... 

δλδ είναι υποχρεωτικό το κλυσμα;;; ακόμη κ αν έχουμε πάει τουαλέτα μόνες μας από πριν;;;; 

λοιπόν χτες,  έπαιρνα τηλ σε διάφορα ζαχαροπλαστεία- εργαστήρια για να ρωτήσω για μπισκότα με ζαχαροπαστα για το μαιευτήριο... τιμή εκκίνησης 2 ευρώ ( το μικρό μπισκοτάκι) μέχρι 5 ευρώ ( το μεγάλο) !!!!!!!!! μου φάνηκαν πανάκριβα!!! ευελπιστώ από βδομάδα να με αφήσει να σηκωθώ και θα κάνω μόνη μου! μα 5 ευρώ ένα μπισκοτάκι;;;;

 

Καλημερα!! Κοιτα και εγω τ σκεφτομουν, αλλα οταν πας μονη σ δεν ξέρεις αν οντως "καθαρισες"!! Ενω  με το κλυσμα εισαι σιγουρη και αποφεύγονται τα ατυχηματα...! 

Οσον αφορά τα μπισκότα, δραμααα!! Εγω θα παρω γλυκα απο ζαχαροπλαστειο!!! 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

Καλημερα κοριτσια μου!

Βρισκω ευκαιρια να σας γραψω κ την δικη μ εμπειρια τωρα που κοιμαται ο μικρος. Λοιπον, Πεμπτη πρωι 6 σηκωνομαι για τσισα, δε μου κολλαει υπνος μετα... Ανοιγω κινητο κ μπαινω στο forum να δω αν γεννησε/γενναει καποια... κι ως δια μαγειας καταλαβαινω ενα δυνατο πονο χαμηλα κ λεω μπας; Σηκωνομαι ειχαν σπασει τα νερα αλλα πολυ χαλαρα πραγματα (καμια σχεση με τον καταρρακτη στο πρωτο). 7:30 ειμαστε μαιευτηριο διαστολη 3 κ πονοι ανα 3 λεπτα δυνατοι. Μη σας τα πολυλογω: επισκληριδιος i love you κοκ παρολο που εκανα την χαμηλοτερη δυνατη δοση για να καταλαβαινω την προηγουμενη τομη, μεγαλη ανακουφιση.

Ο μικρος πηγαινε σχετικα καλα αλλα σκαλωνε σε καποιο στενο σημειο της λεκανης. Εν τελει η διαστολη δεν εφτασε τελεία γιατι ο μικρος δεν επανερχοταν ευκολα στους παλμους του κ ο γιατρος φοβηθηκε πιο πολυ για την τομη. Πηγαμε λοιπον για καισαρικη παλι... Γεννησαμε στις 12 το μεσημερι

Οπως αποδειχτηκε ο μπεμπης ειχε στρεσαριστει πολυ περισσοτερο απο τον πρωτο κ στο τσακ γλιτωσαμε να μπει μοναδα....

Θηλασαμε μια ωρα αφου γεννησαμε αλλα επειδη ειμαστε θρεφταρια εχουμε φαει κ κατι ml ξενο...

Η πρωτη κ δευτερη μερα μετα την δευτερη κτ δραμα! Σημερα πολυ καλυτερα!

Κοριτσια ναμας ζησουν! Και με το καλο οσες περιμενουν! 

Ειναι φυσικα ενας κουκλος!!!

ΥΓ για δυο μερες πριν (4 φορες συνολικα ) εκανα τις ασκησεις που σας ελεγα.... δεν ξερω αν επαιξαν ρολο..

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alekk είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!

Βρισκω ευκαιρια να σας γραψω κ την δικη μ εμπειρια τωρα που κοιμαται ο μικρος. Λοιπον, Πεμπτη πρωι 6 σηκωνομαι για τσισα, δε μου κολλαει υπνος μετα... Ανοιγω κινητο κ μπαινω στο forum να δω αν γεννησε/γενναει καποια... κι ως δια μαγειας καταλαβαινω ενα δυνατο πονο χαμηλα κ λεω μπας; Σηκωνομαι ειχαν σπασει τα νερα αλλα πολυ χαλαρα πραγματα (καμια σχεση με τον καταρρακτη στο πρωτο). 7:30 ειμαστε μαιευτηριο διαστολη 3 κ πονοι ανα 3 λεπτα δυνατοι. Μη σας τα πολυλογω: επισκληριδιος i love you κοκ παρολο που εκανα την χαμηλοτερη δυνατη δοση για να καταλαβαινω την προηγουμενη τομη, μεγαλη ανακουφιση.

Ο μικρος πηγαινε σχετικα καλα αλλα σκαλωνε σε καποιο στενο σημειο της λεκανης. Εν τελει η διαστολη δεν εφτασε τελεία γιατι ο μικρος δεν επανερχοταν ευκολα στους παλμους του κ ο γιατρος φοβηθηκε πιο πολυ για την τομη. Πηγαμε λοιπον για καισαρικη παλι... Γεννησαμε στις 12 το μεσημερι

Οπως αποδειχτηκε ο μπεμπης ειχε στρεσαριστει πολυ περισσοτερο απο τον πρωτο κ στο τσακ γλιτωσαμε να μπει μοναδα....

Θηλασαμε μια ωρα αφου γεννησαμε αλλα επειδη ειμαστε θρεφταρια εχουμε φαει κ κατι ml ξενο...

Η πρωτη κ δευτερη μερα μετα την δευτερη κτ δραμα! Σημερα πολυ καλυτερα!

Κοριτσια ναμας ζησουν! Και με το καλο οσες περιμενουν! 

Ειναι φυσικα ενας κουκλος!!!

ΥΓ για δυο μερες πριν (4 φορες συνολικα ) εκανα τις ασκησεις που σας ελεγα.... δεν ξερω αν επαιξαν ρολο..

Ναι σου  ζησει!!! Ευχαριστούμε πολύ που μοιραστηκες την εμπειρία σου μαζι μας!!! 

Εμεις το παλεψαμε παλι με σεξ, τζίφος!!! Αχχαχαχαχαχαχα

Καθαρισαμε το σπιτακι μας, θα βγούμε για τα ψωνια μας και θα περάσουμε το τελευταίο σ/κ που ειμαστε τα 2 μας χαλαρα!!! Ανυπομονώ πλέον για την Τρίτη 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Πήγα κ εγώ σήμερα γιατρό! Ο μπέμπης ζώαρα, τρώει καλά κ χορεύει, αλλά είναι ακόμη ψηλά! Κ ο τράχηλος δεν έχει μαλακώσει!!! Συσπασεις κλασικά δεν έχω εκτός από λίγα πινάκια!

Περιμένουμε μέχρι 24 αλλιώς μπαίνω 25 κ κάνουμε πρόκληση 26! :)

 


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, anemoni1989 είπε:

Ναι σου  ζησει!!! Ευχαριστούμε πολύ που μοιραστηκες την εμπειρία σου μαζι μας!!! 

Εμεις το παλεψαμε παλι με σεξ, τζίφος!!! Αχχαχαχαχαχαχα

Καθαρισαμε το σπιτακι μας, θα βγούμε για τα ψωνια μας και θα περάσουμε το τελευταίο σ/κ που ειμαστε τα 2 μας χαλαρα!!! Ανυπομονώ πλέον για την Τρίτη 

Αααα κορίτσι μου τι ωραία να περάσεις ένα υπέροχο σκ.. Έτσι το περίμενα κ εγώ ότι θα ήμασταν με τον άντρα μου αλλά έχουμε φασαρίες από χθες.. Το τελευταίο μας σκ οι δύο μας και ειναι χάλια.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

18 ώρες πρίν, Marimarv είπε:

Α σου ζήσει κορίτσι μου γερός και δυνατός να είναι σε όλη του την ζωή.. 

Κορίτσι μου μην απελπίζεσαι όλα θα στρώσουν και θα βρείτε τους ρυθμούς σας.. Γύρισες σπιτάκι σου?? 

Ναι γυρίσαμε μετα τη κλινική εφυγα απο την Αθήνα δεν αντεχα ουτε μια μερα παραπάνω...

18 ώρες πρίν, bella32 είπε:

σου βγήκε όλη η κούραση..φεύγουν και οι ορμόνες και όσο να'ναι επηρεάζουν και αυτές. μην απελπίζεσαι, δεν είναι και μικρή η αλλαγή να έχουμε το μωράκι στο σπίτι! θα τους βρείτε τους ρυθμούς σας!

να σου ζήσει ο παιδαρος!! ψηλό μωρό ε;;; να είναι υγιής και καλοτυχος κοπέλα μου!

Μαλλον εχεις δίκιο τοσο καιρο ημουν στην πίεση να πανε ολα καλα.. τωρα με το μωρο εχω αγχος αν το περιποιούμαι σωσα.. ελπιζω θα μ περασει!

15 ώρες πρίν, lenoutso είπε:

Μου βαλε ωδινες για να συντονιστουν οι πονοι..7 το απογευμα  μου βαλαν τον  ορο  11 παρα τεταρτο ειχα γεννησει!!

 

Ετσι κι εγω ημουν!Την τριτη μερα αρχισα να κλαιω και μου κρατησε μια βδομαδα!Ατιμες ορμονες,

Νομιζω οτι κάπως ειμαι καλύτερα... ελπιζω να φυγει γρήγορα ολο αυτο...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !

Δεν προλαβαίνω να διαβάσω όλα τα νέα σας , αλλά καταλαβαίνω ότι ήταν παραγωγικές αυτές ημέρες !

Να ζήσουν τα παιδάκια τους σε όλα τα κορίτσια που γέννησαν ! Καλή προσαρμογή στις μανούλες για πρώτη φορά και κουράγιο στις υπόλοιπες που έχουν και τα αλλά τους λουλούδια να τους περιμένουν ! 

Πόσες μας μείνανε από την ομάδα ; Έχει ο Οκτώβριος πολλές μέρες ακόμα !! 

Πολλα φιλια και αγωνιστικούς χαιρετισμούς !!


CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια πολύ έχω στεναχωρηθει από χθες.. Είναι οι τελευταίες μέρες που θα είμαστε οι δύο μας με τον άντρα μου και αντί να είμαστε στ καλύτερα μας είμαστε χάλια. Είναι στις μαύρες του δεν έχει όρεξη να κάνουμε τίποτα κ ο λόγος είναι ότι δεν θα είναι οι γονείς του την μέρα που θα γεννήσω μαζί μας.. λείπουν στην Αθήνα για ιατρικούς λόγους και θα λείπουν για ένα μεγάλο διάστημα.. Εντάξει εγώ τον καταλαβαίνω ότι έχει στςναχωρηθει γτ θα ήθελε να είναι μαζί μας και από χθες προσπαθώ να του φτιάξω την διάθεση αυτός όμως παρεξηγεί τα πάντα.. Του είπα να πάμε το βραδάκι για ένα φαγητό οι δύο μας κ ήταν μέσα στ γκρίνια ότι δεν έχει διάθεση και άρχισε να μου λέει ότι δεν τον καταλαβαίνω και ότι εκείνη την μέρα θα είναι μόνος του ενώ εγώ θα έχω τους γονείς μου κ αυτός κανέναν δικό του να περιμένει μαζί του.. Εντάξει εγώ φυσικά και το καταλαβαίνω όλο αυτό αλλά από την άλλη έχω άδικο που θέλω να περάσουμε ένα ωραίο σκ  να κάνουμε μια βόλτα να πάμε για ένα φαγητό δλδ κ εγώ ήμουν κλεισμένη σπίτι και στ κρεβάτι τόσο καιρό και μέχρι να γεννήσω να μπούμε σε μια σειρά θα κάνω άλλο τόσο να βγω.. Και ρίξαμε ένα απίστευτο καυγά πρωί πρωί κ μου έλεγε ότι κοιτάω μόνο την τον εαυτό μου.. Πραγματικα ρε κορίτσια έχω άδικο είναι κτ παράλογο σε αυτό που ζήτησα..?? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Marimarv είπε:

Κορίτσια πολύ έχω στεναχωρηθει από χθες.. Είναι οι τελευταίες μέρες που θα είμαστε οι δύο μας με τον άντρα μου και αντί να είμαστε στ καλύτερα μας είμαστε χάλια. Είναι στις μαύρες του δεν έχει όρεξη να κάνουμε τίποτα κ ο λόγος είναι ότι δεν θα είναι οι γονείς του την μέρα που θα γεννήσω μαζί μας.. λείπουν στην Αθήνα για ιατρικούς λόγους και θα λείπουν για ένα μεγάλο διάστημα.. Εντάξει εγώ τον καταλαβαίνω ότι έχει στςναχωρηθει γτ θα ήθελε να είναι μαζί μας και από χθες προσπαθώ να του φτιάξω την διάθεση αυτός όμως παρεξηγεί τα πάντα.. Του είπα να πάμε το βραδάκι για ένα φαγητό οι δύο μας κ ήταν μέσα στ γκρίνια ότι δεν έχει διάθεση και άρχισε να μου λέει ότι δεν τον καταλαβαίνω και ότι εκείνη την μέρα θα είναι μόνος του ενώ εγώ θα έχω τους γονείς μου κ αυτός κανέναν δικό του να περιμένει μαζί του.. Εντάξει εγώ φυσικά και το καταλαβαίνω όλο αυτό αλλά από την άλλη έχω άδικο που θέλω να περάσουμε ένα ωραίο σκ  να κάνουμε μια βόλτα να πάμε για ένα φαγητό δλδ κ εγώ ήμουν κλεισμένη σπίτι και στ κρεβάτι τόσο καιρό και μέχρι να γεννήσω να μπούμε σε μια σειρά θα κάνω άλλο τόσο να βγω.. Και ρίξαμε ένα απίστευτο καυγά πρωί πρωί κ μου έλεγε ότι κοιτάω μόνο την τον εαυτό μου.. Πραγματικα ρε κορίτσια έχω άδικο είναι κτ παράλογο σε αυτό που ζήτησα..?? 

κοριτσι με το καλο! σε καταλαβαινω απολυτα ετυχε το ιδιο πραγμα ακριβως κ σε εμας. κ ισως κ χειροτερα γιατι αυτο που ειχαν κολλαγε κ στην αρχη υπηρχε κ το κακο οτι επρεπε εμεις να τους ζητησουμε να μην ερθουν γιατι ηταν λιγο πολυπλοκη η κατασταση στην αρχη δεν πειθοταν ουτε ο αντρας μου οτι δεν πρεπει να ερθουν εκει να δεις καυγαδες σκεψου πηγαμε κ ρωτησαμε γιατρο . πολυ στεναχωρια.  ας ειναι καλα το viber δουλεψε κ ετσι περασαν οι μερες κ τελικα ολα καλα. υπομονη!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Marimarv είπε:

Κορίτσια πολύ έχω στεναχωρηθει από χθες.. Είναι οι τελευταίες μέρες που θα είμαστε οι δύο μας με τον άντρα μου και αντί να είμαστε στ καλύτερα μας είμαστε χάλια. Είναι στις μαύρες του δεν έχει όρεξη να κάνουμε τίποτα κ ο λόγος είναι ότι δεν θα είναι οι γονείς του την μέρα που θα γεννήσω μαζί μας.. λείπουν στην Αθήνα για ιατρικούς λόγους και θα λείπουν για ένα μεγάλο διάστημα.. Εντάξει εγώ τον καταλαβαίνω ότι έχει στςναχωρηθει γτ θα ήθελε να είναι μαζί μας και από χθες προσπαθώ να του φτιάξω την διάθεση αυτός όμως παρεξηγεί τα πάντα.. Του είπα να πάμε το βραδάκι για ένα φαγητό οι δύο μας κ ήταν μέσα στ γκρίνια ότι δεν έχει διάθεση και άρχισε να μου λέει ότι δεν τον καταλαβαίνω και ότι εκείνη την μέρα θα είναι μόνος του ενώ εγώ θα έχω τους γονείς μου κ αυτός κανέναν δικό του να περιμένει μαζί του.. Εντάξει εγώ φυσικά και το καταλαβαίνω όλο αυτό αλλά από την άλλη έχω άδικο που θέλω να περάσουμε ένα ωραίο σκ  να κάνουμε μια βόλτα να πάμε για ένα φαγητό δλδ κ εγώ ήμουν κλεισμένη σπίτι και στ κρεβάτι τόσο καιρό και μέχρι να γεννήσω να μπούμε σε μια σειρά θα κάνω άλλο τόσο να βγω.. Και ρίξαμε ένα απίστευτο καυγά πρωί πρωί κ μου έλεγε ότι κοιτάω μόνο την τον εαυτό μου.. Πραγματικα ρε κορίτσια έχω άδικο είναι κτ παράλογο σε αυτό που ζήτησα..?? 

Δεν εισαι καθόλου παραλογη! Κατεμε, ειναι απαραδεκτος! Υποτιθεται εχετε ο ενας τον αλλο, τι χρειαζεστε τους αλλους εκεινη τη στιγμή!?? 

Εκείνος είναι εγωιστης και απαραδεκτος! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κορίτσια!!γεννησααααα!!! Με φυσιολ. Τοκετό.... Κ χωρίς Δυστυχώς επισκληριδιο.

Λοιπόν εφόσον έκατσα σπίτι μέχρι τις 2 την νύχτα κ έκανα δουλειές ,έφτιαξα την κρεβατοκαμαρα μου!!σφουγγαρισα... Κ είχα πόνους ανα 16 λεπτα αλλά υπόφερτους..Πηγα νοσοκομείο ,Εισαγωγή 4.30 κ 7 η ωρα είχα 6  διαστολή .μου  σπάνε τα νερα κ μου βάζουν ωδίνες.. Ε μέχρι τις 8.30 έφτασα 10 διαστολή ,τέλεια δηλαδή ! Είχα προσωπική μαια Εκεί ,που με βοήθησε πολύ .

μετα τις ωδινες ο πόνος δεν υποφέροταν... Καμία σχέση με τους  φυσικους.. Κορίτσια όσες πάτε με προκληση καθαρα σαν συνιστω επισκληριο..εμένα με βοήθησε πολύ όταν ερχόταν ο πόνος να λυγιζω τα γόνατά κ να πιανω τις γάμπες κ να σπρωχνω. Δεν ένιωθα τον πόνο

Μετα γεννησα με 2 σπρωξιματα χωρίς να το καταλάβω ,το πέταξα έξω.

Έχω ράμματα από κάτω,έκανα μπάνιο ,έφαγα.. Γενικά καλουτσικα.

Τα άσχημα μου , το μωρό 3410 γρ αλλά μπηκε σε οξυγόνο.. Κ δεν έχω νέα..

@eamo κ το δικό σου μπηκε σε όξυγονο; 

Τώρα θα κοιμηθώ κ λεπτομέρειες αν θέλετε μετά..

 

  • Μου αρέσει 2

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , linaa είπε:

κοριτσι με το καλο! σε καταλαβαινω απολυτα ετυχε το ιδιο πραγμα ακριβως κ σε εμας. κ ισως κ χειροτερα γιατι αυτο που ειχαν κολλαγε κ στην αρχη υπηρχε κ το κακο οτι επρεπε εμεις να τους ζητησουμε να μην ερθουν γιατι ηταν λιγο πολυπλοκη η κατασταση στην αρχη δεν πειθοταν ουτε ο αντρας μου οτι δεν πρεπει να ερθουν εκει να δεις καυγαδες σκεψου πηγαμε κ ρωτησαμε γιατρο . πολυ στεναχωρια.  ας ειναι καλα το viber δουλεψε κ ετσι περασαν οι μερες κ τελικα ολα καλα. υπομονη!

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.. Άρα με καταλαβαίνεις.. Τι να πω ρε συ τέτοια γκρίνια δεν την καταλαβαίνω και εγώ θα ήθελα τους γονείς μου μαζί μου αλλά οκ δεν θα χάλαγα και την διάθεση του άλλου.. Και ειδικά μια τέτοια στιγμή Δευτέρα ή Τετάρτη γενναω και να είμαστε έτσι τι να πω.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ada32 είπε:

Καλησπερα κορίτσια!!γεννησααααα!!! Με φυσιολ. Τοκετό.... Κ χωρίς Δυστυχώς επισκληριδιο.

Λοιπόν εφόσον έκατσα σπίτι μέχρι τις 2 την νύχτα κ έκανα δουλειές ,έφτιαξα την κρεβατοκαμαρα μου!!σφουγγαρισα... Κ είχα πόνους ανα 16 λεπτα αλλά υπόφερτους..Πηγα νοσοκομείο ,Εισαγωγή 4.30 κ 7 η ωρα είχα 6  διαστολή .μου  σπάνε τα νερα κ μου βάζουν ωδίνες.. Ε μέχρι τις 8.30 έφτασα 10 διαστολή ,τέλεια δηλαδή ! Είχα προσωπική μαια Εκεί ,που με βοήθησε πολύ .

μετα τις ωδινες ο πόνος δεν υποφέροταν... Καμία σχέση με τους  φυσικους.. Κορίτσια όσες πάτε με προκληση καθαρα σαν συνιστω επισκληριο..εμένα με βοήθησε πολύ όταν ερχόταν ο πόνος να λυγιζω τα γόνατά κ να πιανω τις γάμπες κ να σπρωχνω. Δεν ένιωθα τον πόνο

Μετα γεννησα με 2 σπρωξιματα χωρίς να το καταλάβω ,το πέταξα έξω.

Έχω ράμματα από κάτω,έκανα μπάνιο ,έφαγα.. Γενικά καλουτσικα.

Τα άσχημα μου , το μωρό 3410 γρ αλλά μπηκε σε οξυγόνο.. Κ δεν έχω νέα..

@eamo κ το δικό σου μπηκε σε όξυγονο; 

Τώρα θα κοιμηθώ κ λεπτομέρειες αν θέλετε μετά..

 

Να σου ζησει!!! Μπράβο σου που τα καταφερες και χωρίς επισκληριδιο!!!! Ολα καλα!!! 

Οξυγόνο γιατί χρειαστηκε ο μικρουλης?? 

πρίν από 1 λεπτό , Marimarv είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.. Άρα με καταλαβαίνεις.. Τι να πω ρε συ τέτοια γκρίνια δεν την καταλαβαίνω και εγώ θα ήθελα τους γονείς μου μαζί μου αλλά οκ δεν θα χάλαγα και την διάθεση του άλλου.. Και ειδικά μια τέτοια στιγμή Δευτέρα ή Τετάρτη γενναω και να είμαστε έτσι τι να πω.. 

Μήπως αντιδρά έτσι επειδή είναι πολυ αγχωμενος μωρε? 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Marimarv είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.. Άρα με καταλαβαίνεις.. Τι να πω ρε συ τέτοια γκρίνια δεν την καταλαβαίνω και εγώ θα ήθελα τους γονείς μου μαζί μου αλλά οκ δεν θα χάλαγα και την διάθεση του άλλου.. Και ειδικά μια τέτοια στιγμή Δευτέρα ή Τετάρτη γενναω και να είμαστε έτσι τι να πω.. 

Εγώ πάντως απορώ με την υπομονή σου!!! Μη σε παίρνει από κάτω κ σένα!

Προσπάθησε να είσαι ευδιάθετη όσο μπορείς, και να σκέφτεσαι ότι σε λίγες μέρες θα έχεις το μωράκι σου!

Είναι πολύ περίεργη η ψυχολογία μας αυτό το καιρό , ειδικά τώρα που τελειώνει !!! Οπότε συγκεντρώσου καλύτερα στο πως νιώθεις εσύ, και πως θα νιώσεις καλύτερα! Πήγαινε μια βόλτα με κάποια φίλη ή κάποιο συγγενή. Ότι σε κάνει να νιώσεις καλύτερα!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Δεν εισαι καθόλου παραλογη! Κατεμε, ειναι απαραδεκτος! Υποτιθεται εχετε ο ενας τον αλλο, τι χρειαζεστε τους αλλους εκεινη τη στιγμή!?? 

Εκείνος είναι εγωιστης και απαραδεκτος! 

Αυτό ακριβώς του είπα κ εγώ ότι θα έχουμε ο ένας τον άλλο  και άρχισε την γκρίνια ότι δεν τον καταλαβαίνω ότι  εγώ θα έχω τους δικούς μου κ άλλα τέτοια.. Κ μου πετάει το ωραίο ότι οκ για να μην γκρινιάζεις θα βγούμε για λίγο.. Εκεί τα πήρα κ εγώ κ γίναμε μπίλιες τελευταίες μέρες.. 

πρίν από 3 λεπτά , Anastasia05 είπε:

Εγώ πάντως απορώ με την υπομονή σου!!! Μη σε παίρνει από κάτω κ σένα!

Προσπάθησε να είσαι ευδιάθετη όσο μπορείς, και να σκέφτεσαι ότι σε λίγες μέρες θα έχεις το μωράκι σου!

 

Έκανα υπομονή από χθες γτ είπα οκ λογικό είναι ήθελε τους γονείς του  και πραγματικά προσπαθούσα να του φτιάξω την διάθεση.. Αλλά ρε συ πραγματικά δεν άντεξα σήμερα το πρωί έγινε χαμός.. Ήθελα τόσο πολύ να περάσουμε ένα όμορφο και χαλαρό σκ και μου το χάλασε τελείως.. Αλλά κορίτσι μου έκανα αυτό που είπες πήρα την μαμά μου και πήγαμε για κάποια τελευταία ψώνια και καφεδάκι.. Ας κάτσει σπίτι να κλαίγεται μόνος του.. 

πρίν από 20 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Να σου ζησει!!! Μπράβο σου που τα καταφερες και χωρίς επισκληριδιο!!!! Ολα καλα!!! 

Οξυγόνο γιατί χρειαστηκε ο μικρουλης?? 

Μήπως αντιδρά έτσι επειδή είναι πολυ αγχωμενος μωρε? 

Όχι ρε συ είναι έτσι γτ τον έχει πειράξει που δεν θα είναι οι γονείς του αλλά κ εγώ τι φταίω.. Ξέρεις τι με ενόχλησε πιο πολύ.. Που ενώ ξέρει πόσο έχω πιεστεί και ταλαιπωρηθεί όλο αυτό το διάστημα γύρισε και μου είπε ότι σκέφτομαι μόνο τον εαυτό μου και θέλω να βγω ενώ δεν σέβομαι το ότι αυτός δεν έχει διάθεση να βγει.. 

πρίν από 29 λεπτά , ada32 είπε:

Καλησπερα κορίτσια!!γεννησααααα!!! Με φυσιολ. Τοκετό.... Κ χωρίς Δυστυχώς επισκληριδιο.

Λοιπόν εφόσον έκατσα σπίτι μέχρι τις 2 την νύχτα κ έκανα δουλειές ,έφτιαξα την κρεβατοκαμαρα μου!!σφουγγαρισα... Κ είχα πόνους ανα 16 λεπτα αλλά υπόφερτους..Πηγα νοσοκομείο ,Εισαγωγή 4.30 κ 7 η ωρα είχα 6  διαστολή .μου  σπάνε τα νερα κ μου βάζουν ωδίνες.. Ε μέχρι τις 8.30 έφτασα 10 διαστολή ,τέλεια δηλαδή ! Είχα προσωπική μαια Εκεί ,που με βοήθησε πολύ .

μετα τις ωδινες ο πόνος δεν υποφέροταν... Καμία σχέση με τους  φυσικους.. Κορίτσια όσες πάτε με προκληση καθαρα σαν συνιστω επισκληριο..εμένα με βοήθησε πολύ όταν ερχόταν ο πόνος να λυγιζω τα γόνατά κ να πιανω τις γάμπες κ να σπρωχνω. Δεν ένιωθα τον πόνο

Μετα γεννησα με 2 σπρωξιματα χωρίς να το καταλάβω ,το πέταξα έξω.

Έχω ράμματα από κάτω,έκανα μπάνιο ,έφαγα.. Γενικά καλουτσικα.

Τα άσχημα μου , το μωρό 3410 γρ αλλά μπηκε σε οξυγόνο.. Κ δεν έχω νέα..

@eamo κ το δικό σου μπηκε σε όξυγονο; 

Τώρα θα κοιμηθώ κ λεπτομέρειες αν θέλετε μετά..

 

Μπράβο κορίτσι μου να σου ζήσει.. Οξυγόνο γτ?? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...