Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια έχω μια απορία,ίσως τελείως παράλογη,αλλά θα σκάσω.Μου έχει μείνει ένα ακόμη έμβρυο από τα πέντε  και σε περίπτωση που δεν πιάσει,θα προχωρήσω σε ωοληψια κτλ.Τα πέντε έμβρυα,είναι από τότε που ήμουν 36.Αν δεν πιάσει ούτε αυτό,τότε μιλάμε για ποσοστό επιτυχίας 20%,δλδ μόνο η κορούλα μου.Αξιζει να κάνω ξανά ωοληψια?Δεν θα έχω απειροελάχιστες πιθανότητες να έχω κάποιο υγιές  έμβρυο τώρα στα 39? ☹️

      Εγώ πάντως στα 40 έκανα την καλύτερη ωοληψια με 3 βλαστοκύστες στα 3 γονιμοποιημένα! κι έναν μπέμπη ήδη από τις 2 που έβαλα..

      Στην επιτροπή θα γράψει το κέντρο σου πως δεν είναι επαρκής αυτή η βλαστοκύστη ποιοτικά κτλ και πως πρέπει να κάνεις διέγερση ξανά. 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 27 λεπτά , Marimarv είπε:

Δεν ήταν σίγουρα η μέρα μου σήμερα χαχαχαχα.. Όντως έβαλα κομπρεσα με νεράκι και δεν με φαγουριζει τόσο.. Βέβαια το σημείο πονάει σα να έχω κάνει πληγή είναι και το δέρμα τώρα τεντωμένο και το κάνει πιο έντονο... Μα βρήκε και το σημείο να με τσιμπήσει.. 

Πιάνει πολύ χώρο η κοιλίτσα μάλλον για αυτό!! Άσε που έχει κ το γλυκάκι μέσα κ τη τράβηξε η μυρωδιά!!:-P

Μα είναι δυνατόν?? Οκτώβρη μήνα να σε τσιμπήσει κ μάλιστα στη κοιλιά??? Ματάκι να βάλεις πάνω σου!!:)


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

Κορίτσια Ευχαριστώ πολυ για τις ευχές σας!! Λιγο τρομαξα με το μωρό Αλλά μου είπαν ότι πάει  πολυ Καλά . Δυστυχώς πρεπει να φύγει ολο το υγρό απο τα πνευμόνια του κ μετά να ανάσανι μονο του για να το παρω εγώ.. Θα δουμε αύριο. Σας φιλω


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Anastasia05 είπε:

Πιάνει πολύ χώρο η κοιλίτσα μάλλον για αυτό!! Άσε που έχει κ το γλυκάκι μέσα κ τη τράβηξε η μυρωδιά!!:-P

Μα είναι δυνατόν?? Οκτώβρη μήνα να σε τσιμπήσει κ μάλιστα στη κοιλιά??? Ματάκι να βάλεις πάνω σου!!:)

Βράδυ κιόλας.. Αυτό που το πας.. Πρέπει βέβαια να ήταν στ ζακέτα που έριξα στους ώμους μου... Χαχαχα έτσι είναι βρήκε γλυκό το σημείο εκείνο.. Τουλάχιστον δείχνει να υποχωρεί το πρηξιμο.. 

πρίν από 38 λεπτά , ada32 είπε:

Κορίτσια Ευχαριστώ πολυ για τις ευχές σας!! Λιγο τρομαξα με το μωρό Αλλά μου είπαν ότι πάει  πολυ Καλά . Δυστυχώς πρεπει να φύγει ολο το υγρό απο τα πνευμόνια του κ μετά να ανάσανι μονο του για να το παρω εγώ.. Θα δουμε αύριο. Σας φιλω

Αύριο θα είναι καλύτερος κορίτσι μου.. Κ όλα θα πάνε καλά.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Marimarv είπε:

Βράδυ κιόλας.. Αυτό που το πας.. Πρέπει βέβαια να ήταν στ ζακέτα που έριξα στους ώμους μου... Χαχαχα έτσι είναι βρήκε γλυκό το σημείο εκείνο.. Τουλάχιστον δείχνει να υποχωρεί το πρηξιμο.. 

Αύριο θα είναι καλύτερα κορίτσι μου.. Κ όλα θα πάνε καλά.. 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια!

@ada32 να σου ζησει κοριτσι μ! Παντα γερος και δυνατος! Θα φυγει το υγρο κι ολα καλα, θα τον ευχαριστηθεις!!! Εμενα εκανε λιγο ικτερο και περιμενω πως και πως να μου το φερουν απο τη λαμπα.

Να μας ζησουν κοριτσια! Ποιες εχουν μεινει ακομα? η @anemoni1989 σιγουρα και η @Marimarv Με το καλο κοριτσια σε οσες εμειναν!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Alekk είπε:

Καλημερα κοριτσια!

@ada32 να σου ζησει κοριτσι μ! Παντα γερος και δυνατος! Θα φυγει το υγρο κι ολα καλα, θα τον ευχαριστηθεις!!! Εμενα εκανε λιγο ικτερο και περιμενω πως και πως να μου το φερουν απο τη λαμπα.

Να μας ζησουν κοριτσια! Ποιες εχουν μεινει ακομα? η @anemoni1989 σιγουρα και η @Marimarv Με το καλο κοριτσια σε οσες εμειναν!

Καλημέρα κορίτσι μου.. Σε ευχαριστώ πολύ.. Εγώ και η @anemoni1989 παίρνουμε σειρά μέσα στ βδομάδα.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , Alekk είπε:

Καλημερα κοριτσια!

@ada32 να σου ζησει κοριτσι μ! Παντα γερος και δυνατος! Θα φυγει το υγρο κι ολα καλα, θα τον ευχαριστηθεις!!! Εμενα εκανε λιγο ικτερο και περιμενω πως και πως να μου το φερουν απο τη λαμπα.

Να μας ζησουν κοριτσια! Ποιες εχουν μεινει ακομα? η @anemoni1989 σιγουρα και η @Marimarv Με το καλο κοριτσια σε οσες εμειναν!

Καλημέρα!!! Εγω και η @Marimarv είμαστε οι επόμενες!!! Να δούμε ποια θα κόψει πρώτη το νήμα!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Η @Ασία έχει καιρό να φανεί.. Λέτε να γεννησε?? 

@Marimarv τι ώρα έχεις ραντεβού αύριο? 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Καλημέρα!!! Εγω και η @Marimarv είμαστε οι επόμενες!!! Να δούμε ποια θα κόψει πρώτη το νήμα!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Η @Ασία έχει καιρό να φανεί.. Λέτε να γεννησε?? 

@Marimarv τι ώρα έχεις ραντεβού αύριο? 

8.30 με 9 μου είπαν να είμαι εκεί χωρίς να έχω φάει.. Εσύ?? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 14 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Για το ενδεχόμενο τοκετου?? Εγω μετα τις 3μιση,φαγωμενη!!!! :D

Τυχαρηηη.. Ναι γτ μου είπε πως θα με πάρει Τετάρτη αλλά μου άφησε και το ενδεχόμενο της Δευτέρας.. Αν κ προτιμώ την Τετάρτη να ξερω ότι πάω να γεννήσω τώρα δεν μπορώ να μου λέει έλα Δευτέρα και θα δούμε.. Αν δεν βλέπει κάποιο πρόβλημα θα του πω να με αφησει για τέταρτη. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!  @Marimarv πως είναι η κοιλίτσα σου;;

αχ τι ωραία, μέσα στη βδομάδα θα έχουμε τουλάχιστον 2 μπαμπάκια!!!! να δούμε όντως ποια θα σπάσει το νημα! εσυ ή η @anemoni1989

εμένα θα με δει ο γιατρός την Τετάρτη είπε! σήμερα το πρωί είχα μικρά πονακια αλλά τώρα πέρασαν.  υποθέτω  ότι ήταν συσπασουλές;


Yhozp2.pngKUDQ.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Marimarv είπε:

Τυχαρηηη.. Ναι γτ μου είπε πως θα με πάρει Τετάρτη αλλά μου άφησε και το ενδεχόμενο της Δευτέρας.. Αν κ προτιμώ την Τετάρτη να ξερω ότι πάω να γεννήσω τώρα δεν μπορώ να μου λέει έλα Δευτέρα και θα δούμε.. Αν δεν βλέπει κάποιο πρόβλημα θα του πω να με αφησει για τέταρτη. 

Οπως νιωθεις εσυ καλύτερα και οτι ειναι καλύτερο για το μωρο!! Απο την αλλη βεβαια αν μπεις Δευτέρα το αργότερο Πέμπτη ή Παρασκευή θα ειστε σπίτι σας! 

πρίν από 2 λεπτά , bella32 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!  @Marimarv πως είναι η κοιλίτσα σου;;

αχ τι ωραία, μέσα στη βδομάδα θα έχουμε τουλάχιστον 2 μπαμπάκια!!!! να δούμε όντως ποια θα σπάσει το νημα! εσυ ή η @anemoni1989

εμένα θα με δει ο γιατρός την Τετάρτη είπε! σήμερα το πρωί είχα μικρά πονακια αλλά τώρα πέρασαν.  υποθέτω  ότι ήταν συσπασουλές;

Λογικα συσπασεις ηταν!!! Εχω και εγω σήμερα το πρωί!! Αλλα εν τέλει τζίφος!!! Αχχαχαχαχαχαχα :D


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Από εχθές προβληματίζομαι με τα ρούχα.. τι έχετε βάλει στη βαλίτσα μαιευτηριου για το μωρο? Τι θα του βάλετε από πάνω!? 

Περίεργος καιρος, μια κρυο κ μια ζεστή ..


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημέρα εύχομαι να είσαστε όλες καλά εγώ σήμερα έχω αρχίσει να παίρνω τα επάνω μου!! 

@ada32 να σου ζήσει κοριτσάκι μου το μωράκι σου να είναι γερό στην ζωή του και μην φοβάσαι αυτό γίνετε σε πολλά μωράκια!!

Λοιπόν είμαι έτοιμη να σας πω και εγώ τι τράβηξα.. Κυριακή βράδυ κορίτσια δεν κοιμήθηκα καθόλου από τους πόνους δεν τους άντεχα ήταν πολύ ποιο δυνατοί από τους προηγούμενους. Δευτέρα του στέλνω μήνυμα του λέω δεν αντέχω έχω να κοιμηθώ από Παρασκευή βάλε με καισαρική μου λέει έλα 11 στο νοσοκομείο πάω κορίτσια μου και ειχα διαστολή κοντά 6 μου λέει γέννας δεν πολύ κατάλαβα πως πέρασε η ώρα 2 πάρα τέταρτο μπήκα στην αίθουσα αναμονής και μετά από μισή ώρα έφτασα διαστολή τέλια και 3 και είκοσι ειχα την κορούλα μου χωρίς επισκληριδειο χωρίς τίποτα, εμένα το σπρώξιμο δεν άντεχα, τους πόνους τους είχα μάθει αφού πονουσα από το σπίτι μου.. Λοιπόν αφού βγαίνει η μπέμπα μου έξω ο πλακούντας δεν βγήκε τρελάθηκαν όλοι μου έκαναν μασάζ τίποτα ευτυχώς ο γιατρός μου πήρε άμεσα απόφαση και με κατέβασε χειρουργείο με το που με κοιμησαν ευτυχώς χαλαρωσε το σώμα μου και ο πλακούντας βγήκε και δεν χρειάστηκε χειρουργείο απλά με έραψε  και έκανε αποξηση όμως έχασα πολύ αίμα και έφτασε ο αιματοκρίτης μου 19 και πήρα μια μπουκάλα αίμα πριν βγω!!! Αυτά κορίτσια μου τα νέα μου αλλα ευτυχώς τέλος όλα καλά και τώρα είμαι με την μπέμπα μου σπίτι μας και είμαστε καλά!! Εγώ απλά έχω πάντα παρέα σπίτι οσπου να μου ανέβει ο αιματοκρίτης με διατροφή και σίδηρο δύο φορές την μέρα!!! Η μπέμπα όμως είναι πολύ γερή και όλο τρώει ξένο γάλα! 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...