Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Κάνει να πω το κέντρο μ εδώ μπας κ με βοηθήσει καμία???? βέβαια θα μιλήσω με τον γιατρο μ όταν κατέβω σε λίγες μέρες αλλα μια γεύση ας την πάρω...

Σου στέλνω σε πμ το δικό μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Rita1976 είπε:

Εμένα μου είχαν πει αναμονή 4-5 μήνες κ τελικά φτάσαμε στους 6.5. 

οοοοοο πολυ είναι...Αλλά δεν πειράζει αν είναι για καλό.ας περιμένουμε...

να ρωτήσω κ κάτι αλλο κοριτσια μ...

@Τουτουνι ακου κ συ...η μάλλον δες..χαχαχα μπορουμε να διαλέξουμε εμεις ηλικια???? η όχι???? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

οοοοοο πολυ είναι...Αλλά δεν πειράζει αν είναι για καλό.ας περιμένουμε...

να ρωτήσω κ κάτι αλλο κοριτσια μ...

@Τουτουνι ακου κ συ...η μάλλον δες..χαχαχα μπορουμε να διαλέξουμε εμεις ηλικια???? η όχι???? 

Δεν έχεις καμία εμπλοκή στην επιλογή της δοτριας. Κάνει ο γιατρός αυτό που θεωρεί καλύτερο. Σκέψου εμένα η δότρια ήταν 35, εγώ είμαι 38! Μου εξήγησε όμως ο γιατρός μου ότι επέλεξε την συγκεκριμένη για να αυξήσει τις πιθανότητες μου (λόγω επιβαρυμένης μήτρας είχα μικρότερες πιθανότητες από το μέσο όρο των δανεικων). Ανάλογα την περίπτωση επιλέγουν, προσπαθούν και να μας μοιάζουν λίγο στα χρώματα και το ύψος. Αυτά ξέρω εγώ. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Δεν έχεις καμία εμπλοκή στην επιλογή της δοτριας. Κάνει ο γιατρός αυτό που θεωρεί καλύτερο. Σκέψου εμένα η δότρια ήταν 35, εγώ είμαι 38! Μου εξήγησε όμως ο γιατρός μου ότι επέλεξε την συγκεκριμένη για να αυξήσει τις πιθανότητες μου (λόγω επιβαρυμένης μήτρας είχα μικρότερες πιθανότητες από το μέσο όρο των δανεικων). Ανάλογα την περίπτωση επιλέγουν, προσπαθούν και να μας μοιάζουν λίγο στα χρώματα και το ύψος. Αυτά ξέρω εγώ. 

καταλαβα... Δεν πειράζει τότε ξέρουν οι γιατροί μας....το αν θα μ μοιάζει δεν με απασχολεί καθόλου....μα καθόλου όμως.

κ γω 37 ειμαι..σε ευχαριστώ κ παλι αγαπη μ....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

τουτουνι εμεις μας βλέπω μια από κει μια από δω....περιμένω την περίοδο να δω τι αυγα θα ψαρέψουμε....αν δεν πετύχω θα μετακομίσω από δω μ φαίνεται....Είναι η τελευταία μ προσπάθεια....

κορίτσια ξερει καμία ποσο αναμονη χρειάζεται για δότρια??? 

ξερω βιάζομαι αλλα θελω να ξέρω πάνω κάτω...

Ραφαελλα μου εμενα το κεντρο μ εχει στοκ ωαρια απο δοτριες οποτε δεν εχει αναμονη!


aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Rafaelatarzan είπε:

καταλαβα... Δεν πειράζει τότε ξέρουν οι γιατροί μας....το αν θα μ μοιάζει δεν με απασχολεί καθόλου....μα καθόλου όμως.

κ γω 37 ειμαι..σε ευχαριστώ κ παλι αγαπη μ....

Ούτε εμένα με ένοιαζε και του το είχα πει. Η απάντηση του ότι τον ένοιαζε αυτόν. Αχ και ήλπιζα σε μια ξανθιά γαλανοματα δότρια...χαχαχα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan said:

οοοοοο πολυ είναι...Αλλά δεν πειράζει αν είναι για καλό.ας περιμένουμε...

να ρωτήσω κ κάτι αλλο κοριτσια μ...

@Τουτουνι ακου κ συ...η μάλλον δες..χαχαχα μπορουμε να διαλέξουμε εμεις ηλικια???? η όχι???? 

 

Just now, alina80 said:

Δεν έχεις καμία εμπλοκή στην επιλογή της δοτριας. Κάνει ο γιατρός αυτό που θεωρεί καλύτερο. Σκέψου εμένα η δότρια ήταν 35, εγώ είμαι 38! Μου εξήγησε όμως ο γιατρός μου ότι επέλεξε την συγκεκριμένη για να αυξήσει τις πιθανότητες μου (λόγω επιβαρυμένης μήτρας είχα μικρότερες πιθανότητες από το μέσο όρο των δανεικων). Ανάλογα την περίπτωση επιλέγουν, προσπαθούν και να μας μοιάζουν λίγο στα χρώματα και το ύψος. Αυτά ξέρω εγώ. 

Έτσι ακριβώς. Χρώματα κ σωματότυπο. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Ούτε εμένα με ένοιαζε και του το είχα πει. Η απάντηση του ότι τον ένοιαζε αυτόν. Αχ και ήλπιζα σε μια ξανθιά γαλανοματα δότρια...χαχαχα.

χαχαχαχα δεν πειράζει αγάπη μ....υγεία να χει ο αντρας σ πάνω απ όλα....Ίσως το επόμενο αν θελήσεις να ναι ετσι ...Αλλά κ πάλι ας είναι ότι θέλει....

Just now, Rita1976 είπε:

 

Έτσι ακριβώς. Χρώματα κ σωματότυπο. 

να σ πω την άλλη μ αλήθεια ουτε το χρώμα με πειράζει...Ένα παιδάκι θελω να έχει υγεία κ όλα τα άλλα περιττά για μένα...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan said:

χαχαχαχα δεν πειράζει αγάπη μ....υγεία να χει ο αντρας σ πάνω απ όλα....Ίσως το επόμενο αν θελήσεις να ναι ετσι ...Αλλά κ πάλι ας είναι ότι θέλει....

να σ πω την άλλη μ αλήθεια ουτε το χρώμα με πειράζει...Ένα παιδάκι θελω να έχει υγεία κ όλα τα άλλα περιττά για μένα...

Κ γω το ίδιο! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rita1976 είπε:

Κ γω το ίδιο! 

 

Κορίτσια καλησπέρα και εύχομαι τα καλύτερα σε ολες μας. Θα ήθελα να ρωτήσω τιμές και καλα κέντρα για εξωσωματική με δανεικα ωαρια(Θεσσαλονίκη και αθηνα). Το καλοκαίρι θα κάνω την τελευταία μου προσπάθεια με τα δικά μου. Ελπίζω να είναι και τυχερή αλλά σε περίπτωση που κάτι πάει στραβά να είμαι έτοιμη και γι αυτή τη λύση.Καλη επιτυχία σε ολες... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, alina80 είπε:

Ούτε εμένα με ένοιαζε και του το είχα πει. Η απάντηση του ότι τον ένοιαζε αυτόν. Αχ και ήλπιζα σε μια ξανθιά γαλανοματα δότρια...χαχαχα.

Συγγνώμη που θα μπω σφηνα, αλλα για τα χρωματα ποτε δεν μπορεις να ξερεις!!! Εγω πχ ειμαι σκουρη μελαχροινη με καστανα ματια, ο αντρας μου ξανθος με καστανα ματια επισης και η κορη μας βγηκε ξανθια γαλανοματα, αφου πηρε απο τις προγιαγιαδες!!!! Ολοι φαντασου με ρωτανε αν ειναι σίγουρα δικο μου παιδι!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Οποτε μπορεις να ελπίζεις καποιος συγγενης τ αντρα σου και της δοτριας να ειχαν πιο εξωτικα χρωματα και ποτε δεν ξερεις!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Συγγνώμη που θα μπω σφηνα, αλλα για τα χρωματα ποτε δεν μπορεις να ξερεις!!! Εγω πχ ειμαι σκουρη μελαχροινη με καστανα ματια, ο αντρας μου ξανθος με καστανα ματια επισης και η κορη μας βγηκε ξανθια γαλανοματα, αφου πηρε απο τις προγιαγιαδες!!!! Ολοι φαντασου με ρωτανε αν ειναι σίγουρα δικο μου παιδι!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Οποτε μπορεις να ελπίζεις καποιος συγγενης τ αντρα σου και της δοτριας να ειχαν πιο εξωτικα χρωματα και ποτε δεν ξερεις!!! Αχχαχαχαχαχαχα 

Χαχαχα! Ο άντρας μου είναι έτσι και αλλιώς ξανθός γαλανομάτης! Το ξέρω πάντως αυτό που λες, και επίσης δεν με νοιάζει. Αστειευόμενη το είπα στον γιατρό! 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Ntinaki καλώς μας ήρθες και καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Θα σου πω ιδιαιτέρως γιατί δεν γνωρίζω αν επιτρέπεται εδώ να πούμε ονόματα.

Rafaella στο δικό μου κέντρο ή αναμονή ήταν τότε που έκανα εγώ προσπάθεια, 3-5 μήνες. Εμένα πήγε λίγο παραπάνω γιατί η πρώτη δοτρια άλλαξε γνώμη και δεν έδωσε τελικά και η δεύτερη είχε διαφορετική ομάδα αίματος από εμάς και δεν τη δέχτηκα εγώ και πέτυχαμε με την τρίτη και βγήκαν δύο κουκλια! Δεν σταματούν όλοι να το λένε!

Toutouni ούτε κι εγώ γνωρίζω την εξέταση αυτή.

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

τουτουνι εμεις μας βλέπω μια από κει μια από δω....περιμένω την περίοδο να δω τι αυγα θα ψαρέψουμε....αν δεν πετύχω θα μετακομίσω από δω μ φαίνεται....Είναι η τελευταία μ προσπάθεια....

κορίτσια ξερει καμία ποσο αναμονη χρειάζεται για δότρια??? 

ξερω βιάζομαι αλλα θελω να ξέρω πάνω κάτω...

Σε μένα ήταν 3 μήνες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...