Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Clue είπε:

Όχι που είναι δικό μου... αλλά είναι πολύ όμορφο μωρό!!!:wub:

Δεν ξέρω πως μοιάζουν από Δανία να σου πω την αλήθεια. Η δότρια δεν ξέρω από που είναι αλλά υποψιάζομαι ανατολική Ευρώπη.

Η μικρξ είναι καστανόξανθη με μπλε μάτια προς το παρόν. 4ων μηνών είναι ακόμα. Θα δούμε που θα κλειδώσουν τα χρώματα...

Δεν είμαι single mama αν και ήμουν αποφασισμένη να κάνω μωρό ούτως ή άλλως. Οπότε είχα ξεκινήσει προσπάθειες και μόνη μου. Ευτυχώς όμως γνώρισα πριν 6 χρόνια το κορίτσι μου και θα μεγαλώσουμε μαζί το μωρό μας!

4ων μηνών είναι η μικρή. Άρα με τα δικά σου, που είναι ήδη στην κοιλίτσα, γύρω στο χρόνο θα έχουν διαφορά!!!:D

να σας ζει η κούκλα!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, maroullaki είπε:

να σας ζει η κούκλα!!!

Clue ξερεις τι αναρωτιέμαι απο την μέρα που πήρα απόφαση να κάνω παιδιά με δοτρια και δότη;;; τι σκατα έκθεση θα γράψουν τα παιδιά μου στο σχολείο με θέμα τον πατέρα. Απο τώρα άρχισα να σκέφτομαι να τους μιλήσω για τις κοπανες... Χα χα χα

Εσείς που είσαστε  δύο μαμάδες θέλω για ποια θα πρωτογραψει. Ελπίζω και εύχομαι μέχρι τότε οι δασκάλου να έχουν ανοίξει τα στραβά τους να διαβάσουν και κάτι παραπάνω μπας και γλυτώσουμε την σύγχυση. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Stamatia123 είπε:

Εγώ πάλι μιας και τον πλήρωσα τον Δανό ζητάω πιο πολλά να πάρει... Τα μάτια του τα γαλανοπρασινα, το ύψος του  (δύο μέτρα παλικαρος) το σταρενιο του δέρμα και επειδή τα έχωσα λίγο παραπάνω και για το υψηλό του iq εύχομαι να πάρει και αυτό να πιάσουν τόπο τα ευρα που πληρωσα γιατί η μαμά πολύ δούλεψε για όλα αυτά.... Χα χα χα χα

πωπω περιγραφη!!! εγω μπορω να παω να μου δωσει ΄΄απο κοντα΄΄ το σπέρμα του?????μην κουραζεται κ το χερακι του του παιδιου!!!! χαχαχχααχαχαχα

  • Χαχα 8

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, eleni17 είπε:

πωπω περιγραφη!!! εγω μπορω να παω να μου δωσει ΄΄απο κοντα΄΄ το σπέρμα του?????μην κουραζεται κ το χερακι του του παιδιου!!!! χαχαχχααχαχαχα

Ναι ρε μην κουράζεται το παλικάρι:mrgreen:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Ναι ρε μην κουράζεται το παλικάρι:mrgreen:

θα σε φωναζα κ σενα αλλα εσυ εισαι μανα δεν επιτρεπεται!!!εγω πρεπει να παρω λιγη δυναμη για την επικειμενη ετ τον αλλο μηνα!!!

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, eleni17 είπε:

θα σε φωναζα κ σενα αλλα εσυ εισαι μανα δεν επιτρεπεται!!!εγω πρεπει να παρω λιγη δυναμη για την επικειμενη ετ τον αλλο μηνα!!!

 

η @Mary H από οτι έχω καταλάβει δεν ειναι μάνα αλλά μανούλααα, που έλεγε και ο Βέγγος και του τρεχαν τα σάλια, αχαχαχαχαχ

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Mary H είπε:

 Κούκλα η Μπέμπα!!!!!

Από Τσεχία ο δότης; Η κ η δότρια; Όλες με πολύπολιτισμικα μωρα είστε! Άντε να Φίνου ωραιες μιξεις! Κουκλάκια θα είναι κ τα δικά σου

Προς τα εκει κ το αυγο το σπερμα τσεχικο τελειωτικα θα ξερω οταν τα βαλουμε παντως μου ειπε τα χρωματα θα ειναι κοντα στα δικα σας κ πιο ανοιχτα αλλα δεν ξερουμε πως θα βγουν ω ρε κ να κανω κανα μαυρακι να πεσουν ολοι κατω θα μου πουν οτι πηγα με αλλον χαζαχα

πρίν από 26 λεπτά , Stamatia123 είπε:

Clue ξερεις τι αναρωτιέμαι απο την μέρα που πήρα απόφαση να κάνω παιδιά με δοτρια και δότη;;; τι σκατα έκθεση θα γράψουν τα παιδιά μου στο σχολείο με θέμα τον πατέρα. Απο τώρα άρχισα να σκέφτομαι να τους μιλήσω για τις κοπανες... Χα χα χα

Εσείς που είσαστε  δύο μαμάδες θέλω για ποια θα πρωτογραψει. Ελπίζω και εύχομαι μέχρι τότε οι δασκάλου να έχουν ανοίξει τα στραβά τους να διαβάσουν και κάτι παραπάνω μπας και γλυτώσουμε την σύγχυση. 

Εσενα θα γραψουν οτι εχω γεναια μαμα κ της φιλης μας οτι εχει γεναιες μαμαδες οποτε το παιδι εμεις θα το ισορροπησουμε

Just now, eleni17 είπε:

πωπω περιγραφη!!! εγω μπορω να παω να μου δωσει ΄΄απο κοντα΄΄ το σπέρμα του?????μην κουραζεται κ το χερακι του του παιδιου!!!! χαχαχχααχαχαχα

Καλε κ γω κ γω εδω ειμαι μαλλον ολες μας 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, eleni17 είπε:

θα σε φωναζα κ σενα αλλα εσυ εισαι μανα δεν επιτρεπεται!!!εγω πρεπει να παρω λιγη δυναμη για την επικειμενη ετ τον αλλο μηνα!!!

 

Χαχαχαχα κ οι μάνες έχουν ψυχή!

  • Χαχα 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

On 28/1/2020 at 11:58 ΠΜ, Mary H είπε:

Ακριβώς αυτοι είναι οι ενδοιασμοί μας Καντι. Στην υιοθεσία πχ που σίγουρα θα το έλεγα , μπορεί το παιδι να γνωρίσει τους γονείς. Εδώ είναι περίεργα τα πράγματα ιδίως αν υπάρχει δωρεά ωαρίου που γονιμοποιηθηκε με το σπερμα του συζύγου. Αν παίρναμε δότη κ ήταν δωρεά εμβρύου θα ήταν πιο ξεκάθαρα τα πράγματα. Εδώ πρέπει να πεις στο παιδι ότι το αυγουλακι από μια άλλη γυναίκα ενώθηκε με το σποράκι του μπαμπά. Δηλαδή ο μπαμπάς μου έκανε παιδακι εμενα με μια άλλη γυναίκα που δεν είναι η φυσικη κ βιολογική μου μαμά και η μαμά μου με κυοφόρησε. Όμως την άλλη μαμά δεν μπορώ να την γνωρίζω κι αυτό μου δημιουργεί κ μια σύγχυση κ ένα κενό. Ένα μπέρδεμα. Δεν είναι απλά αυτά τα πράγματα κ θεωρώ ότι καμία απ τις δυο επιλογές δεν είναι χωρίς ρίσκα και ατραυματικη .

Ασε το άλλο που θα το πει σίγουρα σε άλλους γιατί θα πρέπει να μιλήσει κάπου κ εκεί δεν ξέρουμε τι ντόμινο θα δημιουργηθεί.

Αν το γνωρίζει το καλύτερο είναι να το πείτε στο παιδι 

Εγώ κορίτσια θεωρώ ότι

 

On 28/1/2020 at 11:58 ΠΜ, Mary H είπε:

Ακριβώς αυτοι είναι οι ενδοιασμοί μας Καντι. Στην υιοθεσία πχ που σίγουρα θα το έλεγα , μπορεί το παιδι να γνωρίσει τους γονείς. Εδώ είναι περίεργα τα πράγματα ιδίως αν υπάρχει δωρεά ωαρίου που γονιμοποιηθηκε με το σπερμα του συζύγου. Αν παίρναμε δότη κ ήταν δωρεά εμβρύου θα ήταν πιο ξεκάθαρα τα πράγματα. Εδώ πρέπει να πεις στο παιδι ότι το αυγουλακι από μια άλλη γυναίκα ενώθηκε με το σποράκι του μπαμπά. Δηλαδή ο μπαμπάς μου έκανε παιδακι εμενα με μια άλλη γυναίκα που δεν είναι η φυσικη κ βιολογική μου μαμά και η μαμά μου με κυοφόρησε. Όμως την άλλη μαμά δεν μπορώ να την γνωρίζω κι αυτό μου δημιουργεί κ μια σύγχυση κ ένα κενό. Ένα μπέρδεμα. Δεν είναι απλά αυτά τα πράγματα κ θεωρώ ότι καμία απ τις δυο επιλογές δεν είναι χωρίς ρίσκα και ατραυματικη .

Ασε το άλλο που θα το πει σίγουρα σε άλλους γιατί θα πρέπει να μιλήσει κάπου κ εκεί δεν ξέρουμε τι ντόμινο θα δημιουργηθεί.

Αν το γνωρίζει το καλύτερο είναι να το πείτε στο παιδι 

Εγώ κορίτσια είμαι της θεωρίας "τα εν οίκω μη εν δήμω".Πέρα απο το ζευγάρι δε νομίζω ότι χρειάζεται να γνωρίζουν άλλοι.Κ λέω οτι "δε χρειάζεται" γιατί πραγματικά για όλους τους άλλους είναι περιττή πληροφορία.Η οικογένειά μας απλά θα ευτυχήσει με την χαρά μας (κ δε νομίζω να την ενδιαφέρει το πως κ το γιατί εφόσον μας βλέπουν να πετάμε στα ουράνια) κ οι λοιποί απλά θα κουτσομπολέψουν.

Όσον αφορά το παιδί κ πάλι δε βρίσκω το λόγο αναφοράς του γεγονοτος.Εγώ θα το κυοφορήσω, θα με δει σε φωτο με την κοιλιά κ να του πω τι?? 

Είναι προσωπική μου άποψη κ φυσικά κάθε γυναίκα σκέφτεται κ πράττει οπως νιώθει καλύτερα.

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, DIMITRAS είπε:

Προς τα εκει κ το αυγο το σπερμα τσεχικο τελειωτικα θα ξερω οταν τα βαλουμε παντως μου ειπε τα χρωματα θα ειναι κοντα στα δικα σας κ πιο ανοιχτα αλλα δεν ξερουμε πως θα βγουν ω ρε κ να κανω κανα μαυρακι να πεσουν ολοι κατω θα μου πουν οτι πηγα με αλλον χαζαχα

Εσενα θα γραψουν οτι εχω γεναια μαμα κ της φιλης μας οτι εχει γεναιες μαμαδες οποτε το παιδι εμεις θα το ισορροπησουμε

Καλε κ γω κ γω εδω ειμαι μαλλον ολες μας 

Πιάστε σειρα μια μια παρακαλω!

Just now, maroullaki είπε:

η @Mary H από οτι έχω καταλάβει δεν ειναι μάνα αλλά μανούλααα, που έλεγε και ο Βέγγος και του τρεχαν τα σάλια, αχαχαχαχαχ

Προς το παρόν μανουλα σε λίγο καιρό μπαλόνι!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rafaelatarzan είπε:

ρε σουρτουκες τι λέτε πάλι??? αππαπαπαπα για δέσιμο είμαστε..κ καλά κανουμε...χαχαχαχαχα

Και σουρτουκια κ τρελιαρες κ στερημένες- σε μένα αναφέρομαι! Και λίγη φαντασίωση δε βλάπτει Χαχαχα 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Stamatia123 είπε:

Καλέ αγόρασα σπέρμα απο τράπεζα της Δανίας. Δανο διάλεξα!!! Απόγονο των Βίκινγκς... Και τον ακριβοπλήρωσα κιόλας. Χα χα χα χα

Λοιπον ξέρετε γιατί το σπέρμα των Δανών κοστίζει ακριβά; ((βάλτε το στην άχρηστη πληροφορία της ημέρας αυτό). Επειδή αποδεδειγμένα είναι ο πιο χαρούμενος λαός του βορρά με τα ωραιότερα χαρακτηριστικά. 

Και ολίγον αλκοολικοί! Να τα λέμε κι αυτα!:DΚι εγω απο Δανο εχω

4 ώρες πρίν, Stamatia123 είπε:

Έλα ρε clue!!!  Εσύ είσαι η  άλλη single mama εδώ μέσα;;. Θυμάμαι ότι καποια μου το είχε γράψει αλλά με το καλημέρα σας μίλησα με τόσες που δεν θυμόμουν ποια είναι. Για να λες κόρη αρα είσαι εγκυος;;;; πες να χαρώ και να δεις απο αύριο θα έχει και φίλους Δανους εδώ στην Ελλάδα η δικιά σου... Χα χα χα

Κορίτσι μου το Διαφανι έπρεπε να το λένε Σόδομα και Γόμορρα.... Λάθος όνομα του έδωσε η σεναριογράφος

Κι εγώ με δότη και δότρια είμαι! Εγω πάλι δεν καταλαβαίνω κάτι! Σε 3 κέντρα που εκανα προσπάθειες πουθενά δεν μου είπαν οτι μπορώ να διαλέξω εγω τον δότη απο την δανέζικη τράπεζα σπερματος! Με ρώτησαν για εξωτερικά χαρακτηριστικά αλλα το παρήγγειλαν αυτοί! Γιατι ρε γμτ;;; Αφου υπαρχει αυτη η δυνατότητα! Κι εγω η χαζή δεν το έψαξα καθόλου! Λέω βέβαια τωρα οτι δεν εχει σημασία,τον Μαρτη γεννάω. Αλλα κάθομαι και κάνω σκέψεις,ποιος μου εγγυάται οτι όντως ειναι ετσι τα πράγματα; 

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, DIMITRAS είπε:

Προς τα εκει κ το αυγο το σπερμα τσεχικο τελειωτικα θα ξερω οταν τα βαλουμε παντως μου ειπε τα χρωματα θα ειναι κοντα στα δικα σας κ πιο ανοιχτα αλλα δεν ξερουμε πως θα βγουν ω ρε κ να κανω κανα μαυρακι να πεσουν ολοι κατω θα μου πουν οτι πηγα με αλλον χαζαχα

Εσενα θα γραψουν οτι εχω γεναια μαμα κ της φιλης μας οτι εχει γεναιες μαμαδες οποτε το παιδι εμεις θα το ισορροπησουμε

Καλε κ γω κ γω εδω ειμαι μαλλον ολες μας 

Κλαινε οι χηρες κλαινε και οι ζωντοχηρες... Άντε πχια!!!! Καργιες έ Καργιες.... Που όλες έχετε και από έναν άντρα σπίτι και θέλετε και τον Δανο γκρρρρ@#&&€%?/*"#€&

Εγώ τι θα κάνω γιατί για να βρω άντρα για δίδυμα νομίζω ότι έχω περισσότερες πιθανότητες να κερδίσω το Τζόκερ μετά από απανωτά Τζακ ποτ πάρα να βρω άντρα

 

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fleabag είπε:

Και ολίγον αλκοολικοί! Να τα λέμε κι αυτα!:DΚι εγω απο Δανο εχω

Κι εγώ με δότη και δότρια είμαι! Εγω πάλι δεν καταλαβαίνω κάτι! Σε 3 κέντρα που εκανα προσπάθειες πουθενά δεν μου είπαν οτι μπορώ να διαλέξω εγω τον δότη απο την δανέζικη τράπεζα σπερματος! Με ρώτησαν για εξωτερικά χαρακτηριστικά αλλα το παρήγγειλαν αυτοί! Γιατι ρε γμτ;;; Αφου υπαρχει αυτη η δυνατότητα! Κι εγω η χαζή δεν το έψαξα καθόλου! Λέω βέβαια τωρα οτι δεν εχει σημασία,τον Μαρτη γεννάω. Αλλα κάθομαι και κάνω σκέψεις,ποιος μου εγγυάται οτι όντως ειναι ετσι τα πράγματα; 

 

Και συ από Δανία; Μπας κ είναι ο ίδιος Χαχα;

Just now, Stamatia123 είπε:

Κλαινε οι χηρες κλαινε και οι ζωντοχηρες... Άντε πχια!!!! Καργιες έ Καργιες.... Που όλες έχετε και από έναν άντρα σπίτι και θέλετε και τον Δανο γκρρρρ@#&&€%?/*"#€&

Εγώ τι θα κάνω γιατί για να βρω άντρα για δίδυμα νομίζω ότι έχω περισσότερες πιθανότητες να κερδίσω το Τζόκερ μετά από απανωτά Τζακ ποτ πάρα να βρω άντρα

 

Εσυ στείλε μειλ στο Δανο ποτε δεν ξερεις

  • Χαχα 3

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...