Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Stamatia123 said:

Μια μέρα έμεινε... Θα κάνω υπομονή. Αν όλα είναι καλά και η χοριακη βγει μικρή  σήμερα πάλι θα έχω στο νου μου ότι κάτι στράβωσε(εστω και μια μέρα μετράει) και μετά  με βλέπω να ετοιμάζω  βαλίτσα χωρις γκάλοπ  :)

Ξανά δεν είχα τίποτε στην τουαλέτα και σκέφτομαι ότι η μέρα για να αδιαθετησω θα είναι η 5 Φεβρουαρίου. 

Κόντος ψαλμός αλληλούια... 

 

 

 

Έφαγες το Γάιδαρο, έφαγες και την ουρά. Η τελευταία μπουκίτσα έμεινε. Σε ποιό διαγνωστικό θα πας για τη χοριακή αύριο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, maroullaki είπε:

Βρε μπας και διάλεξες βιετναμεζο δότη, και θα σκάσετε μύτη πακέτο με το μπεμπέ να τρελανετε την συμπεθερα:D:P. Καμία και σήμερα, υπομονη λίγο ακόμα και έρχεται, εύχομαι χοριακη πολύ πολύ ψιλότερη από τον βιετναμεζο:wub:

Αυτό είναι μαχαίρια στην καρδιά... Πλήρωσα για Βίκινγκς και ευχομαι να μην έχουν κάνει λάθος γιατί θα πάω Δανία τελικά και θα τους κάνω το μαγαζάκι καλοκαιρινό.. Χα χα χα 

Εγώ πάντως θετικά τα σκέφτομαι τα πράγματα γιατί αν δεν έρθουν τα παιδιά η το παιδί τοτε έχω να κάνω και ένα πέρασμα από τα μνηματα να τα σπάσω όλα (να εξηγήσω το όνειρο στον πρώην άντρα μου που ήρθε ένα βράδυ ενώ κοιμομουν και μου λεει" μην στεναχωριέσαι... Καθαρισε εσύ την πόρτα και το μωρό σου έρχεται σου λέω...) 

Τώρα πρέπει να ανησυχεί αυτός γιατί ουτε κερι θα του ανάψω ξανά έτσι και μου είπε ψέματα... Γκρρρρρ@€&&_%'*&#&_

 

Just now, Andri M είπε:

Έφαγες το Γάιδαρο, έφαγες και την ουρά. Η τελευταία μπουκίτσα έμεινε. Σε ποιό διαγνωστικό θα πας για τη χοριακή αύριο?

Ασκληπιός... Μου είπα ότι μέχρι το μεσημέρι πάρα το ότι θα  είναι Σάββατο θα μου τα στείλουν τα αποτελέσματα με mail

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stamatia123 said:

Αυτό είναι μαχαίρια στην καρδιά... Πλήρωσα για Βίκινγκς και ευχομαι να μην έχουν κάνει λάθος γιατί θα πάω Δανία τελικά και θα τους κάνω το μαγαζάκι καλοκαιρινό.. Χα χα χα 

Εγώ πάντως θετικά τα σκέφτομαι τα πράγματα γιατί αν δεν έρθουν τα παιδιά η το παιδί τοτε έχω να κάνω και ένα πέρασμα από τα μνηματα να τα σπάσω όλα (να εξηγήσω το όνειρο στον πρώην άντρα μου που ήρθε ένα βράδυ ενώ κοιμομουν και μου λεει" μην στεναχωριέσαι... Καθαρισε εσύ την πόρτα και το μωρό σου έρχεται σου λέω...) 

Τώρα πρέπει να ανησυχεί αυτός γιατί ουτε κερι θα του ανάψω ξανά έτσι και μου είπε ψέματα... Γκρρρρρ@€&&_%'*&#&_

 

Ασκληπιός... Μου είπα ότι μέχρι το μεσημέρι πάρα το ότι θα  είναι Σάββατο θα μου τα στείλουν τα αποτελέσματα με mail

Ωραία. Εγώ πήγαινα στη Βιοιατρική Αμπελοκήπων γιατί είναι τα κεντρικά τους εκεί, και μου είχαν πει ότι πρέπει να έχω δώσει αίμα μέχρι τις 11:00 για να βγούν τα αποτελέσματα την ίδια ημέρα. Το email ερχόταν κατά τις 16:00...Έτρωγα τα νύχια μου μέχρι εκείνη την ώρα. Αν πήγαινα στην Βιοιατρική Αγίας Παρασκευής Σάββατο, το email θα το έπαιρνα Δευτέρα! Εννοείται ότι από το τηλέφωνο δεν δίνει αποτελέσματα η Βιοιατρική (λόγω προσωπικών δεδομένων)....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stamatia123 είπε:

Μια μέρα έμεινε... Θα κάνω υπομονή. Αν όλα είναι καλά και η χοριακη βγει μικρή  σήμερα πάλι θα έχω στο νου μου ότι κάτι στράβωσε(εστω και μια μέρα μετράει) και μετά  με βλέπω να ετοιμάζω  βαλίτσα χωρις γκάλοπ  :)

Ξανά δεν είχα τίποτε στην τουαλέτα και σκέφτομαι ότι η μέρα για να αδιαθετησω θα είναι η 5 Φεβρουαρίου. 

Κόντος ψαλμός αλληλούια... 

 

 

 

Άντε υπομονή λίγο ακόμη μισή μερα έμεινε. Εγω επειδή δεν ήθελα να περιμένω σαν τρελή τη χοριακη είχα κάνει τεστ 5 η ωρΑ το πρωι. Με παίρνει η μαία τη άλλη μερα πηρα να πω τα ευχάριστα τα ξερω λέω χαχαχα

Just now, Stamatia123 είπε:

Αυτό είναι μαχαίρια στην καρδιά... Πλήρωσα για Βίκινγκς και ευχομαι να μην έχουν κάνει λάθος γιατί θα πάω Δανία τελικά και θα τους κάνω το μαγαζάκι καλοκαιρινό.. Χα χα χα 

Εγώ πάντως θετικά τα σκέφτομαι τα πράγματα γιατί αν δεν έρθουν τα παιδιά η το παιδί τοτε έχω να κάνω και ένα πέρασμα από τα μνηματα να τα σπάσω όλα (να εξηγήσω το όνειρο στον πρώην άντρα μου που ήρθε ένα βράδυ ενώ κοιμομουν και μου λεει" μην στεναχωριέσαι... Καθαρισε εσύ την πόρτα και το μωρό σου έρχεται σου λέω...) 

Τώρα πρέπει να ανησυχεί αυτός γιατί ουτε κερι θα του ανάψω ξανά έτσι και μου είπε ψέματα... Γκρρρρρ@€&&_%'*&#&_

 

Ασκληπιός... Μου είπα ότι μέχρι το μεσημέρι πάρα το ότι θα  είναι Σάββατο θα μου τα στείλουν τα αποτελέσματα με mail

Το είναι αυτό,  τι Βίκινγκς στη Δανία;

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Άντε υπομονή λίγο ακόμη μισή μερα έμεινε. Εγω επειδή δεν ήθελα να περιμένω σαν τρελή τη χοριακη είχα κάνει τεστ 5 η ωρΑ το πρωι. Με παίρνει η μαία τη άλλη μερα πηρα να πω τα ευχάριστα τα ξερω λέω χαχαχα

ενα τεστ εκανες Μαίρη μ??? εγω παντως τα έβαλα Σάββατο.τεταρτη ειχα κανει το πρώτο τεστ ( θετικό αχνό) κ μετά έως Δευτέρα που χα χοριακη έκανα αλλα 11 τεστ...χαμος σ λεω..με έβριζε ο ντοκ...χαχαχαχαχα αχχαχαχα 

  • Χαχα 10
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , Andri M είπε:

Καλημέρα Σταματία μου, ψηφίζω παιδικό δωμάτιο! Τα τραβήγματα νομίζω είναι καλό σημάδι. Παλουκώσου κάτω όμως! Ασε τις ντουλάπες, τη μαγειρική και ξαναπιάσε το πλέξιμο!

@Mary H,

πώς είσαι σήμερα? Πέρασε ο πονοκέφαλος?

Με το καλό @Papaki@, να ετοιμαστείς να τα υποδεχτείς!!

 

Όλο το βράδυ άυπνη το κεφάλι μου σα να είχε τραύμα χάλια άτιμο πραγμα η ημικρανία. Τρεις μέρες έκλεισα σήμερα λίγο καλύτερα. Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!

Just now, Rafaelatarzan είπε:

ενα τεστ εκανες Μαίρη μ??? εγω παντως τα έβαλα Σάββατο.τεταρτη ειχα κανει το πρώτο τεστ ( θετικό αχνό) κ μετά έως Δευτέρα που χα χοριακη έκανα αλλα 11 τεστ...χαμος σ λεω..με έβριζε ο ντοκ...χαχαχαχαχα αχχαχαχα 

Ένα τεστακι μια μερα πριν 8 η μερα αλλά κ νωρίτερα να έκανα θα έδειχνε λόγω ψηλής χοριακης

Just now, Rafaelatarzan είπε:

ενα τεστ εκανες Μαίρη μ??? εγω παντως τα έβαλα Σάββατο.τεταρτη ειχα κανει το πρώτο τεστ ( θετικό αχνό) κ μετά έως Δευτέρα που χα χοριακη έκανα αλλα 11 τεστ...χαμος σ λεω..με έβριζε ο ντοκ...χαχαχαχαχα αχχαχαχα 

Αλλά πηγα να κανω την χοριακη την άλλη μετά πιο χαλαρή πεθαίνεις. Με ύφος 1000 καρδιναλίων τύπου τι να μου πείτε κ εσείς τώρα μάνα ειμαι ήδη χαχαχα

  • Χαχα 6

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Όλο το βράδυ άυπνη το κεφάλι μου σα να είχε τραύμα χάλια άτιμο πραγμα η ημικρανία. Τρεις μέρες έκλεισα σήμερα λίγο καλύτερα. Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!

Ένα τεστακι μια μερα πριν 8 η μερα αλλά κ νωρίτερα να έκανα θα έδειχνε λόγω ψηλής χοριακης

εδώ εγώ υποφέρω από ημικρανίες από το δημοτικό σε όλη την εγκυμοσύνη είχα κάθε 2-3 μέρες στάνταρ και τώρα που γέννησα έχω ακόμα ψυχοσωματικό είναι εσύ έχεις και τις ορμόνες εγώ έπαιρνα αντιφλεγμονώδες για να κρατηθώ γιατί δεν έβγαιναν οι μέρες (το ξέρω ότι απαγορεύεται αλλά δεν μπορούσα να σταθώ αλλιώς) 


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε Μαίρη...Άντε να περάσει και να μην ξανάρθει

Και εσύ βρε @boukitsa123 τί τραβάς...Άπό το δημοτικό!...Φυσιολογικό μου φαίνεται που έπαιρνες αντιφλεγμονώδες...

 

.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Ωραία. Εγώ πήγαινα στη Βιοιατρική Αμπελοκήπων γιατί είναι τα κεντρικά τους εκεί, και μου είχαν πει ότι πρέπει να έχω δώσει αίμα μέχρι τις 11:00 για να βγούν τα αποτελέσματα την ίδια ημέρα. Το email ερχόταν κατά τις 16:00...Έτρωγα τα νύχια μου μέχρι εκείνη την ώρα. Αν πήγαινα στην Βιοιατρική Αγίας Παρασκευής Σάββατο, το email θα το έπαιρνα Δευτέρα! Εννοείται ότι από το τηλέφωνο δεν δίνει αποτελέσματα η Βιοιατρική (λόγω προσωπικών δεδομένων)....

Μου είπα μέχρι τις 10:00 αν πάω το μεσημέρι θα μου τα στείλουν. 

Γενικά έχω υπομονη. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stamatia123 είπε:

Μου είπα μέχρι τις 10:00 αν πάω το μεσημέρι θα μου τα στείλουν. 

Γενικά έχω υπομονη. 

χαράς ρην υπομονή σ.εγω στην αναμονή δεν την ειχα καθόλου..μετα ήμουν  κουλ ανεξαρτήτως τ αποτελέσματος 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mary H είπε:

Άντε υπομονή λίγο ακόμη μισή μερα έμεινε. Εγω επειδή δεν ήθελα να περιμένω σαν τρελή τη χοριακη είχα κάνει τεστ 5 η ωρΑ το πρωι. Με παίρνει η μαία τη άλλη μερα πηρα να πω τα ευχάριστα τα ξερω λέω χαχαχα

Το είναι αυτό,  τι Βίκινγκς στη Δανία;

Καλέ αγόρασα σπέρμα απο τράπεζα της Δανίας. Δανο διάλεξα!!! Απόγονο των Βίκινγκς... Και τον ακριβοπλήρωσα κιόλας. Χα χα χα χα

Λοιπον ξέρετε γιατί το σπέρμα των Δανών κοστίζει ακριβά; ((βάλτε το στην άχρηστη πληροφορία της ημέρας αυτό). Επειδή αποδεδειγμένα είναι ο πιο χαρούμενος λαός του βορρά με τα ωραιότερα χαρακτηριστικά. 

  • Μου αρέσει 5
  • Χαχα 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, boukitsa123 είπε:

εδώ εγώ υποφέρω από ημικρανίες από το δημοτικό σε όλη την εγκυμοσύνη είχα κάθε 2-3 μέρες στάνταρ και τώρα που γέννησα έχω ακόμα ψυχοσωματικό είναι εσύ έχεις και τις ορμόνες εγώ έπαιρνα αντιφλεγμονώδες για να κρατηθώ γιατί δεν έβγαιναν οι μέρες (το ξέρω ότι απαγορεύεται αλλά δεν μπορούσα να σταθώ αλλιώς) 

Αυτό θα σε ρωτούσα τι έπαιρνες. Είναι τρεις μέρες άυπνη σαν άρρωστη πηρα μόνο ένα παναντολ φοβήθηκα να πάρω αλλο. ΕΣΥ έπαιρνες ντεπον παναντολ;


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stamatia123 said:

Καλέ αγόρασα σπέρμα απο τράπεζα της Δανίας. Δανο διάλεξα!!! Απόγονο των Βίκινγκς... Και τον ακριβοπλήρωσα κιόλας. Χα χα χα χα

Λοιπον ξέρετε γιατί το σπέρμα των Δανών κοστίζει ακριβά; ((βάλτε το στην άχρηστη πληροφορία της ημέρας αυτό). Επειδή αποδεδειγμένα είναι ο πιο χαρούμενος λαός του βορρά με τα ωραιότερα χαρακτηριστικά. 

Σου βγάζω το καπέλο! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stamatia123 είπε:

Καλέ αγόρασα σπέρμα απο τράπεζα της Δανίας. Δανο διάλεξα!!! Απόγονο των Βίκινγκς... Και τον ακριβοπλήρωσα κιόλας. Χα χα χα χα

Λοιπον ξέρετε γιατί το σπέρμα των Δανών κοστίζει ακριβά; ((βάλτε το στην άχρηστη πληροφορία της ημέρας αυτό). Επειδή αποδεδειγμένα είναι ο πιο χαρούμενος λαός του βορρά με τα ωραιότερα χαρακτηριστικά. 

Λοιπόν είστε δυο στο φόρουμ με σπερμα από Δανία . Δεν παίζω θα ήθελα κ εγω. Θέλω παιδάκια ξανθά αλλά παντα μου άρεσαν οι μελαχρινοί . Γουστάρω μεσογειακούς. Μια φορά τα είχα με ξανθό κ τον χώρισα. Οκ η δότρια είναι ξανθιά αλλά το μελαχρινό είναι πιο δυνατό κ υπερισχύει

Just now, Andri M είπε:

Αχ βρε Μαίρη...Άντε να περάσει και να μην ξανάρθει

Και εσύ βρε @boukitsa123 τί τραβάς...Άπό το δημοτικό!...Φυσιολογικό μου φαίνεται που έπαιρνες αντιφλεγμονώδες...

 

.

Ναι φτου κακά μακριά! Αλλά έχω κ εγω από μικρή ημικρανίες κ χαπακωναι


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Λοιπόν είστε δυο στο φόρουμ με σπερμα από Δανία . Δεν παίζω θα ήθελα κ εγω. Θέλω παιδάκια ξανθά αλλά παντα μου άρεσαν οι μελαχρινοί . Γουστάρω μεσογειακούς. Μια φορά τα είχα με ξανθό κ τον χώρισα. Οκ η δότρια είναι ξανθιά αλλά το μελαχρινό είναι πιο δυνατό κ υπερισχύει

Πλάκα θα έχει να μην έχουμε μόνο σου την ίδια τράπεζα αλλά και άπο τον ίδιο δότη!!!! Κλαίω απο τα γελια... Εν τω μεταξύ έχω κρατημενο στο κέντρο άλλο ένα καλαμάκι (συσκευασμένο σπέρμα δλδ). Και παρακαλαω την αδερφή μου να κάνει κι αυτή κάνα παιδί από τον ίδιο. Χα χα χα χα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...