Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Stamatia123 είπε:

Μου είπε να κάνω την Δευτέρα. Να μην ανησυχω(επειδή την είδα μικρή) αλλά δεν χρειαζοταν να μου το πεί κιόλας) 

Στην φυσιολογική εγκυμοσύνη που είχα ξεκίνησα με πολύ μεγάλη χοριακη και μου είχε πει στο μικροβιολογικο η κοπέλα ότι αν δεν είναι δίδυμη κύηση μπορεί να έχω θέμα με χρωμοσωμικη ανωμαλια και κυρίως σύνδρομο down(και δεν βγήκε ψεύτρα) 

Ας ανεβαίνει οπως πρεπει και τα υπόλοιπα δεν τα ψάχνω προς το παρών. 

Ο ίδιος ο γιατρός σου μίλησε?? 

Οπότε περιμένουμε τα ευχάριστα τη Δευτέρα!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Stamatia123 είπε:

Μου είπε να κάνω την Δευτέρα. Να μην ανησυχω(επειδή την είδα μικρή) αλλά δεν χρειαζοταν να μου το πεί κιόλας) 

Στην φυσιολογική εγκυμοσύνη που είχα ξεκίνησα με πολύ μεγάλη χοριακη και μου είχε πει στο μικροβιολογικο η κοπέλα ότι αν δεν είναι δίδυμη κύηση μπορεί να έχω θέμα με χρωμοσωμικη ανωμαλια και κυρίως σύνδρομο down(και δεν βγήκε ψεύτρα) 

Ας ανεβαίνει οπως πρεπει και τα υπόλοιπα δεν τα ψάχνω προς το παρών. 

Ισχυει αυτο που σου ειπε το μικροβιολογικο. Κι εμενα που ηταν πολυ μεγαλη το φοβηθηκα αλλα ευτυχως ηταν διδυμη κυηση. Ποσο ηταν η χοριακη σου τοτε? Ωραια αφου ο γιατρος σου σε καθησυχασε περιμενουμε τα νεα σου τη Δευτερα!


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis είπε:

Ο ίδιος ο γιατρός σου μίλησε?? 

Οπότε περιμένουμε τα ευχάριστα τη Δευτέρα!!

Ναι. Του είπα ότι είχα και πολύ  λίγο ροζ αίμα χτες και μου είπε ότι αν δεν έχω ξαναδεί άλλο να μην ανησυχώ, να κάνω επαναληπτική και να συνεχίσω την αγωγή με την ίδια ροή και θα μιλήσουμε την Δευτέρα. Είμαι χαλαρή... Ότι γίνει. Εγώ ότι περνάει από το χέρι μου το κάνω. Κατι παραπάνω δεν γίνεται. Χαίρομαι για το σήμερα... Δε θα στεναχωριεμαι για το αύριο η για την Δευτέρα. Ένα βήμα τη φορά. 

Just now, Mary H είπε:

Ισχυει αυτο που σου ειπε το μικροβιολογικο. Κι εμενα που ηταν πολυ μεγαλη το φοβηθηκα αλλα ευτυχως ηταν διδυμη κυηση. Ποσο ηταν η χοριακη σου τοτε? Ωραια αφου ο γιατρος σου σε καθησυχασε περιμενουμε τα νεα σου τη Δευτερα!

Έχω επιλεκτική μνήμη... Χα χα χα δε θυμάμαι καθόλου

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stamatia123 είπε:

Ναι. Του είπα ότι είχα και πολύ  λίγο ροζ αίμα χτες και μου είπε ότι αν δεν έχω ξαναδεί άλλο να μην ανησυχώ, να κάνω επαναληπτική και να συνεχίσω την αγωγή με την ίδια ροή και θα μιλήσουμε την Δευτέρα. Είναι χαλαρή... Ότι γίνει. Εγώ ότι περνάει από το χέρι μου το κάνω. Κατι παραπάνω δεν γίνεται. Χαίρομαι για το σήμερα... Δε θα στεναχωριεμαι για το αύριο η φορά την Δευτέρα. Ένα βήμα τη φορά. 

Καλα κάνεις!!! Αφού αυτοί είναι χαλαροί κάτι θα ξέρουν!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stamatia123 είπε:

Ναι. Του είπα ότι είχα και πολύ  λίγο ροζ αίμα χτες και μου είπε ότι αν δεν έχω ξαναδεί άλλο να μην ανησυχώ, να κάνω επαναληπτική και να συνεχίσω την αγωγή με την ίδια ροή και θα μιλήσουμε την Δευτέρα. Είναι χαλαρή... Ότι γίνει. Εγώ ότι περνάει από το χέρι μου το κάνω. Κατι παραπάνω δεν γίνεται. Χαίρομαι για το σήμερα... Δε θα στεναχωριεμαι για το αύριο η φορά την Δευτέρα. Ένα βήμα τη φορά. 

Έχω επιλεκτική μνήμη... Χα χα χα δε θυμάμαι καθόλου

Και καλα κανεις. Σορρυ που στο θυμησα αλλα επειδη η δικη μου ξεκινησε με 400 παντα εχω μια ανησυχια. Μαλλον βεβαια λογω διδυμων


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mary H είπε:

Και καλα κανεις. Σορρυ που στο θυμησα αλλα επειδη η δικη μου ξεκινησε με 400 παντα εχω μια ανησυχια. Μαλλον βεβαια λογω διδυμων

Ούτε καν!!! Σιγά το θέμα. Αν τα θυμόμουν όλα δεν θα προσπαθούσα ξανά. :)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Και καλα κανεις. Σορρυ που στο θυμησα αλλα επειδη η δικη μου ξεκινησε με 400 παντα εχω μια ανησυχια. Μαλλον βεβαια λογω διδυμων

Mary εσύ γέννησες η περιμένουμε;;; σε τι φάση είσαι; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stamatia123 είπε:

Mary εσύ γέννησες η περιμένουμε;;; σε τι φάση είσαι; 

η Μαίρη εινςι με 2διμα κ παει για αυχενικη ...αν δεν την εχει κάνει. δεμ θυμάμαι καλά...

@Mary H που κάνω λάθος??? χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

η Μαίρη εινςι με 2διμα κ παει για αυχενικη ...αν δεν την εχει κάνει. δεμ θυμάμαι καλά...

@Mary H που κάνω λάθος??? χαχαχαχα

Το Ραφαελακι ειναι οπως παντα πληρως ενημερωμενο για τις εξελιξεις. Την αυχενικη σε 10 μερες θα την κανω

Just now, Stamatia123 είπε:

Mary εσύ γέννησες η περιμένουμε;;; σε τι φάση είσαι; 

Εγω σε μια βδομαδα κλεινω τον τριτο μηνα, εχω δρομο ακομη


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Ισχυει αυτο που σου ειπε το μικροβιολογικο. Κι εμενα που ηταν πολυ μεγαλη το φοβηθηκα αλλα ευτυχως ηταν διδυμη κυηση. Ποσο ηταν η χοριακη σου τοτε? Ωραια αφου ο γιατρος σου σε καθησυχασε περιμενουμε τα νεα σου τη Δευτερα!

Τι ακριβώς συμβαίνει αν είναι πολύ υψηλή η χοριακη και δεν είναι δίδυμα? Ρωτάω γιατί και εγώ ξεκίνησα με 396 και ήταν μόνο 1..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mary H είπε:

Το Ραφαελακι ειναι οπως παντα πληρως ενημερωμενο για τις εξελιξεις. Την αυχενικη σε 10 μερες θα την κανω

Εγω σε μια βδομαδα κλεινω τον τριτο μηνα, εχω δρομο ακομη

ουφ θυμήθηκα...αχχαχαχα νόμιζα ότι πάθαινα amnesia αχαχαχαχα. ψυχή μ εσύ έφτασες τον 3ο παναγια μ...δόξα το θεό 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

ουφ θυμήθηκα...αχχαχαχα νόμιζα ότι πάθαινα amnesia αχαχαχαχα. ψυχή μ εσύ έφτασες τον 3ο παναγια μ...δόξα το θεό 

Ναι αυριο μπαινω στην 12η εβδομαδα, αρα σε μια εβδομαδα μπαινω στον τεταρτο ετσι?

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Το Ραφαελακι ειναι οπως παντα πληρως ενημερωμενο για τις εξελιξεις. Την αυχενικη σε 10 μερες θα την κανω

Εγω σε μια βδομαδα κλεινω τον τριτο μηνα, εχω δρομο ακομη

Μπραβο ρε κοριτσια!!! Αυτά είναι πολύ Χαρούμενα νέα. Παίρνουμε και μεις οι υπόλοιπες τα πάνω μας. Εύχομαι να γεμισουν οι αγκαλιές με υγιέστατα μωράκια

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, teta2 είπε:

Τι ακριβώς συμβαίνει αν είναι πολύ υψηλή η χοριακη και δεν είναι δίδυμα? Ρωτάω γιατί και εγώ ξεκίνησα με 396 και ήταν μόνο 1..

Οταν εψαξα για πολυ υψηλη χοριακη μου εβγαλε διδυμη κυηση αλλα υπαρχει κ η πιθανοτητα συνδρομου. Σε σενα προφανως ηταν δυο κ το ενα δεν προχωρησε. Σε ποιο μηνα εισαι?

Just now, Stamatia123 είπε:

Μπραβο ρε κοριτσια!!! Αυτά είναι πολύ Χαρούμενα νέα. Παίρνουμε και μεις οι υπόλοιπες τα πάνω μας. Εύχομαι να γεννήσουν οι αγκαλιές με υγιέστατα μωράκια

Αντε θα χαρουμε ιδιαιτερως κ με τη δικη σου καλη πορεια κ διπλασιασμους. Ολα να πανε κατ ευχην!

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, teta2 είπε:

Τι ακριβώς συμβαίνει αν είναι πολύ υψηλή η χοριακη και δεν είναι δίδυμα? Ρωτάω γιατί και εγώ ξεκίνησα με 396 και ήταν μόνο 1..

Teta ολα αυτά είναι στατιστικά. Συνδέεται με σύνδρομο Down σκέψου ότι ήμουν 41 και τελικά είχε θέμα ο τότε συντρόφους μου με κάποια χρωμοσωματα

Αααα... Εσύ ήσουν και από εξωσωματική οπότε κατι παραπάνω είχες βάλει. Εμένα ήταν φυσιολογική εγκυμοσυνη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...