Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Stamatia123 είπε:

Πλάκα θα έχει να μην έχουμε μόνο σου την ίδια τράπεζα αλλά και άπο τον ίδιο δότη!!!! Κλαίω απο τα γελια... Εν τω μεταξύ έχω κρατημενο στο κέντρο άλλο ένα καλαμάκι (συσκευασμένο σπέρμα δλδ). Και παρακαλαω την αδερφή μου να κάνει κι αυτή κάνα παιδί από τον ίδιο. Χα χα χα χα

Ελα αστεράκια θα είναι τα μωρα πολυπολιτισμικα

  • Χαχα 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Stamatia123 said:

Καλέ αγόρασα σπέρμα απο τράπεζα της Δανίας. Δανο διάλεξα!!! Απόγονο των Βίκινγκς... Και τον ακριβοπλήρωσα κιόλας. Χα χα χα χα

Λοιπον ξέρετε γιατί το σπέρμα των Δανών κοστίζει ακριβά; ((βάλτε το στην άχρηστη πληροφορία της ημέρας αυτό). Επειδή αποδεδειγμένα είναι ο πιο χαρούμενος λαός του βορρά με τα ωραιότερα χαρακτηριστικά. 

Κι εμένα η μισή από Δανία η κόρη μου! Η άλλη μισή δεν έχω ιδέα. Αλλά κι εκεί ανοιχτόχρωμα τα κόβω τα πράγματα σχετικά.:D

  • Μου αρέσει 5

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stamatia123 είπε:

Πλάκα θα έχει να μην έχουμε μόνο σου την ίδια τράπεζα αλλά και άπο τον ίδιο δότη!!!! Κλαίω απο τα γελια... Εν τω μεταξύ έχω κρατημενο στο κέντρο άλλο ένα καλαμάκι (συσκευασμένο σπέρμα δλδ). Και παρακαλαω την αδερφή μου να κάνει κι αυτή κάνα παιδί από τον ίδιο. Χα χα χα χα

Το ξέρεις οτι εχεις πολυ χιούμορ!

Διαφάνι θα το κάνουμε το φόρουμ!

  • Χαχα 4

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Αυτό θα σε ρωτούσα τι έπαιρνες. Είναι τρεις μέρες άυπνη σαν άρρωστη πηρα μόνο ένα παναντολ φοβήθηκα να πάρω αλλο. ΕΣΥ έπαιρνες ντεπον παναντολ;

όχι έπαιρνα σε όλη την εγκυμοσύνη algofren δεν γινόταν αλλιώς είναι χάλια οι ημικρανίες σαν να σου βγαίνει το κεφάλι εσύ έχεις σε ένα σημείο ή σε όλο το κεφάλι;


Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, boukitsa123 είπε:

όχι έπαιρνα σε όλη την εγκυμοσύνη algofren δεν γινόταν αλλιώς είναι χάλια οι ημικρανίες σαν να σου βγαίνει το κεφάλι εσύ έχεις σε ένα σημείο ή σε όλο το κεφάλι;

Ξεκινάει το μισο ημισφαίριο κ μετακινείται κ πάει στο άλλο από πίσω προς τα εμπρός κ ναυτία κ ταχυκαρδία. Φαντάσου ότι τα αληοφρεν απαγοραυονται κ μια χαρα τα παιδάκια σου. Σ εμενα μα πιανει το παναντολ έξτρα που επιτρέπεται αλλά διάβασα μια έρευνα ότι μπορεί να αυξάνει τις πιθανότητες για δεπυ η αυτισμο. Έτσι την εβγαλα τρεις μέρες μόνο με ένα παναντολ. Κόντεψα να πεθάνω απ τον πονο

Just now, Clue είπε:

Κι εμένα η μισή από Δανία η κόρη μου! Η άλλη μισή δεν έχω ιδέα. Αλλά κι εκεί ανοιχτόχρωμα τα κόβω τα πράγματα σχετικά.:D

Α χα χα η Δανία ξεπούλησε βλεπω. Δεν πήρες κ μια δότρια Σουηδέζα ! Το μωρό μοιάζει με δανεζακι;  Σα να πέρασες μια νύχτα πάθους με Δανο

Just now, Καντι είπε:

Το ξέρεις οτι εχεις πολυ χιούμορ!

Διαφάνι θα το κάνουμε το φόρουμ!

Τι Διαφανι. Και λίγα βαζεις. Γενεαλογικό χάρτη θα χρειαζόμαστε!

  • Χαχα 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

Κι εμένα η μισή από Δανία η κόρη μου! Η άλλη μισή δεν έχω ιδέα. Αλλά κι εκεί ανοιχτόχρωμα τα κόβω τα πράγματα σχετικά.:D

Έλα ρε clue!!!  Εσύ είσαι η  άλλη single mama εδώ μέσα;;. Θυμάμαι ότι καποια μου το είχε γράψει αλλά με το καλημέρα σας μίλησα με τόσες που δεν θυμόμουν ποια είναι. Για να λες κόρη αρα είσαι εγκυος;;;; πες να χαρώ και να δεις απο αύριο θα έχει και φίλους Δανους εδώ στην Ελλάδα η δικιά σου... Χα χα χα

Just now, Καντι είπε:

Το ξέρεις οτι εχεις πολυ χιούμορ!

Διαφάνι θα το κάνουμε το φόρουμ!

Κορίτσι μου το Διαφανι έπρεπε να το λένε Σόδομα και Γόμορρα.... Λάθος όνομα του έδωσε η σεναριογράφος

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Εγω δε ζήτω πολλά. Μόνο να πάρει καποιο τα ζουμερά χείλη του άντρα μου:wub:

Εγώ πάλι μιας και τον πλήρωσα τον Δανό ζητάω πιο πολλά να πάρει... Τα μάτια του τα γαλανοπρασινα, το ύψος του  (δύο μέτρα παλικαρος) το σταρενιο του δέρμα και επειδή τα έχωσα λίγο παραπάνω και για το υψηλό του iq εύχομαι να πάρει και αυτό να πιάσουν τόπο τα ευρα που πληρωσα γιατί η μαμά πολύ δούλεψε για όλα αυτά.... Χα χα χα χα

  • Χαχα 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, Stamatia123 είπε:

Εγώ πάλι μιας και τον πλήρωσα τον Δανό ζητάω πιο πολλά να πάρει... Τα μάτια του τα γαλανοπρασινα, το ύψος του  (δύο μέτρα παλικαρος) το σταρενιο του δέρμα και επειδή τα έχωσα λίγο παραπάνω και για το υψηλό του iq εύχομαι να πάρει και αυτό να πιάσουν τόπο τα ευρα που πληρωσα γιατί η μαμά πολύ δούλεψε για όλα αυτά.... Χα χα χα χα

Ε ναι πλερω κ ζητάμε πρώτο πραγμα! Εμείς το ύψος το χουμε σιγουρακι απ το σύζυγο που είναι 1,94 . Για τα μάτια μονο αν πάρει από δότρια που καταλαβα ότι μάλλον έχει πράσινα. Να συνοψίσω τουλάχιστον το ένα να βγει μελαχρινό με πράσινα μάτια και ζουμερά χειλάκια , δυο μέτρα πόδι γιατί αλλιώς θα τα επιστρέψω στο ταμείο!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμενα ειναι κ οι 2 ψιλολιγνοι καστανοι με μελι ματια κ εχουν κ ξανθους στην οικογενεια απο Τσεχια ειναι αλλα τα τελειωτικα χρωματα θα σας τα πω μολις τα βαλω στρουμφακια τα λεω αντε κοριτσια κοντευω αλλες 2 εβδομαδες εχωωωω 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Thia1985 said:

Κουκλίτσα θα ναι!!! 

Όχι που είναι δικό μου... αλλά είναι πολύ όμορφο μωρό!!!:wub:

1 hour ago, Mary H said:

Α χα χα η Δανία ξεπούλησε βλεπω. Δεν πήρες κ μια δότρια Σουηδέζα ! Το μωρό μοιάζει με δανεζακι;  Σα να πέρασες μια νύχτα πάθους με Δανο

Δεν ξέρω πως μοιάζουν από Δανία να σου πω την αλήθεια. Η δότρια δεν ξέρω από που είναι αλλά υποψιάζομαι ανατολική Ευρώπη.

Η μικρξ είναι καστανόξανθη με μπλε μάτια προς το παρόν. 4ων μηνών είναι ακόμα. Θα δούμε που θα κλειδώσουν τα χρώματα...

58 minutes ago, Stamatia123 said:

Έλα ρε clue!!!  Εσύ είσαι η  άλλη single mama εδώ μέσα;;. Θυμάμαι ότι καποια μου το είχε γράψει αλλά με το καλημέρα σας μίλησα με τόσες που δεν θυμόμουν ποια είναι. Για να λες κόρη αρα είσαι εγκυος;;;; πες να χαρώ και να δεις απο αύριο θα έχει και φίλους Δανους εδώ στην Ελλάδα η δικιά σου... Χα χα χα

Δεν είμαι single mama αν και ήμουν αποφασισμένη να κάνω μωρό ούτως ή άλλως. Οπότε είχα ξεκινήσει προσπάθειες και μόνη μου. Ευτυχώς όμως γνώρισα πριν 6 χρόνια το κορίτσι μου και θα μεγαλώσουμε μαζί το μωρό μας!

4ων μηνών είναι η μικρή. Άρα με τα δικά σου, που είναι ήδη στην κοιλίτσα, γύρω στο χρόνο θα έχουν διαφορά!!!:D

  • Μου αρέσει 6

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stamatia123 είπε:

Εγώ πάλι μιας και τον πλήρωσα τον Δανό ζητάω πιο πολλά να πάρει... Τα μάτια του τα γαλανοπρασινα, το ύψος του  (δύο μέτρα παλικαρος) το σταρενιο του δέρμα και επειδή τα έχωσα λίγο παραπάνω και για το υψηλό του iq εύχομαι να πάρει και αυτό να πιάσουν τόπο τα ευρα που πληρωσα γιατί η μαμά πολύ δούλεψε για όλα αυτά.... Χα χα χα χα

 

πρίν από 52 λεπτά , Mary H είπε:

Ε ναι πλερω κ ζητάμε πρώτο πραγμα! Εμείς το ύψος το χουμε σιγουρακι απ το σύζυγο που είναι 1,94 . Για τα μάτια μονο αν πάρει από δότρια που καταλαβα ότι μάλλον έχει πράσινα. Να συνοψίσω τουλάχιστον το ένα να βγει μελαχρινό με πράσινα μάτια και ζουμερά χειλάκια , δυο μέτρα πόδι γιατί αλλιώς θα τα επιστρέψω στο ταμείο!

ρε κοριτσια να κανετε αγορια με το καλο και εμεις κορες, να κανουμε ωραιους γαμπρους

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

Όχι που είναι δικό μου... αλλά είναι πολύ όμορφο μωρό!!!:wub:

Δεν ξέρω πως μοιάζουν από Δανία να σου πω την αλήθεια. Η δότρια δεν ξέρω από που είναι αλλά υποψιάζομαι ανατολική Ευρώπη.

Η μικρξ είναι καστανόξανθη με μπλε μάτια προς το παρόν. 4ων μηνών είναι ακόμα. Θα δούμε που θα κλειδώσουν τα χρώματα...

Δεν είμαι single mama αν και ήμουν αποφασισμένη να κάνω μωρό ούτως ή άλλως. Οπότε είχα ξεκινήσει προσπάθειες και μόνη μου. Ευτυχώς όμως γνώρισα πριν 6 χρόνια το κορίτσι μου και θα μεγαλώσουμε μαζί το μωρό μας!

4ων μηνών είναι η μικρή. Άρα με τα δικά σου, που είναι ήδη στην κοιλίτσα, γύρω στο χρόνο θα έχουν διαφορά!!!:D

Αααααα!!! Βρήκαμε σόι από την Δανία!!!!! Θα τρελαθώ!!!! 

Να σας ζήσει! 

Just now, maroullaki είπε:

 

ρε κοριτσια να κανετε αγορια με το καλο και εμεις κορες, να κανουμε ωραιους γαμπρους

Γερά παιδιά θέλω αλλά με τους άντρες έχω ένα θέμα... Αυτοί μεγαλώνουν μέχρι τα 7...μετά μόνο ψηλωνουν. Εγώ θέλω κάποια στιγμή να ξεπαιδιασω να ζήσω τη ζωή μου... Να την γλεντήσω... Εκεί κοντά στα 70 δλδ... Χα χα χα χα

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

Όχι που είναι δικό μου... αλλά είναι πολύ όμορφο μωρό!!!:wub:

Δεν ξέρω πως μοιάζουν από Δανία να σου πω την αλήθεια. Η δότρια δεν ξέρω από που είναι αλλά υποψιάζομαι ανατολική Ευρώπη.

Η μικρξ είναι καστανόξανθη με μπλε μάτια προς το παρόν. 4ων μηνών είναι ακόμα. Θα δούμε που θα κλειδώσουν τα χρώματα...

Δεν είμαι single mama αν και ήμουν αποφασισμένη να κάνω μωρό ούτως ή άλλως. Οπότε είχα ξεκινήσει προσπάθειες και μόνη μου. Ευτυχώς όμως γνώρισα πριν 6 χρόνια το κορίτσι μου και θα μεγαλώσουμε μαζί το μωρό μας!

4ων μηνών είναι η μικρή. Άρα με τα δικά σου, που είναι ήδη στην κοιλίτσα, γύρω στο χρόνο θα έχουν διαφορά!!!:D

 Κούκλα η Μπέμπα!!!!!

Just now, DIMITRAS είπε:

Εμενα ειναι κ οι 2 ψιλολιγνοι καστανοι με μελι ματια κ εχουν κ ξανθους στην οικογενεια απο Τσεχια ειναι αλλα τα τελειωτικα χρωματα θα σας τα πω μολις τα βαλω στρουμφακια τα λεω αντε κοριτσια κοντευω αλλες 2 εβδομαδες εχωωωω 

Από Τσεχία ο δότης; Η κ η δότρια; Όλες με πολύπολιτισμικα μωρα είστε! Άντε να Φίνου ωραιες μιξεις! Κουκλάκια θα είναι κ τα δικά σου


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...