Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Κορίτσια έχω μια απορία,ίσως τελείως παράλογη,αλλά θα σκάσω.Μου έχει μείνει ένα ακόμη έμβρυο από τα πέντε  και σε περίπτωση που δεν πιάσει,θα προχωρήσω σε ωοληψια κτλ.Τα πέντε έμβρυα,είναι από τότε που ήμουν 36.Αν δεν πιάσει ούτε αυτό,τότε μιλάμε για ποσοστό επιτυχίας 20%,δλδ μόνο η κορούλα μου.Αξιζει να κάνω ξανά ωοληψια?Δεν θα έχω απειροελάχιστες πιθανότητες να έχω κάποιο υγιές  έμβρυο τώρα στα 39? ☹️

      Εγώ πάντως στα 40 έκανα την καλύτερη ωοληψια με 3 βλαστοκύστες στα 3 γονιμοποιημένα! κι έναν μπέμπη ήδη από τις 2 που έβαλα..

      Στην επιτροπή θα γράψει το κέντρο σου πως δεν είναι επαρκής αυτή η βλαστοκύστη ποιοτικά κτλ και πως πρέπει να κάνεις διέγερση ξανά. 

      • Μου αρέσει 2

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Andri M είπε:

Κορίτσια,

επειδή θα προχωρήσω σε δανεικά, και ψάχνουμε να αποφασίσουμε σε ποιό κέντρο (στην Αθήνα) θα πάμε, αν θέλετε μου δίνετε τα φώτα σας. Μέχρι στιγμής έχω κάνει ένα ραντεβού στο Γ3ν3σις και το σάββατο έχω ραντεβού στο @κεσw με τον Τσιριγ., αν μπορείτε πείτε μου γνώμες για άλλα κέντρα, μήπως τυχόν κλείσω και άλλα ραντεβού. Για εμένα είναι πάρα πολύ σημαντικό να μπορώ με τα ωάρια που θα πάρω να κάνω παραπάνω από μία προσπάθειες, γιατί έχουν αρχίσει να στενεύουν πολύ τα οικονομικά μας. 

 

εγω περιμενω τηλ για τη δοτρια απο ιασω...ειναι η πρωτη μου φορα με δανεικα.α θελεις να σ πω τιμες και λεπτομεριεσ σου στελνω μνμ.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DIMITRAS said:

Ε δεν παιζεται πια να δω πως θα τα καταφερω να ειμαι ηρεμη

Αχ...Δήμητρα...Η απώλεια θέλει το χρόνο της...Όπως είπε και η Σταματίνα, αν αυτό σε βοηθάει, είχε ανθρώπους που τον αγαπούσαν γύρω του...Τουλάχιστον τρέχεις με το σπίτι και φαντάζομαι-αν κρίνω από εμένα, απασχολείται το μυαλό σου και ξεσκάς

Just now, natassaki2006 said:

εγω περιμενω τηλ για τη δοτρια απο ιασω...ειναι η πρωτη μου φορα με δανεικα.α θελεις να σ πω τιμες και λεπτομεριεσ σου στελνω μνμ.

Ναι, θα το εκτιμούσα πολύ αν μου έδινες περισσότερες πληροφορίες @natassaki2006!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Σκεφτόμουν και την Ταρζανίτσα που πήγε αν δεν κάνω λάθος στο μητέρα και πήρε πολλά ωάρια, αλλά δεν ξέρω κανένα γιατρό εκεί.

Ναι κ ο γιατρός της είναι καλος

Just now, DIMITRAS είπε:

Εφυγε μετα που πήρα την θεια μου τηλεφωνο...μεσα στο μισαωρο 

Ας ειναι το τελευταιο γιατι σε 9 μηνες 3 δεν ειναι λιγο

Συλλυπητήρια  βρε κορίτσι μου. Ας είναι το τελευταίο λυπηρό συμβάν αυτό

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Mary H είπε:

Στο τέλος σου έκανε επισκληρίδειο; Άρα γέννησες γρήγορα κ ο πόνος άντε όταν. Η αλήθεια είναι ότι στον φυσιολογικό μετά δεν πονάς. Εγω που χω κάνει καισαρική μετά πονάει πολύ κ πολλές μέρες αλλά την ώρα του τοκετού δεν καταλαβαινεις

Εγω στην καισαρική δεν πόνεσα καθόλου διότι όπως μου είπε η θεία του άντρα μου που είναι αναισθησιολογος μου έβαλε παραπάνω παυσιπονο... Δεν το κάνουν λέει σε όλους αλλά σε όσους γνωρίζουν.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Κορίτσια,

επειδή θα προχωρήσω σε δανεικά, και ψάχνουμε να αποφασίσουμε σε ποιό κέντρο (στην Αθήνα) θα πάμε, αν θέλετε μου δίνετε τα φώτα σας. Μέχρι στιγμής έχω κάνει ένα ραντεβού στο Γ3ν3σις και το σάββατο έχω ραντεβού στο @κεσw με τον Τσιριγ., αν μπορείτε πείτε μου γνώμες για άλλα κέντρα, μήπως τυχόν κλείσω και άλλα ραντεβού. Για εμένα είναι πάρα πολύ σημαντικό να μπορώ με τα ωάρια που θα πάρω να κάνω παραπάνω από μία προσπάθειες, γιατί έχουν αρχίσει να στενεύουν πολύ τα οικονομικά μας. 

 

Το Ιακεντρο, έχω ακούσει πολύ καλά λόγια, αν τελικά χρειαστώ εκεί θα πάω λόγω του γιατρού μου. 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Andri M εγω ειμαι στο ιακεντρο με γιατρο τον σφακιανουδη (συνεργαζεται μαζι τους, δεν ειναι γιατρος εκει). Μου ειπαν οτι θα παρω σιγουρα πανω απο 4 βλαστοκυστες, κ πηρα 6. Εχω ακουσει καλα λογια γενικα για το ιακεντρο,οτι η βασικη τους ασχολια ειναι με δοτριες. Εγω πηγα εκει λογω του σφακ., κ στο ιακεντρο μ ειπαν οτι τα ποσοστα επιτυχιας του σφακ στο κεντρο τους ειναι 89%. Τωρα αλλο κεντρο αξιοπιστο ειναι κ το ιασω, εχει πολυ καλα εργαστηρια. Κ το κοστος για δανεικα στο ιασω ειναι 4000€, αλλα αλλες λεπτομερειες δεν ξερω...

Ευχομαι ο,τι κ αν αποφασισεις να στεριωσει κ να εχεις με την 1η δυο μωρα στην αγκαλια!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tsini said:

@Andri M εγω ειμαι στο ιακεντρο με γιατρο τον σφακιανουδη (συνεργαζεται μαζι τους, δεν ειναι γιατρος εκει). Μου ειπαν οτι θα παρω σιγουρα πανω απο 4 βλαστοκυστες, κ πηρα 6. Εχω ακουσει καλα λογια γενικα για το ιακεντρο,οτι η βασικη τους ασχολια ειναι με δοτριες. Εγω πηγα εκει λογω του σφακ., κ στο ιακεντρο μ ειπαν οτι τα ποσοστα επιτυχιας του σφακ στο κεντρο τους ειναι 89%. Τωρα αλλο κεντρο αξιοπιστο ειναι κ το ιασω, εχει πολυ καλα εργαστηρια. Κ το κοστος για δανεικα στο ιασω ειναι 4000€, αλλα αλλες λεπτομερειες δεν ξερω...

Ευχομαι ο,τι κ αν αποφασισεις να στεριωσει κ να εχεις με την 1η δυο μωρα στην αγκαλια!!!! 

Σε ευχαριστώ πολύ @Tsini για τις πληροφορίες και ακόμη περισσότερο για τις ευχές!! Ελπίζω ακριβώς αυτό με την 1η δύο μωρά στην αγκαλιά! Αλλά επειδή όλες ξέρουμε ότι μπορεί να μην γίνει με την 1η φορά, θέλω να ξέρω ότι θα έχω εμβρυάκια και για άλλες προσπάθειες, έτσι θα νιώθω μια ασφάλεια...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Chrisla είπε:

Εγω στην καισαρική δεν πόνεσα καθόλου διότι όπως μου είπε η θεία του άντρα μου που είναι αναισθησιολογος μου έβαλε παραπάνω παυσιπονο... Δεν το κάνουν λέει σε όλους αλλά σε όσους γνωρίζουν.. 

Κι εμενα μου έβαλε παυσίπονο αλλά πονούσα για πολλές μερες

Just now, Andri M είπε:

@Mary H, πώς πας εσύ Μαιρούλα? Πες μας τα δικά σου να χαρούμε και εμείς!

 

Τα μωρα όλα καλά αλλά έχω τρελό πονοκέφαλο από χθες το πρωί . Πηρα ένα παναντολ αλλά ακόμη κ σήμερα ειμαι χάλια αναγούλες κ πονοκεφαλοπονοκέφαλο

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H said:

Κι εμενα μου έβαλε παυσίπονο αλλά πονούσα για πολλές μερες

Τα μωρα όλα καλά αλλά έχω τρελό πονοκέφαλο από χθες το πρωί . Πηρα ένα παναντολ αλλά ακόμη κ σήμερα ειμαι χάλια αναγούλες κ πονοκεφαλοπονοκέφαλο

Αχ...και τί να κάνεις η άμοιρη, δεν μπορείς να χαπακωθείς κιόλας για να σου περάσει...Κουράγιο. Μπορείς να κοιμηθείς μήπως και περάσει?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Αχ...και τί να κάνεις η άμοιρη, δεν μπορείς να χαπακωθείς κιόλας για να σου περάσει...Κουράγιο. Μπορείς να κοιμηθείς μήπως και περάσει?

Μπα μου κάνει αϋπνία χθες κοιμήθηκα τρεις ώρες μόνο. Ασε πίκρα.

  • Λυπημένη/-ος 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...